Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 95 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-08-15, 15:56   #2821
Soph
Organizatorka

Wiadomo軼i: 17 043
Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Poka wiadomo嗆
jest to dihydroxyacetone, ale nie mm pojecia czy sie to da gdzies kupi
na Ecospa

KLIK

Kontakt - zam闚ienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozlicze: klik

mikroREKLAMA
Wyprzeda szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Soph jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-15, 22:10   #2822
agateq
goni帷a w豉sny ogon..

Wiadomo軼i: 5 339

Cytat:
Napisane przez Soph Poka wiadomo嗆
na Ecospa

KLIK
I czy co takiego mo積a sobie samemu dodawa do balsam闚?

Instagram
agateq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-16, 13:36   #2823
Soph
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez agateq Poka wiadomo嗆
I czy co takiego mo積a sobie samemu dodawa do balsam闚?
mo積a ze zwyk貫go kremu zrobi samoopalacz

Kontakt - zam闚ienia:
sophmineralnie@gmail.com

mikroREKLAMA
Wyprzeda szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2011-08-16, 17:35   #2824
agateq
goni帷a w豉sny ogon..

Soph dzi瘯uj za odpowied!

Instagram
Stary 2011-08-17, 20:33   #2825
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 155
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
karmazynko dzi瘯uj
Czy to tylko ten jeden sk豉dnik jest odpowiedzialny za br您ow sk鏎?

czasem dodaja jeszcze extrakty z kakaowca

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-17, 21:32   #2826
agateq
goni帷a w豉sny ogon..

Niestety w mazid豉ch ani w biochemiiurody nie znalaz豉m 瘸dnego z podanych sk豉dnik闚. Ale w linku powy瞠j, w Ecospa, co takiego jest...

karmazynko
dzi瘯uj Tobie za odpowied!

Instagram
Stary 2011-08-17, 21:35   #2827
azure
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 801
GG do azure

gdzie Wy si opalacie jak s這鎍a nie ma
Stary 2011-08-20, 09:34   #2828
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety w mazid豉ch ani w biochemiiurody nie znalaz豉m 瘸dnego z podanych sk豉dnik闚. Ale w linku powy瞠j, w Ecospa, co takiego jest...

karmazynko dzi瘯uj Tobie za odpowied!

nie ma sprawy

azure - w cieniunie no 瘸rt, czasem jaki przeblysk promieni slonecznych sie pojawia , ale 瘸dko co prawda :P

Moja piel璕nacja w這s闚
Stary 2011-08-31, 14:22   #2829
jolkas1paula
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 308

lubie samoopalacze tymbardziej ze mam zawsze ciemniejsze cialo od szyi i twarzy dlatego stosuje samoopaalacze, do tej pory podoba mi sie odcien po daxie extra bronze i lavera samoopalacz...jednak ja chyba cos zle robie ...nie wiem wkoncu jak mam pielegnowac cere gdy stosuje samoopalacz. jedni pisza ze peeling, inni ze nie mechaniczny tylko enzymatyczny....i chyba mechanicznym robie sobie szkody bo po miesiacu stosowania samoopapalcza, nagle jakies pryszcze mi wychodza przy zuchwie...nie wiem czy to poprostu moja cera tak dziala, czy ja gdzies robie blad czy moze wogole nie moge stosowac samoopalaczy??? dodam ze uzyam je w celu wyrownania koloru buzi-gdyz nie uzywam fluidow- prosze o pomoc i podzielenie sie ze mna waszej pielegnacji...i wszystkiego krok po kroku- z gory dziekuje
jolkas1paula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-02, 10:26   #2830
lovelyluckylena
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Dot.: Balsemy br您ujace i samoopalacze

Cytat:
Witam, mam pytanie co do tych dw鏂h kosmetyk闚.

od niedawna stosuj balsam brazuj帷y i moja sk鏎a ju chwyci豉 kolor, ale zastanawia mnie jaka substancja jest odpowiedzialna za ta opalenizn i jak to sie dzieje 瞠 nasza sk鏎a staje sie ciemniejsza.

czy to jakies reakcje z nasza sk鏎a, czy poprosty jakby taka 'farba' kt鏎a trzyma sie tylko chwile i za moment juz jej nie bedzie.

i czy uzywanie takich ksmetyk闚 szkodzi i wywo造je szybsze starzenie ?
czy sa one bezpieczne?

kupi豉m tez samoopalacz na twarz i w豉snie tutaj najbardziej boje si nagetywnych (jesli sa) efekt闚 ubocznych.

nie chce meczyc mojej sk鏎y s這ncem wiec postawi豉m na te produkty.

Bardzo prosi豉bym kogo o odpowiedzi na te pytania

Ps. przepraszam za liter闚ke w tytule mo瞠 kt鏎a z moderatorek bedzie tak dobra i ja poprawi
a ja wiem jak to si dzieje, ze robimy sie brazowe po samoopalaczu. We wszystkich samoopalaczach podstawowy jest DHA (Dihydroxyacetone) i on reaguje przez kilka godzin ze skladnikami skory i tworzy brazowe czasteczki. Jak sie komorki skory zabarwia, to trzymaja sie tak dlugo, az skora sie zacznie zluszczac. Czyli jak ktos ma sucha skore, ktora sie luszczy szybko, to kolor bedzie krotko.
lovelyluckylena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-04, 19:33   #2831
rickybobby
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 658

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Poka wiadomo嗆
lubie samoopalacze tymbardziej ze mam zawsze ciemniejsze cialo od szyi i twarzy dlatego stosuje samoopaalacze, do tej pory podoba mi sie odcien po daxie extra bronze i lavera samoopalacz...jednak ja chyba cos zle robie ...nie wiem wkoncu jak mam pielegnowac cere gdy stosuje samoopalacz. jedni pisza ze peeling, inni ze nie mechaniczny tylko enzymatyczny....i chyba mechanicznym robie sobie szkody bo po miesiacu stosowania samoopapalcza, nagle jakies pryszcze mi wychodza przy zuchwie...nie wiem czy to poprostu moja cera tak dziala, czy ja gdzies robie blad czy moze wogole nie moge stosowac samoopalaczy??? dodam ze uzyam je w celu wyrownania koloru buzi-gdyz nie uzywam fluidow- prosze o pomoc i podzielenie sie ze mna waszej pielegnacji...i wszystkiego krok po kroku- z gory dziekuje
My郵,瞠 samoopalaczem zapychasz pory-powstaj zask鏎niki,a potem u篡waj帷 mechanicznego peelingu podra積iasz je i w ten spos鏏 powstaj pryszcze.Do cery z zask鏎nikami du穎 lepsze s w豉郾ie peelingi enzymatyczne.
rickybobby jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-04, 20:00   #2832
capuccino
z innej bajki

Wiadomo軼i: 6 472

Cytat:
Napisane przez rickybobby Poka wiadomo嗆
My郵,瞠 samoopalaczem zapychasz pory-powstaj zask鏎niki,a potem u篡waj帷 mechanicznego peelingu podra積iasz je i w ten spos鏏 powstaj pryszcze.Do cery z zask鏎nikami du穎 lepsze s w豉郾ie peelingi enzymatyczne.

Nie wiem w豉郾ie, czy to przypadek, czy masz racj. Od dawna u篡wam peelingu enzymatycznego, jedynie raz na jaki czas u篡j mechanicznego. Par miesi璚y ju tego nie robi豉m (nie u篡wa豉m mechanicznego), wi璚 postanowi豉m sobie kilka dni temu go zrobi. Nie mia豉m 瘸dnych krostek opr鏂z nier闚no軼i na czole (z kt鏎ymi od 2 miesi璚y mam problem :/) i ok 2 krostek na brodzie. Po tym peelingu zacz窸y mi wychodzi (nie nast瘼nego dnia po peelingu, tylko kolejnego) malutkie krostki, na nosie, policzkach :/. Zastanawia豉m si, co jest grane, bo nie zmienia豉m nic w piel璕nacji ani kolor闚ce, jedynie zrobi豉m ten peeling..... Dodam, 瞠 nie mam problem闚 z zask鏎nikami, jedynie na nosie mam do嗆 widoczne.

*
W moim niebie b璠 znowu g豉ska wszystkie moje po瞠gnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

Edytowane przez capuccino
Czas edycji: 2011-09-04 o 20:06
capuccino jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-04, 23:51   #2833
rickybobby
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 658

No mam mam,a te Twoje nier闚no軼i na czole to czasem nie zask鏎niki zamkni皻e?
rickybobby jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-05, 01:28   #2834
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez rickybobby Poka wiadomo嗆
No mam mam,a te Twoje nier闚no軼i na czole to czasem nie zask鏎niki zamkni皻e?

Nie, nie- to takie malutkie krosteczki z wod. Wysz這 mi cholerstwo jako w lipcu i tak znika na par dni jak ju i znowu wychodz. Nawet ogranicza豉m krem, co by to wysuszy這 si, ale wraca. To tak na 鈔odku czo豉 wychodzi...

疾by nie by這, 瞠 offtopuj . U篡wa kto tego balsamu br您uj帷ego z L'oreala? (wersja ameryka雟ka):
http://allegro.pl/loreal-sublime-bal...790039074.html

*
*

Stary 2011-09-25, 17:51   #2835
Silvia91
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 580

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Poka wiadomo嗆
Ja u篡wam samoopalacza w 瞠lu Loreal Sublime Bronze. Ogromnie polecam, efekt jest naturalny i ju w momencie nak豉dania wida kolor, wi璚 ci篹ko zrobi smugi. Daj go te na twarz, bo mnie nie zapycha. Nie nale篡 nak豉da du穎, bo efekt jest bardzo mocny, naprawd odrobinka. Minusem jest cena-ponad 40 z.

A kole瘸nce powy瞠j polecam w豉郾ie loreal. Ja te mam such sk鏎 i 陰cz go z kremem Humektan (do kupienia w aptece) i mam twarz 豉dnie opalon, Humektan jako nie blokuje dzia豉nia samoopalacza. Albo po prostu nak豉daj sam samoopalacz, a nawil瘸j porz康nie sk鏎 po otrzymaniu efektu opalenizny.

Witajcie

Ja rowniez lubie gdy mam opalona skore,choc karnacje mam w miare ciemna,ale lubie ten efekt troszke wzmocnic

Tez uwielbiam Loreala jest naprawde dobry,Garnier rowniez ( ale co sie dziwic to w sumie to samo,ten sam producent i dystrybucja) aczkolwiek zaniepokoil mnie fakt ze Loreala maja wycofac ( Z Garnierem juz tak zrobili ) nie wiecie moze czemu oni je wycofuja? moze obilo sie wam cos o uszy ?
Moje najlepsze samoopalacze
Uzywalam kiedys Daxa w piance-jak dla mnie beznadzieja,zero koloru,to samo Lirene,pamietam,ze Dax w kremie przypadl mi do gustu.Ostato zakupilam z ciekawosci Kolastyne i w kremie i w sprayu,Daxa w sprayu i Eveline w kremie ( wiem,poszalalam ) Ciekawe co z nich bedzie,ma ktoras porownanie ?

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-25, 18:08   #2836
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Poka wiadomo嗆
Witajcie

Ja rowniez lubie gdy mam opalona skore,choc karnacje mam w miare ciemna,ale lubie ten efekt troszke wzmocnic

Tez uwielbiam Loreala jest naprawde dobry,Garnier rowniez ( ale co sie dziwic to w sumie to samo,ten sam producent i dystrybucja) aczkolwiek zaniepokoil mnie fakt ze Loreala maja wycofac ( Z Garnierem juz tak zrobili ) nie wiecie moze czemu oni je wycofuja? moze obilo sie wam cos o uszy ?
Uzywalam kiedys Daxa w piance-jak dla mnie beznadzieja,zero koloru,to samo Lirene,pamietam,ze Dax w kremie przypadl mi do gustu.Ostato zakupilam z ciekawosci Kolastyne i w kremie i w sprayu,Daxa w sprayu i Eveline w kremie ( wiem,poszalalam ) Ciekawe co z nich bedzie,ma ktoras porownanie ?
mam kolastyn, jest fajna, nie brudzi

Moja piel璕nacja w這s闚
Stary 2011-09-25, 18:40   #2837
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Witajcie

Nie dobijaj mnie
M鎩 najlepszy samoopalacz, pr鏏owa豉m znale潭 lepszy, ale 瘸den mu nie dor闚na. Pr鏏owa豉m wersj z UK, tak balsamow i lipa. Mam nadziej, 瞠 to tylko pog這ski . W sumie ten samoopalacz jest ju d逝go na rynku (ok 5 lat?) i widz dobre opinie zbiera, p騧niej go stuningowali (hmm rok temu? wi璚 nie tak dawno) na fair i medium... Jak dla mnie niepotrzebnie, no ale c騜 pozostaje, skoro to zrobili. Nadal jednak by/jest dobry. Maj sporo shit闚 w swojej ofercie, wi璚 nie rozumiem, po co mi瘭iby akurat dobry produkt wycofywa...

*
*

Stary 2011-09-26, 16:09   #2838
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:
mam kolastyn, jest fajna, nie brudzi

Dziekuje za odpowiedz
Fajnie mam nadzieje ze bede zadowolona
Mam jeszcze 1 pytanko A mocno 'opala' ?

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez capuccino Poka wiadomo嗆
Nie dobijaj mnie
M鎩 najlepszy samoopalacz, pr鏏owa豉m znale潭 lepszy, ale 瘸den mu nie dor闚na. Pr鏏owa豉m wersj z UK, tak balsamow i lipa. Mam nadziej, 瞠 to tylko pog這ski . W sumie ten samoopalacz jest ju d逝go na rynku (ok 5 lat?) i widz dobre opinie zbiera, p騧niej go stuningowali (hmm rok temu? wi璚 nie tak dawno) na fair i medium... Jak dla mnie niepotrzebnie, no ale c騜 pozostaje, skoro to zrobili. Nadal jednak by/jest dobry. Maj sporo shit闚 w swojej ofercie, wi璚 nie rozumiem, po co mi瘭iby akurat dobry produkt wycofywa...

Wlasnie ostatnio ciezko jest go u mnie dostac.Poszlam do pewnej drogerii,od ktorej chodze dobrych pare lat,i Pani ekspedietka powiedziala mi ze narobila sobie zapasu bo maja juz ich nie sprowadzac a dobrze sie sprzedaja,sama nie wie czemu tak dobry produkt chca u nas wycofac
Ponoc na zachodzie jest normalnie,nawet Garnier...nie wiem czemu tu w P0lsce zawsze musza byc jakies problemy
Wkurzylam sie,bo bylam bardzo zadowolona,a tu ma go nie byc
I szukam jakiegos odpowiednika

Cosmetoholic

diet victim

Stary 2011-09-26, 16:14   #2839
capuccino
z innej bajki

Cytat:

Wlasnie ostatnio ciezko jest go u mnie dostac.Poszlam do pewnej drogerii,od ktorej chodze dobrych pare lat,i Pani ekspedietka powiedziala mi ze narobila sobie zapasu bo maja juz ich nie sprowadzac a dobrze sie sprzedaja,sama nie wie czemu tak dobry produkt chca u nas wycofac
Ponoc na zachodzie jest normalnie,nawet Garnier...nie wiem czemu tu w P0lsce zawsze musza byc jakies problemy
Wkurzylam sie,bo bylam bardzo zadowolona,a tu ma go nie byc
I szukam jakiegos odpowiednika
Ja nawet nie chc s造sze o odpowiedniku. Dok豉dnie, my to jaka dziura chyba i inni maj dost瘼 do wielu kosmetyk闚, a u nas wycofuj. Tak samo jak praktycznie nie mamy polskich stron danych firm, zwykle Niemcy, UK, USA, itd, nawet Rosja cz瘰to, a Polski nie ma....

*
*

Stary 2011-09-26, 18:22   #2840
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez capuccino Poka wiadomo嗆
Ja nawet nie chc s造sze o odpowiedniku. Dok豉dnie, my to jaka dziura chyba i inni maj dost瘼 do wielu kosmetyk闚, a u nas wycofuj. Tak samo jak praktycznie nie mamy polskich stron danych firm, zwykle Niemcy, UK, USA, itd, nawet Rosja cz瘰to, a Polski nie ma....

Dokladnie!!! Zgadzam sie z Toba w 100%
Tak naprawde to jestesmy zacofani,100 lat za innymi panstwami.Wkurza mnie to
Niby mamy bardzo fajne polskie firmy,ja np do makijazu uzywam praktycznie polskich kosmetykow,ale jednak...samoopalacz musi byc dobry,a ja z tego co pamietam bylam najbardziej zadowolona z Loreala i Garniera ( ponoc sa rakotworcze tak slyszalam,ale czy to prawda,moze cos w tym byc,bo skoro je wycofali?ale czemu akurat u nas?)Nie wiem,musze wykupic zapas...szkoda ze sa takie drogie

Cosmetoholic

diet victim

Stary 2011-12-17, 20:15   #2841
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 080

Od鈍ie瘸m w徠ek.

G堯wnie mam pytanie do tych, co u篡waj b康 u篡wali samoopalacza Rossmann, SunOzon Cream.
Czy sprzedawany jest mo瞠 teraz w nowym "opakowaniu"? Czy dalej w takim, jaki jest w linku wy瞠j?
Perfekcj0nistka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-29, 21:02   #2842
bombonierka654
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
dorad嬈ie :) balsam br您uj帷y

Mam do Was takie pytanie
Mam bardzo jasna, naczynkow, such, rumian sk鏎e Od jakiego tygodnia kremuje sie ruborilem i cho熲y sie wali這 i pali這 b璠e go stosowa przez 3 miesiace jak pisze w ulotce (zwykle to mi si nigdy nie chce tak regularnie i nigdy nie ma efektu ) ale chcia豉bym przyciemni troche twarz jakim balsamem br您uj帷ym. Czy ze wzgl璠u na rodzaj cery i to 瞠 teraz stosuje regularnie ten krem nie zaszkodzi mi taki balsam brazujacy? i czy mo瞠 by to balsam br您uj帷y do cia豉 czy musi by specjalny do twarzy? ja mam do cia豉 jedwab brazujacy delia, a mo瞠 polecacie jaki? i jak to wog鏊e pogodzi bo ruboril 2x dziennie, a zeby jeden i drugi m鏬 zadzia豉... Prosze dorad嬈ie i podzielcie si do鈍iadczeniami
Stary 2012-03-30, 19:00   #2843
findsomething
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 462
Dot.: dorad嬈ie :) balsam br您uj帷y

skoro chronisz sk鏎 naczynkow to u篡waj帷 ruboril u篡wasz pewnie du篡ch filtr闚 a trzeci "krem" (br您uj帷y) to mo瞠 by za du穎 dla cery i po prostu sie zapcha, tymbardziej ze o ile pamietam rubo ma w skladzie parafine.
findsomething jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-16, 16:22   #2844
patti017
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 161
Dot.: Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e

czy u篡wa豉 kt鏎a w was tego balsamu gosha??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 3c20acceef07983fadb97fbad9921dfe.jpg (16,9 KB, 5 za豉dowa)
patti017 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-14, 22:18   #2845
dziolcha86
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 222

Kt鏎y samoopalacz bardziej polecicie? Ten z Lirene kawowy (do ciemnej karnacji) czy z Dove? Oba 豉dnie pachn, tylko czy p騧niej nie zaje盥瘸j zbyt mocno na sk鏎ze po jakim czasie?
Kt鏎y 豉dniej, naturalniej opala?

Ja stosuj teraz samoopalacz w piance z Dax Cosmetics. Zu篡豉m ju ponad po這w, jest ok, ale chcia豉bym wypr鏏owa co innego tj. balsam br您uj帷y.
Stary 2012-06-15, 18:24   #2846
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Poka wiadomo嗆
Kt鏎y samoopalacz bardziej polecicie? Ten z Lirene kawowy (do ciemnej karnacji) czy z Dove? Oba 豉dnie pachn, tylko czy p騧niej nie zaje盥瘸j zbyt mocno na sk鏎ze po jakim czasie?

Ja stosuj teraz samoopalacz w piance z Dax Cosmetics. Zu篡豉m ju ponad po這w, jest ok, ale chcia豉bym wypr鏏owa co innego tj. balsam br您uj帷y.
mialam z dove i by dobry

Moja piel璕nacja w這s闚
Stary 2012-06-16, 10:38   #2847
kocicawbutach
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 219

Ja niestety jestem "skazana" na blado嗆 Bo o ile nie opal si naturalnie, na s這鎍u (co jest u mnie powolnym i wymagaj帷ym uwagi procesem), to nic innego nie mog stosowa. Solarium odpada, bo nie chc. A po balsamach opalaj帷ych wygl康am jakbym si przez sitko opala豉 - po kilku dniach ca貫 nogi mam w drobniusie鎥ie br您owe kropeczki A u篡wa豉m ju kilku firm.
Z samoopalaczami nie chc nawet pr鏏owa, bo zapewne uczula mnie jaki sk豉dnik nadaj帷y opalenizn, a w samoopalaczu jest on pewnie bardziej skoncentrowany, wi璚 strach pomy郵e jak bym mog豉 po nim wygl康a :P
Tak wi璚 - summa summarum - promuj blado嗆

...kisses kept are wasted. love is to be tasted...
kocicawbutach jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-16, 12:07   #2848
Soph
Organizatorka

po latach poszukiwa znalaz豉m sw鎩 idea, stosuj na twarz i szyj, wszystko wygl康a mega naturalnie samoopalacz Lavera do twarzy i cia豉

Kontakt - zam闚ienia:
sophmineralnie@gmail.com

mikroREKLAMA
Wyprzeda szafy

Stary 2012-07-26, 15:30   #2849
KatarzynaAnnaRoza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 185

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Poka wiadomo嗆

Kiedy u篡wa豉m z Lirene i nie pami皻am by kolor by jaki intensywny.
W por闚naniu z Dove wypada s豉bo, a Dove mog poleci z czystym sumieniem, ale na pewno nie do codziennego stosowania Dwa dni smarowania, a potem dwa, trzy dni przerwy. Tak w moim przypadku jest najlepiej.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Poka wiadomo嗆
po latach poszukiwa znalaz豉m sw鎩 idea, stosuj na twarz i szyj, wszystko wygl康a mega naturalnie samoopalacz Lavera do twarzy i cia豉

Te si zastanawia豉m nad tym samoopalaczem, ale w ko鎍u kupi豉m sobie z Yves Rocher zar闚no krem br您uj帷y jak i samoopalacz. Nie jestem z nich jednak do ko鎍a zadowolona, wi璚 by mo瞠 skusz si na Laver.
Stosowa豉m ju: Daxa: pianka, krem, Lirene: mus, 瞠l, krem, clarins: tonik, La Roche Posay, Vichy: chusteczki, Ziaja: chusteczki, krem, wy瞠j wymienione Yves Rocher, Ava, Sun Ozon: spray, chusteczki, balsam, dove br您ujacy, j&J krem br您uj帷y, Flos Lek 瞠l. Czy mog豉by por闚na do kt鏎y z nich? Chodzi mi o kolor i ciekawa jestem czy si wch豉nia szybko, czy zostawia t逝st pow這czk niczym ziaja w kremie.
Pozdrawiam
KatarzynaAnnaRoza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-27, 18:56   #2850
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 597
Czy istnieje samoopalacz do twarzy bez ALKOHOLU w skladzie?

Dziewczyny stosowalam rozne samoopalacze do twarzy glownie apteczne :Avene ,La Roche Posay ,ale one wszystkie maja w skladzie alhohol ..alkoholu bardzo moja skora nie lubi.... i jak sie posmaruje na noc to w miejscach gdzie jest bardzo wrazliwa(srodek czola,okolice nosa,policzki ,sa czerwone.podraznione..Zna cie moze jakis dobry samoopalacz do twarzy ktory nie ma w skladzie alkoholu
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.