Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-17, 12:26   #4471
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
Nie wiem czy śledzicie wątki solaryjne... ale ten post jest doprawdy niebezpieczny dla potęcjalnych użytkowniczek solarium, bardzo przekonywujacy.. no i załącznik. http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=489

Moim zdaniem Tigretta nie wyglada ani zdrowo, ani ładnie w tej opaleniźnie...
gdyby to nie było takie smutne, to nadawałoby się do wątków humorystycznych. kojarzycie zdjęcie takiej opalonej blondyny, które krąży po forum? ona nie była AŻ TAK opalona! wybaczcie, ale na 30 lat to ona na pewno nie wygląda! na gruuubo więcej! skóra "w ogóle nie zniszczona" bo przecież co to jest te 10 lat ponad metrykę, toż to żadne zniszczenie

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline  
Stary 2006-08-17, 13:08   #4472
Basia39
Zakorzenienie

Dziewczymy wrzucam na chwilę, coś do pośmiania się
Kolega bawił się moją fotką i zobaczcie co wykombinował.
Napisałam mu, że musi popracowac trochę nad połączeniem szyji z resztą ciała bo trochę nienaturalnie się odcina

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2006-08-17 o 23:02
Basia39 jest offline  
Stary 2006-08-17, 13:16   #4473
uskow
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Basia39
Dziewczymy wrzucam na chwilę, coś do pośmiania się
Kolega bawił się moją fotką i zobaczcie co wykombinował.
Napisałam mu, że musi popracowac trochę nad połączeniem szyji z resztą ciała bo trochę nienaturalnie się odcina
Basiu kolega musi troche sylwetkę wybielić, bo chyba za bardzo opalona w stosunku do głowy Filtromaniaczka to to nie jest

uskow jest offline  
Stary 2006-08-17, 13:21   #4474
uskow
Zadomowienie

Nie no nie przesadzjcie, na 30 to jeszcze nie wygląda, patrząc na zdjecie najbardziej uderza nienaturlny kolor opaleniezny. No ale do mnie też sie wszyscy przyczepiją, że jakaś blada jestem

uskow jest offline  
Stary 2006-08-17, 13:31   #4475
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justa79
gdyby to nie było takie smutne, to nadawałoby się do wątków humorystycznych. kojarzycie zdjęcie takiej opalonej blondyny, które krąży po forum? ona nie była AŻ TAK opalona! wybaczcie, ale na 30 lat to ona na pewno nie wygląda! na gruuubo więcej! skóra "w ogóle nie zniszczona" bo przecież co to jest te 10 lat ponad metrykę, toż to żadne zniszczenie
Strach pomysleć jak ta dziewczyna będzie wyglądać przy takim podejściu jakie prezentuje w moim wieku
Basia39 jest offline  
Stary 2006-08-17, 13:34   #4476
Rayne
Wtajemniczenie

Basiu, świetne "zdjęcie" Teraz widać, jak to z Tobą jest - twarz filtrujesz, a o reszcie ciała zapomniałaś
Stary 2006-08-17, 13:35   #4477
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uskow
Basiu kolega musi troche sylwetkę wybielić, bo chyba za bardzo opalona w stosunku do głowy Filtromaniaczka to to nie jest
lepiej żeby wybielił, niż mnie opalił, chociaż widzę próby przyciemnienia były, w innym wariancie

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2006-08-18 o 11:09
Basia39 jest offline  
Stary 2006-08-17, 14:04   #4478
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

Basia, boskie zdjęcia
Poza tym tak się napatrzyłam na Twoją fryzurę, że wczoraj obcięłam swoje włosy (długość do pół szyi) na takie jak masz TY.
Smok jest offline  
Stary 2006-08-17, 14:09   #4479
uskow
Zadomowienie

O kurcze !! Smoku!! Ale odważna jesteś Ja swoje do ramion obciełam tak do brody i już byłam niezadowolona! Oczywiście zapuszczam. I jak się czujesz w krótkich włosach????

uskow jest offline  
Stary 2006-08-17, 14:22   #4480
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smok
Basia, boskie zdjęcia
Poza tym tak się napatrzyłam na Twoją fryzurę, że wczoraj obcięłam swoje włosy (długość do pół szyi) na takie jak masz TY.
I jak się czujesz, wygoda co? A kolorek jaki masz?
Basia39 jest offline  
Stary 2006-08-17, 14:24   #4481
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

A bo ja to po raz pierwszy zrobiłam: jak miałam 13 lat to włosy do pasa obcięłam na bob, długość za ucho, włosy oddałam na perukę. Jak miałam 17 lat, to mój warkocz dałam w prezencie ówczesnej mojej miłości.
Potem to nosiłam fryz a la 3 mm, ubierałam się w bojówki i glany i ciągle mówiono do mnie prosze pana, mój TŻ miał dość tego, że ciągle biorą nas za parę gejów...
Teraz już nie mam 3 mm, tylko takie jak Basia, zresztą podpuściła mnie mama, że tak ładnie wyglądam. A TŻ lubi mój fryz na panczura.

Ja bardzo źle wyglądam w długich włosach, mam cienkie i delikatne i przy długości powyżej ramion się wycierają i niszczą. Poza tym jam okularnica, a plączące się przy okularach włosy to koszmar.

Kolor mam swój, czyli ciemnobrązowy.
jest tylko jeden minus: nie znoszę mieć włosów na szyi, więc mam wygolone po męsku i wtedy widać mi niestety... moje plamy, bo choruję na bielactwo. Farbować tez nie bardzo mogę, bo z tyłu mam siwe kosmyki, których nie da się pokryć kolorem.
Smok jest offline  
Stary 2006-08-17, 14:36   #4482
Basia39
Zakorzenienie

Smoku ja też nie mam włosów z tyłu na szyi, mam delikatnie nie za wysoko podgolone, przez to głowa robi się subtelniejsza Nie znoszę jak coś mi leży na szyi.
Długie włosy to ja miałam w przedszkolu ostatnio W średniej szkole raz miałam takie za szyję, ale krótko, uwielbiam krótkie włosy i jak mi tylko za dużo odrosną czuję się po prostu zaniedbana Muszę ściąć i już.
A jeśli chodzi o kolorek to ciemnobrązowy naturalny bardzo ładny uważam, można go pogłebić używając odpowiednich szamponów
Basia39 jest offline  
Stary 2006-08-17, 14:42   #4483
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

To witam w klubie obsesji na punkcie włosów leżących na szyi. Ja też twierdzę, że taki fryz bez lotek na szyi jest super, ale fryzjerka usilnie namawiała mnie, że niby lotki nadają twarzy kobiecy kształt.
Ja ścinam włosy co 5 tygodni, rosna jak głupie, właściwie przy krótkich mogłabym ciąć co 3 tyg.
Kolor ostatnio poprawiłam Gliss-kurem i Pantene do włosów brązowych, ale mnie skóra po nich troche swędzi, więc zmiana. Najśmieszniejsze jest to, że ostatnio kupiłam w makro 5 odżywek do włosów cienkich Regenium, latami je teraz będę używac do tych krótkich.
Smok jest offline  
Stary 2006-08-17, 14:50   #4484
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smok
ale fryzjerka usilnie namawiała mnie, że niby lotki nadają twarzy kobiecy kształt.

A nic z tych rzeczy Nie ma nic bardziej kobiecego niż odsłonięta szyja, weż np. sexownie upięte fryzury z długich włosów, tam też zawsze szyja odsłonięta jest. Jeśli już to kobiecy kształt mogą nadać fryzurze pazurki wyciągniete z boków twarzy

Ja ścinam włosy co 5 tygodni, rosna jak głupie, właściwie przy krótkich mogłabym ciąć co 3 tyg.
Kolor ostatnio poprawiłam Gliss-kurem i Pantene do włosów brązowych, ale mnie skóra po nich troche swędzi, więc zmiana. Najśmieszniejsze jest to, że ostatnio kupiłam w makro 5 odżywek do włosów cienkich Regenium, latami je teraz będę używac do tych krótkich.
Moje też szybko rosną, szczególnie, że biorę 2000 mg MSM dziennie Obcinam raz w miesiącu. A jeśli chodzi o odżywki i szampony to pomyśl jaka to oszczędność

Basia39 jest offline  
Stary 2006-08-17, 15:01   #4485
Kasia_L
Zadomowienie

Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Swego czasu też miałam krótkie włosy - na przekór ścięłam przed maturą . Jednego razu jak poszłam się ostrzyc, włosy były jeszcze krótkie, ale takie już nieco odrośnięte, jak fryzjerka zabawiła się taką nową jak się okazało golareczką... to miejscami były bardzo, ale to bardzo krótkie. Przyszłam do domu, obejrzałam się dobrze w lustrze i szok . Na szczęście włosy, mimo że niezbyt bujne , szybko mi rosną. A potem to zaczęłam zapuszczać, ale wyhodowałam takie mniej więcej do ramion, które to co czas jakiś skracam. Teraz mam taką długość, która swobodnie pozwala mi je spiąć, co nadzwyczaj sobie cenię właśnie latem.
Stary 2006-08-17, 15:14   #4486
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

Cytat:
Napisane przez Basia39
Moje też szybko rosną, szczególnie, że biorę 2000 mg MSM dziennie Obcinam raz w miesiącu. A jeśli chodzi o odżywki i szampony to pomyśl jaka to oszczędność

Dla mojej poznańskiej duszy oszczędność ma ogromne znaczenie.
Smok jest offline  
Stary 2006-08-17, 16:59   #4487
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Ja ściełam moje długie i prosto włosy do ucha w 3 klasie. To był ogormny błąd, zaczęły sie okropnie skrecac, takie klaki odstajace z kazdej strony. Teraz sobie z nimi poradzic nie mogę - burza nieokiełznanych włosów. Długość mam troszke za łopatki. Przed rozpoczeciem roku idę do fryzjer ale nie wiem co zrobię Ale nie będę mocno ścinac, szkoda mi takiej długosci, a chcę je mocno zapuścic,aby wyrównac długosc, bo miałam mocno wycieniowane.

Basiu, moja mama ma takie same włoski jak Ty tylko tak o centymetr dłuższe, a kolor ten sam. Mama miała krótkie krecone włosy, a wyprostowały jej się po tabletkach anty
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-08-17, 18:18   #4488
varda
Raczkowanie

dziewczyny pomozcie. Zaczęłam używać Acne Dermu i wiem, że koniecznie powinnam używac filtrow. Mam cerę tłustą z zaskórnikami i rozszerzonymi porami. Czytałam gdzieś, że wiele filtrów zapycha i powoduje wysyp. Chciałabym tego uniknąć dlatego proszę was o podanie nazw lekkich filtrów wraz z cenami. Co myslicie o LA ROCHE POSAY ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS? bylby dla mnie odpowiedni? i jeszcze jedno: czy panie w aptece bez problemu dadza mi probki filtrow?

Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline  
Stary 2006-08-17, 18:30   #4489
Myszi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez varda
dziewczyny pomozcie. Zaczęłam używać Acne Dermu i wiem, że koniecznie powinnam używac filtrow. Mam cerę tłustą z zaskórnikami i rozszerzonymi porami. Czytałam gdzieś, że wiele filtrów zapycha i powoduje wysyp. Chciałabym tego uniknąć dlatego proszę was o podanie nazw lekkich filtrów wraz z cenami. Co myslicie o LA ROCHE POSAY ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS? bylby dla mnie odpowiedni? i jeszcze jedno: czy panie w aptece bez problemu dadza mi probki filtrow?
Może przyda Ci się ten wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=125258

Still figuring it out.
Myszi jest offline  
Stary 2006-08-17, 18:42   #4490
varda
Raczkowanie

dziekuje ten LRP DP chyba bedzie dobry. Powiedzcie dziewczyny-bardzo sie po nim swiecicie?czy powinno nakladac sie cos pod filtr czy na czysta skore? i czy koniecznie trzeba nakladac cos na niego? poczatkujaca jestem

varda jest offline  
Stary 2006-08-17, 18:45   #4491
varda
Raczkowanie

aha i jeszcze jedno. Wydaje mi sie ze 2 ml to strasznie duzo na twarz dlaczego trzeba uzywac takiej ilosci? czy uzycie mniejszej naprawde nie zapewnia nalezytej ochrony?

varda jest offline  
Stary 2006-08-17, 19:14   #4492
agnieska
Zakorzenienie

rzuć okiem na podwieszone wątki, tam znajdziesz wszystko co niezbędne

agnieska jest offline  
Stary 2006-08-17, 19:45   #4493
Paula07
Wtajemniczenie

Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A ja jak na złóść nie mogę zapuścić włosów. Przez ostatmnich parę lat miałam włosy mniej więcej do żuchwy, ostatnio zachciałó mi się zapuścić do ramion, dawno nie miałam takich. Do fryzjera chodze co dwa miesiące. I co pójdę do fryzjera mówię fryzjercę pszosze na długośc nie ścinac tylko podcieniować, końcówki wystrzępić, grzywkę pociąć i to wszytsko.
I wiecie co? Zawsze mi zciachają trochę z przodu . A mi się podobają fryzurki jak włosy są takiej samej długości jak z tyłu ,ale silnie pocieniowane. Więc stwierdziłam,że do fryzjera teraz nie będe chodzić przez pół roku , aby wreszcie odrosły, tylko będę podcinać grzywkę .
Paula07 jest offline  
Stary 2006-08-17, 20:20   #4494
Rayne
Wtajemniczenie

Paula, dlatego ja się nie daję fryzjerom - podcinam właśnie tylko grzywkę i to u zaufanej fryzjerki, od lat tej samej. Końcówki podcina mi ciotka. Ogólnie ile razy szłam do jakiegokolwiek nowego fryzjera, to zaraz słyszałam coś w stylu: ach, no piękne długie włosy (mam do pasa), ale może jakiś eksperyment, asymetryczna grzywka, skrócimy do ramion, pasemka etc. A to, że mam teraz długie włosy, które hoduję od matury, nie znaczy przecież, że zawsze miałam taką fryzurę - miałam i bardzo krótkie, i do szyi, i do ramion, i bez grzywki, farbowałam na jasny blond (raz na kurczaka), tyle że po prostu w mojej obecnej fryzurze czuję się najlepiej i bardzo ją lubię Od fryzjerów-wizjonerów uciekam gdzie pieprz rośnie.

Aga, mam dla Ciebie prezent - chcesz się pośmiać? Polecam Twojej uwadze wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread...24#post2524024, zwłaszcza ostatnie posty Tylko nie wchodź tam, jeśli masz na buzi swojego brutalnego ściągacza.
Stary 2006-08-17, 20:31   #4495
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rayne
Aga, mam dla Ciebie prezent - chcesz się pośmiać? Polecam Twojej uwadze wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread...24#post2524024, zwłaszcza ostatnie posty Tylko nie wchodź tam, jeśli masz na buzi swojego brutalnego ściągacza.
Czytalam to chyba dwa dni temu, ale wtedy jeszcze nie było tylu odp
to "A ja tak lubie latem być przewiewnie ubrana" skojarzyło mi się - nie śmiać się! - z którymś tomem Henryka Portiera, gdy jeden z czarodziejów ubrał damską koszulę nocną bo lubił jak mu intymne zakątki przewiewało

agnieska jest offline  
Stary 2006-08-17, 20:46   #4496
uskow
Zadomowienie

O kurcze dziewczyny wątek bomba!!!!!! Na pewno o to chodziło http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...13&postcount=9

A widziałyście już to : http://www.smog.pl/wideo/3333/klony/ bo mnie to troche przeraziło

uskow jest offline  
Stary 2006-08-17, 20:56   #4497
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Widze,ze nie jestem odosobniona z fanaberiami odnosnie wlosow posiadalam juz wszystkie mozliwe dlugosci i kolory,przechodzilam faze eksperymentow
Na cale szczescie mam swietna fryzjerke i od lat te sama,moja kuzynke ktora po czesci na mnie trenowala i szlifowala swoje zdolnosci fryzjerskie.

Po wielu kombinacjach nosze obecnie odrosnietego jezyka w kolorze blond farbowanym poniewaz nie ma szans by po tylu koloryzacjach odzyskac swoj kolor.

Wole krotkie wlosy bo mniej przy nich "roboty"tymbardziej,z e moje maja tendencje do skrecania sie i falowania a ze sa miekkie to trudno nad nimi zapanowac i...kiedy sa takie krociotkie to wystarcza mi wosk lub zel z woskiem i fryz gotowy

Wlosy scinam co 3tyg. poniewaz szybko odrastaja chociaz dzieki dobremu strzyzeniu przetrzymam tez 3 m-ce bo dobrze sie ukladaja na linii ciecia jednak w tegoroczne upaly az lepiej sie czulam kiedy pozbylam sie wiekszej ilosci z glowy
Stary 2006-08-17, 21:08   #4498
beoneself
Zakorzenienie

No ja się żegnam z Wami, do zobaczenia za tydzień!
beoneself jest offline  
Stary 2006-08-17, 21:17   #4499
Rayne
Wtajemniczenie

Aga, wytropiłaś taki wątek i milczałaś? Oj, Ty niedobra Ale musisz przyznać, że te ostatnie posty założycielki są najlepsze

Uskow, nie strasz mnie przed snem Skoro my wszystkie mamy wyglądać po unifikacji jak obecna pierwsza dama, to ja rzucam filtry i kwasy w cholerę

Hexx
, a jaki masz naturalny kolor włosów? Ja z przerażeniem myślę, że miałabym moje teraz farbować - 2 pudełka farby na jeden raz jak nic A w ogóle nawet nie pomyślałam, że masz farbowane - jakoś ten kolor z avatarka idealnie pasuje Ci do karnacji

Be
, wysyłam ESD (mam nadzieję, że pani Szczepańska już śpi ) i całą słoneczną pogodę, jaką można tu złapać

Stary 2006-08-17, 21:28   #4500
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez Rayne

Hexx
, a jaki masz naturalny kolor włosów? Ja z przerażeniem myślę, że miałabym moje teraz farbować - 2 pudełka farby na jeden raz jak nic A w ogóle nawet nie pomyślałam, że masz farbowane - jakoś ten kolor z avatarka idealnie pasuje Ci do karnacji

W avatarze mam zdjecie z kolorem,ktory ludzaco przypomina moj naturalny znalazlam farbe,ktora jest prawie 100% odzworowaniem -ale czasami korci mnie i rozjasniam lub przyciemniam o kilka tonow-generalnie eksperymentuje z odcieniami blondow chociaz na swojej glowie mialam plomienny tycjan,nasycona czerwien,intensywny fiolet i granatowa czern pomiedzy tymi kolorami rozne odcienie przejsciowe.
W tamtym okresie moi znajomi nie nadazali za mna czasami bywalo tak,ze zanim zdazyli sie oswoic z obecnym kolorem to juz mialam nowy i do tego nie mialam krotkich wlosow tylko burze falujacych lokow do lopatek

Na cale szczescie farbowanie i dekoloryzacja nie odbily sie na negatywnie na kondycji wlosow-jedyny negatywny skutek to brak mozliwosci odzyskania swojego naturalnego koloru,odrastaja duzo ciemniejsze....ale od czego jest chemia

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości