Filtry i czas rano!!!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-11, 20:48   #91
alraune
Zadomowienie

GG do alraune
Dot.: Filtry i czas rano!!!!

Próbkę tapioki mam jeszcze z czasu przedMazidlowego od Limarii - nie pamiętam czy była od producenta Dry Flo czy z inego źródła- w każdym razie tapioka wygląda na skórze fajnie - jest bardziej ecru niż biała i bardziej satynowa - niestety czuję ją na skórze..... Tapiokę można gdiześ upolować w sklepach ze zdrową żywnością. Z ciekawych rzeczy do matowania to chcę jeszcze sprawdzić makę karobową, czyli z chlebka świętojańskiego - pachnie kakaem i nie jest biała.
Stary 2006-07-03, 16:00   #92
beoneself
Zakorzenienie

Ostatnio wybieram się rano coraz szybciej
Wstaję, idę do łazienki. Myję się, ubieram. Twarz przecieram tonikiem lub płynem micelarnym, zależy. Nakładam żel Flos leku na naczynka, idę do kuchni, wyciągam duże lustro i wkładam soczewki. Potem smaruję się filtrem. Jem śniadanie, po zjedzeniu - czyli ok. 15 minutach krem wchłonięty, nakładam mieszankę skrobii z pudrem, maluję rzęsy tuszem. Dopiero po przyskrobiowaniu czeszę się, wcześniej odgarniam włosy do tyłu opaską, spinam - bo mi się lepią do twarzy
Ostatnio potrafię się wyrobić w około 45 minut
beoneself jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 17:53   #93
Nikita-v
Zadomowienie

Mnie to tez szybko idzie rano... najpierw myje twarz zelem J&J do cery wrazliwej, pózniej przecieram tonikiem, pierwsza warstwa filtru, czekam az się wchłonie a w tym czasie ubieram się, pózniej druga warstwa filtru.. i w czasie chłonięcia wyprowadzam psa.. a jak wracam tylko posypac skrobią pomazac usta i rzesy i koniec

Edytowane przez Nikita-v
Czas edycji: 2006-07-19 o 16:40
Nikita-v jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 18:48   #94
Weronisia
Zakorzenienie

Ojej! Ja startuję z filtrem od jutra. Właśnie kupiłam Avenkę emulsię 50+.
Po tym co piszecie jestem przerażona.

Ja wstaję o 4.30 bo o 5.10 mam już autobus. To się chyba nie wyrobię w filtrem i makijażem. Będę musiała wcześniej wstawac... tylko co ja będę wtedy robic? Sniadania nie jadam...

Ale skoro Wy sobie radzicie, to ja też muszę
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:49   #95
Sandija
Gość

Weronisiu, to może jak Ci się filtr będzie wchłaniał, to ćwicz albo delektuj się kawką? Taka poranna chwila relaksu, tylko dla siebie, dobrze wplywa na cały dzień - nawet, jak się wstaje o tak pogańskiej godzinie, jak Ty
  Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 17:56   #96
Weronisia
Zakorzenienie

Sandija ja rano wygladam i czuje sie jak wybudzona cma, a Ty mi kazesz cwiczyc??? Hehhe, ten numer nie przejdzie

Dzis rano nalozylam Effackar K i po 15 minutach tylko Lancome SPF15. O 9.00 bylam juz w domu, wiec moglam sobie ladnie wszystko zmyc i nalozyc Avenke
Dalam jej czas ponad godzine, a i tak mialam tlustego pysiaka Po dodaniu podkladu wyszla istna katastrofa. Jednak nie zrazam sie i nadal szukam idealnego matowiacza co by ten filterek schowac i zakryc moje przebrawienia.

Skrobia nalozona na Avenke to masakra, bo bylam biala jak trup.
Kupilam teraz puder sypki i tez wygladam blado. Trudno, bede szukac dalej.
Stary 2006-07-04, 18:09   #97
Sandija
Gość

No to jak wybudzona ćma zacznie machać odnóżami,to po takim kopie poczuję sie doenergetyzowanym, pięknym motylem (wyfiltrowanym, rzecz jasna)

Zeby nie mieć biiałej paszczy, samoopalaj się systematycznie. Ja teraz nakładam na wiecznie samoopaloną buzię DP+skrobię albo tonującego antka+skrobię i nic więcej nie potrzeba mi do szczęścia - a buzię mam promienną i opaloną, jakbym już wróciła z urlopu, na który dopiero jadę
  Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 18:19   #98
Weronisia
Zakorzenienie

Ale ja jestem mocno opalona, bo chodzilam na solarium dopoki mi Erato nie wybila tego z glowy.

Chodzi o to, ze jak nasmaruje sie emulsja Avene, a na to polze podklad i na to puder sypki czy skrobie, to wtedy jestem biala i strasznie to widac, bo reszta ciala jest nadal mocno opalona.

Dlatego musze zdobyc specyfik, ktory bedzie taki opalony jak ja, nie bedzie mnie przybielal, a zmatuje mi tlustosc po Avenie.

Ps. Gdybym tak o 4 rano wymachiwala odnozami, to by moj mąż jeszcze bardziej utwierdził się w przekonaniu, że odkąd bywam na wizażu to mi odbiło
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości