Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-10, 13:22   #61
IlonaP
Zakorzenienie

Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Cytat:
Napisane przez blabla51 Pokaż wiadomość
zgadzam się całkowicie z Roseanną. nie ma się co przejmować. jesteśmy przynajmniej oryginalne (na pewno każdy zapamięta mój duży nos) . przyłączam się do pytania jak poszerzyć optycznie biodra.
poprzeczne paski, suto marszczone, krótkie spódniczki a do tego dość obcisła góra powinny dać pożądany efekt
Stary 2008-01-10, 20:03   #62
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia

Fajny wątek, na pewno pomocny, choć chyba nie bardzo na biochemie ;-) ( a przynajmniej nie we wszytskich przypadkach).

Chciałam tylko coś wtrącić. Mianowicie coś, co bardzo mnie wkurza... Wiele osób (szczególnie mężczyzn :I ) nie potrafi docenić tego co piękne... Pomiajam tu kwestie charakteru itp. Chodzi mi o wygląd. Bo ktoś ma, jak piszecie, np. dużu nos, to już jest brzydki...A ja widuje naprawdę dużo młodszych i starszych kobiet, które mają wiele pięknych cech wyglądu, a i i tak są postrzegane jako nieatrakcyjne- meżczyźni się nimi nie interesują. (pamietajcie, ze mowie tu tylko o wygladzie). I to jest naprawde przykre... A tyle pięknych kobiet naprawde zaczyna przez to wierzyc, ze sa brzydkie i liczy, ze ich przyszly zyciowy partner moze pokochac je jedynie za charaktek itp..
Vegusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 20:51   #63
Justylka
Raczkowanie

Bardzo dołujący temat
Całkowicie się zgadzam ,że wszystkie nasze mankamenty sa w psychice. Gdy patrze w lustro nasuwa mi się jedyny tekst "...wyjdz zamknij drzwi". Przyjaciele zastanawiają się czemu nie mogę się zaakceptować...jak to czemu? Poprostu widze się w lustrze i przypominam sobie lata dzieciństwa jak ludzie śmiali sie z moich odstających uszu. Najgorsze było to ,że te docinki były ze strony znajomych...niby w żarty...a w psychice to zostaje. Starałam się śmiać razem z nimi ale czasem się nie dało...za dużo tego było. Starałam się zaakceptować swoje uszka , ale nie wychodzi Ze spietymi włosami bez opaski na uszy nie wyjde...najczesciej chodze we włosach rozpuszczonych.
Ideałów nie ma poprostu...gdy dziewczyny sa śliczne mają nie fajny charakter ( zazwyczaj przynajmniej w moim otoczeniu są przekonana o swojej urodzie i wykorzystuja to do zapisania kolejnego chłopaka na swoją liste) ,a gdy są mniej atrakcyjne są sympatyczne, można z nimi porozmawiac ogolnie ok Dobra są wyjątki Najgorsze jest to ,że wszyscy patrza na wygląd. Pierwsze wrazenie.
Wizazanki wspomozmy sie Zaakceptujmy siebie
Justylka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 21:51   #64
lilith1234
Rozeznanie

GG do lilith1234

ja sie przyznaje bez bicia ze jestem jednej operacji plastycznej.. i polecam kazdemu [oczywiscie w granicach normy] - moze nie malam odstajacych uszu, ale za to duze znamie na policzku, usunelam je jakies 4 lata temu - nie zebym miala jakies olbrzymie z tym problemy, ani wsrod znajomych ani w szkole, ale tak sie zle czulam, wszystko poszlo bez problemu, jak sie okazalo po badaniu histopatologicznym bardzo dobrze ze je usunelam, wiec tym bardziej bylo mi z tym dobrze [i jest ]
musze powiedziec ze dalo mi to takiego powera, ze stalam sie zupelnie inna osoba [wiem, ze to brzmi jak z taniego filmu na polsacie ale tak rzeczywiscie bylo ] jakis czas potem udalo mi sie schudnac kilkanascie kilo i mimo, ze dalej mam troche kompleksow [rozstepy i takie tam] to jest to nic, nie wstydze sie wyjsc w kostiumie kapielowym i co ciekawe nikt specjalnie nei zauwaza ze mam rozstepy cellulit albo grube uda, jak o tym nie wspominam, nikt nie wie ze istnieja - tez wam polecam te metode, dziala

uuuh to sie powywnetrzalam

pani rusycystka
teraz też pani żona

czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 16:31   #65
NieMamPomysluNaNick
BAN stały

GG do NieMamPomysluNaNick

lilith - racja Zmiany potrafią naprawde dać takiego kopa, powera i tak dalej - ze aż chce sie człowiekowi zmieniać ;-)

Ja radzę sobie całkiem nieźle - mam jeden jedyny kompleksik - malutki:
...
...
...
Nos! Nochal! Kinol! Jak byłem mały to był mały i fajny, jednak...
dostałem po nim pare razy pięściami i sie popsuł :P
A totototo kosztuje 4 tysiace, szkoda ;-)
Pewnie mozna było wziąść za te wszystkie urazy odszkodowanie - wlasnie - mozna bylo
NieMamPomysluNaNick jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 14:05   #66
martina1983
Raczkowanie

igusia maszpiękne oczka uwierz, naprawdę jesteś śliczna, dziewczyny też niestety zauważyłam ze dzisiaj przedewszystkim liczy się wygląd a kto coś takiego promuje choćby doda, pudelek.pl i inne, ale nie dajmy się zwariować, cieszmy się z tego co mamy, zawsze mogło być gorzej

Edytowane przez martina1983
Czas edycji: 2011-05-31 o 14:29
martina1983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:43   #67
AniaBrunetka
Rozeznanie

a mi się nie podoba:

niski wzrost
krótkie nogi
mały biust
małe usta
niskie czoło
tłusta cera, pełna wągrów, zaskórników, rozszerzonych porów
trądzik na plecach i twarzy
cienkie, suche włosy, do tego kręcone ;/ tzn powywijane, krótkie, nie mogę zapuścić
stopy
sucha skóra na calym ciele
nadmierne owłosienie na rękach ;/
żółte zęby
tłuszcz na brzuchu
no i wieeeeeeeeelkie cienie pod oczami, ciemnofioletowe, na pół twarzy, od urodzenia :/

bez make-up'u wyglądam jak potwór... zazdroszczę czasem naturalnie pięknym dziewczynom
Stary 2008-05-25, 21:25   #68
asienkaaa
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2
GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa
Post Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Widze ze nie tylko ja mam kompleksy
Czasmami mysle ze mam dosc siebie...
Jednak najwieszy problem mam z okropnymi sincami pod oczami ( nie jestem chora, sa one sowodowane genetycznie)
Ogulnie nie potrafie [owiedziec co mi sie w sobie nie odoba ... Hmmm to chyba taka nijakośc, twarz bez wyrazu. Do tego jeszcze na maxa gestes wlosy ktore sie nie miłosiernie pusza
Help !
asienkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 20:49   #69
XXMewaXX
Przyczajenie

Ja bym chciała u siebie zmienić wloski, tzn. mam b. krecone wloski. Strasznie mnie denerwuje puszenie sie ich ale nie chce ich prostować.Po prostu zmniejszyć ich objetość...
XXMewaXX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 21:31   #70
green.eyed
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez XXMewaXX Pokaż wiadomość
Ja bym chciała u siebie zmienić wloski, tzn. mam b. krecone wloski. Strasznie mnie denerwuje puszenie sie ich ale nie chce ich prostować.Po prostu zmniejszyć ich objetość...
udać się do dobrego fryzjera na przecinkę
a potem na forum fryzjerskie lub na KWC po dobrą odzywkę/maskę/spray do dyscyplinowania loków

BTW - jak ja bym chciała mieć burzę kręconych włosów...

Edytowane przez green.eyed
Czas edycji: 2008-08-11 o 22:00
green.eyed jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 15:51   #71
FirstLady
Rozeznanie

...
FirstLady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 16:06   #72
Pani Barokowa
Rozeznanie

No to sobie trochę ponarzekam

Zdecydowanie nie podobają mi się:
- wysokie czoło
- dziwne włosy, raz kręcone, raz proste
- trądzik
- popękane naczynka
- grube uda
- cienie pod oczami

Agrrr
Pani Barokowa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości