Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-19, 15:36   #721
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Szczerze powiedziawszy to trochę nie rozumiem Waszych ataków na dziewczyny.

Trochę to przykre, bo w całej tej dawnej aferze na Wizażu zawsze doskonale rozumiałam wasze racje, postępowanie i w końcu odejście, dla mnie w pełni potwierdzające Waszą klasę.
Od początku też czytam Femineusa, najpierw starego, a teraz nowego, a nie rejestrowałam się, bo czułabym się trochę jak piąte koło u wozu. A atmosfera, która tu powstaje na pewno nie sprzyja funkcjonowaniu ani tego podforum ani Femineusa, a przecież chyba nie o to w tym wszystkim chodzi

Sporo dziewczyn pisało tu, że rozumieją Wasze postępowanie w związku z zamówieniem. Dlatego nie rozumiem po co teraz to roztrząsanie? Podważanie wiedzy Sandiji czy Alchemiczki, które nam stale pomagają i radzą. Sprawa postu, o którym pisała Nan została przecież wyjaśniona.
Przecież nikt Was tu nie szykanował.
A kropkowanie pewnych słów, dla niektórych ciagle "brzydkich" niestety nie zależy od nas.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 15:40   #722
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Nie zaglądałam tu od miesięcy, ale ręce mi opadają.


L-V - cóż takiego strasznego napisała Pitipel? To, że nieuprzejmie jest ładować się do nas bez przywitania z żądaniami zakupów dla siebie..?


Odeszłyśmy stąd i lepiej nam u siebie, to nie my przywołałyśmy tu temat Femineus , dziewczyny zareagowały tylko dlatego, że źle pisano o naszym forum, względnie rozbawione wypieraniem się uczestnictwa w Femineus Sandiji i Alchemiczki ( wg mnie naprawdę obłudnie ).


Proponuję poczytać posty na starym Femi obydwu dziewczyn. Nie ujmując temu, że wypowiadały się miło i sympatycznie - brak wiedzy w dziedzinie biochemii jest ewidentny. Proponuję jednak nie dokształcać się więcej na "brzydkim słowie" jeżeli powoduje to u Was wyrzuty sumienia i nie daje się pogodzić z moderowaniem na Wizażu.

Paulo - nikt przepraszać nie będzie, bo nie ma za co, jedyną osoba która przeprosić powinna, jest Sandija. Nie dość że skopiowanie jest ewidentne, to proces "wynoszenia informacji" był widziany przez administratora. Jasnym jest, że i tak mało osob w to uwierzy, w końcu został tu dawno dokonany podział na dobrych i złych

Bardzo prosiłabym o wstrzymanie się tu przed szkalowaniem i ocenianiem, każdy jest u nas mile widziany, wg mnie atmosfera - także dla całkiem nowych użytkowników - jest bardzo przyjazna, a jezeli forum komuś się nie podoba, wchodzić nie musi. Jeżeli już kropkujecie jakieś słowo, wypadałoby byś konsekwentnym i faktycznie o Femineus nie pisać.
Sandija nie skopiowała niczyjej wypowiedzi i nie rozumiem tych ataków na Nią.

Cytat:
Nie ujmując temu, że wypowiadały się miło i sympatycznie - brak wiedzy w dziedzinie biochemii jest ewidentny.
(interesujący mnie fragment pogrubiłam)

Zdaję sobie sprawę, że nie jestem Autorytetem w dziedzinie biochemii i nie wypieram się tego. Staram sie za to poszerzać swoją wiedzę. Nie rozumiem zaś wywyższania się wiedza biochemiczną. Moja Droga, gdyby nie Basia Kwiatkowska, Jej Biochemia Urody oraz różne artykuły na Wizażu i innych stronach internetowych, to ani Userki Femineusa, ani Userki Wizażu nie miałyby żadnej wiedzy na temat biochemii (poza Osobami, które zajmują się tym zawodowo). Jeśli Ktoś chce poczytać moje wypowiedzi na Femineusie prosze bardzo, nie wstydzę się swoich wypowiedzi.

Tyle ode mnie. Jeszcze raz proszę o zaprzestanie kłótni Wizażowo-Femineusowych. To jest bez sensu. Zamiast rozmawiać o poważnych rzeczach, kłócimy się zupełnie jak dzieci o jedna zabawkę. I po co? Skoro każda chce poszerzać swoją wiedzę biochemiczną. Naprawdę szkoda życia na to.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 17:38   #723
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

"Oj siosty z Archeo,wy sobie tu niezłe jaja robicie"..To tylko taki cytat mi się nasuną patrząc na Waszą kłótnię (No i chyba nie mam czasu zastanawiać się kto ma rację)
Dziewczyny,dajcie spokój jest wiosna,za chwilę wakacje..nie lepiej usiąć z kawką przy kompie i miło porozmawiać,lub poczytać biochemię(na jakimkolwiek forum) Z góry przepraszam ale muszę to napisać..- Czy Wy nie macie powazniejszych problemów?

Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2006-05-19 o 22:53
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 17:48   #724
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Marianno, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 18:21   #725
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ja nie z ploteczką zle z hm, głupim pytaniem A dokładnie chodzi mi o wysyłanie komuś paczek za pobraniem: jak? i w jaki sposób otrzymam później pieniądze? Głupie, ale powiadają, że kto pyta nie błądzi
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 18:32   #726
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Pogoda
Ja nie z ploteczką zle z hm, głupim pytaniem A dokładnie chodzi mi o wysyłanie komuś paczek za pobraniem: jak? i w jaki sposób otrzymam później pieniądze? Głupie, ale powiadają, że kto pyta nie błądzi
Pan listonosz Ci je przyniesie
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 19:09   #727
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dokładnie, tak jak napisała Ivvonka A na poczcie przy wysyłaniu paczki, będziesz musiała wypełnić druczek, w którym podasz kwotę, jaka powinna do Ciebie przyjść. Jeśli odbiorca ma zapłacić za przesyłkę, Ty musisz i tak za nią zapłacić. A do kwoty poprostu dodaj te koszty
Mam nadzieję, że nie zakręciłam za bardzo
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 19:11   #728
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Angi74
"Oj siosty z Archeo,wy sobie tu niezłe jaja robicie"..To tylko taki cytat mi się nasuną.



Przepraszam, ale rozwaliłaś mnie tym cytatem. Nic dodać nic ująć!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 19:28   #729
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dzięki wielkie
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 19:28   #730
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Nie będę tego komentować szerzej bo cisną mi się naprawdę ostre słowa. Dodam tylko od siebie, że Sandijo, Alchemiczko uważam, że jesteście naprawdę rewelacyjnymi moderatorkami a Wasza wiedza i pomoc na tym forum są naprawdę bezcenne
Ośmieszanie Was i próba podważania Waszej wiedzy, i kompetencji jest moim zdaniem wyjątkowym brakiem podstawowej kultury i dowodem jakiegoś wielkiego kompleksu. Zwłaszcza te "miłe słowa" w PW i mailach, które oczywiście nie zobaczą światła dziennego - bo łatwiej jest komuś wbić nóż w plecy, jak inni tego nie widzą
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 19:45   #731
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Nie będę tego komentować szerzej bo cisną mi się naprawdę ostre słowa. Dodam tylko od siebie, że Sandijo, Alchemiczko uważam, że jesteście naprawdę rewelacyjnymi moderatorkami a Wasza wiedza i pomoc na tym forum są naprawdę bezcenne
Zgadzam sie
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 19:53   #732
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Nie będę tego komentować szerzej bo cisną mi się naprawdę ostre słowa. Dodam tylko od siebie, że Sandijo, Alchemiczko uważam, że jesteście naprawdę rewelacyjnymi moderatorkami a Wasza wiedza i pomoc na tym forum są naprawdę bezcenne
Ośmieszanie Was i próba podważania Waszej wiedzy, i kompetencji jest moim zdaniem wyjątkowym brakiem podstawowej kultury i dowodem jakiegoś wielkiego kompleksu. Zwłaszcza te "miłe słowa" w PW i mailach, które oczywiście nie zobaczą światła dziennego - bo łatwiej jest komuś wbić nóż w plecy, jak inni tego nie widzą
Nic dodać nic ująć.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 20:16   #733
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Nie będę tego komentować szerzej bo cisną mi się naprawdę ostre słowa. Dodam tylko od siebie, że Sandijo, Alchemiczko uważam, że jesteście naprawdę rewelacyjnymi moderatorkami a Wasza wiedza i pomoc na tym forum są naprawdę bezcenne
Ośmieszanie Was i próba podważania Waszej wiedzy, i kompetencji jest moim zdaniem wyjątkowym brakiem podstawowej kultury i dowodem jakiegoś wielkiego kompleksu. Zwłaszcza te "miłe słowa" w PW i mailach, które oczywiście nie zobaczą światła dziennego - bo łatwiej jest komuś wbić nóż w plecy, jak inni tego nie widzą
W imieniu swoim i Sandiji dziekuję
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 20:27   #734
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Kochane, wątek o Antku FE powstał, zapraszam do wpisów. Wszelkie uwagi, sugestie mile widziane
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 21:58   #735
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Zwłaszcza te "miłe słowa" w PW i mailach, które oczywiście nie zobaczą światła dziennego - bo łatwiej jest komuś wbić nóż w plecy, jak inni tego nie widzą
AgaZ, piszesz, jakbys czytała czyjeś pw
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 22:05   #736
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A ja tak z innej beczki
Postanowiłam się w tym roku nie opalać
Tzn, może kiedyś tam będąc w górach, czy gdzieś indziej wystawię może troszkę ciało równomiernie na słoneczko (ciało, nie buzię ), ale mam zamiar zasłaniać się na codzień. Po pierwsze nie mam zamiaru ciaprać się na ciele jakimiś tłustymi filtrami, bo przerabiałam to w górach i wiem, że to jest najgorsze okropieństwo dla mnie. Skóra się lepi, jest po 15 minutach "brudna" i śmierdzi
A poza tym wkurzają mnie te paski po opalaniu. I to, że ramiona się spalają a reszta blada
I dlatego chodzę w cienutkich bluzeczkach bawełnianych lub lnianych z długim rękawem a nawet w apaszkach na szyi.
Ale wkurzają mnie pytania koleżanek "Nie jest Ci za ciepło?" Normalnie jak to słyszę to aż
Nie będę ich uświadamiac w temacie filtrów, bo to nie ma sensu. Wezma mnie za dziwaka
Macie jakiś argument, coby im można powiedzieć i zamknąć usta?
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 22:14   #737
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez anamnezis
ANie będę ich uświadamiac w temacie filtrów, bo to nie ma sensu. Wezma mnie za dziwaka
Macie jakiś argument, coby im można powiedzieć i zamknąć usta?
Anamnezis, sprawa jest prosta: w Polsce ludzie tak tęsknią do słońca, że niczym ich nie przekonasz. Ja na wszelkie "wypady" jadę albo z mamą i siostrą albo z przyjaciółką - wszystkie są uświadomione w temacie filtrów, więc nie ma pytań. I to jest mój patent: jeździć z tymi, którzy Cię rozumieją, akceptują, nie zadają pytań, choć niekoniecznie stosują te same metody pielęgnacyjne.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 22:25   #738
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Nie bylo mnie caly dzien a widze ze kolejne niespodziewane odwiedziny
AgaZ dobitnie wyrazila swoja opinie,co bardzo mi sie podoba.

Ciekawa jestem czy Was karmicznie przesladuje Misia?bo cos mi sie wydaje,ze to taki rodzaj biochemicznego trolla
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 22:27   #739
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Jakbys chciala to mam na zbyciu ten krem bo niestety mnie zapycha

Hexxanko a może byś się skusiła na takie mleczko? :

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1480

stan zużycia minimalny - do połowy niebieskiego prostokącika , ja nie mogę go uzywac


Przepraszam że nie w tym wątku co trza
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 22:44   #740
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek
Hexxanko a może byś się skusiła na takie mleczko? :

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1480

stan zużycia minimalny - do połowy niebieskiego prostokącika , ja nie mogę go uzywac


Przepraszam że nie w tym wątku co trza
Z nieba mi spadlas bo wlasnie konczy mi sie mleczko do demakijazu
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 22:49   #741
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Z nieba mi spadlas bo wlasnie konczy mi sie mleczko do demakijazu
Oj to mi bardz miło....
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 22:59   #742
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez anamnezis
A ja tak z innej beczki
Postanowiłam się w tym roku nie opalać
Tzn, może kiedyś tam będąc w górach, czy gdzieś indziej wystawię może troszkę ciało równomiernie na słoneczko (ciało, nie buzię ), ale mam zamiar zasłaniać się na codzień. Po pierwsze nie mam zamiaru ciaprać się na ciele jakimiś tłustymi filtrami, bo przerabiałam to w górach i wiem, że to jest najgorsze okropieństwo dla mnie. Skóra się lepi, jest po 15 minutach "brudna" i śmierdzi
A poza tym wkurzają mnie te paski po opalaniu. I to, że ramiona się spalają a reszta blada
I dlatego chodzę w cienutkich bluzeczkach bawełnianych lub lnianych z długim rękawem a nawet w apaszkach na szyi.
Ale wkurzają mnie pytania koleżanek "Nie jest Ci za ciepło?" Normalnie jak to słyszę to aż
Nie będę ich uświadamiac w temacie filtrów, bo to nie ma sensu. Wezma mnie za dziwaka
Macie jakiś argument, coby im można powiedzieć i zamknąć usta?
A ja bede sie opalac - ale bezpiecznie oczywiscie! Przeciez po to uzywamy filtrow, zeby opalac bez skutkow ubocznych. Nie trzerba sie chowac przed sloncem, ono rowniez ma dobroczynne dzialanie na nasz organizm. Zamierzam w okresie letnim jezdzic nad morze, ale smarowac sie od stop do glow filtrem conajmniej 50 (moze na twarz zaopatrze sie nawet w wyzszy). Obecnie smaruje twarz i ramiona (ze wzgledu na uczulenie, ale juz ustepuje) spf 50 i nie czuje zadnego lepienia (zwlaszcza na ramionach, gdzie skore mam sucha). Nie moge sie doczekac lata i spacerow brzegiem morza...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 23:02   #743
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Aha! Dzisiaj wyslalam karte stalego klienta LRP z 5 pieczatkami i dowodami zakupow produktow tejze firmy. Przysla mi wybrany przez mnie produkt w prezencie! Wybralam sobie Rosaliac zel micelarny Czy ktoras z Was uczestniczyla w tej akcji?
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 23:09   #744
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Aha! Dzisiaj wyslalam karte stalego klienta LRP z 5 pieczatkami i dowodami zakupow produktow tejze firmy. Przysla mi wybrany przez mnie produkt w prezencie! Wybralam sobie Rosaliac zel micelarny Czy ktoras z Was uczestniczyla w tej akcji?
Ivvonko, opowiedz coś więcej. Jak można zdobyć taką kartę?
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 23:13   #745
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez anamnezis
Po pierwsze nie mam zamiaru ciaprać się na ciele jakimiś tłustymi filtrami, bo przerabiałam to w górach i wiem, że to jest najgorsze okropieństwo dla mnie. Skóra się lepi, jest po 15 minutach "brudna" i śmierdzi
O wlasnie! Dzis mi jakos to wpadlo do glowy i sie zastanawiam, jak sobie radzicie z tym lepieniem na ciele? Przeciez chyba cale sie nie skrobiujecie? A jak lepia sie rece, to cala bluzka od tego musi byc brudna.
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 23:17   #746
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mckabi
Ivvonko, opowiedz coś więcej. Jak można zdobyć taką kartę?
Moja siostra dostala ja w Aptece w Auchan w Zielonej Gorze. Przekazala mi ja w prezencie, bo czesciej robie kosmetyczne zakupy z tej firmy Jest to skladany kartonik z napisem Karta Stalego Klienta La Roche-Posay. Zawiera mini-ankiete, miejsce na 5 pieczatek apetki, w ktorej zakupilo sie produkt LRP i liste proudktow do wyboru. Nalezy tez dolaczyc dowody zakupu, czyli paragony. Za ich zebranie i wyslanie otrzymuje sie wybrany prezent. Do wyboru sa: zel micelarny Rosaliac, zel Toleriane, mleczko Toleriane, woda termalna, i dokladnie nie pamietam, ale chyba mydlo i zel Lipkar.Wszystkie sa pelnowymiarowe. Promocja trwa do grudnia "az do wyczerpania zapasow" Warto popytac w aptekach
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 23:20   #747
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Moja siostra dostala ja w Aptece w Auchan w Zielonej Gorze. Przekazala mi ja w prezencie, bo czesciej robie kosmetyczne zakupy z tej firmy Jest to skladany kartonik z napisem Karta Stalego Klienta La Roche-Posay. Zawiera mini-ankiete, miejsce na 5 pieczatek apetki, w ktorej zakupilo sie produkt LRP i liste proudktow do wyboru. Nalezy tez dolaczyc dowody zakupu, czyli paragony. Za ich zebranie i wyslanie otrzymuje sie wybrany prezent. Do wyboru sa: zel micelarny Rosaliac, zel Toleriane, mleczko Toleriane, woda termalna, i dokladnie nie pamietam, ale chyba mydlo i zel Lipkar.Wszystkie sa pelnowymiarowe. Promocja trwa do grudnia "az do wyczerpania zapasow" Warto popytac w aptekach
Ale fajna akcja dzięki za info
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 23:23   #748
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ash
O wlasnie! Dzis mi jakos to wpadlo do glowy i sie zastanawiam, jak sobie radzicie z tym lepieniem na ciele? Przeciez chyba cale sie nie skrobiujecie? A jak lepia sie rece, to cala bluzka od tego musi byc brudna.
Ja uzywam albo mleczka Avene albo LRP Anthelios Dermo Pediactris na ramiona. Zaznaczam, ze ramiona mam suche i zarowno mleczko jak i PD nie zostawiaja tlustego filmu. Bardzo ladnie chlona oba filtry - chociaz PD jakby szybciej, pewnie ze wzgledu na alkohol ktory przyspiesza penetracje w skore (szkoda, ze cery nie mam suchej... )
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 02:45   #749
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ash, anamnezis - do ciała spray 40 Biodermy - wcale się nie błyszczy ani nie lepi, wchłania się błyskawicznie, no i objętość w sam raz do takiego celu.

Hexxa - mnie i Manię Misia Pysia (czy jak jej tam) pstryknęła negatywem, ale jako że miała szaloną moc dotknięcia, konsekwencji żadnych tej demonstracji nie było . Negatyw oczywiście bez komentarza ( dodam że zwrotny ).


Iwonko - ja mam całą torebkę takich promocyjnych kart, nie zawsze pamiętam żeby się z tym nie pospóźniać. Panie w mojej aptece mnie tym pasą. Odebrałam już gratisy z Avene, Biodermy. Ale jak robię zakupy w e-aptece, to mam paragon, ale nie mam pieczątki, więc zakup pod względem promocyjnym jest pusty. Fajne te apteczne promocje.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 07:17   #750
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Hey Dziewczyny! Tutaj ponowie swe pytanie. Czy to normalne że po filtrze (bioderma 50) piecze mnie skóra wokół oczu (dolna cześć) i to już od godziny
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.