ja chcę mieć blond włosy:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-20, 12:45   #1
czeko
Rozeznanie

Smile

ja chcę mieć blond włosy:)

Dziewczyny mam do Was ogromną prośbe Chciałabym mieć inny kolorek włosów. Chodzi mi tu o blondy. Nie chce mieć już czarnego koloru włosów, brązowego ani ciemnego fioletu. Takie juz miałam. Teraz ciągnie mnie w strone blondów. Zastanawiam się jednak czy np jasny popielaty blond by mi pasował. Jeśli nie, to jaki??
Dodam ze 3 tygodnie temu zafarbowałam sobie włosy garnierem jasny blond. Chciałam w ogole blondem, ale pani w sklepie mi doradziła ten jasny, gdyz blond garniera wychodzi jak czekolada.
Zapodam zdjecia moich włosów po farbowaniu jasnym blondem garniera. Tak własnie wychodzi jasny blond na moich włosach. Dziewczyny proszę dobierzcie mi jakiś jaśniejszy kolorek, niedługo wybieram się do fryzjera.

Edytowane przez czeko
Czas edycji: 2006-07-09 o 12:08
czeko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 14:24   #2
pocahontas69
Raczkowanie

Dot.: ja chcę mieć blond włosy:)

ja bym na Twoim miejscu nie zmieniała koloru wlosów na jasny, poniewaz bardzo trudno dostac farbę do włosów blond, który wygląda naturalnie. zresztą slicznie Ci w ciemnych wlosach!

na koniec osobiste pytanie: jestem naturalną bardzo jasną blondynką i mimo, że tyle się słyszy, że blond to taki sexy kolor, naturalny to juz wogóle...to wolałabym miec ciemne włosy a co za tym idzie ciemną oprawę oczu i brwi. nie rozumiem na czym polega fenomen tego koloru. Czeko, powiedz, co jest takiego w blondzie, że tak duzo pań się nań farbuje???
pocahontas69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 15:16   #3
Dinulka
Zakorzenienie

może jest coś w tej zmienności kobiety?
masz jasne włosy-chcesz ciemne, masz ciemne-chcesz jasne. Masz kręcone-> chcesz proste itp.
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 15:25   #4
czeko
Rozeznanie

w sumie nie wiem czemu ale od jakiegos czasu ciągnie mnie w kierunku blondu. Od 5 lat mam zawsze jakiś ciemny kolorek. Być może te ciemne kolory mi się już znudziły.Chciałabym mieć jakiś fajny jasny kolorek, tylko poprostu nie wiem jaki by do mnie pasował
Stary 2006-05-20, 15:30   #5
Dinulka
Zakorzenienie

Czeko mam to samo
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 15:51   #6
smerfeta01
Zakorzenienie

mnie też ciągnęło do blondu, ale przeszło mam kolor w odcieniu czekolady

myślę, że i Tobie w blondzie nie byłoby za dobrze, bo masz dość jasną cerę i ten kolor który masz aktualnie gasi Twoje spojrzenie i cerę. Wydaje mi się, że fajnie byłoby Ci w odcieniu orzecha, kasztanu, w jakichś cieplejszych kolorach, niekoniecznie w blondzie a jeśli już chciałabyś coś jaśniejszego to może coś takiego :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szatynn.jpg (66,9 KB, 65 załadowań)
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 17:42   #7
żurawinka
Zakorzenienie

Ja bym się nie sugerowała tak bardzo opiniami innych osób. Po prostu będziesz wyglądać inaczej. Ciemniejsze włosy podkreślają jasny kolor włosów, jasne wydobywają odcień skóry. Myślę, że Twoja przygoda z blondem mogłaby się udać. Sama mam naturalny ciemny i wszyscy twierdzili, że źle będzie mi w blondzie. Oczywiście zrobiłam jak uważałam i nagle wszyscy mi zaczęli powtarzać, że super wyglądam, a ludzie którzy mnie wcześniej nie znali uważali, że blond to mój naturalny kolor i żebym broń Boże nie zmieniała na ciemny bo będę gorzej wyglądać. I co z tego za wniosek? A teraz mam znów ciemne i nawet prawie czarne. Poza tym uważam że każdemu pasuje blond tylko musi znaleść odpowiedni odcień. Powodzenia, oto chodzi żeby eksperymentować na głowie.
żurawinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 17:55   #8
sweeney
Zakorzenienie

GG do sweeney

Ja mysle ze w jasnym blondzie mozesz calkiem ladnie wygladac . Argumenty ze do jasnej cery itd blond wlosy nie pasuja mnie absolutnie nie przekonuja. Sama mam jasna cere, zielone oczy i uwielbiam siebie w jasnym popielatym blondzie

sweeney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 18:09   #9
Kadunia
Zakorzenienie

w popielatym blondzie?hmmmm...
Wydaje mi sie ze ładniej niz w popielatym byłoby Ci w takim ciepłym odcieniu blondu

Kadunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 18:17   #10
pIWONIA
Zadomowienie

Ja może sie nie znam ale wg. mnie w blondzie będzie Ci do twarzy, i tak jak Kadunia widze Cię w ciepłym kolorku

Powodzenia w metamorfozie
pIWONIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:11   #11
matine
Raczkowanie

wydaje mi się, że blond będzie pasował, jednak moim zdaniem masz chłodny typ urody i lepiej było by Ci w jakims popielatym odcieniu nie jestem jednak fryzjerką i mogę się mylić. mam jedno pytanko: w poście pisałaś o ciemnych i czarnych włosach, czy tym blondem były farbowane te ciemne, czy zrobiłaś z nimi coś innego? napisz proszę, bo ja właśnie mam ciemny brąz a chciałabym stopniowo wracać do jaśniejszego koloru pozdrawiam
matine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:43   #12
czeko
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez matine
wydaje mi się, że blond będzie pasował, jednak moim zdaniem masz chłodny typ urody i lepiej było by Ci w jakims popielatym odcieniu nie jestem jednak fryzjerką i mogę się mylić. mam jedno pytanko: w poście pisałaś o ciemnych i czarnych włosach, czy tym blondem były farbowane te ciemne, czy zrobiłaś z nimi coś innego? napisz proszę, bo ja właśnie mam ciemny brąz a chciałabym stopniowo wracać do jaśniejszego koloru pozdrawiam
matine miałam robioną dekoloryzacje. W niektórych miejsach został rudy kolorek i na włosy połozyłam farbę w kolorze jasnego blondu
Stary 2006-05-20, 20:09   #13
Filusia88
Zadomowienie

moim zdaniem bedzie Ci ladnie w blondzie
ale zeby przejsc z twojego obecnego koloru do tego upragnionego przez Ciebie radzilabym udac sie do specjalisty, bo rozne eksperymenty moga sie zle skonczyc, a tego bysmy nie chcialy
poziewaz masz ciemna oprawe oczu proponowalabym do jasnego blondu jakies pasemka tak zeby wlosy nie byly za jasne, ale to juz Twoj wybor
dolaczam kilka fotek zeby Ci pokazac jak bys mniej-wiecej wygladala (chodzi mi oczywiscie o kolor a nie o fryzurki) mam nadzieje ze sie na mnie nie gniewasz ze to zrobilam
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (60,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (62,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (79,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (41,7 KB, 28 załadowań)
Stary 2006-05-20, 20:16   #14
matine
Raczkowanie

Smile Dot.: ja chcę mieć blond włosy:)

Cytat:
Napisane przez czeko
matine miałam robioną dekoloryzacje. W niektórych miejsach został rudy kolorek i na włosy połozyłam farbę w kolorze jasnego blondu
dziekuję za odpowiedź... i w takim razie mam jeszcze jedno pytanko podoba mi się Twój kolor włosów i widać że ładne niezniszczone jakim robiłaś dekoloryzatorem? i czy farbę kładłaś zaraz po dekoloryzacji, czy czekałaś jakiś czas?
matine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 20:28   #15
czeko
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez matine
dziekuję za odpowiedź... i w takim razie mam jeszcze jedno pytanko podoba mi się Twój kolor włosów i widać że ładne niezniszczone jakim robiłaś dekoloryzatorem? i czy farbę kładłaś zaraz po dekoloryzacji, czy czekałaś jakiś czas?
dekoloryzacje robiłam u fryzjera. po jakis 2 tygodniach zeby włosy odżyly nałożyłam ciemny blond..kolorek się sprał jak to bywa po rozjasnianiu był taki średni blond troszke nawet jaśniejszy i nałozyłam własnie ten jasny. Niestety musiałam sie zaopatrzyć w odżywki nawilżajace do włosów
Stary 2006-05-20, 20:39   #16
czeko
Rozeznanie

Filusia dziekuje Ci bardzo ale mam do Ciebie prośbę czy mogłabys wstawić moją twarz do tych oto zdjeć. Bo także zastanawiam sie nad tym kolorem włosów. A skret mam podobny po umyciu włosków.

Edytowane przez czeko
Czas edycji: 2006-07-09 o 12:08
Stary 2006-05-20, 21:09   #17
Filusia88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czeko
Filusia dziekuje Ci bardzo ale mam do Ciebie prośbę czy mogłabys wstawić moją twarz do tych oto zdjeć. Bo także zastanawiam sie nad tym kolorem włosów. A skret mam podobny po umyciu włosków.
zrobilam to z jednego zdjecia, bo na nim modelka ma twarz zwrocona prosto
ciesze sie ze moge pomoc
oto efekt... moim zdaniem cudo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (72,3 KB, 89 załadowań)
Stary 2006-05-20, 21:12   #18
czeko
Rozeznanie

dziekuje Ci ślicznie niedługo wyruszam do fryzjera
Stary 2006-05-20, 21:55   #19
Filusia88
Zadomowienie

prosze bardzo
ciesze sie ze moglam pomoc
Stary 2006-05-20, 21:58   #20
Milky_quartz
Zadomowienie

Hmmm, moim skromnym zdaniem blond do Ciebie zbytnio nie pasuje, ale może ja się nie znam W każdym razie w tym kolorku który masz, bardzo mi się podobasz
Milky_quartz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 22:59   #21
Kiya
Zakorzenienie

Czeko jeśli naprawde chcesz blond włosy to zdaj sie na fryzjera,kombinowanie na własna ręke może skończyć sie jajecznica na głowie.Mnie sie podobasz w ciemnych włosach

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości