Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 91 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-07-31, 16:50   #2701
Shee'naz
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 198
Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez kasia083 Poka wiadomo嗆
ja ju nie zachwalam tego mojego Sun Ozone. J7u kt鏎y raz z kolei mam po nim plamy I zawsze jest tak samo: Na pocz徠ku efekty s super, a potem, bez wzgl璠u na to czy nak豉dam 1 czy 2 warstwy, po tygodniu mam na nogach ciemniejsze lub ja郾iejsze plamy Musz wtedy kilka razy zrobi peeling, by to zdrapa, a potem od nowa ta sama historia
a uzywalas zamoopalacza czy mleczka brazujacego, bo nie pamietam? a mzoe sprobuj rozcienczyc z balsamem?
Shee'naz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-31, 16:50   #2702
eewciaaa2503
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

stosuje samoopalacz DAX COSMETICS w piance, i w 100% jestem z niego zadowolona kosztuje ok. 20z, ale jest lepszy od tych za 50z., ktore wczesniej stosowalam...

czy samoopalacz nakladany na twarz moze spowodowac jakies stale przebarwienia skory stosowany na sloncE??

07-21.08.2009 - viva Egipt

eewciaaa2503 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-31, 17:40   #2703
kasia083
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 818
GG do kasia083

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Poka wiadomo嗆
a uzywalas zamoopalacza czy mleczka brazujacego, bo nie pamietam? a mzoe sprobuj rozcienczyc z balsamem?
mleczko samoopalaj帷e , czyli samoopalacz
Stary 2009-07-31, 18:16   #2704
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasia083 Poka wiadomo嗆
mleczko samoopalaj帷e , czyli samoopalacz
aaaaa . To dobrz wiedziec bo ja myslalam ze to mleczko jest jak balsam brazujacy i bym go nie wziela . A tak to mzoe wyprobuje, ale mowisz ze w bardzo widocnzy sposob schodzi?
Stary 2009-08-19, 15:12   #2705
Shee'naz
Wtajemniczenie

Uzywam mleczka SunOzon juz ze 2 tygodnie Tak mi sie spodoba這, ze poczyni豉m zapasy Przy peelingu przed kazdym kolejnym na這zeniem nie ma mowy o nierownomiernym schodzeniu koloru z cia豉, nie musze tez czekac az kolor zejdzie ca趾owicie by zaczac "opalanie" od nowa. Do tego zapach ! mmm, przypomina mi jakis krem czekoladowy, ktory danwo temu mialam. Smaruje zazwyczaj wieczorem - rano prawie nie czuc DHA Niemal samoopalaczowy idea Chyba jedyny malutki minusik to faktycznie te ma貫 kropeczki w miejscu ogolonych wloskow na nogach. Ale jest to widoczne dopiero jak sie zaczynam nodze przygladac Wiec nie ma tragedii.
Z czystym sumieniem polecam ten samoopalacz kazdemu kto sie waha
Stary 2009-08-20, 16:38   #2706
kasia083
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 818
GG do kasia083

dobrze, 瞠 ci s逝篡. Ja juz dawno nie mia陰m okazji sienim smarowa, ale mo瞠 faktycznie za ma這 sie peelingowa豉m...

Ale ja si nie zrazi豉m do tego samoopalacza, chocia dalej uwa瘸m, ze nadaje sie do stosowania przed konkretnym wyj軼iem
Zobaczymy jak b璠zie schodzi nast瘼nym razem
Stary 2009-08-21, 15:03   #2707
Shee'naz
Wtajemniczenie

Tak w豉snie sadze, ze kluczem w uzyskaniu fajnych efektow moze byc czesty peeling. Akurat jestem poza domem i czesto chodze nad jezioro, trzeba wiec bylo sobie wymodzic opalenizne czy chociaz 豉dny kolor skory Zrobilam wiec taki eksperyment zeby nakladac SunOzona co drugi dzien, na zmiane ze zwyklym balsamem. Przed kazdym nalozeniem samoopalacza robie prosty peeling kawowy z "fusow", smietany i zelu. Juz na tyle przyzwyczailam sie do widoku swojej skory w tym kolorze, ze ciezko mi bedzie powrocic do bladosci . Ale oczywiscie na codzien to za duzo zachodu zeby sie tak ciagle smarowac... Poki jestem na wyjezdzie to o to dbam
Stary 2009-08-21, 15:37   #2708
inc0rrect
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 297
Wpisy w blogu: 1

shnee'naz

masz sunozon mleczko samoopalaj帷e?dokladnie przepisze nazwe:
Sun ozon selbst-braunungs-milch normalne/dunkle hauttypen ?
bo trudno mi uwierzyc 瞠 mamy to samo co do efektu nie mam zastrzezen, ale zapach jest w moim przypadku powalajacy (a smaruje tylko twarz)

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podzi瘯owania dla dw鏂h z Was oferuj bezp豉tne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-21, 15:43   #2709
Shee'naz
Wtajemniczenie

tak, mam to samo . Hehe, i kolejny raz sie okazuje, ze kazdy z nas ma inny nos wiec nie ma co sie kierowac, ze ktos cos napisal, tylko probowac . Mi sie ten zapach bardzo dobrze skojarzyl .
W豉snie jestem na wyjezdzie w miescie gdzie nie ma rossmanna (maja budowac ) , wiec nie mgoe dokupic sobie chusteczek SunOzon, ktorych uzywalam do twarzy. Bede musiala wiec zaryzykowac posmarowanie twarzy mleckziem. Nie zapcha這 Cie? Spojrza豉m oczywiscie na sklad- wychodzi na to, ze wielkiego zagrozenia nie ma, ale ze skora nigdy nic nie wiadomo..

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-08-21 o 15:47
Stary 2009-09-18, 12:52   #2710
moniaa1721
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61
GG do moniaa1721

Witajcie kobietki ;-)
Zaciekawi mnie ten w徠ek, bo oglnie mam jasn karnacje, a uwielbiam opalone cia趾a, troszke tu poczyta豉m Waszych post闚 i du穎 wypowiadacie sie na temat SunOzon, ja stosowa豉m garnier dove troche husteczek br您uj帷ych ,moze ktora z Was poleci豉by mi jakis dobre mleczko BR╴UJ。E bo niektore te bronzery maja odcie pomara鎍zowy niestety ;/
moniaa1721 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-18, 14:56   #2711
daisyxx
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 833
GG do daisyxx

tez jestem posiadaczka bladej sk鏎y niestety
niedawno mi to nie przeszkadza這 wog鏊e a,le teraz pofarbowa豉m sie na brazowo i tak sie wyr騜niam troche na ulicy
chia豉bym miec taka bardzo delikatna brazowa opalenizne
bo jak pisze kolezanka u g鏎y wiekszosc brazer闚 i samoopalczy wychodzi 鄴速a lub pomara鎍zowa
ja osobiscie wola豉bym jaki w kremie lub sprayu nawet
bo tych wszystkich balsam闚 mam serdecznie do嗆
[*]
daisyxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-18, 19:10   #2712
moniaa1721
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61
GG do moniaa1721

Cytat:
Napisane przez daisyxx Poka wiadomo嗆
tez jestem posiadaczka bladej sk鏎y niestety
niedawno mi to nie przeszkadza這 wog鏊e a,le teraz pofarbowa豉m sie na brazowo i tak sie wyr騜niam troche na ulicy
chia豉bym miec taka bardzo delikatna brazowa opalenizne
bo jak pisze kolezanka u g鏎y wiekszosc brazer闚 i samoopalczy wychodzi 鄴速a lub pomara鎍zowa
ja osobiscie wola豉bym jaki w kremie lub sprayu nawet
bo tych wszystkich balsam闚 mam serdecznie do嗆
Nie polecam Ci bronzerow w spray'u, poniewa s szybko wydajne, mialam jeden z loreala ,pare razy nim sie spryska豉m i na tym koniec , obecnie u篡wam balsamow przewa積ie garniera, ale troszke ma taki niemily zapach wiec wola豉bym co innego, kupi豉m sobie zestaw airbrush i teraz bed zamawia p造n do niego, najlepsze p造ny to z DHA12% sa ciemne,chociaz teraz u jednego ze sprzedawc闚 z allegro mo積a kupi p造n la tan disco 18%DHA wiec to jest odcien pono mega ciemny,czekam kiedy on wystawi te p造ny na allegro i bed zamawia i wtedy sie przekonam jaki to odcie ;-)
moniaa1721 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-13, 20:29   #2713
sandra1986
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

zamie軼i豉m to na temacie o solarium, ale chyba bardziej pasuje tutaj, bo do raczej samoopalacz naturalny a mianowicie znala豉m jaki przepis na kapiel br您uj帷, kt鏎a chyba dzia豉, jak samoopalacz...
a mo瞠 nie b璠zie robi plam??/
przepis to:

Pakowane w paczce : Li嗆 Orzecha W這skiego 1,45 z (za 50 g)
Kora D瑿u 1,30 (za 50 g)
Kwiat Lipy ( Oko這 2 z )
P豉tki r騜y + Jarz瑿ina
dodatkowo mo積a doda sza逕i

Podane sk豉dniki nale篡 ze sob gotowa przez oko這 25 minut, po czym nale篡 sam napar wla do k徙ieli i relaksowa si przez oko這 30 min.
Do wanny nale篡 wla ciep陰 wod, nie u篡waj帷 jednak 瘸dnych p造n闚 do k徙ieli.
Zaleca si do k徙ieli 2 lub 3 paczki Kory D瑿u i jak najwi璚ej jarz瑿iny, gdy ta posiada 4 razy wi璚ej beta karotenu ni marchew.
Tak k徙iel nale篡 przeprowadza raz w tygodniu (zale篡 od upodobania).

hmmmmm

boje sie wypr鏏owac tutaj, tzn na stancji, bo nie wiem czy to nie zabarwi wanny, ale chyba nie.... jak pojade do domu to przetestuje, a moze kt鏎as z Was ma ochot?
mo瞠 uda這by si co nabra kolorku bez smrodku samoopalacza.
Wiem, ze orzech w這ski, sza逕ia, kora debu jest u篡wana do przyciemniania br您owych w這s闚... hmm ??

jak znajd czas na p鎩軼ie do apteki czy zielarskiego, to zrobie ma豉 ilo嗆 taka do miski i pomocz nogi na pr鏏

Edytowane przez sandra1986
Czas edycji: 2009-11-14 o 12:16
sandra1986 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-13, 21:27   #2714
Reijel
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 369

Cytat:
Napisane przez sandra1986 Poka wiadomo嗆
zamie軼i豉m to na temacie o solarium, ale chyba bardziej pasuje tutaj, bo do raczej samoopalacz naturalny a mianowicie znala豉m jaki przepis na kapiel br您uj帷, kt鏎a chyba dzia豉, jak samoopalacz...
przepis to:

Kora D瑿u 1,30 (za 50 g)
Kwiat Lipy ( Oko這 2 z )
P豉tki r騜y + Jarz瑿ina

Podane sk豉dniki nale篡 ze sob gotowa przez oko這 25 minut, po czym nale篡 sam napar wla do k徙ieli i relaksowa si przez oko這 30 min.
Zaleca si do k徙ieli 2 lub 3 paczki Kory D瑿u i jak najwi璚ej jarz瑿iny, gdy ta posiada 4 razy wi璚ej beta karotenu ni marchew.

hmmmmm

boje sie wypr鏏owac tutaj, tzn na stancji, bo nie wiem czy to nie zabarwi wanny, ale chyba nie.... jak pojade do domu to przetestuje, a moze kt鏎as z Was ma ochot?
Wiem, ze kasztanowiec, sza逕ia, kora debu jest u篡wana do przyciemniania br您owych w這s闚... hmm ??

jak znajd czas na p鎩軼ie do apteki czy zielarskiego, to zrobie ma豉 ilo嗆 taka do miski i pomocz nogi na pr鏏
Ciekawy spos鏏, mo瞠 te si skusz
Reijel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-14, 17:42   #2715
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
Napisane przez sandra1986 Poka wiadomo嗆
przepis to:

Kora D瑿u 1,30 (za 50 g)
Kwiat Lipy ( Oko這 2 z )
P豉tki r騜y + Jarz瑿ina

hmmmmm

Wiem, ze orzech w這ski, sza逕ia, kora debu jest u篡wana do przyciemniania br您owych w這s闚... hmm ??

napewno wypr鏏uje a, n騜 sie uda
choc ostatnio kupi豉 samoopalacz z Ava i jak narazie przeetestowa豉 go na rece jest w porzadku
ale, przyznam ,ze jestem bardziej za naturalnym opalaniem
[*]
Stary 2010-01-05, 15:59   #2716
kamiloski
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

czesc.
ide pod koniec stycznia z kolezanka na studniowke, chcia豚ym sie troche opalic jakimis balsamami, chusteczkami co polecacie? cos do 50z da rade? tak, zeby twarz i rece troche opalone by造
kamiloski jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-11, 15:34   #2717
matipaula
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145

dziewczyny szukam kremu brazujacego na codzien , uzywalam dove summer glow -mnie nie opala wogole, loreal nutribronze straszne krosty po nim wychodza, ,nie chce kremu brazujacego ktory sam w sobie jest brazowy i zmywa sie z twarzy....mozecie cos polecic???
matipaula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-11, 15:45   #2718
carolinascotties
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 705

Zajrzyj do KWC.

Ja szykuj si na mleczko br您uj帷e Yves Rocher -dobrze ocenine w KWC - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-27...-brazujace.htm
Stary 2010-01-11, 17:21   #2719
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

wybra豉m solarium ,kupi豉m sobie oliwke nawli瘸jaca i bede ja uzywa miedzy sesjami na lampy
nie mam ju si造 testowa kolejnych balsam闚 a, tym bardziej czasu
[*]
Stary 2010-01-25, 17:20   #2720
pettiteAngel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352

jutro kupuj samoopalacz sun ozon. ju kiedy go mia豉m i jest naprawd 鈍ietny
Stary 2010-01-25, 17:42   #2721
selene211
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

polecam Wam chusteczki br您uj帷e Vichy...przetestowa陰m wszystko i na twarz z dekoltem s najlepsze..troch drobie , ale ja chusteczk rozcinam na p馧 wi璚 mam na dwa razy...piekna delikatna opalenizna bez palm..
selene211 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-02, 13:39   #2722
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Laseczki chce kupi samoopalacz Sunozone Cream ale, nie wiem czy mam wybra ten do jasnej czy ciemnej karnacji> dodam ,瞠 jestem blada jak 軼iana i chcia豉bym sie opali i to widocznie ,a nie tylko delikatnie. mam pytanie ile u was utrzymuje sie na sk鏎ze ten samoopalacz??
aha chcialam go u篡 zar闚no do cia豉 jak i do twarzy
[*]
Stary 2010-02-11, 10:31   #2723
klaudia_13
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 232

daisyxx a jak ta k徙iel opalaj帷a, pr鏏owa豉?? Bardzo jestem ciekawa ch皻nie bym wypr鏏owa豉, ale wola豉bym najpierw pozna opini kogo, kto ju testowa
Nigdy nie u篡wa豉m Sunozone Cream a tez mam jasn karnacje i zawsze u篡wam balsam闚 br您uj帷ych przeznaczonych do ciemnej sk鏎y , ale mam br您owe w這sy i oczy, wi璚 mo瞠, dlatego nie wygl康a to 幢e.

Edytowane przez klaudia_13
Czas edycji: 2010-02-11 o 10:33
klaudia_13 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-11, 11:15   #2724
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
Napisane przez klaudia_13 Poka wiadomo嗆
daisyxx a jak ta k徙iel opalaj帷a, pr鏏owa豉?? Bardzo jestem ciekawa ch皻nie bym wypr鏏owa豉, ale wola豉bym najpierw pozna opini kogo, kto ju testowa
Nigdy nie u篡wa豉m Sunozone Cream a tez mam jasn karnacje i zawsze u篡wam balsam闚 br您uj帷ych przeznaczonych do ciemnej sk鏎y , ale mam br您owe w這sy i oczy, wi璚 mo瞠, dlatego nie wygl康a to 幢e.
u mnie jest dok豉dnie ja u ciebie jasna karnacje ,ciemne w這sy i oczy ale, jasna oprawa oczu niestety ,niedawno odkry豉m henne wiec zaryzykuje

namierzy豉m solarium stojace i do tego nie przypala wiec zaryzykuje i p鎩de na 15 min. nie chce mi sie chodzi po 2-3 razy mam nadzieje ,瞠 mi nie zaszkodzi tak za pierwszym razem tyle
[*]
Stary 2010-02-26, 13:33   #2725
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

wrzucam swoje zdjecie z lipca 2009. Efekt po samoopalaczu i wy豉cznie samoopalaczu z rossmana sunozon. Tu po 3 aplikacjach dzien po dniu na nawil穎n i spilingowan sk鏎. Wszyscy mysleli, ze tak si opali豉m! A ja sie szykowa豉m na wakacje i nie chcia豉m jechac bledziutka. Potem smarowa豉m si 2 razy na tydzien. Codziennie masaz gabk i balsam. Schodzi這 bez plam. Dodam, ze ja mam bardzo jasn karnacj, kt鏎a si kiepsko opala.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-04-06 o 09:43
mysia m jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-26, 15:50   #2726
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mysia m Poka wiadomo嗆
wrzucam swoje zdjecie z lipca 2009. Efekt po samoopalaczu i wy豉cznie samoopalaczu z rossmana sunozon. Tu po 3 aplikacjach dzien po dniu na nawil穎n i spilingowan sk鏎. Wszyscy mysleli, ze tak si opali豉m! A ja sie szykowa豉m na wakacje i nie chcia豉m jechac bledziutka. Potem smarowa豉m si 2 razy na tydzien. Codziennie masaz gabk i balsam. Schodzi這 bez plam. Dodam, ze ja mam bardzo jasn karnacj, kt鏎a si kiepsko opala.
奸icznie . Te uzywam SunOzona. Najlepszy kosmetyk br您ujacy jaki mia豉m. I moja wakacyjna opalenizna tez pochodzi w 100% z tego specyfiku, gdy bedac na s這ncu sumiennie sie filtruje . Rownie mam jasna karnacje. Wystarczy regularny peeling i schodzi stopniowo , bez plam.

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-02-26 o 15:51
Stary 2010-02-26, 16:11   #2727
saliimalii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 106

Dziewczyny czy piszecie o SunOzon z Rossmanna ????
saliimalii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-26, 16:12   #2728
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

tak

no dla mnie jest niezast徙iony.
Stary 2010-02-26, 16:25   #2729
saliimalii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 106

Dzieki 郵iczne, musz spr鏏owa.
saliimalii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-26, 16:34   #2730
carolinascotties
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 705

a czy bardzo brzydko pachnie?

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.