Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-27, 10:33   #3691
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Fajnie się czyta wizaż na wakacjach Taka łączność z cywilizacją na wsi
Ale muszę przyznać, że nie nadążam!
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 10:38   #3692
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
czemu inni mogą być spaleni, a drudzy nie mogą się po prostu nieopalić?
A wiecie, że ja nawet nie używam samoopalaczy?
Stoją 3 sztuki, nie mogę, wkurzają mnie dosłownie.
Stwierdziłam, że moja cera wygląda o wiele ładniej nie opalona niż brązowa, a już najładniej wygląda nie opalona twarz. Na wieczór najfajniejszy efekt daje jasny podkład a na policzki i skronie puderek brązujący, cera wygląda wtedy tak młodo i świeżo, miodzio Opalenizna czy to naturalna, czy sztuczna postarza niestety. Oczywiście sztuczna tylko wizualnie
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 10:46   #3693
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Hm, u mnie też ostatnio jakoś samoopalacze się kurzą na półce Po prostu mi się nie chce Chociaż jak mam włożyć krótsza kieckę, to jednak nie lubię, jak spod niej wystają blade odnóża... Ale trudno, i tak ostatnio spędzam dużo czasu na basenie, co powoduje złażenie każdego samoopalacza Więc już wolę być blada, niż w ciapki A brązer na jasnym podkładzie albo naturalnej bladej skórze to rzeczywiscie jest miodzio
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 10:57   #3694
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

W moim przypadku samoopalacze latem nie sprawdziły się na całej linii...po prostu spływają z potem, albo "zwałkowują" się ze skóry pod prysznicem...

jedyny który trzyma się w ciągu dnia to evelinka SPa brązująca, maziam się rano przed wyjściem do pracy - po prostu mam taką ładną rozświetloną skórę, szczególnie nogi fajnie wyglądają - ale to taki "nabłyszczacz" na dzień bo wieczorem i tak wszystko spływa do kanalizacji nie zauważyłam efektów brązujących...albo po prostu jestem lekkko podkolorowana mimo filtrów - i balsamy brązujące więcej już nie zdziałają...a ja myślę, że nie brązują
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 11:33   #3695
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ja aktualnie jestem opalona po wakacjach i z bólem serca myślę o tym, że za chwilę intensywne samoopalacze pójdą w ruch, jak mi opalenizna (naturalna) zacznie blaknąć. Na razie podtrzymują ją silnymi nawilżaczami i "Skórą muśniętą słońcem" Garniera. Lubię być opalona (czy samoopalona), nie ciepię białych odnóży i kadłubków
Także u mnie nie ma to tamto - przed urlopem miałam piękną, pracowicie wyhodowaną samoopaleniznę i niedługo znów się za nią wezmę - a na razie cieszę się naturalną dzięki Vichy spf 50
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 11:55   #3696
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
Chociaż jak mam włożyć krótsza kieckę, to jednak nie lubię, jak spod niej wystają blade odnóża...
Ja krótkich kiecek nie noszę, albo przewiewne spodnie, albo długie falbaniaste lekkie spódnice, topików na ramiączka też nie, za duże słońce, lepiej czuje sie w czymś co przykrywa plecy i ramiona, więc u mnie białe odnóża to nie problem A buźka z zadbaną jasną cerą wygląda naprawdę ekstra
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 12:05   #3697
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Po ostatnim szorowaniu jeszcze się nie samoopaliłam , jestem blada. Czuję się inna . Ostatnio dlatego też noszę przewiewne długie spodnie, ewentualnie 3/4. Trochę mnie jednak kusi znowu się samoopalić, bo do krótkich spodenek czy kiecek przydałoby się trochę te blade odnóża przyciemnić . Hmm, może zaryzykuję . Idę robić peeling .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 12:49   #3698
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ja nie lubię samoopalaczy, taka męczarnia z nimi. Efekty fajne, ale ten zapach, który czuć po jakimś czasie, nieodsmarowane miejsca, i ostanio Garnier cały czas mi się rolował, tragedia Opaliłam się na ogrodzie, za jednym razem. Chyba przez to skóra stała się bardzooos sucha, bez balsamu 3 razy dziennie czuje się orkopnie. Chociaż moze to też przez żel po prysznic

Cytat:
Napisane przez beoneself
Fajnie się czyta wizaż na wakacjach Taka łączność z cywilizacją na wsi
Ale muszę przyznać, że nie nadążam!
Oooj zazdroszczę, wakacje na wsi
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 13:20   #3699
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
Kasia, no nie mogę To niezłą gimnastykę miałaś przy okazji, z nogą w zlewie i patelnią w ręce..
odnośnie wyczynów w kuchni, to mi się przypomniało, jak ostatnio gotowałam obiad, jednocześnie rozmawiając z kolegą. najpierw podpaliłam ścierkę, zdejmując garnek z gazu, a później mi coś wykipiało kolega musiał sobie na mój temat wyrobić niezłą opinię

a co do samoopalaczy, to ja lubię być ładnie samoopalona, ale ostatnio trafiają mi się jakieś kiepskie samoopalacze, bo ciągle jestem w plamy, szoruję się gąbką (peeling nie wystarcza)... i mam strasznie wysuszoną skórę, mimo balsamowania się 2 razy dziennie - nie wiem, czy od samoopalaczy, od szorowania się, od częstszego mycia z powodu upałów, od zmiany wody... chyba muszę więcej rybek do jadłospisu wprowadzić.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 13:23   #3700
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

U mnie też samoopalacze i balsamy brązujące stoją odłogiem. Na twarz nigdy nie używałam i nie będę używać samoopalacza przez okropny zapaszek jaki powstaje po jego naniesieniu na skórę. Obrzydlistwo. Wolę swoją twarz jasną, a teraz wręcz bladą. A na ciało tak jak pisała marianna póki co stosuję tylko Evelinke SPA, która ładnie rozświetla i daje delikatniutki kolerek. Inne balsamy albo planią, albo się rolują, i znowu śmierdzą i jeszcze na dodatek wysuszają skórę na wiór. A ten zapach szczególnie przy takim upale jest nieznośny i zawsze mam wrażenie, że całe moje otoczenie doskonale wie czego rano użyłam do smarowania ciała.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 13:29   #3701
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez justa79
odnośnie wyczynów w kuchni, to mi się przypomniało, jak ostatnio gotowałam obiad, jednocześnie rozmawiając z kolegą. najpierw podpaliłam ścierkę, zdejmując garnek z gazu, a później mi coś wykipiało kolega musiał sobie na mój temat wyrobić niezłą opinię
Kucharzenie w wersji ekstremalnej . Ścierkę też podpaliłam, trzymałam garnek za jedno ucho, też rozmawiałam -> widać rozmowa z kucharzem podczas gotowania powinna być zabroniona .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 13:50   #3702
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
Ja krótkich kiecek nie noszę, albo przewiewne spodnie, albo długie falbaniaste lekkie spódnice, topików na ramiączka też nie, za duże słońce, lepiej czuje sie w czymś co przykrywa plecy i ramiona, więc u mnie białe odnóża to nie problem A buźka z zadbaną jasną cerą wygląda naprawdę ekstra

Mam kilka krotkich kiecek i topikow na ramiaczkach ale najczesciej zostawiam je na wieczor niz na dzien;nie lubie miec wrazenia ze robi sie ze mnie patelnia a mimo wszystko nie przeszkadzaja mi biale odnoza co najwyzej wzbudzam sensacje,ze taka blada jestem....ale mam to w nosie i nie wzruszaja mnie takie uwagi.

Juz od zeszlego roku mam wstret do samoopalania sie chociaz w tym roku zrobilam delikatna przymiarke i...zonk.Wszelkie mazidla brazujace poszly w swiat,zreszta rozstalam sie bez zalu.
Jednak podziwiam Was wszystkie,ktore z uporem stosuja samoopalanie-bo wiem,ze to nie jest jednorazowy zabieg a mozolna praca w utrzymaniu efektu,ktory potrafi zadowolic.
Zapach samoopalaczy nie przeszkadza mi ale meczy mnie regularnosc maziania sie,pilnowania zeby nie bylo plam,zabrudzone ubrania,powstajace zacieki itp.itd.
Wylazi ze mnie len ale nie mam ogolnie za duzo czasu na takie zabawy i polubilam swoja jasna skore
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 14:04   #3703
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Sama bladość to nie jest jedyny problem. Ja mam np. na nogach sporo widocznych "pajączków", łatwo robią mi się siniaki itp. Na bladej skórze to wszystko okropnie wygląda, a na samoopalonej prawie nie widać. Cóż, nie chciało mi się walczyć z pająkami, a teraz to za późno, laser dopiero na jesień... (a po laserze to dopiero jest masakra ). Jak ktoś ma białą, ale gładką i jednolitą skórę, to bladość nie razi.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 14:19   #3704
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Nie mam az tak jednolitej skory,tymbardziej ze prawie cala jestem upstrzona pieprzykami i drobnymi piegami na przedramionach;na nogach mam tez troche roznych blizn z dziecinstwa.Poza tym delikatna skora,na ktorej szybko pojawiaja sie wszelkie siniaki nawet po delikatnych urazach a teraz walcze z ukaszeniami po komarach i innych owadach latajacych;-) ale wychodzac na miasto czy do pracy zakladam dluzsze spodnice czy spodnie 7/8 zeby nie wzbudzac niezdrowej sensacji.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 15:15   #3705
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
Sama bladość to nie jest jedyny problem. Ja mam np. na nogach sporo widocznych "pajączków", łatwo robią mi się siniaki itp. Na bladej skórze to wszystko okropnie wygląda, a na samoopalonej prawie nie widać.
No niestety. Te okropne pająki (i mniejsze - pajączki) strasznie na bladych nogach widać, czego właśnie doświadczam ubrana w krótkie spodenki. To mnie trochę motywuje do samoopalania.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 15:33   #3706
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Nie zlinczujcie modki ale ja Wam powiem, że moim zdaniem nieopalone ciało wygląda ładnie tylko przy śnieżnobiałej karnacji Pani Zimy.
Przy innych typach urody wygląda dla mnie niezdrowo Podkreślam jeszcze raz, ze jeno dla mnie, bo wiadomo, ze są różne gusta.

A w ogóle, to na plaży w Hiszpanii widziałam - pierwszy raz w życiu - dziewczynę o zielonej karnacji autentycznie. Była sinozielona. To nie był odcień anenimiczki, ona po prostu była taka.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 15:52   #3707
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

a już myślałam, że ja tylko mam lenia i tylko u mnie samoopalacze się kurzą
ale z okazji jutrzejszego wypadu weekendowego nad morze idę zakupić sublime bronze, bo słyszałam, że daje mocny efekt, a nie mam już czasu na systematyczne hodowanie
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 16:03   #3708
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez sylwiani
ale z okazji jutrzejszego wypadu weekendowego nad morze idę zakupić sublime bronze, bo słyszałam, że daje mocny efekt, a nie mam już czasu na systematyczne hodowanie
Sylwia, a on jest wreszcie normalnie do kupienia? Bo jak szukałam niedawno, to był tylko w promocji, tzn. dokładany do innych produktów L'Oreala, jak się zrobiło zakupy na jakąś konkretną sumę... Mam nadzieję, że jest - jak kupisz, daj znać w jakim sklepie, jeśli możesz.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 16:36   #3709
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Sandija
A w ogóle, to na plaży w Hiszpanii widziałam - pierwszy raz w życiu - dziewczynę o zielonej karnacji autentycznie. Była sinozielona. To nie był odcień anenimiczki, ona po prostu była taka.
Ale jak to tak? Po prostu zielona? A jaka to była zieleń, mogłabyś coś wiecej?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 16:39   #3710
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez sylwiani
a już myślałam, że ja tylko mam lenia i tylko u mnie samoopalacze się kurzą
ale z okazji jutrzejszego wypadu weekendowego nad morze idę zakupić sublime bronze, bo słyszałam, że daje mocny efekt, a nie mam już czasu na systematyczne hodowanie

witaj w klubie
a tak powaznie to juz zadna sila mnie nie namowi na samoopalanie.

Bylam nad morzem prawie tydzien czasu,patelnia taka ze szok-jednak trzeba lubiec przebywac na sloncu i cieszyc sie nim a ja do takowych nie naleze.Owszem lubie cieplo ale...umiarkowane i najbardziej cieszylo mnie przesiadywanie na plazy w okolicach 18-tej czy pozniej.

Poza tym wole swoje nie opalone cialo niz gdybym miala martwic sie plamami,zaciekami bo to dopiero paskudnie wyglada-mialam okazje podziwiac kilka takich przypadkow;-)

Udanego wypadu Sylwia
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 17:29   #3711
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Hej dziewczyny! Jak tam wakacje Wam mijaja ? Widze ze nie zaniedbujecie Wizazu I tak trzymac Ja niestety dawno tu nie zagladalam bo ciagle mnie w domu nie ma a jak jestem to tez ciagle gdzies wychodze :P No, ale wakacje są to aż grzech siedziec w domu
Przez poprzedni tydzien byłam na Watrze Łemkowskiej i słonko tam mocno prażyło więc co nieco jestem opalona ale doopalaczuje sie samoopalaczami Mam swoj pierwszy samoopalacz - Kolastynke do ciemnej karnacji i jestem straszliwie zaskoczona bo uzywalam jej juz 3 razy i za zadnym razem nie zrobiła mi ZADNYCH plam i zaciekow. Poprostu szok, bo tak sie tego bałam.
A jeszcze apropo wysyłek listem poleconym to Sandija ta probka od Ciebie co mi ją kiedys wysłalas wogole do mnie nie dotarła.. :P Ale nie wiem czy jest sens sie kłocic z poczta zwłaszcza ze juz kupiłam sobie pełnowymiarowe opakowanie Antka DP, ktorego wysmarowałam juz ponad połowe
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 18:02   #3712
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Sandija
Nie zlinczujcie modki ale ja Wam powiem, że moim zdaniem nieopalone ciało wygląda ładnie tylko przy śnieżnobiałej karnacji Pani Zimy.
Przy innych typach urody wygląda dla mnie niezdrowo Podkreślam jeszcze raz, ze jeno dla mnie, bo wiadomo, ze są różne gusta.
Ja mam takie samo zdanie. Bez lekko opalonego ciala wygladam, jak chora

Cialo samoopalam raczej regularnie, tzn. za pierwszym, drugim posmarowaniem cialko jest miodzio, potem trzeba tylko scierac. I od nowa. Bardzo przypadl mi do gustu Sublime Bronze z drobinkami tonujacy - od razu daje efekt opalenizny, choc w te upaly lubi sciekac z nog Ale nie tworzy smug, daje efekt mocnej opalenizny (tzn. taka jaka uzyskalabym naturalnie). Smierdzi samoopalaczowo, ale przywyklam. Lubi wysuszac mi tez nogi , ale znalazlam na to sposob - oliwka, duzo oliwki, olejku itp. Ladnie cialo wyglada, kiedy sie nim wysmaruje wieczorem i wstane rano - cudo!

Ostatnio kupilam sobie Garnier self-tanning spray z wyciagiem z moreli i witamina E. Przede wszystkim - ma piekny zapach, taki morelkowy wlasnie. Ale nie radze uzywac go na cialo - zostawil same plany, zacieki i smugi, ktore scieralam piec dni, zanim dobrze zeszly, tak sie cholerstwo trzymalo. Natomiast podoba mi sie on na twarz, choc ma w sobie duzo alkoholu (uwaga! naczynkowce!), nie smierdzi samoopalaczowo, nie barwi mi brwi na rudo i daje subtelna, zlocista opalenizne. Przez jakis czas uzywalam dwukomorwca na twarz L'oreal Sublime Bronze, ale on daje efekt mocnej opalenizny (podobnie jak ten na cialo) i choc uwazalam na brwi, wciaz mi rudzialy.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 18:37   #3713
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Hexxana

Mnie też nic nie przekona do opalania nawet ze stabilnymi filtrami, czy samoopalania nawet najdroższymi, najlepszymi samoopalaczami. Nie i już
Nie obchodzi mnie to, co kto o mnie pomyśli, czy w czyichś oczach wyglądam zdrowo, czy nie zdrowo, ważne, że ja czuję sie zdrowo i co najważniejsze uważam, że źle nie wyglądam. Po serum z Wit. C skóra na twarzy zrobiła się jeszcze jaśniejsza, gładsza, no jednym słowem młodsza.
Naprawdę wygląda super Nie będę tego paprać opalaniem, szkoda mi po prostu.
Wystawiłam na targowisku swoje samoopalacze bay bay DHA
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 18:55   #3714
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Basiu, patrzac na Twoja buzie w avatarku, to nie ma co sie dziwic!
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 19:05   #3715
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Basiu

przynajmniej nie tylko ja mam taki wstret do samoopalania sie

Zreszta jak patrze na swoja buzie to az nie moge uwierzyc,ze starczylo pol roku bym mogla pozegnac podklady na zawsze a kiedys moglam o tym pomarzyc.
Z przyjemnoscia np.siegam po wszelkie rozswietlacze,ktore ubostiwam i nawet inaczej wyglada nalozony SVR 50,ktory wlasciwie sprawia ze twarz wyglada idealnie.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 19:06   #3716
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Basiu, patrzac na Twoja buzie w avatarku, to nie ma co sie dziwic!
W awatorku wiele nie widać , ale dzięki
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 19:18   #3717
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Hexxana bo miarą zdrowego wygladu wbrew powszechnie panującej opinii nie jest ładna opalenizna, ale ładna cera, a to czy ona będzie jasna, czy ciemna to już kwestia gustu. Na mój gust moja cera prezentuje się lepiej, w naturalnym jasnym kolorze niż w przyciemnionym sztucznym.

Widocznie mamy podobne odczucia
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 19:20   #3718
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Basiu

przynajmniej nie tylko ja mam taki wstret do samoopalania sie

Zreszta jak patrze na swoja buzie to az nie moge uwierzyc,ze starczylo pol roku bym mogla pozegnac podklady na zawsze a kiedys moglam o tym pomarzyc.
Z przyjemnoscia np.siegam po wszelkie rozswietlacze,ktore ubostiwam i nawet inaczej wyglada nalozony SVR 50,ktory wlasciwie sprawia ze twarz wyglada idealnie.
Ja sie filtruje od konca kwietnia jakos, a wiec dopiero 3 miesiac... I wiecie co? Jak patrze na siebie w lustrze, to w koncu widze swoje oczy, nos, usta... Wczesniej widzialam same niedoskonalosci! A teraz sa coraz mniej widoczne... Ciekawe, co bedzie za pol roku
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 19:24   #3719
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
Sama bladość to nie jest jedyny problem. Ja mam np. na nogach sporo widocznych "pajączków", łatwo robią mi się siniaki itp. Na bladej skórze to wszystko okropnie wygląda, a na samoopalonej prawie nie widać. Cóż, nie chciało mi się walczyć z pająkami, a teraz to za późno, laser dopiero na jesień... (a po laserze to dopiero jest masakra ). Jak ktoś ma białą, ale gładką i jednolitą skórę, to bladość nie razi.
Erato ja także na jednej nodze mam pełno popękanych naczynek i nie mogę w lato wyjśc nie przyciemniając skóry nóg do ludzi, poniewaz wygląda to okropnie i musze uzywać samoopalaczy. Ale odkąd odkryłam Garniera skóra muśnięta .... to nie sprawia mi to juz żadnego problemu .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 19:39   #3720
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Ja sie filtruje od konca kwietnia jakos, a wiec dopiero 3 miesiac... I wiecie co? Jak patrze na siebie w lustrze, to w koncu widze swoje oczy, nos, usta... Wczesniej widzialam same niedoskonalosci! A teraz sa coraz mniej widoczne... Ciekawe, co bedzie za pol roku
Będzie ekstra, oczywiście nie dzięki tylko samym filtrom
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.