Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-11, 12:45   #4261
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Be,ale ładna jesteś I wszystkie odealne cery oczywiscie Juz nie mowie o cudownych prostych włosach i wszystkie z grzywkami. Moje włosy to jakoś za ramiona wychodza, szopa, ze nie wiem i jakies falowany niby są Prostownice 2 razy w życiu widziały a własnie zastanawiam sie czy sobie grzwyki nie zrobic i prostownicy nie kupic, za 55 zł
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-08-11, 12:54   #4262
agnieska
Zakorzenienie

oj nie, Shadi, jeśli prostownicę to porządną. Fakt, jest droga, ale włosów tak Ci nie zniszczy... wystarczy spojrzeć na forum fryzjerskie ile jest takich plujących sobie w brodę wizażanek, które regularnie używały takich tańszych prostownic

agnieska jest offline  
Stary 2006-08-11, 13:02   #4263
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

A to dobrze, że mi napisałas. Ja w tym temacie zielona jestem więc pewnei bym kupiła
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-08-11, 13:23   #4264
agnieska
Zakorzenienie

jeśli pożądasz informacji, to na fryzjerskim jest wątek (przynajmniej kilkadziesiąt stron) nt. polecanych prostownic odpal sobie równolegle allegro i porównuj ceny, przypuszczam że uda Ci się znaleźć coś w rozsądnej cenie. I pamiętaj o kosmetykach ochronnych - ja wprawdzie rzadko prostuję włosy, kilka razy w roku max, ale bardzo lubię mleczko L'oreala w różowo-srebrnym opakowaniu, kosztuje chyba 16zł

agnieska jest offline  
Stary 2006-08-11, 13:52   #4265
Ivvonka
Zadomowienie

Kolejne slicznotki z idealnymi cerami!

Kochane... To byla pierwsza noc z Acne-dermem i jestem bardzo zadowolona - ladnie wygladza buzke. Jedno mnie martwi - odkad uzywam wlasnorecznie przyrzadzonego serum i zrezygnowalam z Active C moja buzka chyba sie odwodnila. Otoz kiedy wstaje rano mam wyraznie odcisniete brzegi poduszki. Nie wiem co robic? Wrocic do Active C ? Ech... Zamowilam sobie TBS z 10% - moze on mnie troche nawilzy... Mimo silikonow nie zapycha mnie, ale znacznie lepiej dziala nalozony solo na noc, niz pod filtr, bo po zmyciu makijazu pojawiaja sie male czerwone kropeczki :/ W koncu wiadomo, ze kosmetyki moga sie "gryz" ze soba...
Ivvonka jest offline  
Stary 2006-08-11, 14:07   #4266
agnieska
Zakorzenienie

Ha! A nie mówiłam? Mój ukochany kwas, który zawsze warto wypróbować moim zdaniem Ivvonko, serio - cieszę się, że Ci się podoba ja narazie zrobiłam sobie od niego wolne, bo, choć to niemożliwe, wydawało mi się że pod względem działania skóra się do niego przyzwyczaiła (ale nadal piekł przy nakładaniu). Wrócę do niego za jakiś czas

agnieska jest offline  
Stary 2006-08-11, 15:05   #4267
Sandija
Gość

Hej, hej, to też mój ukochany kwas - ja sobie ponad 2 tygodnie doprowadzam nim paszczę po porażce z DP w Hiszpanii. Tylko ja nie używam AD: wolę Skinoren. No, ale to prawie to samo

Janiołecki Wy moje, wszystkie jesteście prześliczne i takie niewinne na tych zdjęciach, a przecież same z nas jazgotnice Widzę, że długie włoski rządzą

Stary 2006-08-11, 15:10   #4268
agnieska
Zakorzenienie

Niestety nie widziałam żadnego wpływu AD na moje przebarwienia, a smarowałam przez kilka miesięcy - ale może moje miały inne podstawy przy tworzeniu się a Twoje poszły bardziej w kierunku zwykłych piegów?

agnieska jest offline  
Stary 2006-08-11, 15:15   #4269
Ivvonka
Zadomowienie

Sandijko, a ktorego sikonorenu uzywasz? Tego w zelu 10% czy w kremie 20%? Faktycznie jest jakas roznica miedzy Acne-derm a Skinorenem w kremie, poza cenowa oczywiscie?
Ivvonka jest offline  
Stary 2006-08-11, 15:18   #4270
Sandija
Gość

Ja używam Skinoren 20% w kremie - dla mnie debeściak
Zwalczam nim najzwyklejsze piegi i takie świeże plamki posłoneczne
Niby kw. azaleinowy na to tak szaleńczo nie wpływa (podobno), ale mi pomaga - w ogóle lubię go poużywać jesienią przed retinoidami, jakoś buzię tak odświeża i przygotowuję do dalszej porcji szaleństw
Ale mi AD nie pomaga, a Skinoren - tak. Ja wiem, że to i to mają 20% kwasu, ale inne podłoże, inne substancje pomocnicze i dla mnie to zupełnie rożne mazidła. Skinoren jest oryginalny, AD jest jego tańszym odpowiednikiem i mimo ze to prawie to samo, to jednak (mi) prawie robi różnicę
Naprawdę - u mnie po dwóch tygodniach używania co drugi dzień Skinorenu paszcza się bardzo poprawiła, a AD po dwóch miesiącach tego by nie zrobił. Próbowałam kiedyś, więc mam porównanie

oczywiście, niech każdy wybiera, który chcę, ale dla mnie Skinoren jest o nieba lepszy. Chociaż dwa razy droższy

Stary 2006-08-11, 15:22   #4271
Ivvonka
Zadomowienie

Hm... Kupilam wczoraj swieza tubke, wiec musze ja zuzyc - pewnie pojdzie szybko, skoro 8 cm kremu trza naklac A tego Skinorenu nie jest przypadkiem wiecej w tubie niz AD ?

Agniesko
Ivvonka jest offline  
Stary 2006-08-11, 15:25   #4272
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

Cytat:
Napisane przez Sandija
Hej, hej, to też mój ukochany kwas - ja sobie ponad 2 tygodnie doprowadzam nim paszczę po porażce z DP w Hiszpanii. Tylko ja nie używam AD: wolę Skinoren. No, ale to prawie to samo

Janiołecki Wy moje, wszystkie jesteście prześliczne i takie niewinne na tych zdjęciach, a przecież same z nas jazgotnice Widzę, że długie włoski rządzą

A właśnie Sandija, dlaczego wolisz skinoren od acne-derm? Jakie widzisz między nimi różnice? Przyznam, że miałam AD i mnie nie zachwycił, moja skóra się pod nim dusiła i w dalszej perspektywie mógłby mnie zapchać.

No tak, już odpowiedziałaś, gapa ze mnie.
Może następnym razem kupię skinoren.
Smok jest offline  
Stary 2006-08-11, 15:29   #4273
Kasia_L
Zadomowienie

Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Witom wos po pserwie . Teroz juz pisoc bede szybciuchno i gęstuchno .

Oznajmiam, że wróciłam z gór ok. 10:30 i jestem jeszcze deczko wykończona po ponad 12 godzinnej podróży nocą. Z koncentracją tak na pół gwizdka .

Ogólnie rzecz biorąc wyjazd bardzo się udał, pogoda dopisała , zobaczyłam wiele nowych miejsc w Tatrach i nie tylko, przeżyłam cudowne chwile i wypoczęłam w ciszy wiejskiego, górskiego klimatu .

Po mału wdrażam się w Biochemię i dziś chyba jeszcze zacznę wczytywać się w posty, które naprodukowałyście pod moją nieobecność .
Stary 2006-08-11, 15:29   #4274
agnieska
Zakorzenienie

No to spróbuję w tym roku Skinorenu, chociaż znowu moja siostra mówiła, że różnicy między nimi nie widzi i gładko przeszła na AD
Ivvonko, ja tych cm nie odmierzałam, kładłam grubszą warstwą, wmasowywałam, a on mi się wchłaniał tak na matowo-biało

nno, ale najpier zużyję kwas Pauli, Isotrexin, zamówiony Effaclar.. trochę to potrwa choć lotion Pauli strasznie wydajny nie jest, po miesiącu używania zostało mi coś między połową a 3/4

agnieska jest offline  
Stary 2006-08-11, 15:33   #4275
Sandija
Gość

Smoku, ja bardzo lubię Skinoren - tak jak mówię, jak stosowałam AD to żadnych (!) efektów nie było, a przy Skinorenie - tak. I naprawdę pomaga utrzymać nosek w stanie bezzaskórnikowym - przynajmniej u mnie, czego zadne kwasy BHA nie zdziałają.

Stary 2006-08-11, 15:47   #4276
Rayne
Wtajemniczenie

Kasiu, witaj z powrotem
No to skoro już się napatrzyłyście na moją eee... anielską urodę, to zdjęciu mówimy bye-bye.
A włosów nie prostuję, bo nie muszę, całe życie miałam proste; Shadi, możemy się na trochę zamienić i zobaczysz, czy Ci się spodoba mieć takie proste
Stary 2006-08-11, 15:52   #4277
agnieska
Zakorzenienie

dobra, to nie będe psuć strony wizualnej tego portalu i też ciachnę
dla fanek Jeżycjady propozycja nielegalna: jak któraś chce 15 tom, tj. "Język Trolli" to niech wyśle mi na PW swojego maila

agnieska jest offline  
Stary 2006-08-11, 15:54   #4278
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

No właśnie AD zamiast usuwać moje zaskórniki tworzyłby nowe, bo się pod nim moja buzia dusiła. No może ten skinoren na jesień, ale najpierw musze zużyć zapasy: ok. 300 ml kwasów Pauli, 200 ml Clinique, Lysanel Lotion, Active jakiś zachomikowany na punktowe samrowanko, mam ochotę znowu na Diacneal. Ach te problemy kwasomaniaczki.
Smok jest offline  
Stary 2006-08-11, 16:00   #4279
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agnieska
dobra, to nie będe psuć strony wizualnej tego portalu i też ciachnę
Aga, nic nie psujesz, ja musiałam ciachnąć, żeby nie psuć wyobrażenia o sobie jako o żmiji

Cytat:
Napisane przez agnieska
dla fanek Jeżycjady propozycja nielegalna: jak któraś chce 15 tom, tj. "Język Trolli" to niech wyśle mi na PW swojego maila
Ha, mam w wersji legalnej, "Żabę" zresztą też. Czekam na "Czarną polewkę"
Stary 2006-08-11, 16:11   #4280
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smok
No właśnie AD zamiast usuwać moje zaskórniki tworzyłby nowe, bo się pod nim moja buzia dusiła. No może ten skinoren na jesień, ale najpierw musze zużyć zapasy: ok. 300 ml kwasów Pauli, 200 ml Clinique, Lysanel Lotion, Active jakiś zachomikowany na punktowe samrowanko, mam ochotę znowu na Diacneal. Ach te problemy kwasomaniaczki.
życie chomika

Rayne widzisz, bo Ty wbrew pozorom jesteś całkiem łagodna - to tylko ja łamię prawo

agnieska jest offline  
Stary 2006-08-11, 16:31   #4281
Rayne
Wtajemniczenie

Oj Aga, żebym ja nie napisała, co mam na dysku
(wersja oficjalna: dane, dane)
Mam całą Jeżycjadę w wersji książkowej, bo moja mama ją namiętnie czytuje - a do e-booków nie da się jej przekonać za nic w świecie Zresztą mnie też oczy bolą od czytania książek na komputerze, wolę normalne wersje - chyba, że czegoś nie można dostać w księgarni, ale to głównie literatura obcojęzyczna.
Stary 2006-08-11, 17:09   #4282
lolitka123
Rozeznanie

oj a ja nie widzialam zdjec naszych "anielic"
I zawsze chcialam miec proste wlosy - teraz katuje je prostownica i ( o ironio!) przez to jeszcze bardziej mi sie kreca (bo wczesniej mialam takie falowane, czasem niby proste ale nie idealnie) eh ale tak to jest

A ja sie wlasnie zastanawiam co mi moja dermatolog zapisze gdy odwiedze ja we wrzesniu na te moje blizny i przebarwienia i niespodzianki ktore wciaz uparcie mi wyskakuja ;( i tworza nowe blizny.. eh.. Bo teraz uzywam Akneroxidu 5 i Aknemycinu i na poczatku moze cos pomagalay (przynajmniej Akneroxid 5) a teraz to nic nie daja :| Co byscie mi polecily na walke z bliznami, przebarwieniami no i niespodziankami? Bo sie zastanawiam czy nie zaczac dzialac na wlasna reke - bez dermatologa..
Stary 2006-08-11, 17:38   #4283
agnieska
Zakorzenienie

a próbowałaś z antybiotykiem doustnym? Jeśli on nie da rady, to może warto zbadać hormony?

agnieska jest offline  
Stary 2006-08-11, 18:11   #4284
lolitka123
Rozeznanie

nie probowalam, ale nigdy ten moj tradzik nie byl mocny dlatego nikt nawet nie probowal przepisywac mi antybiotyku doustnego. Teraz juz w sumie nie mam tradziku tylko duzo bialych podskornych wypryskow ktore w sumie nie sa tak bardzo widoczne ale jak sie powieksza to tworza potem przebarwienia. A stosujac leki na tradzik oczekuje ze wyeliminuja one zupełnie WSZYSTKo z mojej twarzy, a wciaz mam jeszcze zaskorniki i te biale wypryski i czasem jakies pryszcze. A ja bym juz chciala zaczac walke z bliznami i przebarwieniami.. taka juz mocna walke (oczywiscie wygrana wkoncu )
Stary 2006-08-11, 18:15   #4285
agnieska
Zakorzenienie

oj... ja przez 6 lat wielu kuracji spróbowałam, więc musisz się uzbroić w cierpliwość

agnieska jest offline  
Stary 2006-08-11, 18:25   #4286
Paula07
Wtajemniczenie

Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Smok
A właśnie Sandija, dlaczego wolisz skinoren od acne-derm? Jakie widzisz między nimi różnice? Przyznam, że miałam AD i mnie nie zachwycił, moja skóra się pod nim dusiła i w dalszej perspektywie mógłby mnie zapchać.
.
Smoku miałam identycznie z AD ,kiedy stosowałam na twarz. I przestałam, natomiast super spisuje się na plecach. Chyba także kupię sobie tym razem skinoren , ale w żelu .
Paula07 jest offline  
Stary 2006-08-11, 18:36   #4287
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

Tylko ten w żelu ma chyba 10%.
Smok jest offline  
Stary 2006-08-11, 18:43   #4288
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smok
ściągawka

agnieska jest offline  
Stary 2006-08-11, 18:48   #4289
anah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smok

a nie 15%?
anah jest offline  
Stary 2006-08-11, 18:50   #4290
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

Dziękuję.
Smok jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości