Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 92 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-02-26, 16:41   #2731
saliimalii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 106
Dot.: Opalamy si!!!!

Z tego co ja kojarz to niestety nie naj豉dniej ...
saliimalii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-26, 16:55   #2732
carolinascotties
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 705

no wlasnie - ten smrodek samoopalajacych balsamow...
Stary 2010-02-26, 17:32   #2733
Shee'naz
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 198

Wszystkie samoopalacze smierdza w pewnym stopniu, gdyz zawieraja tez sam srodek samoopalajacy. Testowa豉m ju sporo balsamow brazujacych i mleczko SunOzon ma najdelikatniejszy zapaszek samoopalaczowy, czasem w ogole go nie wyczuwam nazajutrz po aplikacji i nie ma tragedii gdy brak rano czasu na prysznic.

Dziewczyny czy u Was sa kremy SunOzon w tubce w wersji do ciemniejszej karnacji? Ja nie moge dostac
Shee'naz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-26, 17:48   #2734
saliimalii
Raczkowanie

Jaki miesi帷 temu b璠帷 w ross. zwr鏂i豉m uwag na owy sunozon i krem by tylko w wersji do jasnej karnacji.
Stary 2010-02-26, 17:56   #2735
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez saliimalii Poka wiadomo嗆
Jaki miesi帷 temu b璠帷 w ross. zwr鏂i豉m uwag na owy sunozon i krem by tylko w wersji do jasnej karnacji.
zwiedzilam juz sporo rossmanow i wszedzie widze do jasnej karnacji
. Chyab go nie wycofali A z doswiadczneia wiem, ze takie kremy daja s豉bszy i bardziej zoltawy efekt... Albo w ogole nei widac ich dzia豉nia. Radze, niezaleznie od karnacji inwestowac w wersje do ciemnej sk鏎y
Stary 2010-02-26, 18:39   #2736
saliimalii
Raczkowanie

W豉郾ie zastanawia豉m si czy jest a je郵i tak, to na czym polega r騜nica w wygl康zie (kolorze ) sk鏎y posmarowanej kremem przeznaczonym do jasnej a tym do ciemnej karnacji.
Czyli r騜nica jest. Nie chce by pomara鎍zowa, chc by lekko br您owa ...
Stary 2010-02-26, 21:00   #2737
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

jak to wycofali?! no ja w豉snie u篡wam tego do ciemnej i nie z tubki tylko z takiej du瞠j ciemnobr您owej butli.. kupowa豉m z p馧 roku temu, wzi窸am wtedy dwa opakowania..

co do smrodku, no jest smrodek oczywiscie, kazdy samoopalacz go ma, jeden bardziej st逝miony jak御 perfum a inny mniej. Ten ma taki cytrynowy jakby dosc rzeski zapach, kt鏎y zaczyna byc czuc samoopalaczem po jakiejs godzinie. Po 3-4 godzinach mozna juz wziac prysznic i sie tego zapaszku pozbyc. Ja sie smaruje po po逝dniu/na wiecz鏎, jak siedze w domu i akurat niewiele mam do roboty, bo wszystko zrobie wczesniej. Smaruje sie, pobawie z dzieckiem, po這ze go spac, po鄉ierdze troszke i juz id zmywac. Potem juz sk鏎a nie 鄉ierdzi. Je郵i to mozna akurat smrodem nazwac. Testowa豉m wieele samoopalaczy i kazdy faktycznie capi, ale ten jest zupe軟ie znosny.
Stary 2010-02-26, 21:13   #2738
saliimalii
Raczkowanie

mysia m my piszemy (przynajmniej ja) o kremie do twarzy a ty chyba o balsamie do cia豉 .
Stary 2010-02-27, 12:40   #2739
mysia m
Zakorzenienie

aha faktycznie :P

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

ale ja ten do cia豉 stosuje na twarz r闚nie.
Stary 2010-02-27, 13:09   #2740
Shee'naz
Wtajemniczenie

tak, mia造smy na mysli krem w tubce A ja do twarzy uzywam chusteczek brazujacych SunOzon. Dwie sztuki za 1 z z hakiem. a poniewaz sa duze, kazda dziele na 6 czesci i starczaja na 12 uzyc do twarzy
Stary 2010-02-27, 15:08   #2741
saliimalii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mysia m Poka wiadomo嗆
aha faktycznie :P

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

ale ja ten do cia豉 stosuje na twarz r闚nie.

hmmm, mo瞠 warto spr鏏owa z t twarz, tyle 瞠 moja jest sucha i wra磧iwa.
My郵isz 瞠 balsam m鏬豚y jej zaszkodzi ???
Stary 2010-02-28, 12:39   #2742
mysia m
Zakorzenienie

ja tez mam such i wra磧iw sk鏎 twarzy, ale mam sw鎩 patent. Najpierw smaruj buzi kremem dla niemowl徠 oilatum - dostepny w aptekach za ok 15z za tubk, ale na d逝go wystarcza. Tylko zawiera lanolin, wi璚 jak jestes uczulona, to nie nadaje si A wiec smaruj sie tym kremem, czekam az si wch這nie a robi to szybciutko i na tak g豉dk sk鏎e nak豉dam ten balsam opalaj帷y i jest 鈍ietnie. zadnych smug, 瘸dnych odstaj帷yh p豉tk闚 sk鏎y, co mi si zdarza這 po uzyciu na go陰 sk鏎. Mozesz tez po這zyc na jakis zwyk造 krem, kt鏎y stosujesz na dzien, ale zwykle maj tak konsystencj, ze po na這zeniu na to balsamu wszystko si ma瞠. Ja czasem nak豉da豉m po prostu nivee i ods帷za軛 chusteczk.
Stary 2010-02-28, 13:16   #2743
saliimalii
Raczkowanie

Oilatum znamy i si lubimy , niestety m鎩 syn odziedziczy po mnie sk這nno嗆 do przesusze i dlatego nagminnie nim si nat逝szczamy i nawil瘸my.
Pomys masz cikawy i te tak spr鏏uj zrobi tylko odwiedz ross. w celu zakupu balsamu.
Niestety wczoraj skusi豉m si na krem sunozon dla jasnej karnacji.
Posmarowa豉m nim twarz wieczorem i dzi jestem taka jaka nie chcia豉m by, czyli 鄴速a. Od rana peeling i jest odrobink lepiej. Ale generalnie to odradzam, 鄴速o嗆 do pot璕i!
Stary 2010-02-28, 14:22   #2744
mysia m
Zakorzenienie

oo to mamy co wsp鏊nego :d m鎩 synek tez ma sk鏎k sk這nn do przesuszenia i atopowych zmian, szczeg鏊nie buzka i zewn皻rzne strony r帷zek i ud. Od kiedy mu raz ten kremik podebra豉m, tak musi si si dzielic z mam

ja raz tez kiedys uzy豉m sunozonu w tubce dla jasnej karnacji i wysz這 鄴速o. tylko ten balsam do ciemnej wychodzi mi 豉dnie.
Stary 2010-03-14, 15:41   #2745
nie pytaj
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

dziewczyny a jakie macie dosiwadczenia z chusteczkami tymi z rossmana ?
nie pytaj jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-24, 21:29   #2746
amfa333
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 585

Hej dziewczyny Przychodzi wiosna, wiec szukam inspiracji do opalenia sie Niestety ja nie mam zadnych milych wspomnien z wszystkimi opalaczami ;/ juz nawet nie pamietam jakie uzywalam, ale kazy smierdzial, zostawial plamy, nie dalo sie potem ich zmyc ;/ Oczywiscie efekt na drugi dzien byl swietny brazowe nogi, itp a potem... plamy na kolanach, stopach...eh...A teraz sobie szukam jakiegos, zeby mi sluzyl przez cale lato

Brazil Butt Lift

Pinokio -
"To, 瞠 jestem z drewna, nie znaczy, 瞠 interesuj mnie deski"
amfa333 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-24, 22:53   #2747
Ineso
Matka Smoka

Wiadomo軼i: 11 937

Mnie to niepokoi od jakiego czasu my郵, 瞠 Bielenda zn闚 co namiesza豉 w swoich seriach i wycofaj balsam orzechowy z serii Pi瘯na sk鏎a. A jedynie z tym balsamem kojarzy mi si brak zapachu samoopalacza, 陰dne nawil瞠nie i naturalny kolor
Ineso jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-26, 21:41   #2748
hercia22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

Dziewczyny kochane! Jak uzyskac odcie opalenizny Dody - oczywi軼ie ten jak najbardziej aktualny .Bardzo podoba mi si taki 'biszkoptowy' kolor... Jestem do嗆 blada i chcia豉bym uzyska w豉snie taki kolor,a nie wchodz帷y w br您, nawet jasny - zawsze to mniejsze ryzyko odkrycia przez innych jaki niedoci庵niu耩 w nak豉daniu
Wklejam fotki:
Stary 2010-03-26, 22:41   #2749
inc0rrect
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 297
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez hercia22 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny kochane! Jak uzyskac odcie opalenizny Dody - oczywi軼ie ten jak najbardziej aktualny .Bardzo podoba mi si taki 'biszkoptowy' kolor... Jestem do嗆 blada i chcia豉bym uzyska w豉snie taki kolor,a nie wchodz帷y w br您, nawet jasny - zawsze to mniejsze ryzyko odkrycia przez innych jaki niedoci庵niu耩 w nak豉daniu
Wklejam fotki:

mi po wszystkim wychodzi taki, np dove summer albo krem brazujacy z soraya
a na twarz za 鄴速y podk豉d, plus roz w odcieniu takiego jasnego swietlistego br您u

ja to bym chciala miec po kremie braz a nie tak 穎速a (zlota) skore

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podzi瘯owania dla dw鏂h z Was oferuj bezp豉tne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-29, 14:48   #2750
hercia22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

up up
Stary 2010-04-07, 08:23   #2751
amfa333
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 585

Nie wiem dziewczyny, czy lepsze byloby dla mnie solarium, czy samoopalacz ;/

Jestem blondynka, bardzo jasna karnacja, wrazliwa, sucha skora (czyli chyba wszystko, co najgorsze, jesli chodzi o solarium), ale... samoopalacze, ktore mialam nie sprawdzily sie ;/ a robilam wszystko, co moglam, zeby nie bylo plam i smug ;/ smaruje zawsze CALE cialo i czasem nawet 2 godz vhodze nago po domu zeby tylko byla rowna opalenizna, no ale jak poloze sie spac to na drugi dzien mam kreski od pizamy Pozatym jak mam samoopalacz latem (wiadomo, ze wtedy czlowiek sie poci ) to zostaja mi biale slady od paskow od klapek, albo od stanika i wygladam jak brudas

Macie moze jakies sposoby, zeby tego unikac ? Czy moze lepiej zaryzykowac solarium ? Dodam, ze nie kupuje nigdy samoopalaczy drozszych niz 30 z i moze to jst spowodowane ich jakosciam, choc byly one ze znanych firm, jak np nivea

Prosze pilnie o rade

Brazil Butt Lift

Pinokio -
"To, 瞠 jestem z drewna, nie znaczy, 瞠 interesuj mnie deski"
amfa333 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-07, 12:32   #2752
Shee'naz
Wtajemniczenie

amfa - zrobisz jak zechcesz, ale gdy ja pomysle jakie katusze w solarium przezywa wra磧iwa , jasna i sucha sk鏎a to a mam ciarki... Radzi豉bym Ci jeszcze poszuka dobrego dla Ciebie samoopalacza, uwierz, ze sa takie I wcale nie cena, ani znana firma tutaj gra role. Z mojego doswiadczenia w豉snie najgorzej sprawdzi造 sie te najbardziej znane (Garnier Holiday Skin , Nivea)

Natomiast moje idea造 to:
1. Flos-Lek, Golden Skin Troszke trudno go dostac, ale mo積a zamowic w ☠☠☠☠☠☠☠ (http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p13702-Flos...i_ciala_100_ml) (zamowienie musi byc na min. 20 z i wtedy odbierasz za darmo z wybranej na stronie apteki)
konsystencja 瞠lu jest tutaj bardzo pomocna, zw豉szcza jesli kto nie ma wprawy w nak豉dnaiu samoopalacza. I nadaje sie na twarz, 瞠l nie spowoduje zapchania por闚 i wysypu.

2. Mleczko SunOzon bez problemu dostepne w ka盥ym Rossmannie. 安ietny, naturalny efekt. Smrodek samoopalaczowy niewielki w porownaniu z innymi.

Z rad dotyczacych aplikacji:

-Samoopalacz najlepiej k豉dz wieczorem
-Przed na這zeniem zr鏏 peeling (najskuteczniejszy i najprzyjemniejszy jest domowy -kawowy ), a do spania w這 co czarnego
-Pamietaj by nak豉dac i wsmarowywac rownomiernie cienk warstwe - nie bedzie mowy o smugach, czy odcisnietych 郵adach z ciuchow. By uzyskac g貫bszy efekt , nastepnym razem poprostu powtorzysz czynnosc , znow z cienka warstw samoopalacza.
-Pomiedzy kolejnymi aplikacjami nawil瘸j cia這 chojnie od篡wczym balsamem. Zwroc uwage czy Twoj obecny balsam dobrze spe軟ia te role. Ja na ten moment uzywam oliwkowego kremu isana. Wybieraj produkty np. z mocznikeim (urea), mas這szem (butyrospermum parkkii butter), soj (glycine soja oil), witaminami. Unikaj raczej parafiny, a juz wystrzegaj sie alkoholu w sk豉dzie.

Dzieki dobremu nawil瘸niu przedluzysz trwa這sc opalenizmy i nie bedzie schodzic plamami. Ja smaruje sie teraz saamopalaczem bez konieczno軼i odczekiwania, az efekt poprzednich aplikacji zejdzie z cia豉
Powodzenia!

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-04-07 o 12:51 Pow鏚: dopisek
Stary 2010-04-07, 12:50   #2753
MadameButterfly6
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 989

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Poka wiadomo嗆
amfa - zrobisz jak zechcesz, ale gdy ja pomysle jakie katusze w solarium przezywa wra磧iwa , jasna i sucha sk鏎a to a mam ciarki... Radzi豉bym Ci jeszcze poszuka dobrego dla Ciebie samoopalacza, uwierz, ze sa takie I wcale nie cena, ani znana firma tutaj gra role. Z mojego doswiadczenia w豉snie najgorzej sprawdzi造 sie te najbardziej znane (Garnier Holiday Skin , Nivea)

Natomiast moje idea造 to:
1. Flos-Lek, Golden Skin Troszke trudno go dostac, ale mo積a zamowic w ☠☠☠☠☠☠☠ (http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p13702-Flos...i_ciala_100_ml) (zamowienie musi byc na min. 20 z i wtedy odbierasz za darmo z wybranej na stronie apteki)
konsystencja 瞠lu jest tutaj bardzo pomocna, zw豉szcza jesli kto nie ma wprawy w nak豉dnaiu samoopalacza. I nadaje sie na twarz, 瞠l nie spowoduje zapchania por闚 i wysypu.

2. Mleczko SunOzon bez problemu dostepne w ka盥ym Rossmannie. 安ietny, naturalny efekt. Smrodek samoopalaczowy niewielki w porownaniu z innymi.

Z rad dotyczacych aplikacji:

-Samoopalacz najlepiej k豉dz wieczorem
-Przed na這zeniem zr鏏 peeling (najskuteczniejszy i najprzyjemniejszy jest domowy -kawowy ), a do spania w這 co czarnego
-Pamietaj by nak豉dac i wsmarowywac rownomiernie cienk warstwe - nie bedzie mowy o smugach, czy odcisnietych 郵adach z ciuchow. By uzyskac g貫bszy efekt , nastepnym razem poprostu powtorzysz czynnosc , znow z cienka warstw samoopalacza.
-Pomiedzy kolejnymi aplikacjami nawil瘸j cia這 chojnie od篡wczym balsamem. Zwroc uwage czy Twoj obecny balsam dobrze spe軟ia te role. Ja na ten moment uzywam oliwkowego kremu isana. Wybieraj produkty np. z mocznikeim (urea), mas這szem (butyrospermum parkkii butter), soj (glycine soja oil), witaminami. Unikaj raczej parafiny, a juz wystrzegaj sie alkoholu w sk豉dzie.

Dzieki dobremu nawil瘸niu przedluzysz trwa這sc opalenizmy i nie bedzie schodzic plamami. Ja smaruje sie teraz saamopalaczem bez konieczno軼i odczekiwania, az efekt poprzednich aplikacji zejdzie z cia豉

O ja tez mam ten samoopalacz z flos leku. Jest naprawde genialny i ma sliczne zlote drobinki Uzywalam go chyba z 2 razy dopiero.

Powiedz mi kochana jaka masz cere? Tez bym chciala go uzyc na twarz, ale sie boje, ze mnie zapcha, bo caly czas lecze tradzik i blizny po nim...

Co ile dni powtarzasz aplikacje samoopalaczem?
MadameButterfly6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-07, 12:59   #2754
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Poka wiadomo嗆
O ja tez mam ten samoopalacz z flos leku. Jest naprawde genialny i ma sliczne zlote drobinki Uzywalam go chyba z 2 razy dopiero.

Powiedz mi kochana jaka masz cere? Tez bym chciala go uzyc na twarz, ale sie boje, ze mnie zapcha, bo caly czas lecze tradzik i blizny po nim...

Co ile dni powtarzasz aplikacje samoopalaczem?
Mam mieszana cere, robiaca mi czesto niespodzianki na czole i skroniach (), dlatego szuka豉m czego lekkiego do twarzy, a wiadomo - kremy opalajace zazwyczaj pe軟e sa zapychaczy.
D逝zszy czas z powodzeniem stosowa豉m chusteczki SunOzon, jedynie troszke meczy豉 mnie koneicznosc ich dodatkowego dzielenia na pare czesci, gdy stosuje tylko do twarzy i przechowywania w tej saszetce.

Znalaz豉m wiec Flos-Lek i musze Ci powiedziec, ze jest absolutnie bezpieczny dla twarzy, bez obaw mo瞠sz go zastosowa

Na poczatku aplikuje samoopalacz na cia這 2-3 dni pod rz康, potem juz co dwa dni ( czyli trzeciego dnia aplikacja, w pozosta貫 dwa nawilzanie).
Czesciej nak豉dam na sama twarz i dekolt (oko這 co drugi dzien, czasem codziennie) , bo od maseczek, tonizowania etc. jako szybciej blednie ni reszta
Nie jest te tak, ze sobie scisle wyliczam i przestrzegam co ile dni aplikacja xD. To wychodzi jako na czuja, naturalnie.

Peeling cia豉 standardowo przed pierwszym na這瞠niem saamoopalacza, potem juz co kilka dni

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-04-07 o 13:14
Stary 2010-04-07, 13:21   #2755
kocicawbutach
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 219

Jako obywatelka bladziocha zachcia豉m si ciutk przyciemni. Solarium raczej odpada, z wiadomych wzgl璠闚, wi璚 pad這 na balsamy br您uj帷e. Pierwszy by Dove Summer Glow. Potem Soraya Summer Slim br您uj帷y.
Problem jest taki, 瞠 po stosowania obu na udach (i potem ju na 造dkach) porobi造 mi si drobniutkie br您owe kropeczki. Uczulenie czy ki czort?? Mia kto taki problem?
Teraz chc spr鏏owa Sopotu Ziai. Zobaczymy...

...kisses kept are wasted. love is to be tasted...
kocicawbutach jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-07, 14:18   #2756
Lavanda
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 556

Cytat:
Znalaz豉m wiec Flos-Lek i musze Ci powiedziec, ze jest absolutnie bezpieczny dla twarzy, bez obaw mo瞠sz go zastosowa
szuka豉m w sieci sk豉du tego 瞠lu, i tylko uda這 mi si znale潭 kremu i sprayu
pewnie 幢e szukam
ale czy mo瞠sz napisa mi sk豉d tego 瞠lu samoopalaj帷ego

ja do cia豉 lubi Loreala sublibronze do ciemnej karnacji, ale ostatnio strasznie ci篹ko by這 mi go dosta..
wersja do twarzy te jest ok, ale mam wra瞠nie, 瞠 mnie lekko zatyka..
dlatego szukam czego w l瞠jszej, np 瞠lowej jak ten Flos Lek, konsystencji
do bu嶔i lubi chusteczki la roche.. sun ozon u mnie si tak nie sprawdzaj, daj efekt takiej jakby brudnej opalenizny, te la roche s lepsze
Stary 2010-04-07, 16:43   #2757
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lavanda Poka wiadomo嗆
szuka豉m w sieci sk豉du tego 瞠lu, i tylko uda這 mi si znale潭 kremu i sprayu
pewnie 幢e szukam
ale czy mo瞠sz napisa mi sk豉d tego 瞠lu samoopalaj帷ego
Troszke mnie zaniepokoi fakt, ze 瞠l zniknal ze strony flos-leku. Oby nie zechcieli go wycofac.
A to sk豉d znaleziony gdzies w necie i zgadza sie z tym co mam na tubce:

Cytat:
Ingredients (INCI): Aqua, Dihydroxyacetone, Propylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, PPG-26 Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Erythrulose, Parfum, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothizolinone, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha Isomethyl Ionone
Stary 2010-04-07, 16:57   #2758
Lavanda
Rozeznanie

Cytat:
Troszke mnie zaniepokoi fakt, ze 瞠l zniknal ze strony flos-leku. Oby nie zechcieli go wycofac.
A to sk豉d znaleziony gdzies w necie i zgadza sie z tym co mam na tubce:
bardzo Ci dzi瘯uj

ja w豉snie zacz窸am szuka od strony producenta, i nie by這... musz si pospieszy z zakupem chyba
Stary 2010-04-09, 18:18   #2759
Lavanda
Rozeznanie

uda這 mi si kupi ten samoopalacz

u篡豉m dzi pierwszy raz - bosh! jaki on ma zapach cudny! w og鏊e nie jak samoopalacz
i wydajno嗆, wycisn窸am z tubki ma陰 kropelk, gdzie z innych krem闚 etc posmarowa豉bym mo瞠 policzki, a ona na ca陰 bu嶔 starczy豉
ciekawa jestem jeszcze odcienia "opalenizny"
ale dopiero co niedawno posmarowa豉m
Stary 2010-04-09, 19:14   #2760
Shee'naz
Wtajemniczenie

rzeczywiscie - zapach i wydajnosc to te wielkie plusy tego produktu. Mam nadzieje, ze go nie wycofaja, bo jest najlepszy z tej opalajacej serii flosa sk豉dowo.
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.