Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-07-21, 10:50   #3571
beoneself
Zakorzenienie

Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Wszystkim wyjeżdżającym wspaniałego wypoczynku życzę Wypocznijcie za wszystkie czasy, żeby potem z nową mocą wrócić do codziennego życia... i na wizaż.
beoneself jest offline  
Stary 2006-07-21, 11:31   #3572
agaku
Rozeznanie

Ja wakacje spędzam do tej pory w domu. Od ubiegłej soboty mieliśmy być w Krynicy Morskiej (znajomi pojechali sami i są bardzo zadowoleni z pogody). Niestety coś się pokręciło w firmie TŻ i wyjazd musieliśmy przełożyć na sierpień.
Aga, Be- udanego wypoczynku
agaku jest offline  
Stary 2006-07-21, 13:08   #3573
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agaku
Ja wakacje spędzam do tej pory w domu. Od ubiegłej soboty mieliśmy być w Krynicy Morskiej (znajomi pojechali sami i są bardzo zadowoleni z pogody). Niestety coś się pokręciło w firmie TŻ i wyjazd musieliśmy przełożyć na sierpień.
Aga, Be- udanego wypoczynku
ja też się dopiero w sierpniu wybieram i martwię się o pogodę, aby się jej "potencjał" w lipcu nie wyczerpał
sylwiani jest offline  
Stary 2006-07-21, 14:58   #3574
agaku
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sylwiani
ja też się dopiero w sierpniu wybieram i martwię się o pogodę, aby się jej "potencjał" w lipcu nie wyczerpał
Też mam takie same obawy.
agaku jest offline  
Stary 2006-07-21, 15:50   #3575
Kasia_L
Zadomowienie

Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez sylwiani
Ja marzę, żeby nie było ani upałów ani strumieni deszczu . W zeszłym roku (też w sierpniu, Zakopane) lało bez przerwy chyba całe 2 dni + przelotne deszcze. Górskie potoki wezbrały i małe strumyczki, które zastaliśmy po przyjeździe nabrały niesamowitej mocy. Na szczęście deszcz przestał padać, bo już myślałam, że jeszcze powódź będzie nam dane przeżyć .

Swoją drogą mały składany parasol to chyba za każdym razem TŻowi do plecaka wepchnę, bo po przykrej niespodziance jaka spotkała mnie w chwili gdy Avene na twarzy miała bliskie spotkanie z ulewą, nie chcę ryzykować .
Stary 2006-07-21, 15:55   #3576
Erato
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Ja marzę, żeby nie było ani upałów ani strumieni deszczu . W zeszłym roku (też w sierpniu, Zakopane) lało bez przerwy chyba całe 2 dni + przelotne deszcze.
Dwa dni! Ha! To nic przy moich dwóch TYGODNIACH deszczu nad morzem w zeszłym roku Ani jednego dnia na plaży, tylko spacery w strugach deszczu. DeSzCzYk, niech go szlag... Na urlopie to ja wolę SuoNko

Erato jest offline  
Stary 2006-07-21, 16:04   #3577
Kasia_L
Zadomowienie

Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
Dwa dni! Ha! To nic przy moich dwóch TYGODNIACH deszczu nad morzem w zeszłym roku Ani jednego dnia na plaży, tylko spacery w strugach deszczu. DeSzCzYk, niech go szlag... Na urlopie to ja wolę SuoNko
Chyba przebiłaś nas wszystkie . Pamiętam zeszłe lato, gdy niektórzy znajomi nie wytrzymali deszczowej nadmorskiej pogody i wracali w połowie urlopów. Pogoda była bardzo kapryśna, delikatnie mówiąc.

Mój pobyt trwał tydzień i te 2 dni + przelotne deszcze pokrzyżowały wędrowne plany . Ile można spacerować w deszczu, w ponczo przeciwdeszczowym w kolorze lila róż . Stąd też nie chcę deszczu .
Stary 2006-07-21, 16:06   #3578
Erato
Wtajemniczenie

Ja przeżyłam taką traumę urlopową, że w tym roku na południe No i oczywiście nad Bałtykiem jest tropik, bo mnie tam nie ma

Erato jest offline  
Stary 2006-07-21, 16:07   #3579
Rayne
Wtajemniczenie

Co Wy się tak martwicie - przecież PiS już wczoraj zamówił mszę w sprawie deszczu, to musi teraz popadać, a potem już będzie ładnie.
Ależ mam głupawkę od tej duchoty...
Stary 2006-07-21, 16:12   #3580
agaku
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Rayne
Co Wy się tak martwicie - przecież PiS już wczoraj zamówił mszę w sprawie deszczu, to musi teraz popadać, a potem już będzie ładnie.

Ależ mam głupawkę od tej duchoty...
Ja dziś w nocy, gdy obudziła mnie burza, pomyślałam, że jednak panowie posłowie mają siłę przebicia. U mnie niedawno spadł niewielki grad, niestety jest cały czas duuuszno.
agaku jest offline  
Stary 2006-07-21, 16:15   #3581
Erato
Wtajemniczenie

No dobra, to ten jeden raz będę w opcji PiSowskiej - chcę deeeszczuuuuu!!!

Erato jest offline  
Stary 2006-07-21, 16:29   #3582
Kate30
Zakorzenienie

Ja w zeszłym roku też spędziłam w Jastarni 2 miesiące z hakiem, więc siłą rzeczy załapałam się i na dobrą i na kiepską aurę, ale nie mam jakiś drastycznych wspomnień pogodowych.
Właściwie to lubię posztormową pogodę nad morzem, mocny wiatr i zalane pół plaży.

Wszyskim wam życzę udanych urlopów.
Kate30 jest offline  
Stary 2006-07-21, 17:47   #3583
Paula07
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sylwiani
Ja także wybieram się na urlop na początku sierpnia i także zaczynam się martwić, że limit na tropik nad morzem wyczerpie się .
Na razie zapowiadają na sierpień średnią temp: 24 stopnie. Więc może nie będzie tragicznie, ale z drugiej strony te ich prognozy coś sie nie sprawdzają, ponieważ na wiosnę zapowiadali, że w tym roku wogóle nie będzie lata ,a tu tropik mamy .
Paula07 jest offline  
Stary 2006-07-21, 18:11   #3584
Ivvonka
Zadomowienie

Erato jeszcze nie wiem, gdzie zladuje, ale kto wie? Moze obok Ciebie?
Ivvonka jest offline  
Stary 2006-07-21, 18:22   #3585
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Erato jeszcze nie wiem, gdzie zladuje, ale kto wie? Moze obok Ciebie?
Jeśli koło Erato to w Katowicach, a nie w Warszawie .
Kate30 jest offline  
Stary 2006-07-21, 19:32   #3586
kffiatek1988
Przyczajenie

GG do kffiatek1988
Smile Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Witajcie :0 wizazysci
hehe jak widac lub nie widać jestem tu pierwszy raz i mam nadzieje ze szybko sie wciagne w realia
pozdrawiam serdecznie
kffiatek1988 jest offline  
Stary 2006-07-21, 19:32   #3587
moniga
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Angi74
Monigo,napisz mi proszę nazwę tego kwasu kojowego.Muszę coś koniecznie kupić do rozjaśnienia teraz w okresie letnim.Wracam do Polski w listopadzie i wtedy "wezmę się "za Zorac.

Tak sobie czytam w google o tej ostudzie i chyba to nie są zwykłe przebarwienia,ostuda pojawia się przy kłopotach z wątrobą,nadnerczach i przysadki mózgowej.
To jest to:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6232

Tylko uważaj, bo on ma też 6% AHA. A co do ostudy - no własnie wątroba i tabletki anty, mają bardzo dużo ze sobą wspólnego
Stary 2006-07-21, 19:47   #3588
frik frik
Rozeznanie

Tak sobie czytam Wasza rozmowe dzisiejsza i stwierdzam ze zazdroszcze osobkom mieszkajacym w Wawie. Mnie to miasto fascynuje i je uwielbiam, a niestety tak rzadko mam okazje w nim byc. Jedyne co mnie zawsze odraza to krecacy sie po uliach bezdomni i jakies papiery na chodnikach

Erato ja mam takie samo szczescie jak Ty! W kazde moje wakacje nad baltykiem wywoluje deszcz :/ I pozniej jak wracam to slucham znajomych jak to sie wylegiwali na plazy i kapali w morzu. W zeszlym roku bylam we wladku na poczatku sierpnia i caly czas mojego pobytu padalo. W pierwszy dzien pomoczylam sobie moje JEDYNE cieple buty, bo oczywiscie w wiekszosci nabralam klapeczkow (no przeciez nad morze jechalam!) i musialam chodzic w nich w workach foliowych zeby sie nie przeziebic. Moglam cos kupic ale takie badziewie tam mieli
W tym roku postanowilam zainwestowac w Turcje. Jezeli tam bedzie padalo to juz nie wiem..

Sie rozpisalam :/
Przegladalam sobie przed chwila fotki Megan Ewing i stwierdzilam ze piegi sa piekne http://meganewing.celebscentral.net/photo/29624/
Na tym zdjeciu po prawej wyglada slicznie... Tez bym chciala miec piegi Co myslicie o takim typie urody?
frik frik jest offline  
Stary 2006-07-21, 20:10   #3589
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez moniga
To jest to:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6232

Tylko uważaj, bo on ma też 6% AHA. A co do ostudy - no własnie wątroba i tabletki anty, mają bardzo dużo ze sobą wspólnego
Dziękuję za linka.Widzę ze ten preparat ma kwas gikolowy w składzie ,więc kupię go na jesień.A tymczasem zamówiłam sobie czysty kwas migdałowy i będę robić z niego serum.
Doszedl mi jeszcze jeden problem,wlosy mi zaczeły wypadać garsciami-po tej nieszczęsnej Chorwacji.Mam nadzieję ze o nic powaznego ,bo 3 lata temu przeszlam powazne łysienie i od tej pory od roku po długiej kuracji było super.Zamieściłam fotki w wątku" wypadające włosy -podsumowanie".
W kazdym razie nie mogę się doczekać mojego wyjazdu na "Królową Marysie 2"bo tam jest chłodno i klimatyzacja "daje" ostro.

Mam juz dosyć upałów !!!!! Ratunku !!!

Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2006-07-21 o 22:49
Angi74 jest offline  
Stary 2006-07-21, 20:48   #3590
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez frik frik
Przegladalam sobie przed chwila fotki Megan Ewing i stwierdzilam ze piegi sa piekne http://meganewing.celebscentral.net/photo/29624/
Na tym zdjeciu po prawej wyglada slicznie... Tez bym chciala miec piegi Co myslicie o takim typie urody?
masz ładny avatarek
a piegi ubóstwiam, zawsze po lecie miałam pas piegów ciągnący się przez połowę policzków
niestety - teraz piegów niet, a przebarwienia jak najbardziej

agnieska jest offline  
Stary 2006-07-21, 21:24   #3591
agatka-a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Ja tak samo. Jestem singielka od jakiegos czasu, wokol same pary i nawet nie chce mi sie gdziekolwiek jechac jako piate kolo u wozu.
wiem o czym mówisz w sumie już się do tego rpzyzwyczaiłam, ale w tym roku pojechałam z przyjaciółką (same, bez nikogo więcej) nad morze i to były najwspanialsze wakacje w moim życiu
agatka-a jest offline  
Stary 2006-07-21, 21:48   #3592
anah
Zakorzenienie

Dziekuje Dziewczyny za powitanie

Cześć kffiatek, tez jestem nowa na wizazu i na biochemii oczywiście.

Sylviani zawsze podziwiałam matki więcej niż jednego dziecka (między innymi moją mamę). Ja z moją pyza mam urwanie głowy a trójka do dla mnie abstrakcja

Wakacje, urlopy ... a co to właściwie jest. Na porządnych wakacjach to nie byłam chyba z pięć lat Na razie mam przynajmniej kawał zielonej zacienionej trawy u rodziców na wsi. Przeprowadzili sie tam niecałe trzy lata temu i było tam cicho i spokojnie niczym u Jana z Czarnolasu ale niestety kilka dni temu na sąsiedniej działce zaczęła się budowa domu i o ciszy i spokoju moge na razie zapomnieć Ale i tak nie moge narzekać. W mieście duchota i spiekota tyssiąc razy większa.

Życzę udanych urlopów i nie napisze że zazdroszczę
anah jest offline  
Stary 2006-07-21, 22:10   #3593
frik frik
Rozeznanie

Agniesko dziekuje Ci bardzo
Mam nadzieje, ze uda Ci sie te przebiegle przebarwienia zwalczyc! Przynajmniej sie troszke nacieszylas tymi piegami.. Trzeba widziec pozytywy zawsze

agatka-a ja tez jako swoje najlepsze wakacje wspominam moje podroze z przyjaciolka Aczkolwiek z moim TZ nie jest tak zle Wlasciwie to dobrze ( jeszcze to przeczyta )
frik frik jest offline  
Stary 2006-07-21, 22:51   #3594
sylwiani
Zadomowienie

kurcze ale byłam masowo cytowana, chyba w samouwielbienie popadnę

Cytat:
Napisane przez anah
Sylviani zawsze podziwiałam matki więcej niż jednego dziecka (między innymi moją mamę). Ja z moją pyza mam urwanie głowy a trójka do dla mnie abstrakcja

Wakacje, urlopy ... a co to właściwie jest. Na porządnych wakacjach to nie byłam chyba z pięć lat

Życzę udanych urlopów i nie napisze że zazdroszczę
anah też była to dla mnie abstrakcja, do czasu
za to prawie co roku jeździliśmy sami, bez dzieci ze znajomymi na wakacje, a w tym roku po raz drugi(nie liczę pobytów u teściów nad morzem) mamy jechać z dziećmi, ale z pełną obsługą i TŻ obiecuje pełne uczestnictwo w opiece nad dziećmi
sylwiani jest offline  
Stary 2006-07-21, 22:55   #3595
Ivvonka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
Jeśli koło Erato to w Katowicach, a nie w Warszawie .
Myslalam o Contax Od tych upalow juz wszystko mi sie miesza.
Ivvonka jest offline  
Stary 2006-07-21, 23:53   #3596
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agnieska
masz ładny avatarek
a piegi ubóstwiam, zawsze po lecie miałam pas piegów ciągnący się przez połowę policzków
niestety - teraz piegów niet, a przebarwienia jak najbardziej
rzeczywiscie, bardzo ładne piegi i Twój avatar, frik frik ja na twarzy nigdy nie miałam żadnego nawet najmniejszego piega...szko trochę...
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-07-22, 15:46   #3597
natii4
Zakorzenienie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=132126

Jak czytam takie wątki do dziękuję Bogu,że moja dermatolog nawet przy głupim Cepanie kazała mi stosować filtry

Powiedzcie skąd się to bierze,że dermatolodzy "zapominają" o filtrach przy kwasach,a poza tym dlaczego oni zapisują takie silne preparaty na lato

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2006-07-22, 16:01   #3598
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez natii4
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=132126

Jak czytam takie wątki do dziękuję Bogu,że moja dermatolog nawet przy głupim Cepanie kazała mi stosować filtry

Powiedzcie skąd się to bierze,że dermatolodzy "zapominają" o filtrach przy kwasach,a poza tym dlaczego oni zapisują takie silne preparaty na lato
czy oni nie wiedzą, czy nie chce im sie gadać po prostu szok. Czego oni ich uczą w tych szkołach? To już moja ciotka, nauczycielka fizyki to wie...
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-07-22, 17:05   #3599
Paula07
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
czy oni nie wiedzą, czy nie chce im sie gadać po prostu szok. Czego oni ich uczą w tych szkołach? To już moja ciotka, nauczycielka fizyki to wie...
Po prostu szkoda badać, banda niedouczonych partaczy ( pewnie zdarzają się jakieś wyjątki).
Ostatnio dowiedziałam się,że państwo chce wysłać lekarzy rodzinnnych, internistów itd na szkolenia onkologiczne za darmo!!
Jak wiadomo u nas w Polsce na raka umiera dużo ludzi w porównaniu do innch krajów UE. I rząd zdecydował się pszeszkolić lekarzy aby umieli stawiać trafnie diagnoze.
Otóż wyobraźcie sobie,że nasi lekarze stwierdzili, że nie pójdą na te szkolenia, ponieważ nie mają czasu i nie będą marnować sobót i niedziel i wogóle po co im to , przecież nie muszą znać zakresu wszytskich specjalizacji .
Jak czytam takie rzeczy to krew gotuje mi się w żyłach .
Paula07 jest offline  
Stary 2006-07-22, 17:10   #3600
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paula07
Po prostu szkoda badać, banda niedouczonych partaczy ( pewnie zdarzają się jakieś wyjątki).
Ostatnio dowiedziałam się,że państwo chce wysłać lekarzy rodzinnnych, internistów itd na szkolenia onkologiczne za darmo!!
Jak wiadomo u nas w Polsce na raka umiera dużo ludzi w porównaniu do innch krajów UE. I rząd zdecydował się pszeszkolić lekarzy aby umieli stawiać trafnie diagnoze.
Otóż wyobraźcie sobie,że nasi lekarze stwierdzili, że nie pójdą na te szkolenia, ponieważ nie mają czasu i nie będą marnować sobót i niedziel i wogóle po co im to , przecież nie muszą znać zakresu wszytskich specjalizacji .
Jak czytam takie rzeczy to krew gotuje mi się w żyłach .
!!!

A ja dzisiaj zwaliłam sprawę, i bez żadnej ochrony na twarzy byłam zmuszona przebywać w pełnym słońcu przez bite dwie godziny. Mam nadzieję, że twarz niedługo przestanie być zaróżowiona i nie odbije się to jakoś tragicznie na moich naczynkach
beoneself jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości