Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 89 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-07-02, 14:39   #2641
6paula9
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Opalamy si!!!!

Nom niestety kosmetyku dajacego efekt slonca chyba nie znajdziemy ale rzeba szukac ja caly czas poluje na chusteczki brazujace dax cosmetics ale u mnie nie ma nigdzie

6paula9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-02, 15:06   #2642
Shee'naz
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 198

Cytat:
Napisane przez 6paula9 Poka wiadomo嗆
Nom niestety kosmetyku dajacego efekt slonca chyba nie znajdziemy ale rzeba szukac ja caly czas poluje na chusteczki brazujace dax cosmetics ale u mnie nie ma nigdzie
No, na bank dajeco taki efekt nie ma. Byleby mia jak najmniej tej 鄴販i czy pomara鎍zki Sun Ozona jednak chyba nie kupie tak szybko bo przypomnialam sobie, ze mam jeszcze w zapasie ca豉 butelke dove, dorwanego na promocji za 14 z (gdzieniegdzie kosztowa juz 20) Ja ostatnio dodawa豉m zelu HA do dove'a do twarzy i teraz nie zapycha, chociaz tyle. Ale efekt troche delikatniejszy.
Shee'naz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-02, 19:23   #2643
kasia083
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 818
GG do kasia083

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Poka wiadomo嗆
Tez zaryzykuje jak dorwe
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18702
To ten? Czym sie rozni opakowanie wersji do ciemnej od tego do jasnej ?
to chyba to samo co mam, ale do jasnej karnacji Ja tego do jasnej nie widzia豉m, bo nie by這, ale ta moja buteleczka jest du穎 ciemniejsza i ma troch inny kszta速, ale w sumie jest podobna. Obrazek s這neczka na niej tez jest podobny
Stary 2009-07-03, 21:42   #2644
kasia083
Zadomowienie

GG do kasia083

Znowu si wpisuj pod sob, ale tak du穎 os鏏 tu sie udziela...
Ale jako trzeba oddzieli nowy dzie

Wczoraj ca豉 si wysmarowa豉m swoim balsamem. Efekt super, nawet na stopach uda這 mi si r闚no rozsmarowa Posmarowa豉m nogi tylko do kostek, a potem roztar豉m to na stopach, podobnie zrobi豉m przy szyi, bo nie chcia豉m smarowa si na twarzy. Plecy te sobie sama posmarowa豉m i wysz這 r闚no. Tylko przyda這by si "opali" d這nie od zewn皻rznej strony - ci庵le my豉m r璚e, by nie mie ich br您owych w 鈔odku. Jak wy sobie z tym radzicie?
Stary 2009-07-03, 21:46   #2645
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasia083 Poka wiadomo嗆
Znowu si wpisuj pod sob, ale tak du穎 os鏏 tu sie udziela...
Ale jako trzeba oddzieli nowy dzie

Wczoraj ca豉 si wysmarowa豉m swoim balsamem. Efekt super, nawet na stopach uda這 mi si r闚no rozsmarowa Posmarowa豉m nogi tylko do kostek, a potem roztar豉m to na stopach, podobnie zrobi豉m przy szyi, bo nie chcia豉m smarowa si na twarzy. Plecy te sobie sama posmarowa豉m i wysz這 r闚no. Tylko przyda這by si "opali" d這nie od zewn皻rznej strony - ci庵le my豉m r璚e, by nie mie ich br您owych w 鈔odku. Jak wy sobie z tym radzicie?
Ja staram sie rozsmarowac na d這niach, wierzchami d這ni o siebie i poprawic tylko koncowkami palc闚 Jako wychodzi.
Super, ze Ci ten Sun Ozon s逝篡 . Juz jestem przekonana, ze go kupie jak wykoncze zapasy Dove. A czego u篡wasz do zbrazowienia twarzy
Stary 2009-07-04, 14:41   #2646
kasia083
Zadomowienie

GG do kasia083

Twarz na razie boj si smarowa, bo ci庵le musz wychodzi do ludzi, a w razie czego to buzi trudno jest ukry...
Mo瞠 kiedy si prze豉mi, my郵 o tym kremie do twarzy do jasnej karnacji (te z Sun Ozon) http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14...zon-cream.html

A na razie twarz przyciemniam pudrem a po domu chodz blada
Stary 2009-07-06, 12:18   #2647
6paula9
Zadomowienie

GG do 6paula9

W weekend u TZ-ta odkrylam brazujacy balsam ktory nie pomaranczowi hehe skubnelam Tesciowej z przyzwoleniem oczywiscie balsam cellu glow Avonu http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24378 i efekt na jaki liczylam bardzo delikatny braz ale niestety szybko sie zmywa
niby pisze ze do nog ale ja posmarowalam tez rece dekolt i ramiona do twarzy to raczej niebedzie pasowal bo ma zlote drobinki ktore pewnie zapchaja jak nic

Edytowane przez 6paula9
Czas edycji: 2009-07-06 o 12:19
Stary 2009-07-06, 14:45   #2648
Shee'naz
Wtajemniczenie

Paulu wyglada fajnie ten balsam, szkoda, ze sie krotko utrzymuje w takim razie .
Ja ostatnio odkry豉m ta du瘸 zalete dove'a jednak... trzymal mi sie prawie 2 tygodnie
ale dzis zamierzam zrobic w豉snoreczny peeling kawowy i zedrze "resztki"
Stary 2009-07-06, 15:12   #2649
6paula9
Zadomowienie

GG do 6paula9

ooo to prosze o przepis bo ja wykanczam resztki peelingu dove summer glow od TZ-ta
narazie raz uzylam tego balsamu ale moze jakby go tak nakladac warstwa na warstwe to by zostal moja Tesciowa ma ciemniejsza karnacje wiec na niej efektu nie zaobserwuje zreszta z tego co mowila to prawie go nie uzywa

Stary 2009-07-06, 17:36   #2650
Anjouka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 582

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka wiadomo嗆
czy mog造by軼ie mi poleci jaki niedrogi krem br您uj帷y do twarzy nie zapychaj帷y por闚?
ja tez mam olbrzymi problem z zapychaniem i jesli chodzi o kremy to mnie nie zapycha Dove Summer Glow do twarzy. ζdnie pachnie i nawilza. Stosuje tylko na noc (bo w dzien oczywiscie zar闚ka robi mi sie po kremach w strefie T;/) i rano zadnego wyprysku, skora jest ukojona i nawilzona.

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-06, 20:27   #2651
kasia083
Zadomowienie

GG do kasia083

Ja peeling kawowy robi tak, 瞠 rano pij kaw fusiast (tak jak lubi z mlekiem i cukrem) a fusy zostawiam do wieczora w fili瘸nce. do wieczora troch przeschn i wtedy dolewam do nich troch oleju (dowolny kuchenny) Uwielbiam ten peeling, a jak fajnie uj璠rnia

No a ja po ostatnim smarowaniu samoopalaczem zrobi豉m dzie przerwy, a potem da豉m 2. warstw. Efekt dalej naturalny, ale ja dalej chc mie jeszcze ciemniejsz sk鏎 Dzi znowu po dniu przerwy si wysmaruj... Chyba si uzale積i豉m
Stary 2009-07-06, 20:34   #2652
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Chyba si uzale積i豉m
Ale chociaz to zdrowe uzaleznienie . Ja zauwazylam cos takiego, ze obecnie mniejsze moje zadowolenie z balsmau brazujacego wynika z tego, ze bym chciala mocniejszego efektu
Bo sie przyzwyczailam. A na solarium przeciez chodzic nie bede i na sloncu tez nie bede sie smazyc
Stary 2009-07-06, 20:50   #2653
6paula9
Zadomowienie

GG do 6paula9

Ja dzis sie wysmaruje dovem zobaczymy moze na tym z avonu da inny odcien ja niestety jade nad morze ze znajomymi i niebede miala innego wyjscia jak smazyc sie na plazy ale tym razem z odpowiednim filtrem
a co do mocniejszego efektu to chyba zostalo nam opalanie natryskowe

Stary 2009-07-06, 20:55   #2654
kasia083
Zadomowienie

GG do kasia083

No, ja to mam tak jasn cer, 瞠 si nawet nie opalam... Bym taki rok, 瞠 wykupi豉m sobie karnet na solarium przed wakacjami, a potem dzie w dzie si sma篡豉m na s這鎍u i pod koniec lata by豉m mniej wi璚ej opalana tak jak teraz Ale wtedy to by豉m bardzo dumna z mojej opalenizny, bo kosztowa豉 mnie wiele wysi趾u, a teraz to mi tak 豉two przysz這, ze chc wi璚ej
dodam tylko, 瞠 to co osi庵n窸am ci庵le jest delikatn opalenizn, ale mo瞠 jakbym zacz窸a sie cz窷ciej smarowa...
Stary 2009-07-06, 21:13   #2655
6paula9
Zadomowienie

GG do 6paula9

o kurcze to koniecznie musze dorwac ten sun ozon jak daje takie efekty!!! ja mam taka karnacje ze wystarczy mi 30min na sloncu i juz mam zlocisty kolor skory tyle ze na pierwszy raz opalam sie na raka mnie to kusi potraktowanie nim twarzy ale to moze po urlopie zeby kogos nie wystraszyc

Stary 2009-07-06, 21:16   #2656
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
No, ja to mam tak jasn cer, 瞠 si nawet nie opalam... Bym taki rok, 瞠 wykupi豉m sobie karnet na solarium przed wakacjami, a potem dzie w dzie si sma篡豉m na s這鎍u i pod koniec lata by豉m mniej wi璚ej opalana tak jak teraz Ale wtedy to by豉m bardzo dumna z mojej opalenizny, bo kosztowa豉 mnie wiele wysi趾u, a teraz to mi tak 豉two przysz這, ze chc wi璚ej
dodam tylko, 瞠 to co osi庵n窸am ci庵le jest delikatn opalenizn, ale mo瞠 jakbym zacz窸a sie cz窷ciej smarowa...
Hmmm jakbym czyta豉 o sobie Tez raz "wypracowa豉m" taka opalenizne solaryjno s這neczna (zgrozo ). Nie by豉 nawet super mocna, ale bylam z niej dumna

teraz tylko i wylacznie balsamy etc
Stary 2009-07-06, 21:27   #2657
6paula9
Zadomowienie

GG do 6paula9

Tez tak mialam raz w zyciu na 100dniowke i wszystko fajnie bylam nawet ladnie czekoladowa a przy mojej karnacji to cud bo tez mam niemal porcelanowa i mnustwo piprzykow i piegow cala bylam jednolitego koloru a paszki mialam biale zapomnialo mi sie o podnoszeniu rak!!!

Stary 2009-07-06, 21:56   #2658
Noc(nik)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 241

Mo瞠 to si wydawa dzwine, ale nigdy w 篡ciu nie by豉m opalona. Chcia豉bym wreszcie sprawdzi jak to jest, czy opale si na br您owo czy z這to. Jak si mo積a domy郵i jestem mega bladziochem.

W jakich godzinach opala si najlepiej? Jak dawkowa czas?

Noc(nik) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-07, 11:58   #2659
6paula9
Zadomowienie

GG do 6paula9

faktycznie nietypowo ale ciesz sie posiadanie brazowej skory bardzo uzaleznia z doswiadczenia wiem ze jasna karnacja zawsze na pierwszy raz opala sie na czerwono a potem brazowieje ale kazda cera reaguje inaczej a co do godz to oczywiscie najlepiej slonce bierze w godz szczytu ale wtedy tez najlatwiej o poparzenie proponowalam bym na poczatek z godzine nie dluzej choc ja sama potrafie 8godz plackiem lezec i pozniej cierpie katusze!!!
ja postanowilam unikac opalania lezac plackiem caly dzien na sloncu i bez filtrowej ochrony teraz filtr i to wysoki to moj glowny codzienny kosmetyk a brazowic sie bede balsamami i pudrem brazujacym
a swoja droga wyczailam ze u mnie w miescie jest opalanie natryskowe 70zl kosztuje i efekt utrzymuje sie 3mieisace ciekawe hehe wiecie cos moze w tym temacie???

Edytowane przez 6paula9
Czas edycji: 2009-07-07 o 12:04
Stary 2009-07-07, 12:20   #2660
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
wyczailam ze u mnie w miescie jest opalanie natryskowe 70zl kosztuje i efekt utrzymuje sie 3mieisace ciekawe hehe wiecie cos moze w tym temacie???
U mnie kosztuje 60 z ca貫 cia這 w kabinie. Gdyby faktycznie trzyma這 sie 3 miesiace by這by to ok., ale to przeciez chyba zwykly samoopalacz, tylko rozni sie sposobem nakladania

P.S. na stronce tego zkaladu w moim meiscie napisali o utrzymywaniu sie 14 dni xD, oczywiscie jesli "Je瞠li klient b璠zie przestrzega wszystkich zasad" tkaich jak wczensiejszy peeling etc
Wiec chyba pzostane przy moich balsamach
Efekt tez trwa prawie 14 dni

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-07-07 o 12:22
Stary 2009-07-07, 12:30   #2661
6paula9
Zadomowienie

GG do 6paula9

wlasnie palnelam glupote pisalo do trzech tygodnitylko pewnie niewolno sie kopac hehe
tez tak mysle ze lepiej jednak pozostac przy balsamach bo jak sie efekt nie spodoba to peelingiem sie zeskrzybie a podobno te natryski tragicznie schodza bo plamy pozostaja i to dziewczyna z salonu tak mowila!!!

Edytowane przez 6paula9
Czas edycji: 2009-07-07 o 12:42
Stary 2009-07-07, 12:42   #2662
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
wlasnie palnelam glupote pisalo do trzech tygodni tylko pewnie niewolno sie kopac hehe tez tak mysle ze lepiej jednak pozostac przy balsamach bo jak sie efekt nie spodoba to peelingiem sie zeskrzybie a podobno te natryski ytagicznie schodza bo plamy powstaja i to dziewczyna z salonu tak mowila!!!
Tez slyszalam o tych plamach . W ogole lista obostrze jest d逝ga- trzeba unika sauny, chlorownaych basen闚, nie trzec mocno recznikiem, po zabiegu nie kapac 12 godizn, unikac dluzszych kapieli
Hm.... moze keidys sie skusze jak bede miala na tyle wolnej gotowki do "marnowania" xD, zeby pozwolic sobie na lenistwo pt. maszynka naklada za mnie samoopalacz w 6 sekund za 6 dych
Poki co balsam kosztuje nas ok 15 z, a starcza na troche
Stary 2009-07-07, 12:52   #2663
6paula9
Zadomowienie

GG do 6paula9

nie to ze mam 70zl na zbyciu z ktorymi niewiem co zrobic ale ciekawi mnie to hehe
ja tam daje rade z samoopalaczem sama tylko zdaza mi sie zapomniec o umyciu rak i mam potem pieknie opalone

Stary 2009-07-07, 17:36   #2664
ilonku
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

Dziewczynki prosze napsiozcie mi jak wyglada Wasza procedura smarowania sie, ze nie robia Wam sie brudne plamy kilka dni po posmarowaniu kiedy samoopalacz juz niestety schodzi... umiem wmiare rowno sie posmarowac, ale trzy dni po aplikacji kiedy jestem zachwycona kolorem i w ogole, samoopalacz tak brzydko schodzi, ze musze robic kilkudniowa przerwe zeby kolor zszedl do konca i moglabym zaczac wszystko od nowa... to jest dla mnie najgorsze!
ilonku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-07, 19:28   #2665
kasia083
Zadomowienie

GG do kasia083

Ja "opalam" si z tubki od niedawna (2 i p馧 raza ) i jeszcze nie doczeka豉m si brudnych plam... a w豉郾ie chcia豉m wam zada podobne pytanie:
Czy jak na tak opalon sk鏎 wci庵nie si obcis陰 bia陰 sukienk, to b璠 na niej plamy po samoopalaczu? Mam kilka 郵icznych, dopasowanych i jasnych kreacji, ale czy mog je spokojnie w這篡 i paradowa po mie軼ie? Jak b璠zie cieplej oczywi軼ie
Stary 2009-07-07, 19:31   #2666
feelin_soo_me
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 844

Cytat:
Napisane przez ilonku Poka wiadomo嗆
Dziewczynki prosze napsiozcie mi jak wyglada Wasza procedura smarowania sie, ze nie robia Wam sie brudne plamy kilka dni po posmarowaniu kiedy samoopalacz juz niestety schodzi... umiem wmiare rowno sie posmarowac, ale trzy dni po aplikacji kiedy jestem zachwycona kolorem i w ogole, samoopalacz tak brzydko schodzi, ze musze robic kilkudniowa przerwe zeby kolor zszedl do konca i moglabym zaczac wszystko od nowa... to jest dla mnie najgorsze!

Podpinam si pod pytanie, mam ten sam problem i niesamowicie mnie to denerwuje, bo przez ok. 2-3 dni musze byc blada
feelin_soo_me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-07, 19:41   #2667
inc0rrect
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 297
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Ja "opalam" si z tubki od niedawna (2 i p馧 raza ) i jeszcze nie doczeka豉m si brudnych plam... a w豉郾ie chcia豉m wam zada podobne pytanie:
Czy jak na tak opalon sk鏎 wci庵nie si obcis陰 bia陰 sukienk, to b璠 na niej plamy po samoopalaczu? Mam kilka 郵icznych, dopasowanych i jasnych kreacji, ale czy mog je spokojnie w這篡 i paradowa po mie軼ie? Jak b璠zie cieplej oczywi軼ie

Kochana nie radz zaraz po aplikacji.

Mi te mocniejsze samoopalacze zniszczy造 pare pi瘸mek (po balsamach brazujacych tego nie zauwazylam). Lepiej si smarowa na noc, p騧niej rano szybki prysznic (dla zabicia zapachu chyba mus) i wtedy na miasto w bia貫j kiecce, na 100% nic si nie stanie.

Chocia gdyby poczeka豉 jaki czas a si samooopalacz do konca wch這nie, albo rano si juz nie kapala to tez pewnie nic sie nie stanie wchloniety z tego co zauwazylam to nie szkodzi (ale z uwagi na biale kiecki lepiej dmuchac na zimne )

ilonku, feelin- te mam ten problem najgorzej jak sie ma na sobie juz 2-3 warstwy samoopalacza to wtedy schodzi najbardziej nierowno...
radza peelingi robic, ale czasem szkoda t opalenizne 軼ierac Nic wiecej nie umiem poradzic jak: dobrze nawilzona skora i peelingi, jak ktos zna jeszcze jakas rade na to, to chetnie poslucham

dziwne dlaczego mi sie tak na twarzy nie robi...a na ta twarz to swego czasu kladlam kilka warstw a o peelingach nie bylo mowy...

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podzi瘯owania dla dw鏂h z Was oferuj bezp豉tne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-07-07 o 19:47
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-08, 13:56   #2668
6paula9
Zadomowienie

GG do 6paula9

Kobitka z pracy uzywa do twarzy tego http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22453 i fajny efekt jej to daje delikatnie brazowa skore ma nie zaden pomarancz i to mnie zaciekawilo niemam jeszcze skladu zeby zobaczyc co w sobie ma uzywala moze ktoras???? bo na KWC opinie sa rozniaste

Edytowane przez 6paula9
Czas edycji: 2009-07-08 o 13:59
Stary 2009-07-08, 14:14   #2669
Mooniiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Mo瞠 kto wie gdzie mo積a naby Vipera Cosmetics - Satin Look Perfect Matt - podk豉d matuj帷y? prosz o odpowiedz...
Mooniiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-08, 21:50   #2670
kasia083
Zadomowienie

GG do kasia083

a ja si doczeka豉m smug i to wyj徠kowo paskudnych
Zrobi造 mi si takie dziwne, bo 4 cieniutkie paski, d逝gie od krocza do kolana... Wygl康a to jakby mi co jasnego wycieka這 po nogach
D逝go si zastanawia豉m od czego to mo瞠 by i w ko鎍u dosz豉m, 瞠 to szwy od spodni mi je wytar造. Paski s symetryczne i id dok豉dnie w miejscu tych szw闚, kt鏎e faktycznie s szorstkie jak tarka (wcze郾iej tego nie zauwa瘸豉m). Ju wi璚ej nie ubior tych spodni

Teraz chyba musz codziennie si dok豉dnie peelingowa, by r闚no zetrze ca陰 opalenizn i dopiero jak prawie nie b璠zie wida tych smug, to b璠 mog豉 znowu zacz望 si "opala". Mam nadziej, 瞠 do soboty za p馧tora tygodnia wszystko uda mi si zetrze i na這篡 na nowo, bo b璠zie okazja do wyj軼ia i pochwalenia si

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.