Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-24, 17:16   #1
misiabela
Raczkowanie

Nowy Burberry London. Czym się różni od poprzednika?

Nie jestem pewna czy ten wątek pojawił się na forum. Na innych forach o perfumach czytałam że nowy Burberry London jest podobny do Pure Poison i Allure i podobnie jak w wymienionych dominuje w nich nuta jaśminu. Czy ktoś wąchał? Podobno BL to dzieło Dominique Ropion a perfumy przez nią stworzone są pełne życia i promienne.
misiabela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 06:35   #2
ligia
Raczkowanie

Dot.: Nowy Burberry London. Czym się różni od poprzednika?

W Noym Burberry rzeczywiście wyczuwam sporo jasminu, który na mnie za dobrze nie leży. Uważam, że nie jest innowacyjny, ani szczególnie ciekawy i nie dorównuje pierwowzorowi, który jest jednym z moich ulubionych
ligia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 08:40   #3
beliczek
Zakorzenienie

Wszystko tylko nie Nowy Londyn. Nie, nie, nie!! Wczoraj psiknęłam w Douglasie na blotterek, w pierwszej chwili wydał mi się ładny,przyjemny. Psiknęłam na nadgarstek. Poszłam do szkoły prawa jazdy i ...zaczęła się jazda "co za panna pachnie kwiatowym killerem" myślałam "Nie panna. to Beliczek", zawył mój nadgarstek, kiedy dotknęłam go do nosa.
Zapach z gatunku typowych kwaitowych killerów. Jaśmin mocny jak kawa 3 łyżeczek po turecku parzona w szklance w redakcji Radia Maryja. Jasmin dodatkowo podbity wszelkim możliwym kwieciem (piwonią?), jakie można użyć w perfumach i słodycz... Słodycz do bólu. Ale nie słodycz jadalna i ulepkowata, lecz słodycz chemiczna i niejadalna. Takie zapachy królowały w latach 80-tych.
Co z niego wychodzi w ostatniej nucie - nie wiem. Umyłam rekę na najbliżeszej przerwie. Wyciagnęłam z torebki próbkę Nilowego i odetchnęłam.
Zapach zapewne dobrze się sprzeda. Ma fantstyczną kampanię reklaową!
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 08:47   #4
E
Zakorzenienie

Oj, kiepściutki jest, kiepściutki Na mnie nie jest takim ulepkiem, jak na Bieliczku, ale też nie ma w nim kompletnie nic ciekawego! Takich zapachów nie lubię najbardziej - bez wyrazu, nie do zapamiętania
E jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 08:57   #5
Madlaine
Zakorzenienie

beliczku, to na co czekasz, maluj nam wizje zabójczej kampanii
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 08:59   #6
kriss_de_valnor
Zakorzenienie

niestety zgadzam się z Wami - stary jest piękny, nowy męczący, po co go wypuścili i to jeszcze pod nazwą klasyka...

kriss_de_valnor jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 11:38   #7
kokakola
Zakorzenienie

może to głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi : jak odróżnić starego klasyka od nowego?.. i czy ten pierwszy jest jeszcze gdzieś do kupienia (np. allegro)?
dziękuje i pozdrawiam!
kokakola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 14:28   #8
**onka**
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kokakola
może to głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi : jak odróżnić starego klasyka od nowego?.. i czy ten pierwszy jest jeszcze gdzieś do kupienia (np. allegro)?
dziękuje i pozdrawiam!
Witaj,

nie da się ich nie odróżnić .
Nowy butelka odziana w materiał ze wzorem słynnej kratki, a stary (mój ukochany ) to taka pękata buteleczka ze srebrnym korkiem. Stary można jeszcze kupić wszędzie bo i w perfumeriach i na serwisach aukcyjnych jest go jeszcze sporo ... (oby jak najdłużej)
Stary 2006-05-25, 14:53   #9
kokakola
Zakorzenienie

ach jeej, racja!! ten nowy odziany jest w kratę (i faktycznie zapach jest fatalny) coś dziś chyba pogoda nie ta, skoro mylę już wersje Burberry
mam jeszcze pytanie do posiadaczek Burberry Brit (chodzi o ta wersje: http://www.lalashop.cn/download/burberry_brit_1024.jpg) : otóż mam próbkę z Włoch i pachnie ona jak typowe, piękne Burberry, ostatnio w sephorze psiknęłam je na blotter i zapach okazał się być baardzo daleki od zapachu próbki.. zrobiłam również test w marionnaud i w innej sephorze i też to samo..
czy to zapach wraz z czasem uległ modyfikacjom czy też testery Burberry Brita w perfumeriach są dziwne?..
kokakola jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości