malowanie się - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-20, 15:25   #1
Tori****
Raczkowanie

malowanie się

czesc, mam pytanie, chcialabym umiec zadbac cerę i umiec ja malowac...moje kolezanki maluja sie..i nie maja zadnej krostki...tez bym tak chciala, ale mi zawsze cos wyskoczy..uzywam pudru czasem pod oczy i to wszystko bo nie mam o tym zielonego pojecia....policzki mam suche, strefa T zawsze tlusta...do tego jeszcze wagry na nosie....jak patrze na niektorych to oni albo nie maja zadnej krostki albo cos pomaga im to chowac??bylam raz u kosmetyczki, podobno dobra ale wziela ode mnie 70 zlo, 2 min powyciskala i jakies maseczki i to wszystko help
Tori**** jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 16:32   #2
izmonek
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: malowanie się

hm wiesz ja mialam ten sam problem
od 2 lat nie uzywam zadmego pudru fluidu czy inego swinstwa
fakt nie mam teraz problemow z tradzikiem na twarzy poza dniami na ktore nie mam wplywu
polecam uzywanie dobrych kremow nawilzajacych lekkich np garniera
a makijaz oczu jest nadal ladny jak masz ladna skore wpierw o nia zadbaj
Stary 2006-05-20, 17:15   #3
MDMa
Raczkowanie

Tori**** miałam dokładnie taki sam problem, idz do kosmetyczki z pytaniem albo niech poprostu pani w drogerii poleci ci jakiś krem matujący i do tego podkład
ja polecam ci kosmetyki z serii Pharmaceris dla cery z trądzikiem firymy Erisa i do tego podkład l`oreal ideal balance dla cery mieszanej sam tego uzywam i jestem bardzo zadowolona.
MDMa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 20:10   #4
sheila_nc
Przyczajenie

myślę podobnie jak izmonek chyba powinnaś używać kosmetyków pielęgnacyjnych,nie kolorowych typu podkład.dobrze oczyszczaj twarz(ja osobiście preferuję mleczka nawet do mojej mieszanej)a na pryszcze stosuj coś miejscowego,a jak cera sie poprawi to podkreślone oczka będą wyglądały super.
sheila_nc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 11:11   #5
freedka
Zakorzenienie

Ja myślę, ze moze i owszem niektóre kosmetyki dobrze ukrywają wszelkie niedoskonałosci, ale ja ich nie uzywam bo nie muszę, mi wogóle nie wychodzą pryszcze, no moze raz na jakis czas, coś tam pojedyńczego wyskoczy, najczęsciej to na nosie, nawet wągrów nie mam Myślę ze to czy ktos ma pryszcze itp to tesz zależy od genów, bo moja mama tesz nie miała i ja nie mam A mój tata miał i mój brat tesz ma. A jeśli uzywasz pudru i fluidu, to pamietaj że musisz je dokładnie zmyć, bo takie specyfiki zatykają pory co powoduje powstawanie krost
Stary 2006-05-21, 12:39   #6
Kadunia
Zakorzenienie

Powinnaś używać dobrych żeli do mycia twarzy, ja osobiście polecam Ci Clean & Clear - głęboko oczyszczający krem do mycia twarzy (dla mnie świetny) dobrych toników jest ich naprawde cała masa wiec na bank wybierzesz cos dla siebie Moge Ci polecic z Nivea Visage Young tonik jest świetny oraz z Dax Cosmetics Perfecta No problem Do tego jeśli masz świecącą strefe T to są do tego specjalne kremy Na to jakis lekki podkład który na kremie będzie Ci sie lepiej rozprowadzał Jesli nie zmatowisz sie do końca to mozesz zastosowac jeszcze delikatnie na to puder w kamieniu lub sypki Z podkładów polecam Ci Dream Matte Mousse i Hydra Light

Kadunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 12:40   #7
Kadunia
Zakorzenienie

A i jeszcze 2 razy w tygodniu polecam Ci zrobic peeling albo jakąs fajną maseczke Peeling polecam z Nivea Visage Young z morskimi minerałami

Kadunia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości