Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 88 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-06-04, 17:10   #2611
mala gadula
BAN sta造

Wiadomo軼i: 38
Dot.: Opalamy si!!!!

a co polecicie na szybkie opalanie tylko b豉gam 瘸dnych samoopalaczy nie znosze tego smrodku po nich a mia豉m ich z miliony poza tym strasznie zapychaja mi pory. jak znacie jakie p造niki lub kremiki na szybka opalenizne ale szybsz dzi瘯i s這ncu.
mala gadula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-04, 20:11   #2612
Linka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 692

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Poka wiadomo嗆
Mam ten samoopalacz ale nie w sprayu tylko w tubce. W sprayu nie widzia豉m w Rossmanie ale my郵e , 瞠 to niema wi瘯szego znaczenia w jakim opakowaniu jest. Kosztuje grosze a jest 鈍ietny - sk鏎a br您owa, nie pomaranczowa, 瘸dnych smug na twarzy Zamierzam dokupi z tej samej serii balsam do cia豉 br您uj帷y.
Ja mia豉m ten w tubce. Jest bardzo dobry, pozytywne zaskoczenie. Zero smug Tylko kolor m鏬豚y by bardziej br您owy, mniej 鄴速y......
Stary 2009-06-07, 08:11   #2613
Kseniya
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Uczulenie na kremy br您uj帷e

W trakcie drugiego opakowania br您uj帷ego balsamu Nivea pojawi sie mocny 鈍i康 i zaczerwienienia. Po odstawieniu uspokoi這 si ale musia豉m sie pom璚zy..Testowa豉m potem kilka innych br您uj帷ych z tej samej p馧ki (Garnier, Dax chyba..) - reakcja taka sama.

Zastanawiam si, jaki sk豉dnik mo瞠 mnie uczula? Porad嬈ie prosz, czy kremy br您uj帷e/samoopalacze z apteki r騜ni si w tym zakresie i s niealergenne? Zreszt, jak uda mi si wyr霩ni ten sk豉dnik, na kt鏎y mam uczulenie, b璠 szpera w aptece i szuka kremu, kt鏎y go nie zawiera.

Mam wielk nadziej, 瞠 uda mi si wr鏂i do br您uj帷ych, poniewa solarium sie nie u鄉iecha ani si nie op豉ca - przede wszystkim szkoda sk鏎y, a mam j bardzo jasn, i na lato chcia這by si troszk "opali"
Kseniya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-07, 12:54   #2614
Hexxana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 057
Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Hexxana
Dot.: Uczulenie na kremy br您uj帷e

Cytat:
Napisane przez Kseniya Poka wiadomo嗆
W trakcie drugiego opakowania br您uj帷ego balsamu Nivea pojawi sie mocny 鈍i康 i zaczerwienienia. Po odstawieniu uspokoi這 si ale musia豉m sie pom璚zy..Testowa豉m potem kilka innych br您uj帷ych z tej samej p馧ki (Garnier, Dax chyba..) - reakcja taka sama.

Zastanawiam si, jaki sk豉dnik mo瞠 mnie uczula? Porad嬈ie prosz, czy kremy br您uj帷e/samoopalacze z apteki r騜ni si w tym zakresie i s niealergenne? Zreszt, jak uda mi si wyr霩ni ten sk豉dnik, na kt鏎y mam uczulenie, b璠 szpera w aptece i szuka kremu, kt鏎y go nie zawiera.

Mam wielk nadziej, 瞠 uda mi si wr鏂i do br您uj帷ych, poniewa solarium sie nie u鄉iecha ani si nie op豉ca - przede wszystkim szkoda sk鏎y, a mam j bardzo jasn, i na lato chcia這by si troszk "opali"
Trzeba przeanalizowac sklady,zobaczyc jak one mniej wiecej sa podobne i co najczesciej sie powtarza.
Apteka nie gwarantuje,ze dermokosmetyk bedzie 100% bezpieczny bo takze czesto potrafia podraznic,uczulic czy pozapychac

Uzywalas tylko tego balsamu?nic innego?w jakim miejscu pojawialo sie swedzenie?bylo w formie wysypki czy miejscowego uczulenia ?
Stary 2009-06-07, 19:43   #2615
Kseniya
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Ca貫 cia這...niestety..poniewa nie od razu zrozumia豉m, o co chodzi - myslalam, ze co jest nie tak z wod.. Odstgawi豉m br您uj帷y - po kilku dniach objawy ust徙ily. Wszystkie pozosta貫 kosmetyki, kt鏎e u篡wa豉m, u篡wam nadal - 瘸dnych problem闚. Og鏊nie moja sk鏎a jest bardzo wytrwa豉 i nigdy nie mia豉m 瘸dnych alergii na kosmetyki. Jednak z samoopalaczem nie uda這 sie..
Kseniya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-08, 16:55   #2616
meredith85
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 445

Dzieki Behemot, sklad sprayu jest prostszy. Czy ktokolwiek, gdziekolwiek widzial teraz ten samoopalacz sunozon w sprayu w rossmannie? Moze go wycofali, albo co.
meredith85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-15, 23:28   #2617
Shee'naz
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 198

Kusi mnie ten Sun Ozon, alle do tej pory uzywa豉m tylko Dove Summer Glow, ktory jest bardzo dobry i boje sie przykrej niespodzianki gdy go zdradze
Shee'naz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-15, 23:55   #2618
MadameButterfly6
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 989

Sluchajcie, mam taki problem.... Zawsze gdy opale buzie to jak wiadomo i jak jest u wszystkich buzia sie wygladza i wyglada ladnie, lecz pozniej tradzik pojawia sie ze zwiekszona sila... O tym tez wszyscy wiedza.... Sa jakies sposoby by zapobiec temu nawrotowi pryszczy po opalaniu??? Trzeba nawilzac skore, ale niektore kremy silnie nawilzajace mnie zapychaja, a niektore nie dostatecznie nawilzaja... Wiem, najlepiej cery tradzikowej nie opalac, zazwyczaj stosuje filtr 50+ by nie opalic twarzy, teraz jednak nie mialam mozliwosci zastosowac filtra. Co zrobic by uniknac wysypu pryszczy w niedlugim czasie? Moja buzia jak narazie jest mocno czerwona, smaruje ja balsamem z pantenolem i wapniem i czasem sudocremem. Pomozcie

Edytowane przez MadameButterfly6
Czas edycji: 2009-06-15 o 23:58
MadameButterfly6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-18, 11:46   #2619
nadia07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 561
GG do nadia07

witam ponownie
juz kiedys sie tutaj udzielalam, ale to bylo bardzo dawno temu.
Wczesniej zachwalalam krem do buzi stopniowo opalajacy dove summer glow.. byl wygodny, calkiem niezly kolor wychodzil..ale zaczal mnie zapychac. Po jego uzyciu mialam wysyp malych (badz tez wiekszych) niespodzianek na buzi.
Teraz uzywam tego z oriflame i o dziwo poki co jest wszystko w porzadku.

Zaczelam tez uzywac tego niedrogiego stopniowo opalajacego balsamu z oriflame.. satine radiance(?). Wczoraj go 1 raz testowalam - a wiec wybralam nogi, co by mozna je zakryc jakby test wyszedl negatywnie
Nogi leciutko ozlocone-zbrazowione ale bardzo malusko (jednak juz nie sa takie biale jak wczesniej!) Nie zauwazylam na nogach zadnych plam czy nierownosci. Drobinki rzeczywiscie ma fajne Zapachu nie wyczulam zadnego, szybko sie wchlonal.. skora byla taka gladko-sliska a nie klejaca.
Jedyny minus to stopy ale to poprostu ja nie umiem ich smarowac.. bo jednak palce mam ciut ciemniejsze.. stopy gdzieniegdzie zbrazowione gzieniegdzie biale ;p eh.. bede musiala cwiczyc nakladanie balsamu na stopy.

Jutro robie generalna probe calego ciala.. az sie boje :P

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2009-06-18 o 11:48
nadia07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-18, 13:28   #2620
Shee'naz
Wtajemniczenie

Mo瞠 sie skusze na wyprobowanie oriflame'a, bo efekty po dove jakos przesta造 mi ostatnio odpowiadac, zacze豉m zauwazac ca趾iem spory 鄴速y odcien w opaleni幡ie. Do tego summer glow niestety stosowany dluzej ni 2 dni z rzedu zapycha.
Stary 2009-06-20, 11:37   #2621
nadia07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 561
GG do nadia07

kurcze, nie umiem sie rownomiernie wysmarowac
nogi, pupa, brzuch, plecy, dekolt nawet ciut szyja - wychodza w porzadku..
ale stopy, i rece(cale) - eh.. no nie umiem rownomiernie (i to balsamow z dodatkiem a nie samoopalaczy) rozsmarowac
ide przeszukac watek, moze znajde jakis sposob
Stary 2009-06-20, 13:21   #2622
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nadia07 Poka wiadomo嗆
kurcze, nie umiem sie rownomiernie wysmarowac
nogi, pupa, brzuch, plecy, dekolt nawet ciut szyja - wychodza w porzadku..
ale stopy, i rece(cale) - eh.. no nie umiem rownomiernie (i to balsamow z dodatkiem a nie samoopalaczy) rozsmarowac
ide przeszukac watek, moze znajde jakis sposob
Ktos pisa w innym watku, ze dodaje 瞠lu hialuronowego z BU do br您yj帷ych 瞠by nie tworzy造 smug
Stary 2009-06-21, 23:15   #2623
inc0rrect
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 297
Wpisy w blogu: 1

Ja mam problem tylko z twarz, bo na nia stosuje wysokie filtry.

Wszytskie samoopalacze ktore do tej pory przetestowalam dawa造 za 鄴速y efekt, sun ozon z rosmanna takze. Co moge jeszcze wyprobowac, by uzyska czy軼iutki br您ik

wolalabym samoopalacz od kremy brazujacego, bo codziennie stosowanie takiego balsamu moze zapychac (tak wynika z tego co piszecie )

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podzi瘯owania dla dw鏂h z Was oferuj bezp豉tne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-22, 17:16   #2624
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Poka wiadomo嗆
Ja mam problem tylko z twarz, bo na nia stosuje wysokie filtry.

Wszytskie samoopalacze ktore do tej pory przetestowalam dawa造 za 鄴速y efekt, sun ozon z rosmanna takze. Co moge jeszcze wyprobowac, by uzyska czy軼iutki br您ik

wolalabym samoopalacz od kremy brazujacego, bo codziennie stosowanie takiego balsamu moze zapychac (tak wynika z tego co piszecie )
tez mam problem z ta dysproporcja miedzy twarza a cia貫m.. Uzywam na twarz najwyzszeych filtrow, jakkikolwiek uzyskany kremikiem kolor szybko schodzi z uwagi na rozjasniajacce wlasciwosci flavo i zluszczanie BHA... No i ryjek najs豉biej 豉pie wszelkie samoopalacze . Jedna, wielka , chyba nie ma na to rady...
Stary 2009-06-27, 22:09   #2625
kasia083
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 818
GG do kasia083

Witam
Ja niedawno kupi豉m sobie ten samoopalacz z Rossmanna - Sun ozon. Wersj do cia豉 dla 鈔edniej i ciemnej karnacji. Niestety nie by這 do jasnej
M鎩 T ju nie m鏬 powstrzyma ciekawo軼i i teraz ma br您ow 1 造dk
Ja b璠 testowa dzi na ca造ch dw鏂h nogach
Czytam ten w徠ek od jakiego czasu, ale wci捫 mam pytania techniczne:
Jak wy nak豉dacie takie samoopalacze? Go造mi r瘯ami, przez r瘯awiczk, wacikiem, czy jako jeszcze inaczej I je郵i go陰 r瘯, to nie macie p騧niej problemu ze zbyt mocno opalon d這ni?
No i zastanawiam si, czy da si zrobi tak, by nie by這 na sk鏎ze takiego odci皻ego miejsca tam gdzie ju si nie smaruje? Tam na nogach, to i tak si zgubi pod ubraniem, ale jakbym p騧niej chcia豉 wysmarowa dekolt, to ta granica mi璠zy nim, a szyj, czy te szyj a twarz nie powinna by tak wyra幡a jak na nodze mojego T (zdj)

Zastanawiam si te nad zrobieniem wcze郾iej peelingu, tylko czy zaraz po nim mog dawa ten samoopalacz, czy lepiej odczeka 1 dzie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg noname.jpg (16,1 KB, 109 za豉dowa)
Stary 2009-06-28, 12:40   #2626
inc0rrect
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 297
Wpisy w blogu: 1

Najlepiej nak豉da r瘯ami, tylko trzeba cz瘰to chodzi do 豉zienki i zmywa r璚e dok陰dnie myd貫m. My郵 瞠 w Twoim przypadku jak smarujesz nogi, to w trakcie smarowania raz powinna umy r璚e i to dok豉dnie. Oczywiscie po smarowaniu takze.
I to nie problem z za mocno opalonym dlonmi, bo ogolnie wewnetrzna czesc dloni sie nie opala, wiec jak sie zabarwi to wyglada to bardzo glupio...trzeba uwazac

Co do granicy mysle 瞠 mo積a sobie stopniowac, przy granicy dawac mniejsza ilosc samoopalacza i rozcierac

Peeling - jak najbardziej wskazany, mozna odrazu po peelingu nakladac samoopalacz, mozesz takze dzien po to nie robi roznicy
(ja bym na Twoim miejscu odrazu na nogi nie aplikowala bo w razie gdyby kolor nie byl taki jak oczekujesz to musialabys tydzien czasu nogi chowac ja zawsze samoopalacze proboje na brzuchu, teraz juz ich nie uzywam bo daja bardzo brzydkie efekty....)

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podzi瘯owania dla dw鏂h z Was oferuj bezp豉tne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-28, 22:21   #2627
kasia083
Zadomowienie

GG do kasia083

Ja na razie zrobi豉m pr鏏 na po郵adku, ale chyba za ma這 tego da豉m, bo wcale nie wida r騜nicy
A teraz jest pogoda sprzyjaj帷a test na nogach, bo i tak jest zbyt zimno, by je wystawi spod cieplutkich spodni Przy okazji potrenuj sobie r闚nomierne smarowanie
Stary 2009-06-29, 10:42   #2628
kasia083
Zadomowienie

GG do kasia083

oki, wczoraj wieczorem wysmarowa豉m swoje n騜ki, a dzi rano ba豉m si wyj嗆 spod ko責ry

ale kolorek jest ok, bardzo naturalny, nie ma w sobie nic z 鄴販i, czy pomara鎍zy Wygl康a tak jakby mnie lekko s這neczko z豉pa這 (chocia ja mam tak karnacj, 瞠 mocniej i tak mnie nie 豉pie )
Nogi "opali造" mi si r闚nomiernie, na pupie tak fajnie roztar豉m ten balsam, 瞠 wcale nie wida granicy mi璠zy opaleniem a nieopaleniem

Tylko stopy mi nie wysz造 - teraz wygl康a造 jakby by造 brudne tzn po這wa stopy i pi皻a ok, ale przed palcami mam bia陰 plam, a za to kostki takie ciemne, 瞠 prawie czarne
Ale wymy郵i豉m patent na tak przypad這嗆: natar豉m te kostki kawa趾iem cytryny i kolor pu軼i Nie do ko鎍a, ale teraz jest o niebo lepiej ni wcze郾iej

Tylko nie pr鏏ujcie tego na ca造m ciele, bo ja mia豉m na 造dce tak 1 ciemniejsz plamk. Na pocz徠ku my郵a豉m, 瞠 co mi chlapn窸o (chocia nie wiem jakim cudem) Natar豉m to cytryn i teraz mam czerwon plamk z bia陰 obw鏚k - plamka okaza豉 si pami徠k po komarze

No i teraz to 瘸l mi by這 wciska si w spodnie... ju nie m0og doczeka si cieplejszych dni

No i pytanko:
Pr鏏owa造軼ie same smarowa si samoopalaczem na plecach? Da si to zrobi r闚nomiernie, czy bez pomocy nie da si obej嗆?
Stary 2009-06-30, 01:41   #2629
Shee'naz
Wtajemniczenie

A ja zauwazylam, ze dove, ktry zawsze dzia豉l bardzo fajnie popsu si Nawet wersja do ciemniejszej karnajci daje s豉by efekt i zo速awy. Ale z tego co s造szalam holiday skin jest dopiero koszmarem Wiec juz nie wiadomo co tu wybrac...
Stary 2009-07-01, 06:00   #2630
marcheweczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 239

A mia豉 kt鏎a z Was krem nawil瘸j帷o-br您uj帷y Rival de Loop Hydro? Nie ma go w KWC, to chyba n闚ka, dwa odcienie, cena w promocji 5,99 z

Jest tutaj: http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...1&prId=28024#1
marcheweczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-01, 09:56   #2631
6paula9
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 192
GG do 6paula9

kasia083 a powiedz mi czy ten samoopalacz z Rossmana Sun Ozon bardzo pomaranczowy jest tez sie przyczajam na niego bo balsam po opalaniu jest super

6paula9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-01, 20:32   #2632
kasia083
Zadomowienie

GG do kasia083

Cytat:
Napisane przez 6paula9 Poka wiadomo嗆
kasia083 a powiedz mi czy ten samoopalacz z Rossmana Sun Ozon bardzo pomaranczowy jest tez sie przyczajam na niego bo balsam po opalaniu jest super
na mnie nie jest, a chwyci mnie bardzo delikatnie (na razie raz sie nim posmarowa豉m). Ale m鎩 T posmarowa sobie nim nog i na nim jest on ju troch pomara鎍zawy (mo磧iwe, 瞠 do嗆 du穎 sobie go posmarowa). Ja jestem jak na razie zadowolona
Stary 2009-07-01, 20:35   #2633
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasia083 Poka wiadomo嗆
na mnie nie jest, a chwyci mnie bardzo delikatnie (na razie raz sie nim posmarowa豉m). Ale m鎩 T posmarowa sobie nim nog i na nim jest on ju troch pomara鎍zawy (mo磧iwe, 瞠 do嗆 du穎 sobie go posmarowa). Ja jestem jak na razie zadowolona
masz wersje do jasnej, czy ciemnej karnacji ? Mleckzo czy spray? Ja mysle ze na pierwszy raz dodam sobie zelu HA na wypadek gdyby na mnie chcial zrobic smugi ten balsam
Stary 2009-07-01, 20:53   #2634
kasia083
Zadomowienie

GG do kasia083

wzi窸am wersj do ciemnej i normalnej karnacji ( nie stety nie by這 do mojej bardzo jasnej). Balsam do cia豉. Posmarowa豉m tylko nogi i smugi mi sie nie porobi造, tylko stopy przy palcach tak nie fajnie mi si zrobi造. Ale przetar豉m te ciemniejsze plamki cytryn i w miar si wyr闚na這. Na st瘼nym razem na這輳 ten balsam tylko do kostek i ni瞠j rozetre nie dok豉daj帷 (tak jak robi豉m przy po郵adkach). Mo瞠 bedzie dobrze
Stary 2009-07-01, 20:56   #2635
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasia083 Poka wiadomo嗆
wzi窸am wersj do ciemnej i normalnej karnacji ( nie stety nie by這 do mojej bardzo jasnej). Balsam do cia豉. Posmarowa豉m tylko nogi i smugi mi sie nie porobi造, tylko stopy przy palcach tak nie fajnie mi si zrobi造. Ale przetar豉m te ciemniejsze plamki cytryn i w miar si wyr闚na這. Na st瘼nym razem na這輳 ten balsam tylko do kostek i ni瞠j rozetre nie dok豉daj帷 (tak jak robi豉m przy po郵adkach). Mo瞠 bedzie dobrze
W tkaim razie te sie pokusze o wersje ciemniejsza kiedys sie bardzo ba豉m dove'a do ciemnej i bra豉m ca造 czas do jasnej. A okazalo sie, ze ciemny krzywdy nie zrobi, co wiecej - daje fajniejszy efekt. Ale chetnie bym sprobowa豉, czy poradzi sobie jeszcze lepiej. Nie korzystam z solarium, unikam s這nca... i to dla mnie jedyna droga zeby nie wygladac jak truposz

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-07-01 o 20:57
Stary 2009-07-01, 21:51   #2636
6paula9
Zadomowienie

GG do 6paula9

kurcze mnie tez korci ten do ciemnej ale boje sie pomaranczki a na dodatek w moim rossmanie niema ani jednej sztuki ja tez zaryzykuje a co mi tam najwyzej bede sie w pracy ukrywac

Stary 2009-07-02, 02:28   #2637
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
kurcze mnie tez korci ten do ciemnej ale boje sie pomaranczki a na dodatek w moim rossmanie niema ani jednej sztuki ja tez zaryzykuje a co mi tam najwyzej bede sie w pracy ukrywac
Tez zaryzykuje jak dorwe
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18702
To ten? Czym sie rozni opakowanie wersji do ciemnej od tego do jasnej ?
Stary 2009-07-02, 09:32   #2638
Behemoth666
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 703

Ten Sun Ozon cenowo wychodzi jak Johnson & Johnson. 200 ml za oko這 10 z, a 400 ml Johnson kosztuje 19,99. J&J by idealny tylko 鄉ierdzia jak to samoopalacz a nad rossmanowskim zastanawia豉bym si tylko ze wzgl璠u na cen... wi璚 nast瘼nym razem w sprawdzony J&J zainwestuje.
Behemoth666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-02, 09:43   #2639
6paula9
Zadomowienie

GG do 6paula9

Ja u篡wa豉m J&J bo moja Mama stosuje te wszystkie balsamy br您uj帷e i niestety pomara鎍zowy odcie wychodzi bez wzgl璠u na to czy na這篡豉m malutko
z dovem niestety podobnie!!!

Stary 2009-07-02, 14:30   #2640
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja u篡wa豉m J&J bo moja Mama stosuje te wszystkie balsamy br您uj帷e i niestety pomara鎍zowy odcie wychodzi bez wzgl璠u na to czy na這篡豉m malutko
z dovem niestety podobnie!!!
U mnie, ze wszystkich zdecydownaie najlepiej sprawdzil sie dove do tej pory. Ale moze idea w takim razie nie istnieje
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.