Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 96 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-12-11, 17:13   #2851
Czarna_mada
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
balsam poprawiaj帷y koloryt bez dha

Znacie jaki balsam poprawiaj帷y koloryt przyciemniajacy, kt鏎y nie zawiera dha. Oparty wy陰cznie na np wyci庵u z orzecha, ma郵e kakaowym itp? Ziaje wytestowalam i palmersa ale jako bez wi瘯szego efektu.
Czarna_mada jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-26, 01:10   #2852
SeemsLegit
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e

r闚nie szukam czego bez DHA, ale mam wra瞠nie, 瞠 znalezienie takiego specyfiku graniczy z cudem
wszystkie br您uj帷e balsamy, kremy, pianki etc. kt鏎e nie zawieraj DHA kosztuj, jak dla mnie zbyt du穎, 瞠by je kupi bez wcze郾iejszego wypr鏏owania.
SeemsLegit jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-26, 11:00   #2853
Soph
Organizatorka

Wiadomo軼i: 17 043
Dot.: balsam poprawiaj帷y koloryt bez dha

obecnie na cia這 stosuj samoopalacz Alverde, dost瘼ny w drogeriach DM (Niemcy, Czechy, Chorwacja, W璕ry i inne kraje), a tak瞠 przez internet i mog poleci.
do twarzy zazwyczaj u篡wam w dalszym ci庵u samoopalacza Lavera.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez KatarzynaAnnaRoza Poka wiadomo嗆
Te si zastanawia豉m nad tym samoopalaczem, ale w ko鎍u kupi豉m sobie z Yves Rocher zar闚no krem br您uj帷y jak i samoopalacz. Nie jestem z nich jednak do ko鎍a zadowolona, wi璚 by mo瞠 skusz si na Laver.
Stosowa豉m ju: Daxa: pianka, krem, Lirene: mus, 瞠l, krem, clarins: tonik, La Roche Posay, Vichy: chusteczki, Ziaja: chusteczki, krem, wy瞠j wymienione Yves Rocher, Ava, Sun Ozon: spray, chusteczki, balsam, dove br您ujacy, j&J krem br您uj帷y, Flos Lek 瞠l. Czy mog豉by por闚na do kt鏎y z nich? Chodzi mi o kolor i ciekawa jestem czy si wch豉nia szybko, czy zostawia t逝st pow這czk niczym ziaja w kremie.
Pozdrawiam
u篡wa豉m chusteczek z Vichy z LPR, Sun Oznon i jeszcze jakie inne.
Kolor jest naturalny, delikatniejszy od tych z Vichy i LPR, dlatego po 1 u篡ciu nie mamy efektu opalonej sk鏎y, tylko delikatnie mu郾i皻ej s這鎍em.
zostawia pow這czk, ale szybko si wch豉nia.

Kontakt - zam闚ienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozlicze: klik

mikroREKLAMA
Wyprzeda szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Soph jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-26, 21:21   #2854
mydlana_pani
BAN sta造

Wiadomo軼i: 187

Witam wszystkich

Ja do twarzy i cia豉 u篡wam samoopalacza Lavera. Dobrze i szybko si wch豉nia, d逝go utrzymuje si na sk鏎ze. Wydajny
mydlana_pani jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-14, 12:52   #2855
lucyloo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Fake Bake samoopalacze-czy ktoras z Was uzywala?

Cytat:
Napisane przez torrent Poka wiadomo嗆
czy ktoras z Was stosowala samoopalacze firmy Fake Bake?Podobno sa to prof.samoopalacze,ale nie wiem czy nie beda brudzic ubran jak wiekszosc samoop.dostepnych na rynku.Jestem bardzo ciekawa opinii.
Ja u篡wa豉m kilku produkt闚 z tej firmy. Moim ulubionym jest Fake Bake Flawless, pi瘯nie pachnie i nie brudzi ubra a aplikacja jest mega prosta
lucyloo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-25, 17:48   #2856
NoneeMaki
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Question Samoopalacze, balsamy do jasnej karnacji.

U篡wa豉m od czasu do czasu balsamu do cia豉 Dove summer glow do jasnej karnacji. By豉m z niego zadowolona. Jestem ciekawa czy kto pr鏏owa i jakie s skutki u篡cia balsamu przeznaczonego do ciemnej karnacji na jasn. Czy wychodzi pomara鎍zowa sk鏎a czy jednak 豉dny ciemny kolor? Ma kto podobne do鈍iadczenie? A macie inne propozycje balsam闚, kt鏎e usatysfakcjonowa造by osoby z jasn karnacj 豉dn opalenizn w lato pomimo.

Edytowane przez NoneeMaki
Czas edycji: 2013-02-25 o 17:52
NoneeMaki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-16, 11:45   #2857
emisia8
Emilia

Wiadomo軼i: 43

Dla mnie, jak na razie do cia豉 najlepsze jest mas這 orzech&bursztyn z Bielendy, a do twarzy ewentualnie chusteczka br您uj帷a lub samoopalacz w piance z Dax. Mas這 Bielendy bardzo odpowiada mi do n鏬.
emisia8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.