Czy ktos uzywa nafty do wlosow? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-20, 19:59   #1
bandziorka007
Rozeznanie

Question

Czy ktos uzywa nafty do wlosow?

Ostatnio przeczytalam poscik o sposobie na przetluszczajace sie wloski i dowiedzialam sie ze na wloski sklonne do przetluszczania sie bardzo dobra jest Nafta do wloskow.Poszlam do apteki , zakupilam, wtarlam ja we wloski i po odczekaniu ok pol godzinki umylam wlosy i pozniej jeszce raz umylam i tak z piec razy , a wloski byly dalej mega tluste jakby nasmarowane olejemmm wlosy mialy sie nie przetluszczac a tu nic.Dalej musze je myc codziennie.Moze ktoras z Was stosowala lub stosuje takowy preparacik do wloskow i wie jak go stosowac i co ile dni bo na opakowaniu nie bylo zadnych info na ten temat.Iczy wogole u ktorejs z Was nastapila poprawa
bandziorka007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 10:05   #2
praline
Zakorzenienie

Dot.: Czy ktos uzywa nafty do wlosow?

z tego co wiem, to nafta jest chyba do przesuszonych wlosow? odkad olej ma wplywac na nieprzetluszczanie sie ??
praline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 11:11   #3
madmłazel_chanell
Raczkowanie

Przez pewnien czas używalam nafty, moje wlosy przy czubku glowy byly dość przetluszczone a na koncach straaasznie suche :/
Jeśli chcesz by Ci się mniej przetluszczaly używaj szamponu do wlosów przetluszczających lub oczyszczających ( np Timotej winogronowy)
Mi nafta nie pomogla no ale czego można sie spodziewać jeśli się nie myje systematycznie tylko tak od okazji do okazji.

Pozdrawiam

madmłazel_chanell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 12:05   #4
iziaczek
Zadomowienie

Po pierwsze nafte trzeba dookładnie spłukac i wymyc nawet 4 razy-szampon i spłukac,a po drugie nafte ktoś Ci chyba doradził mysląc ze masz przesuszona skóre głowy i włosy ,przez co skóra produkuje większą ilośc sebum.
Myslę ze nafta to nie był najtrafniejszy pomysł,poprostu kup jakis szampon nawilzający bez silikonów,i zobacz czy sie sprawdzi
A jak nie to poprostu wróc do delikatnych szamponów dla włosów tłustych.
Mądrze sie tak i mądrze a sama musze myc włosy codziennie i nic mi nie pomaga,mam tylko nadzieje ze to mi przejdzie z wiekiem
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 12:26   #5
evka26
Raczkowanie

GG do evka26

Witam, ja używam nafty i właśnie dlatego, że mi się włosy przetłuszczają. Używam raz w tygodniu i po nałożeniu i odczekaniu 30 min dobrze myję głowę. Jak narazie zastosowałam dwa razy i widze małą poprawę. Włosy nie tylko wolniej sie tłuszczą ale są bardziej lśniące. A dlaczego Tobie nafta nie pomogła hmm tego już nie jestem w stanie wyjaśnić. MOże dużo zależy od włosów, jedne są bardziej podatne a drugie mniej :/ . Pozdrawiam. P.S. przeczytałam gdzieś na jakimś forum że do włosów przetłuszczających dobra jest woda brzozowa, bo troche wysusza. Ale nie wiem jak to działa bo nie stosowałam.
evka26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:37   #6
bandziorka007
Rozeznanie

dzieki wielkie za odpowiedzi.Niestety w daloszym ciagu nie skutkuja ta moja nafta.Wczesniej nie napisalam ze zadne szampony nie przyniosly rezultatow
bandziorka007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:45   #7
malkol13
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to malkol13

ja slyszalam, ze nafta wzmacnia, a przez swoje wlasciwosci np. natluszczajace, wlosy sa mocniejsze, bardziej lsniace, zdrowsze
malkol13 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości