Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-08, 13:42   #4081
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
Evitko jak pod avenkę to nie ma przeciwskazań. Avenki nie zawierają parsola. Pod filtry z koncernu Loreala też można stosować.
ale tu nie chodzi o destabilizację Parsolu, tylko o zasadę nie łączenia filtrów różnych firm. Active C XL - czyli z filtrami LRP - uważam, że nie można kłaść go pod filtry Avene, a jedynie pod filtry koncernu L'oreala, jak było wcześniej wspomniane.

Sandija, Contax, a ten olejek do włosów jest tłusty? cenowo wychodzi niezbyt ekonomicznie w stosunku do pojemności. a za przesyłkę sprzedawca też sobie życzy niemało.

a ja od piątku odwiedziłam z 10 optyków. ale żebym znalazła jakieś oprawki, to nie to tak, jak z szukaniem idealnych sandałków, lato się kończy, a mi nie udało się takich kupić.

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline  
Stary 2006-08-08, 14:07   #4082
evitka21
Zakorzenienie

Cytat:
ale tu nie chodzi o destabilizację Parsolu, tylko o zasadę nie łączenia filtrów różnych firm. Active C XL - czyli z filtrami LRP - uważam, że nie można kłaść go pod filtry Avene, a jedynie pod filtry koncernu L'oreala, jak było wcześniej wspomniane.
Justy ,kochana a czy możesz mi jeszcze wyjaśnic dlaczego nie można?

evitka21 jest offline  
Stary 2006-08-08, 14:12   #4083
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agnieska
Ja ostatnio mam dość siedzenia w jakimkolwiek środku transportu, ale pociąg wbrew pozorom bywa najbardziej komfortowy - przynajmniej nie denerwuje Cię dziecko 2x letnie z ADHD, które rozłożyło sobie fotel w autobusie do pozycji leżącej chociaz nie spało (a ja mam długie nogi, więc musiałam wyrzucić je na środek - ból kręgosłupa po pół h), co chwilę się po kilka razy oglądało, rzucało z powrotem na fotel i jeszcze poprawiało dwa razy. I tak przez 5 godzin, z Ostrowca do Częstochowy. Ugh. A z tyłu facet sobie pokrzykiwał przez całą drogę, kiedy wreszcie usnęłam - on podciągnął się o moje oparcie i w momencie, gdy był głową przy mojej - zaczął coś pokrzykiwać do swojej towarzyszki. Szlag człowieka może trafić. No i samochód - najbardziej intymny, ale mimo wszystko nie możesz sobie po nim pochodzić
Rayne, proszę mnie nie oskarżać o takie szpetne zagrywki!
ty w końcu wysiadłaś z autobusu, a ja nie mogę uciec z domu
a tak na poważnie, nie wszystkie te dzieci mają ADHD, niektóre są zwyczajnie rozwydrzone

Edytowane przez sylwiani
Czas edycji: 2006-08-08 o 15:00
sylwiani jest offline  
Stary 2006-08-08, 14:53   #4084
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justa79

Sandija, Contax, a ten olejek do włosów jest tłusty? cenowo wychodzi niezbyt ekonomicznie w stosunku do pojemności. a za przesyłkę sprzedawca też sobie życzy niemało.
Olejek nie jest tłusty, choć się też tego obawiałam. Po aplikacji włosy nie są ani tłuste, ani obciążone. Ale ja mam włosy grube i nie wiem jak się olejek będzie sprawował na włosach cienkich i delikatnych.
Contax jest offline  
Stary 2006-08-08, 14:57   #4085
Sandija
Gość

Cytat:
Napisane przez Contax
Sandija ten olejek ma 50 ml, czyli jest go malutko i jest wodnisty. Atomizer jest z dużą dziurą i przy każdym psiknięciu wylatuje go sporo. Jak będziesz nim psikać codziennie i to na rozpuszczone włosy to bardzo szybko się zużyje. Ja mam włoski gęste i prawie do pasa, a i tak psikałam jak miałam je związane w koński ogon, czyli na sam czubek głowy i kucyk i to dosłownie z 5 razy i już nie ma 1/2 opakowania.
Contuś - ja też mam włosy do pasa, wiec znam ten ból - u mnie wszystko jest jest nieekonomiczne, także mi to nie przeszkadza

Cytat:
Napisane przez justa79

a ja od piątku odwiedziłam z 10 optyków. ale żebym znalazła jakieś oprawki, to nie to tak, jak z szukaniem idealnych sandałków, lato się kończy, a mi nie udało się takich kupić.
Justa, ja tego konkretnie nie używałam, więc nie wiem. Ale się nie przejmuję potencjalną tlustością, bo mam włosy normalne, kręcąće się, więc nie odczuwam tego. No a poza tym, zawsze bez wyjątków, po plaży myję głowę w hotelu, więć nawet jakby był tłusty jak smalec, to bym nie widziała problemu. Ważne, żeby chronil a moim zdaniem L'Oreal jest najlepszy, jeżeli chodzi o produkty dbające o katowanie włosków wodą słoną i słońcem

A co do sandałków: mnie szlag trafia, połmetek lata, jeszcze pełno wyjazdów, na Tunezję chcę sobie kupić takie eleganckie japonki. Widziałam w Barcelonie w "Vogue", ale za 7o ojro, więc stwierdziłam, że takie pieniądze to mogę i u nas kupić, niech się wypchają z takimi przecenami no i obleciałam wczoraj Arkadie, Galerię Mokotów i nic moje ukochane centrum handlowe (Promenadę) zostawiłam sobie na koniec, mam nadzieję, ze tam takie znajdę - kurczę, srodek wakacji, czy ja tak duzo wymagam? chcę określone, czarne japony, takie chic, no! tak to jest, jak człowiek chce coś bardzo konkretnego kupić - to wtedy niet! Ale za to kolekcje jesienne weszły, jak mnie to denerwuje, skracają lato!

Stary 2006-08-08, 15:13   #4086
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwiani
ty w końcu wysiadłaś z autobusu, a ja nie mogę uciec z domu
a tak na poważnie, nie wszystkie te dzieci mają ADHD, niektóre są zwyczajnie rozwydrzone
Sylwiani, napisałam 2x lat, co oznaczało że to "dziecko" było chłopakiem dwudziestokilkuletnim

agnieska jest offline  
Stary 2006-08-08, 16:01   #4087
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

Cytat:
Napisane przez evitka21
Justa ,kochana a czy możesz mi jeszcze wyjaśnic dlaczego nie można?
bo mogą wzajemnie osłabiać swoje działanie. Basia na ten temat:
"Zasada nie mieszania produktow z filtrami roznych firm sie nie zmienila,
nie jest to jednak sztywna zasada, nikt nie robil dokladnych badan
stosujac rozne kombinacje dostepnych na rynku produktow z filtrami, jest
to zasada bedaca pewnego rodzaju zabezpieczenien.
Odpowiem w ten sposob,najwazniejsze to stosowanie produktu ze skutecznymi filtrami, w duzej ilosci"
http://www.biochemiaurody.fora.pl/vi...af418df6694777
"Jesli juz mieszac to najlepiej filtry z tej samej firmy, ktore zawieraja te same filtry UV."
"Mieszajac rozne, istnieje mozliwosc, ze filtry moga zadzialac niekorzystnie na siebie, aby uzyskac 100% pewnosc trzeba wykonac doswiadczenia w laboratorium, w pozostalych wypadkach mozna tylko gdybac."
"jedne filtry lubia sie z jednymi i stanowia dobry zespol, wrecz razem dzialaj lepiej niz z osobna, a z innymi nie, wrecz jak sie zbiora razem to tak na siebie zle dzialaja, ze oslabiaja swoje protekcyjne wlasciwosci."

Klikaj codziennie:

justa79 jest offline  
Stary 2006-08-08, 16:04   #4088
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agnieska
Sylwiani, napisałam 2x lat, co oznaczało że to "dziecko" było chłopakiem dwudziestokilkuletnim

Uśmiałam się.
A ja mam nadzieję, że podczas czwartkowych wojaży nie przyjdzie mi znów podróżować w jednym przedziale z jadącymi na przepustkę żołnierzami - niezbyt dobrze wspominam tę atrakcję.
Stary 2006-08-08, 16:14   #4089
evitka21
Zakorzenienie

dziekuję justa

no to teraz mam zgryza.....
zdobyłam w końcu próbke active c do suchej i mniej mi sie podoba w konsystencji niż XL, i jakos sie bardziej lepi, mniej pomarańczowo pachnie...
i mam wrażenie jak przy redermicu-jakby mi skóra nie oddychała,jakbym miała worek na twarzy....no nie wiem jak to wyjaśnić....

chyba jednak zaryzykuję i kupię wersję XL.....może ta mała zawartość filterków nie zrobi dużej krzywdy mojej avence

a w ogóle cos czuję że w końcu przemoge swoje lenistwo i wemę sie za kręcenie serum z wit.C

a propos, czy mogę nie dodawac tej lecytyny i alkoholu?
tylko kwas askorb. wit.E i woda destylowana?

evitka21 jest offline  
Stary 2006-08-08, 16:17   #4090
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

Cytat:
Napisane przez Rayne

Uśmiałam się.
A ja mam nadzieję, że podczas czwartkowych wojaży nie przyjdzie mi znów podróżować w jednym przedziale z jadącymi na przepustkę żołnierzami - niezbyt dobrze wspominam tę atrakcję.
ja też nie zajarzyłam, że chodziło o 20 parę lat

Rayne, a co powiesz na pociąg pełen żołnierzy? to była chyba najgorsza noc w moim życiu...

Klikaj codziennie:

justa79 jest offline  
Stary 2006-08-08, 16:21   #4091
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez justa79
Żeby nie było, śmiałam się nie z Sylwii, tylko z mojego gapiostwa - też nie zrozumiałam "opcji 2x".

Cytat:
Napisane przez justa79
Rayne, a co powiesz na pociąg pełen żołnierzy? to była chyba najgorsza noc w moim życiu...
Nawet tak nie żartuj, ja co prawda miałam przyjemność obcować "tylko" z trzema osobnikami, ale i to mi wystarczyło, zwłaszcza jak natarczywie próbowali częstować mnie jakimś ciekawym winem a jam nie Aga i do "school drinking team - a leading member" mi raczej daleko.
Stary 2006-08-08, 16:36   #4092
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justa79

dobra, kajam się, następnym razem będę bardziej zrozumiale pisać

Cytat:
Napisane przez Rayne
Nawet tak nie żartuj, ja co prawda miałam przyjemność obcować "tylko" z trzema osobnikami, ale i to mi wystarczyło, zwłaszcza jak natarczywie próbowali częstować mnie jakimś ciekawym winem a jam nie Aga i do "school drinking team - a leading member" mi raczej daleko.
Wypraszam sobie nie trawię takiej domowej roboty win i bimberków! te ostatnie ukradkiem wylewam gdy jestem nimi częstowana na imprezach.
Dobrze, że imprezy są na dworze

agnieska jest offline  
Stary 2006-08-08, 16:38   #4093
Erato
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez evitka21
a propos, czy mogę nie dodawac tej lecytyny i alkoholu?
tylko kwas askorb. wit.E i woda destylowana?
możesz

Erato jest offline  
Stary 2006-08-08, 16:50   #4094
anamnezis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Erato
Obawiam się, że trzeba to usunąć "radykalnie" , czyli wydłubać ten włos - dobra kosmetyczka potrafi to zrobić za pomocą sterylnej igły. Nie jest to może przyjemne, ale skuteczne. Im bardziej będziesz przy tym dlubać, tym gorsza zrobi się blizna. Nie sądzę, żeby to był problem aż dla dermatologa, tyle żeoczywiście kosmetyczka musi być myśląca no i sprzęt sterylny
Az mnie ciarki przeszły jak przeczytałam o tej igle. Umarłabym chyba z bólu, bo to miejsce teraz bardziej wrażliwe jest. No cóż sprobuje chyba jednak potraktować to trochę glyco A, może trochę mi się skóra złyszczy i odsłoni tego włosa.
Ale dziękuję za radę
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline  
Stary 2006-08-08, 16:54   #4095
Erato
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anamnezis
Az mnie ciarki przeszły jak przeczytałam o tej igle. Umarłabym chyba z bólu
Nie umarłabyś , bolałoby, ale krótko. Cóż, może Glyco pomoże, tylko zostaw to w spokoju, żadnego drapania, wyciskania itp.

Erato jest offline  
Stary 2006-08-08, 17:22   #4096
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evitka21

no to teraz mam zgryza.....
zdobyłam w końcu próbke active c do suchej i mniej mi sie podoba w konsystencji niż XL, i jakos sie bardziej lepi, mniej pomarańczowo pachnie...
i mam wrażenie jak przy redermicu-jakby mi skóra nie oddychała,jakbym miała worek na twarzy....no nie wiem jak to wyjaśnić....

chyba jednak zaryzykuję i kupię wersję XL.....może ta mała zawartość filterków nie zrobi dużej krzywdy mojej avence

a w ogóle cos czuję że w końcu przemoge swoje lenistwo i wemę sie za kręcenie serum z wit.C
Evitko doskonale pamiętam o tym, że na BU pisało, że lepiej nie mieszać preparatów ochronnych różnych firm, bo nigdy nie wiadomo jak na siebie będą oddziaływać, mogą ale nie muszą wzajemnie obniżyć ochronę. Wobec tego nie demonizuję problemu i jak moja skóra tego wymaga to używam filtrów różnych firm. Dlatego też tak Ci radziłam. Najważniejsze jest, aby używać filtrów fotostabilnych i w dużych ilościach.

Co do serum to zrobienie go zajmuje dosłownie 5 minut, no może 10 z wyparzeniem buteleczki.
Contax jest offline  
Stary 2006-08-08, 18:00   #4097
Paula07
Wtajemniczenie

Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Sandija
Vichy, Capital Soleil, Krem przeciw reakcjom alergicznym SPF 50+
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=15087

Także można recenzować
Sandija mam skład, więc możesz uzupełnić na KWC Ja osobiście jestem oczarowana tym kremem.

Skład: AQUA,OCTOCRYLENE,GLYCERIN ,ALKOHOL DENAT,PROPYLENE GLYCOL,TITANIUM DIOXINE,DROMETRIZOLE TRISILOXANE,BUTYL MWTHOXYDIBENZOYLMETHANE,D IMETHICONE,HYDROGENATED POLYISOBUTENE,TEREPHTHALY LIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID,STEARYL ALKOHOL,TRIETHANOLAMINE,I SOHEXADECANE,PEG-100 STEARATE,POTASSIUM CETYL PHOSPHATE,GLYCERYL STEARATE,VP/EICOSENE COPOLYMER,ALUMINIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE,ACRYLAMI DE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER,ACRYLATES/C10-30 ALKRYL ACRYLATE CROSSPOLYMER,ALUMINUM HYDROXIDE,DEXTRIN,DIMETHI CONOL,DISODIUM EDTA,EPERUA FALCATA/EPERUA FALCATA BARK EXTRACT,ETHYHEXYLGLYCERIN ,GLYCINE SOJA/SOYBEAN OIL,POLYMETHYL METHACRYLATE,POLYSORBATE 80,SILICA,STEARIC ACID,TOCOPHEROL,XANTHAN GUM.
Paula07 jest offline  
Stary 2006-08-08, 18:07   #4098
Rayne
Wtajemniczenie

Paula, ja już go wcześniej podrzuciłam Sandiji, bo wyślepiłam na próbce (swoją drogą strasznie małe na tych próbkach dają literki - powinni uwzględnić osoby z krecim wzrokiem).
Stary 2006-08-08, 19:35   #4099
agatka-a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sandija
kurczę, srodek wakacji, czy ja tak duzo wymagam? chcę określone, czarne japony, takie chic, no! tak to jest, jak człowiek chce coś bardzo konkretnego kupić - to wtedy niet!
dobrze cie rozumiem, ja szukałam na początku lata, też czarne japoneczki i nic skończyło się na tym, że kupiłam klapki, ale oczywiscie nie w Polsce, tylko w Niemczech- promocja była jak nie wiem co, z 50 euro na 40 przecenili
agatka-a jest offline  
Stary 2006-08-08, 21:38   #4100
uskow
Zadomowienie

Mnie on również nie szczypie, ładnie sie wchłania i sie nie lepi. Przez 2 dni nie używałam filtrów i t białe kropeczki przestały sie pojawiać , wczoraj użyłam właśnie Vichy i znów są już czasami mam dość tych filtrów, a myślałam że ten będzie bezpieczny. Jeszcze spróbuje Dp podobno on nic nie robi....

uskow jest offline  
Stary 2006-08-08, 21:44   #4101
agnieska
Zakorzenienie

a'propos japonek - widziałam cudowne w elle chyba, z Baty, pleciona skóra - ale we wrocku nie było

agnieska jest offline  
Stary 2006-08-08, 21:52   #4102
anah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paula07
Sandija mam skład, więc możesz uzupełnić na KWC Ja osobiście jestem oczarowana tym kremem.

Skład: AQUA,OCTOCRYLENE,GLYCERIN ,ALKOHOL DENAT,PROPYLENE GLYCOL,TITANIUM DIOXINE,DROMETRIZOLE TRISILOXANE,BUTYL MWTHOXYDIBENZOYLMETHANE,D IMETHICONE,HYDROGENATED POLYISOBUTENE,TEREPHTHALY LIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID,STEARYL ALKOHOL,TRIETHANOLAMINE,I SOHEXADECANE,PEG-100 STEARATE,POTASSIUM CETYL PHOSPHATE,GLYCERYL STEARATE,VP/EICOSENE COPOLYMER,ALUMINIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE,ACRYLAMI DE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER,ACRYLATES/C10-30 ALKRYL ACRYLATE CROSSPOLYMER,ALUMINUM HYDROXIDE,DEXTRIN,DIMETHI CONOL,DISODIUM EDTA,EPERUA FALCATA/EPERUA FALCATA BARK EXTRACT,ETHYHEXYLGLYCERIN ,GLYCINE SOJA/SOYBEAN OIL,POLYMETHYL METHACRYLATE,POLYSORBATE 80,SILICA,STEARIC ACID,TOCOPHEROL,XANTHAN GUM.
Paula mogłabys napisac dlaczego jestes oczarowana tym kremem? tak się na niego czaję tylko na razie musze zdobyc próbkę
anah jest offline  
Stary 2006-08-08, 21:54   #4103
uskow
Zadomowienie

Dziewczyny a może lepiej mleczko z tej serii, skład jest bardzo podobny a 100 ml to nie 50. Ja kupiłam i to i to , ale mleczko leży w lodówce i czeka na swoją kolej

uskow jest offline  
Stary 2006-08-08, 23:29   #4104
anamnezis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Erato
Nie umarłabyś , bolałoby, ale krótko. Cóż, może Glyco pomoże, tylko zostaw to w spokoju, żadnego drapania, wyciskania itp.
Okej postaram się nie dziabać przy tym

Mam kolejne pytanie, które nie wiem gdzie umiejscowić, więc pytam tutaj.
Sprezentowałam ostatnio komuś talerzyki pozłacane. Na "ulotce" pisało, że należy uważac na owoce ze względu na kwasy owocowe. Ja mając cały czas w pamięci to ostrzeżenie, boję się teraz, że te kwasy moga zrobić jakąś "krzywdę" pierścionkom i kolczykom. Nie chciałabym sobie ich zniszczyć po prostu
Czy kwasy jeśli będą miały kontakt ze złotem mogą wyrządzić jakąs szkodę?
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline  
Stary 2006-08-09, 10:37   #4105
evitka21
Zakorzenienie

a ja z innej beczki

Kupiłam sobie niedawno kremik do stóp z avonu zmiekczający stopy z 10% kwasem glikolowym. Uzywam już 2-3 tygodnie codziennie na noc i stópki mam gładziutkie jak pupka niemowlaczka.
Pare razy nie chciało mi sie iść myć rąk i kremik wsmarowałam....i jak sie wchłonął to łapki też sie aksamitne zrobiły.....

no po prostu polecam (juz lece do KWC zgłosić/ocenić)

evitka21 jest offline  
Stary 2006-08-09, 10:45   #4106
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

Cytat:
Napisane przez Sandija
kurczę, srodek wakacji, czy ja tak duzo wymagam? chcę określone, czarne japony, takie chic, no! tak to jest, jak człowiek chce coś bardzo konkretnego kupić - to wtedy niet!
dokładnie, ja tak zawsze mam, że szukam czegoś konkretnego. czy to naprawdę są aż takie duże wymagania? co do sandałków, to chciałam złote, całe ze skóry, obcas ok. 5 cm. na rynku jest zalew takich sandałków, ale sztucznych, co najwyżej mają tylko wierzch ze skóry, albo tylko wnętrze. całe skórzane znalazłam tylko w Apii, ale za 600 zł i na 10 cm szpilach :/ a oprawki do okularów chciałam też konkretne - czarne, plastikowe, prostokątne, ale nie za bardzo, i nie za szerokie

Cytat:
Napisane przez Contax
Olejek nie jest tłusty, choć się też tego obawiałam. Po aplikacji włosy nie są ani tłuste, ani obciążone. Ale ja mam włosy grube i nie wiem jak się olejek będzie sprawował na włosach cienkich i delikatnych.
dziewczyny, a możecie podać skład tego olejku? ciekawi mnie, jakie ma filtry i na którym miejscu alkohol.

Klikaj codziennie:

justa79 jest offline  
Stary 2006-08-09, 11:04   #4107
anah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justa79
a oprawki do okularów chciałam też konkretne - czarne, plastikowe, prostokątne, ale nie za bardzo, i nie za szerokie

ja nie cierpię kupować oprawek Wszystkie są na mnie za duże, za szerokie, na głowy wielkości dorodnej dyni Nawet nie sądziłam, że mam taką małą głowę też szukałam czarnych, plastikowych i prostokątnych na dodatek. Znalazłam jedne i choć nie idealne, to musiałam je kupic i już nie spadały z głowy, to najważniejsze wcześniej nosiłam soczewki kontaktowe, ale miałam wrażenie, że pogarsza mi się od nich wzrok mam zmarszczki od zakładania a wieczorem całe były zapaćkane Okulary chyba jednak górą
anah jest offline  
Stary 2006-08-09, 11:06   #4108
madzious
Raczkowanie

Agnieska mam do Ciebie pytanie
Gdzie kupilas te koszulke 'school drinking team' ??

madzious jest offline  
Stary 2006-08-09, 11:12   #4109
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justa79
dziewczyny, a możecie podać skład tego olejku? ciekawi mnie, jakie ma filtry i na którym miejscu alkohol.
podałam chyba w wątku o filtrach do włosów

Cytat:
Napisane przez madzious
Agnieska mam do Ciebie pytanie
Gdzie kupilas te koszulke 'school drinking team' ??
Kolega sam zrobił wydrukował prasowankę i naprasował

agnieska jest offline  
Stary 2006-08-09, 11:37   #4110
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

Cytat:
Napisane przez agnieska
podałam chyba w wątku o filtrach do włosów
znalazłam
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...3&postcount=60

Klikaj codziennie:

justa79 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości