Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-07-04, 13:11   #3031
L_V
Zakorzenienie

Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
L_V dzięki za pozdrowienia
Ehh zazdroszczę Ci, ja własnie siedzę zafiltrowana, czekam aż się wchłonie żeby sie zmatowić - muszę jechać w te spaliny po zakupy ...
oj, nie masz czego. Wrociłam do domu zeby si e "poprac" i co? Od tego "zweu natury", łąk i plaz dostałam alergii, z nosa mi cieknie, na oczy mało co widze. jak sie nie dolecze to znowu wizyta u lekarza. po co mi to było, jak trawy pylą....
L_V jest offline  
Stary 2006-07-04, 13:15   #3032
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Ja do derm. tez już nie chcę chodzić. Chodziłam i zrobił mie jeszcze większą masakrę. Ale jak kazał mi używac skinorenu w lato i aknemycinu bez filtrów to ja się nie dziwię Poszłabym, ale do takiej naprawde kompetentnej osoby, której mogłabym zaufać. Zresztą sama nie wiem czy to jest tradzik. I to jest takie bardziej skupione, tylko na czole troche tego świństwa Nie wiem czemu, ale moja skóra bardzo trudno się regenreuje, żeby jakiś syf mi znikł potrzzebuję ok. tyg, a przebarwienia...pół roku. Antybiotyków doustnych się boję, jak czytałam, że po odstawieniu jeszcze większy wysyp... Obwiniam też hormony... od 3 miesięcy okresu nie miałam.
Ja nawet swojej, sławnej i piszącej do gazet, nie ufam powód? sponsoring przez firmy kosmetyczne. No i ostatnio kazała mi używać filtrów, ale oczywiście nic nie wspomniała o ilości i dopiero jak siostra wypaliła z moją łyżeczką do odmierzania to się na mnie poważniej popatrzyła i powiedziała o ilości na cm2 dlatego powiedziałam o dermatologu tylko ze względu na antybiotyk - resztę to jej zmyślam lub powtarzam to, co kazała mi używać. Z okresem fatalnie, też kiedyś nie miałam przez trzy tygodnie. Zresztą - myślę, że u mnie również była to kwestia hormonów, ale dermatolog nie wysłała na badania i wreszcie przepisała tego mordercę dla wątroby i całego organizmu. Koniecznie przejdź się do lekarza. Może zacznij suplementację? MSM, biotyna, cynk, wit. e? Miałam tak wredny trądzik, że po odstawieniu było wszystko ok, ale zawsze na wiosnę/lato miałam wysyp-zawsze

agnieska jest offline  
Stary 2006-07-04, 13:18   #3033
uskow
Zadomowienie

Ja własnie mam takie białe krosteczki w strefie T głównie koło nosa, policzki i broda w porządku! Dzisiaj mam mega załamanie filtrowe. Chyba mam rozdrażnioną i przesuszona buzię, wróciłam do mleczka avene wszystko inne odstawiłąm zobaczymy...

uskow jest offline  
Stary 2006-07-04, 14:20   #3034
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

agniesko, ja też coś się ze słońcem nie lubię dzisiaj tak jakoś wypaliłam przy mamie, że wyglądam tragicznie i jej zazdroszcze, ze ona ma taka zdrową cerę, a ona odpowiedziała, ze wcale nie jest tragicznie i, że to pewnie przez słonce więc mam się smarować cały czas filtrami, a już niedługo zapomnę o tych problemach. Pierwszy raz usłyszałam takie coś od niej, że mam sie dalej grubo tym paćkać chyba jej też się spodobało A do dermatologa się chyba jednak wybiorę, ale teraz mi wody z mózgu nie zrobi tylko oby się jakiś w miarę trafił
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-07-04, 15:56   #3035
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Contax
sylwiani to są te same antki.
Link do którego podała uskow jest z zeszłorocznej produkcji, ze starymi oznaczeniami SPF, a ten twój to tegoroczna wersja.
czyli mają taki sam kolor?
no zamówiłam oczywiście (wy kusicielki), tylko mam nadzieję, że za bardzo się nie błyszczy (jeśki ktoś wie, niech mówi)
dzisiaj przyszła do mnie paczka z aws, masterlinkiem gratis za pobraniem przysłali (jak już wcześniej wspominałam), więc mam teraz na stanie dwie duże butle biodermy (za jedyne 58 zł) i biodermę flush AR, jeszcze nie próbowałam, ale w piątek nad morze, więc pewnie zużyję, chomik mi się włączył przez was
sylwiani jest offline  
Stary 2006-07-04, 16:04   #3036
madziarra
Zakorzenienie

GG do madziarra

Sylwiani, mogłabyś podać linka do tej apteki ? Któe dokłądnie butle Biodermy zamówiłas?
madziarra jest offline  
Stary 2006-07-04, 16:25   #3037
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madziarra
Sylwiani, mogłabyś podać linka do tej apteki ? Któe dokłądnie butle Biodermy zamówiłas?
Apteka w sieci, bo zostałam przez Sylwię wycałowana
http://aptekawsieci.pl/index.php?id=towar&tw_id=9448
ale nie wiem czy jest dostępny, bo normalnie na stronie go nie widzę - musisz napisać

agnieska jest offline  
Stary 2006-07-04, 16:44   #3038
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agnieska
Apteka w sieci, bo zostałam przez Sylwię wycałowana
http://aptekawsieci.pl/index.php?id=towar&tw_id=9448
ale nie wiem czy jest dostępny, bo normalnie na stronie go nie widzę - musisz napisać
lepiej nie pisz tylko zamów, ja tak zrobiłam i dostałam
właśnie miałam pisać, ze na stronie było drożej (66zł), a ja zamówiłam z linka agnieski i dostałam za 58
agnieska jeszcze raz
dostałam też próbki:
avene creme haute protection 20
vichy cap sol 30 dla dzieci
vichy cap sol 60 lait gel ecran
lirac soin eclat exprass
bioderma crem hydrabio legre
szampon dercos
vichy homme salicium r
dermedic menqlusiv
szampon durcay
aa krem energizujący spf 6
a-derma exomega mleczko do ciała
2 tabletki inneov
4 tabletki propolków
sylwiani jest offline  
Stary 2006-07-04, 17:00   #3039
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

ile próbek
Stary 2006-07-04, 17:20   #3040
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwiani
lepiej nie pisz tylko zamów, ja tak zrobiłam i dostałam
właśnie miałam pisać, ze na stronie było drożej (66zł), a ja zamówiłam z linka agnieski i dostałam za 58
agnieska jeszcze raz
dostałam też próbki:
avene creme haute protection 20
vichy cap sol 30 dla dzieci
vichy cap sol 60 lait gel ecran
lirac soin eclat exprass
bioderma crem hydrabio legre
szampon dercos
vichy homme salicium r
dermedic menqlusiv
szampon durcay
aa krem energizujący spf 6
a-derma exomega mleczko do ciała
2 tabletki inneov
4 tabletki propolków
taaa, ale ja zamówiłam 3 zestawy miceli Biodermy, to okazało się, że im się jeden ostał
Dają dużo próbek,ale sporo takich nijakich.. mi dorzucili jedynie próbkę Biodermy i active c xl, a reszta to właśnie takie pierdółki niewiadomo na co mi może stwierdzili, że skoro zamówiłam 6 filtrów to nic więcej mi nie muszą dorzucac z tego tematu?

edit: uwaga, modka Sandija dziś szaleje

agnieska jest offline  
Stary 2006-07-04, 17:24   #3041
madziarra
Zakorzenienie

GG do madziarra

Wooow ile próbek Ja ostatnio zamawiając z Estellą w Vena-Vita dostałam jedynie ulotki :/ ;( Prosiłyście o próbki czy przysłali wam tak po prostu?
madziarra jest offline  
Stary 2006-07-04, 17:27   #3042
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Uwazam,ze w AwS jest bardzo otwarta na potrzeby klientaZreszta zostawiam u nich niemale pieniadze wiec to po czesci tez troche zobowiazuje ale rzadko spotykane zjawisko.
Osobiscie przeprosilam sie z pudrem jedwabnym Hauschki,poniewaz w tych te,peraturach o wiele lepiej spisuje sie niz moj ulubiony Guerlain a ze skrobia bardzo sie nie lubie i zadne skarby mnie do niej nie przekonaja.
Od jakiegos czasu zauwazylam,ze pojawily sie kosmetyki Hauschki w AwS i molestowalam mailami i o ten puder dzisiaj dostalam maila,ze zostal sprowadzony i wejdzie do oferty
Zalezy mi jeszcze na paru innych rzeczach zeby dostac wlasnie u ich i nie zamykaja sie stwierdzeniem,ze"nie prowadzimy"lub "nie mamy dojscia" tylko stawiaja sprawe jasno,ze postaraja sie sprowadzic dana rzecz.
Pociesza mnie to,poniewaz w koncu znalazlam jedno miejsce gdzie prawie wszystko moge dostac bez zmudnego szukania,chodzenia i przeplacania.

Pamietam,ze jakis czas temu pojawila sie kosmiczna cena kremu Avene SPF 50+,bardzo mnie zaskoczylo ze tak mogla cena skoczyc i zreszta nie bawilam sie w dyplomacje,tylko napisalam maila co o tym mysle.Bylo to akurat w okresie natezonego zainteresowania tym kremem wiec nasuwalo mi to jedno skojarzenie odnosnie zysku.
Odpowiedz przyszla bardzo szybko....z przeprosinami i wyjasnieniem,ze automat cenowy zle przeliczyl a nikt tego nie sprawdzil,od razu zostala naniesiona korekta.

Przy pierwszych zamowieniach ilosci probek przytloczyly mnie,chyba dlatego,ze jak do tej pory to nigdy tyle nie dostawalam bez wzgledu na koszt zakupow.
Teraz tez,coraz bardziej doceniam fakt,ze jezeli na czyms mi zalezy i zaznacze w mailu czy przy zamowieniu to staraja sie to dolaczyc.
Jestem pod wrazeniem obslugi i podejscia apteki AwS.
Stary 2006-07-04, 17:28   #3043
sylwiani
Zadomowienie

kupiłam ten krem (nie obyło się bez lekko złośliwego zdziwienia ze strony TŻ, że taki drogi, a kupowałam w truskawce)
czy ktoś mi może powiedzieć coś o jego składzie, bo nie wiem ale lepsze efekty widzę po ziaji oliwkowej, może to jakoś długofalowo
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7042
sylwiani jest offline  
Stary 2006-07-04, 17:29   #3044
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madziarra
Wooow ile próbek Ja ostatnio zamawiając z Estellą w Vena-Vita dostałam jedynie ulotki :/ ;( Prosiłyście o próbki czy przysłali wam tak po prostu?

Z reguly pisze co potrzebuje,chociaz mialam i takie zakupy gdzie nie mialam pragnienia wyprobowania czegos i tez roznosci dolozyli.
Stary 2006-07-04, 17:33   #3045
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agnieska
taaa, ale ja zamówiłam 3 zestawy miceli Biodermy, to okazało się, że im się jeden ostał
Dają dużo próbek,ale sporo takich nijakich.. mi dorzucili jedynie próbkę Biodermy i active c xl, a reszta to właśnie takie pierdółki niewiadomo na co mi może stwierdzili, że skoro zamówiłam 6 filtrów to nic więcej mi nie muszą dorzucac z tego tematu?

edit: uwaga, modka Sandija dziś szaleje
micele biodermy są w konkurencyjnych cenach na allegro
sylwiani jest offline  
Stary 2006-07-04, 17:38   #3046
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwiani
Gdzie bo ja nie widzę?
Basia39 jest offline  
Stary 2006-07-04, 17:50   #3047
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Uwazam,ze w AwS jest bardzo otwarta na potrzeby klienta ...
No no jestem pod wrażeniem tego co napisałaś, rzadko się zdarza faktycznie jeszcze u nas takie podejście
Ja wprawdzie kupowałam dopiero raz, ale również jestem zadowolona, szkoda, tylko, że profesjonalizm webmastera nie dorównuje profesjonalizmowi obsługi tej apteki. Gdyby nie to z pewnością mieli by więcej klientów.
Basia39 jest offline  
Stary 2006-07-04, 17:55   #3048
Sandija
Gość

Cytat:
Napisane przez sylwiani
coś mi się o oczy obiło, ale nie mogę znależć, no obija się pani moderator i nie dodaje do KWC
Człowiek zajęty załatwieniem wyjazdu tylko chwilę nie zajrzy na wizaż, a już go obgadują, no

Boski jest, jak będę w domu, to wrzucę w koncu do kwc.

Kate
- spóźnione, ale jak najszczersze życzenia z okazji urodzin!!!

Kasia_L
- moje gratulacje, to już jesteś wysoko wykształcona

Agniesko - przyznaję bezwstydnie, ze lubię czytać Twoje wypowiedzi na kosmetyczce - więcej, więcej Podziwiam upór

Uwaga: rzeczywiśie szaleję D

Stary 2006-07-04, 18:12   #3049
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwiani
właśnie, gdzie gdzie? żmijki forumowe już wykupiły zanim zdążyłam wklepać www.allegro.pl?

Sandija - rozpieszczasz mnie

swoją drogą... jak radzicie sobie z tymi smugami przy Avence? siedzę w domu i zużywam Avene z racji niskiego IPD a przy okazji słabo mi się robi jak patrzę na te smugi a w głowie kołacze mi się "zrobiłaś zapas Avenek na zimę"

agnieska jest offline  
Stary 2006-07-04, 18:32   #3050
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Basia39
No no jestem pod wrażeniem tego co napisałaś, rzadko się zdarza faktycznie jeszcze u nas takie podejście
Ja wprawdzie kupowałam dopiero raz, ale również jestem zadowolona, szkoda, tylko, że profesjonalizm webmastera nie dorównuje profesjonalizmowi obsługi tej apteki. Gdyby nie to z pewnością mieli by więcej klientów.

Na poczatku przechodzilam katusze kiedy czegos szukalam,a jak znalazlam to pisalam maila poniewaz zdjecia i opisu brak a chcialam sie upewnic,ze akurat to jest,czego szukam.
Przyznam,ze Pani Ewa jest bardzo cierpliwa i potrafi wyczerpujaco odpowiadac na maile
Strona jest koszmarna ale czy to zmienia.....trudno powiedziec,teraz juz sie oswoilam i przestalam na to AZ tak bardzo zwracac uwage,chociaz jest to uciazliwe.
Stary 2006-07-04, 20:41   #3051
agatka-a
Zakorzenienie

Hexxanko przekonałas mnie jak wrócę z urlopu to u nich zrobię zamówienie - bo mam już ogromną listę niezbędników
agatka-a jest offline  
Stary 2006-07-04, 20:46   #3052
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Ja też uwielbiam AwS, za szybkie dostawy, miły kontakt i dolaczanie probek, niestety aktualnie nie maja interesujacych mnie produktow
Stary 2006-07-04, 21:02   #3053
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agnieska
właśnie, gdzie gdzie? żmijki forumowe już wykupiły zanim zdążyłam wklepać www.allegro.pl?
Agniesko, ja Ci dam - cóż to za epitety? Jędza, żmijka... no nie mogę, normalnie się obrażam.

A serio, to ja nie wykupiłam nic z allegro - micel Biodermy widziałam tam jeden raz - buteleczkę 125 ml za 35 zł zdaje się i jakoś nie skorzystałam z okazji.

I w ogóle to, laska, przystopuj .
(Rany, nie wiem, jak można w ogóle tak się do kogoś zwracać...)
Stary 2006-07-04, 21:16   #3054
agnieska
Zakorzenienie

I Ty, Brutusie? Naigrywasz się z moich zapasów i udajesz, że czystki na allegro i w aptekach internetowych robią jakieś niewinne istoty zupełnie z Biochemią niezwiązane?

agnieska jest offline  
Stary 2006-07-04, 21:31   #3055
Rayne
Wtajemniczenie

Jam nie Brutus; jam niewinna blondyneczka przecie...
I zapewniam, że akurat z wykupieniem micela Biodermy z allegro nie miałam nic wspólnego, jakoś mnie ta oferta, jaką opisałam w poprzednim poście, nie skusiła - ciekawe, dlaczego. A innych nie widziałam, zresztą tak serio to Biodermy na allegro jest bardzo mało.
Z aptek internetowych też nie kupuję często - pod nosem mam Aptecusa przecież i jeszcze jedną sympatyczną aptekę tuż obok. Ja dopiero na jesień będę robiła zapasy - teraz mam za małą półkę .

Edit: w ogóle widzę, że na micelach można zrobić niezły interes - np tu:
http://www.allegro.pl/item112166322_...micelarny.html
Normalnie tego Vichy jest 400 ml za jakieś 40 zł, tak?
Stary 2006-07-04, 21:35   #3056
agnieska
Zakorzenienie

No tak a z tym micelem pamiętam 125ml za 35zł
Łaskawie wybaczam Ci Twoją niegodziwość
żart, żart oczywista
od wampirzej Agnieszki

agnieska jest offline  
Stary 2006-07-04, 21:39   #3057
Rayne
Wtajemniczenie

Wampirze, niniejszym wybaczam również
I z góry przepraszam za ewentualne błędy bądź brak koordynacji ręce - oczy, bo cały czas usiłuję nie dostać rozbieżnego zeza, patrząc jednym okiem w TV a drugim w wizaż. Swoją drogą na co mi przyszło... pierwszy raz w życiu jestem zmuszona kibicować Włochom...
Stary 2006-07-04, 21:43   #3058
agnieska
Zakorzenienie

No ja Cię przepraszam, ale Włochów wielbię za kuchnię i krajobrazy. Swoją drogą boże uchowaj od tego, żebym we Włoszech zamieszkała - przy moim umiłowaniu ichniejszego jedzenia dość szybko włoską mammę bym przypominała

agnieska jest offline  
Stary 2006-07-04, 21:50   #3059
Rayne
Wtajemniczenie

Ja kraj uwielbiam, tylko drużyny piłkarskiej nie cierpię - ale Niemców dużo bardziej, więc cóż mi pozostaje... A z tym jedzeniem to fakt; kiedyś na wakacjach jadłyśmy z mamą obiad w takiej małej restauracji w Wenecji i tam obok siedziały dzieci - żebyś Ty widziała, ile one pożarły... chyba ze 4 pełne talerze na głowę (zupa, kurczak, pizza, reszty nie pamiętam) i jak wychodziłyśmy, to jeszcze jadły - pewnie potem był jeszcze deser.
I te wielkie porcje, szok - mała pizza wielkości młyńskiego koła. Potem się nauczyłąm, że trzeba zamawiać najmniejszą opcję i dzielić się z kimś na pół. Co do smaku, to mmm... a lody weneckie do tej pory uważam za najlepsze, jakich kiedykolwiek próbowałam.
Stary 2006-07-04, 21:58   #3060
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rayne
Ja kraj uwielbiam, tylko drużyny piłkarskiej nie cierpię - ale Niemców dużo bardziej, więc cóż mi pozostaje... A z tym jedzeniem to fakt; kiedyś na wakacjach jadłyśmy z mamą obiad w takiej małej restauracji w Wenecji i tam obok siedziały dzieci - żebyś Ty widziała, ile one pożarły... chyba ze 4 pełne talerze na głowę (zupa, kurczak, pizza, reszty nie pamiętam) i jak wychodziłyśmy, to jeszcze jadły - pewnie potem był jeszcze deser.
I te wielkie porcje, szok - mała pizza wielkości młyńskiego koła. Potem się nauczyłąm, że trzeba zamawiać najmniejszą opcję i dzielić się z kimś na pół. Co do smaku, to mmm... a lody weneckie do tej pory uważam za najlepsze, jakich kiedykolwiek próbowałam.
No baaa... Wiesz, smakoszką wielką nie jestem i lubię konkretne jedzenie (a nie - pewnie zostanę zaraz zwymyślana w myślach przez specjalistki - jak jedzenie-nic francuskie, ugh, czy sałatki czeskie które służa chyba tylko do ozdoby ), byłam w Toskanii przez tydzień i żyć nie umierać makarony, lody, ryby... Powiedzmy, że ich kuchnia odpowiada mi w ok. 80% ;]
a pizzę wielkości koła (średnica długości pół metra) to dostałam w Szklarskiej - rodzina robiła zawody ile zjem w końcu wyjadałam sam ser z mięsem i przyprawami, a ciasto służyło im jako przegryzkę przy zupach i mięsie

agnieska jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości