=Jak dziecko we mgle :) = - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-25, 12:43   #1
aisne
Zadomowienie

=Jak dziecko we mgle :) =

Witajcie Wizażanki

Pierwszy raz pokazuję się na MM . Robię to, ponieważ potrzebujesz waszych światłych rad . Otóż dopiero zaczynam właściwie "przygodę z makijażem". Po prostu ile można ciągle używać tylko beżowych cieni?. Jutro idę na imprezę, dlatego postanowiłam zrobić coś mocniejszego (jak na mnie mocniejszego ) i dzisiaj próbuję . Na początku pomalowałam czarnym cieniem całą powiekę, ale troche było to za cieżkie, dlatego zrobiłam tylko taką grubą krechę.

Jestem poczatkująca, dlatego bądźcie szczere do bólu Czy takie coś może w ogóle być?? No i czy do mnie pasuje?? Nie umiem spojrzeć na to obiektywnie, zresztą mam mieszane uczucia - raz mi sie podoba, raz uważam że jest okropne

Z góry dzięki

No i żeby było regulaminowi zadosć
- korektor antybakteryjny Bell
- czarny cień Inglota
- tusz Rimmel Extra Super Lash
- róż do policzków Inglot

Edytowane przez aisne
Czas edycji: 2009-11-10 o 20:46
aisne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 13:00   #2
kamilak
Zadomowienie

Dot.: =Jak dziecko we mgle :) =

Makijaż naturalny, podoba mi się.

Czyżbyś była jakoś spokrewniona z mistrzynią MM agabil1?

Oj dopiero teraz doczytałam, że to ma być makijaż mocniejszy, imprezowy. Hmm wg mnie w tym oświetleniu czerń jest dla Ciebie zbyt wyrazista, wyglądasz nieco smutno. Ale na wieczór, z mocniejszym połyskiem (mam na myśli czarny błyszczący cień) jak najbardziej. Wtedy dobrze by było, żebyś łuk brwiowy i wewnętrzne kąciki oczu zaznaczyła jasną perłą. Na usta radzę jakiś bardziej wyrazisty błyszczyk (w ogóle jakikolwiek ). Przy Twojej urodzie przy ciemnych oczach możesz sobie spokojnie pozwolić na ostrzejszy ciemny róż z drobinkami. Twarz ciut rozjaśnić, nadać leciutki połysk i więcej różu.

Pozdrawiam, udanej zabawy życzę
kamilak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 13:06   #3
aisne
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamilak
Makijaż naturalny, podoba mi się.
I własnie w tym problem jeśli naturalny . W sumie na żywo wygląda mocniej, ale foty tego nie oddają . No trudno... ALe cieszę się, że sie podoba

Cytat:
Czyżbyś była jakoś spokrewniona z mistrzynią MM agabil1?
Absolutnie nie . Chociaz nie pogardziłabym takim pokrewieństwem. Niestety nie jestem spokrewniona z ŻADNYM mistrzem
Stary 2006-05-25, 13:26   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez aisne

Absolutnie nie . Chociaz nie pogardziłabym takim pokrewieństwem. Niestety nie jestem spokrewniona z ŻADNYM mistrzem
ja też
witaj na MM
Makijaż technicznie poprawny, ale mam wrażenie że ta kreska na górze przytłacza Twoje oczy, które mają nieco opadającą górną powieke i sa minimalnie za bardzo schowane. Trzeba je wydobyć Jesli juz czerń przy linii górnych rząs to cieńsza, warto też podkreslić załamanie powieki i zewn. kącik ciemniejszym cieniem, środek powieki i łuk lekko rozświetlić czymś jaśniejszym (po łukiem odrobina jasnego cienia, niezbyt dużą powierzchnią bo przytłoczy oko). Rzesy podkręcić zalotką i wytuszować do góry by ładnie otworzyly oko.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 13:37   #5
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Cytat:
Napisane przez agabil1
ja też
witaj na MM
Makijaż technicznie poprawny, ale mam wrażenie że ta kreska na górze przytłacza Twoje oczy, które mają nieco opadającą górną powieke i sa minimalnie za bardzo schowane. Trzeba je wydobyć Jesli juz czerń przy linii górnych rząs to cieńsza, warto też podkreslić załamanie powieki i zewn. kącik ciemniejszym cieniem, środek powieki i łuk lekko rozświetlić czymś jaśniejszym (po łukiem odrobina jasnego cienia, niezbyt dużą powierzchnią bo przytłoczy oko). Rzesy podkręcić zalotką i wytuszować do góry by ładnie otworzyly oko.
A ja dodam ,że na imprezkę to jeszcze tylko usta przyciemnij i baw się dobrze
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 13:51   #6
kate6o
Zadomowienie

Ogólnie podoba mi się, chociaż na imprezę zbyt niewidoczny Poszalałabym trochę z cieniem (niekoniecznie czarnym)

"Bóg rozkazał
swoim aniołom

żeby Cię strzegły
na wszystkich Twoich ścieżkach"
Ps 90,11
kate6o jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 14:03   #7
haallka
Wtajemniczenie

moze jakies ciemne brazy? wydaje mi sie ze byloby Ci w nich ladnie, sa intensywne, ale nie tak wymagajace jak czarne... ten makijazyk jest jak najbardziej ok, ale kreseczke pociagnelabym tylko na 2/3 oka do zewnatrz a jedna trzecia w strone wewnetrznego kacika bym zostawila w spokoju to wyciagnie Twoje oczka w gore i nada im lekko migdalowego kształtu...
witaj na MM
haallka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 14:12   #8
aisne
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamilak
Ale na wieczór, z mocniejszym połyskiem (mam na myśli czarny błyszczący cień) jak najbardziej. Wtedy dobrze by było, żebyś łuk brwiowy i wewnętrzne kąciki oczu zaznaczyła jasną perłą. Na usta radzę jakiś bardziej wyrazisty błyszczyk (w ogóle jakikolwiek ).
Błyszczyk tutaj mam, zapomniałam o nim wspomnieć w pierwszym poście, ale fakt, nie powinien być aż tak delikatny . A w ogóle ten cień czarny ma błyszczące drobinki ale tego oczywiście nie widać

Wielkie dzięki za rady, naprawdę jesteście profesjonalistkami, sama bym w życiu na takie rzeczy nie wpadła .

Wczoraj sprawiłam sobie paletkę z różnymi kolorkami, mam i ciemny brąz i ciemny róż, więc będę próbować i oczywiście stosować się do waszych rad

Pozdrawiam
Stary 2006-05-25, 14:19   #9
dissolved__girl
Zadomowienie

a może by zrobić użytek z tego czarnego cienia i zrobić taki przydymiony,chociaż leciutki co? ładna jesteś
dissolved__girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 14:38   #10
asiulka123
Zakorzenienie

Wydaje mi sie, ze troche za lekki jak na wieczor. Jak poprzedniczka uwazam, ze dobry powinien byc lekko przydymiony. W kazdym razie trzeba nieco mocniej zaakcentowac oczy. Wiem, ze fotki moga klamac , czasami na moich fotkach tez nie widac mojego make-upu. Jak na pierwszy podoba mi sie.
asiulka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 14:41   #11
smileofangel
Zakorzenienie

hyhyh jak na codzien to calkiem by to moglo dla mnie byc jak na nie codzien sie znaczy na imprezke to troche za lekko z reszta widzialas jak ja sie wymalowalam na pomaturalna imprezke :P no ale oczywiscie kwestia gustu i tego zebys Ty sie czula jak najlepiej
Stary 2006-05-25, 15:19   #12
grin_ajz
Wtajemniczenie

GG do grin_ajz

noo w konci aisne sie ujawnila powiem ci szczerze ze patrzac na avatar i te fotki ktore dalas to jakbym patrzyla na dwie rozne osoby...chociaz jak sie przypatrzr to widac podobienstwo...dlatego sie zdziwilam jak zobaczylam twoje fotki...kto to? hihi

a jesli chodzi o makijaz, to tez mysle ze ta kreska troche przytlacza ci oko, na impreze zaryzykowalabym cos mocniejszego

grin_ajz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 15:52   #13
aisne
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz
noo w konci aisne sie ujawnila powiem ci szczerze ze patrzac na avatar i te fotki ktore dalas to jakbym patrzyla na dwie rozne osoby...chociaz jak sie przypatrzr to widac podobienstwo...dlatego sie zdziwilam jak zobaczylam twoje fotki...kto to? hihi

a jesli chodzi o makijaz, to tez mysle ze ta kreska troche przytlacza ci oko, na impreze zaryzykowalabym cos mocniejszego
Zdjęcie z avatara to fota ze studniówki. Przyznam nieskromnie, ze wszyscy się mną wtedy zachwycali, ale to była zasługa swietnej Wizażystki, która mnie tak odmieniła .... No ale co poradzę że nie zawsze wyglądam tak pięknie . Ale poćwiczę to może będzie lepiej . Trening czyni mistrza

P.S. Chyba pora zmienić avatar, skoro już i tak wszyscy wiedzą jak naprawdę wyglądam
Stary 2006-05-25, 16:35   #14
grin_ajz
Wtajemniczenie

GG do grin_ajz

a co do kolorow...to wydaje mi sie, ze mozesz eksperymentowac z dosc intensywnymi barwami, bo widze w avatarku ze mialas dosc odwazny czerwony makijaz i fajnie wygladalas

grin_ajz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:42   #15
karo-la
Wtajemniczenie

Rzeczywiście, jak na imprezowy makijaż to dosyć leciutko wyszło- bardzo dobrze wyglądasz za to w tych kolorkach z avatarka.

karo-la jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 17:50   #16
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

naturalnie bardzo wyszło ładnie

Nowe na blogu
Rei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 18:17   #17
oKarola
Raczkowanie

No naturalnie... jak dla mnie na impreze zbyt naturalnie. Doslownie troche ciemniej bym zrobila, moze troche blyszczaco?
Jakis roz na policzki i usta (bezbarwne lub jasnorozowe)
Na impreze, ale wszystko w granicach rozsadku

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand

oKarola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 19:50   #18
Kadunia
Zakorzenienie

No ładnie Aisne ale jak na impreze to stanowczo za naturalnie Pozdrawiam Cie rzesorozplontywaczko:cm ok:

Kadunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 19:51   #19
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Podoba mi się, naturalny i delikatny makijażyk
Kobieta_słonecznik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 20:24   #20
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Witaj na MM.

Makijaż, który pokazałaż wyżej jest dośc delikatny nie stwierdzam cienia na powiekach, tzn. pewnie jest, ale sobie zniknął.
W kresce nie wyglądasz źle, ale mogłaś ją pociągnąć ciut dalej poza kąciki zewnętrzne, wtedy oko nabrałoby zalotngo spojrzenia.
MOżesz także malować dolną powiekę-dobrze podkreślone zaakcentują spojrzenie..., ale z umiarem, bo oczy są dość wyraźne i łatwo sobie możesz zobić ogromne oczy przez nieumiejętne pomalowanie dołu.
I teraz: w ogóle masz ładną buzie, z dobrymi rysami, fajna wyraźna oprawa oczu. No nic, tylko się malować, bo warunki wszelkie do tego są
Wyrzuć te beżowe cienie... Postaw na kolory. Zainwestuj w błyszczyk, puderk rozświetlający, jakiś róż.
Maluj się-eksperymentuj, kombinuj z kolorami, kreskami..., bo inaczej ciężko nabrać wprawy.
Stary 2006-05-25, 21:16   #21
aisne
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Witaj na MM.
fajna wyraźna oprawa oczu. No nic, tylko się malować, bo warunki wszelkie do tego są
Tak samo mówi mój TŻ To on pierwszy zaczął, że ja mam zawsze "taki makijaż, że go nie ma" W końcu byłam zmuszona przyzanć mu rację

Cytat:
Maluj się-eksperymentuj, kombinuj z kolorami, kreskami..., bo inaczej ciężko nabrać wprawy.
Zawsze sobie myślałam, źe takie wyraźniejsze cienie to musi strasznie głupio wyglądać . Ale posiedziało się trochę na MM i nabrało się ochoty na eksperymenty

Dzięki dziewczyny
Stary 2006-05-25, 21:27   #22
Ivvonka
Zadomowienie

Aisne, masz piekne oczy i brwi - az prosza sie same, zebys uzyla cieni! Widze Cie w ciemnym, przydymionym makijazu, gdzie wyciagasz nieco cien (taki efekt kociego oka). Pozdrawiam!
Ivvonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:48   #23
kate6o
Zadomowienie

Pokaż się nam jak coś "zmalujesz"

"Bóg rozkazał
swoim aniołom

żeby Cię strzegły
na wszystkich Twoich ścieżkach"
Ps 90,11
kate6o jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 17:37   #24
buena
Wtajemniczenie

Masz ciekawą urodę i ładne oczka. Nie bój się kolorów. Spróbuj się pomalować na wzór zdjęcia z awatrka, ale np. w brązach lub jakimś innym kolorze. Ne pewno będziesz ślicznie wyglądać .
buena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 11:26   #25
kroofk@
Wtajemniczenie

A ja tylko podam cytaty, z którymi się zgadzam, a od siebie jeszcze dodam, że jesteś bardzo ładną dziewczyną.
Cytat:
Napisane przez agabil1
mam wrażenie że ta kreska na górze przytłacza Twoje oczy, które mają nieco opadającą górną powieke i sa minimalnie za bardzo schowane. Trzeba je wydobyć Jesli juz czerń przy linii górnych rząs to cieńsza, warto też podkreslić załamanie powieki i zewn. kącik ciemniejszym cieniem, środek powieki i łuk lekko rozświetlić czymś jaśniejszym (po łukiem odrobina jasnego cienia, niezbyt dużą powierzchnią bo przytłoczy oko). Rzesy podkręcić zalotką i wytuszować do góry by ładnie otworzyly oko.
Cytat:
Napisane przez Pomadka
W kresce nie wyglądasz źle, ale mogłaś ją pociągnąć ciut dalej poza kąciki zewnętrzne, wtedy oko nabrałoby zalotngo spojrzenia.
MOżesz także malować dolną powiekę-dobrze podkreślone zaakcentują spojrzenie..., ale z umiarem, bo oczy są dość wyraźne i łatwo sobie możesz zobić ogromne oczy przez nieumiejętne pomalowanie dołu.

kroofk@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 11:45   #26
ryba82
Zakorzenienie

Ja chyba nie dodam nic nowego, dziewczyny juz napisaly wszystko na temat makijazu. Mnie takze sie podoba, ale... na co dzien. Na wieczorne wyjscia zdecydowanie za naturalny i delikatny
ryba82 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości