Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-04-07, 22:51   #721
kamila.bg
Rozeznanie

GG do kamila.bg
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Tak jak obiecalam napiszę o żelu zielonym z pellingiem.Wlasnie przed chwilką umylam nim twarz.Efekt...hmmm nie jest najgorzej ale dobrze też nie.Fajnie myje chociaz mniej dokladnie zmywa makijaż od tego niebieskiego ,delikatnie pilinguje i masuje ale cosik zabardzo wysusza mi cerę.Myslę ,ze bedzie dobry dla osob ,ktore mają naprawdę bardzo tlustą cerę.Zdecydowanie obstaję nadal przy niebieskim. Zielony jakoś powoli zmęczę albo dam siostrze w prezencie.
Stary 2011-04-08, 14:21   #722
Bukairyjek
Raczkowanie

a więc i ja dodam swoją recenzję na temat zielonego żelu... nie chciałam jej pochopnie pisać, więc potestowałam kilka dni.
zacznę od tego, że jestem posiadaczką cery mieszanej.
peeling ma bardzo drobne ziarenka, nie podrażnia skóry, doskonale nadaje się do stosowania na co dzień.
zmywam nim cały makijaż- i uważam, że radzi sobie z tym dość dobrze (zmywam nim nawet makijaż oczu i nie są one podrażnione) dla uzyskania głębszego efektu twarz później przecieram ściereczką z mikrofibry.
nie mam po umyciu uczucia 'ściągnięcia'- myślę, że warto dodać, że na trzeciej pozycji składu jest składnik nawilżający. nie wymagam od żelu super nawilżenia, ponieważ stosuję krem, ale cenię to, że nie wysusza.
buzia jest o użyciu tego żelu gładka, myślę, że obietnice producenta są w 90% spełnione
ma dość specyficzny, mocny zapach- który nie każdemu może przypasować- ja go nie lubię
wydajność nie jest powalajaca i to jest jego minus, ale wydaje mi sie, że przy tej cenie, aż tak nie przeszkadza ta wada.
nie wiem, jak to będzie jeśli chodzi o inne cery, czy ten produkt się sprawdzi, jak dla mnie jest ok.
Bukairyjek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 14:59   #723
dillingerine
Zadomowienie

U mnie znikły żele, akurat kiedy niebieski się kończy Będę płakać.
dillingerine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 16:15   #724
MJay
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Bukairyjek Pokaż wiadomość
a więc i ja dodam swoją recenzję na temat zielonego żelu... nie chciałam jej pochopnie pisać, więc potestowałam kilka dni.
zacznę od tego, że jestem posiadaczką cery mieszanej.
peeling ma bardzo drobne ziarenka, nie podrażnia skóry, doskonale nadaje się do stosowania na co dzień.
zmywam nim cały makijaż- i uważam, że radzi sobie z tym dość dobrze (zmywam nim nawet makijaż oczu i nie są one podrażnione) dla uzyskania głębszego efektu twarz później przecieram ściereczką z mikrofibry.
nie mam po umyciu uczucia 'ściągnięcia'- myślę, że warto dodać, że na trzeciej pozycji składu jest składnik nawilżający. nie wymagam od żelu super nawilżenia, ponieważ stosuję krem, ale cenię to, że nie wysusza.
buzia jest o użyciu tego żelu gładka, myślę, że obietnice producenta są w 90% spełnione
ma dość specyficzny, mocny zapach- który nie każdemu może przypasować- ja go nie lubię
wydajność nie jest powalajaca i to jest jego minus, ale wydaje mi sie, że przy tej cenie, aż tak nie przeszkadza ta wada.
nie wiem, jak to będzie jeśli chodzi o inne cery, czy ten produkt się sprawdzi, jak dla mnie jest ok.
No wyglada nie najgorzej, też mam cerę mieszaną wiec jak skończe przynajmniej niebieski to spróbuje. Dzięki
MJay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 19:32   #725
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Ja znalazlam te zele na polkach z kosmetyki we wroclawiu(grunwald) u mnie nie ma ich wcale.
Kupilam zielony z peelingkiem..bo mam w domu jeszcze 2 micele te stare do suchej i normalnej(bialo-niebieskie)

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 21:28   #726
veloute
Raczkowanie

Moje dzisiejsze nabytki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obrazek3.jpg (66,4 KB, 232 załadowań)
veloute jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 21:38   #727
ToTyLkoJa2
Zadomowienie

GG do ToTyLkoJa2

I ja nabyłam w końcu dwa żele- pilingujący i nawilżający w jednej biedronce stały na półce z kosmetykami, w kolejnej w miejscu promocji (na środku) i nie wiem one są w stałej ofercie czy w promocji? a maseł jak nie było tak nie ma
przy okazji, zawsze miałam jedną biedronkę do której chodziłam, nie za duża ale w miarę zaopatrzona, dzisiaj poszłam do największej w moim mieście i wszystko jest co w promocjach nawet sprzed kilku tygodni, normalnie rewelka ale maseł i tak nie ma. jeszcze mi zostały dwie do sprawdzenia.
Stary 2011-04-08, 22:18   #728
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze nabytki
Bardzo udane zakupy

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 22:36   #729
mon88
Zadomowienie

ja dzisiaj tylko odżywka do włosów taka fioletowa elisse
ale w tygodniu kupiłam krem do stóp, peeling do stóp i maseczkę nawilżającą

z peelingu i kremu jestem zadowolona, a maseczki jeszcze nie używałam...

biedra mogłaby mieć więcej kosmetyków - niedługo nie będzie, co testować skoro tak łatwo się to kupuje ze względu na cenę
mon88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 22:43   #730
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj tylko odżywka do włosów taka fioletowa elisse
ale w tygodniu kupiłam krem do stóp, peeling do stóp i maseczkę nawilżającą

z peelingu i kremu jestem zadowolona, a maseczki jeszcze nie używałam...

biedra mogłaby mieć więcej kosmetyków - niedługo nie będzie, co testować skoro tak łatwo się to kupuje ze względu na cenę
Odżywka jest super włosy po niej gładki i lejące

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 22:48   #731
mon88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Odżywka jest super włosy po niej gładki i lejące
o!
jakby się tak okazało i na moich włosach to fajnie by było, bo kosztuje tylko 3,45zł
Stary 2011-04-08, 22:55   #732
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Uzylam 1 zelu zielonego z drobinkami i jestem b.zadowolona.Makijaz latwo sie zmyl a troszke tam bylo -podklad,roz puder
Buzia jest wygladzona dzieki drobinkom i nie wysuszona.Jak dla mnie jest wydajny.. wystarczylo tak na okolo 5 ml i zmieszalam z woda i na twarz i fajnie zmylo makijaz

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 22:58   #733
Silloe
Zakorzenienie

Cytat:
Moje dzisiejsze nabytki
też mam ten niebieski krem do stóp, całkiem niezły
Silloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 23:28   #734
veloute
Raczkowanie

No to Wam powiem, że mleczko (ukryta Tołpa ) super zmywa - jestem bardzo zadowolona - nie szczypią mnie oczy! Krem... No cóż, na stronce szpiegowskiej okazało się że to dax, i choć mam dopiero 30 lat to zaryzykowałam, bo potrzebowałam takiego kremu ratunkowego, żeby szybko podbudowywać np. spadek nawilżenia. Czuję się po nim świetnie. Cóż ma parafinę wysoko w składzie, ale mam nadzieję, że jednak mnie nie zapcha - bo teraz mam buzię świetną - błyskawiczne jak dla mnie działanie. Kosztuje nie całe 10 pln.
Stary 2011-04-09, 02:41   #735
lameczka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
Tak jak obiecalam napiszę o żelu zielonym z pellingiem.Wlasnie przed chwilką umylam nim twarz.Efekt...hmmm nie jest najgorzej ale dobrze też nie.Fajnie myje chociaz mniej dokladnie zmywa makijaż od tego niebieskiego ,delikatnie pilinguje i masuje ale cosik zabardzo wysusza mi cerę.Myslę ,ze bedzie dobry dla osob ,ktore mają naprawdę bardzo tlustą cerę.Zdecydowanie obstaję nadal przy niebieskim. Zielony jakoś powoli zmęczę albo dam siostrze w prezencie.

super recenzja
tylko juz wiem, ze ten peeling nie bedzie dla mojej suchej skory. No chyba, ze kupie i jak nie bedzie pasowal, to mezowi go dam

[QUOTE=veloute;26242178]Moje d

super nabytek

Cytat:
No to Wam powiem, że mleczko (ukryta Tołpa ) super zmywa - jestem bardzo zadowolona - nie szczypią mnie oczy! Krem... No cóż, na stronce szpiegowskiej okazało się że to dax, i choć mam dopiero 30 lat to zaryzykowałam, bo potrzebowałam takiego kremu ratunkowego, żeby szybko podbudowywać np. spadek nawilżenia. Czuję się po nim świetnie. Cóż ma parafinę wysoko w składzie, ale mam nadzieję, że jednak mnie nie zapcha - bo teraz mam buzię świetną - błyskawiczne jak dla mnie działanie. Kosztuje nie całe 10 pln.

bylam bardzo ciekawa recenzji tego mleczka

a biedronka to ma w ogole kosmetyki takie na 30+ czy zaczynaja od razu od 40+ ?

kiedys kupilam maseczke...i dopiero po uzyciu jej doczytalam, ze byla na chyba 50+
lameczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 12:34   #736
kamila.bg
Rozeznanie

GG do kamila.bg

Lameczka zawsze wypróbować mozesz ten zielony żel ;nie kosztuje on majątek więc strata nie duża, a jak wiadomo kazdy ma inny rodzaj cery a nuż Tobie podpasuje
Stary 2011-04-09, 20:06   #737
judge
Zadomowienie

Witam Was tak podczytuję wasze posty i okazuje się że zgadzacie się z moimi odczuciami na temat zielonego żelu peelingującego btw jest bardzo dobry Podoba mi się sklad Moja buzia jest mieszana a po tym żelu jest matowa! o dziwo używam go od tygodnia
Największym hiciorem jest jednak nawilżająco odświeżający żel do mycia twarzy( ten niebieski ) Mam go od około miesiąca Kupiłam jeszcze na promocji za 3,99 pluje sobie w brode że nie kupilam wiecejteraz nie moge go nigdzie znalezc
Acha! zapomniałabym o mleczku do demakijażu(różowym) też bardzo przypadło mojej skórze do gustu ale zdecydowanie parafina za wysoko w składzie-otwiera pory

Parę osób poleca odżywke elisse fioletową Macie może jej skład?
Stary 2011-04-09, 20:42   #738
mon88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Witam Was tak podczytuję wasze posty i okazuje się że zgadzacie się z moimi odczuciami na temat zielonego żelu peelingującego btw jest bardzo dobry Podoba mi się sklad Moja buzia jest mieszana a po tym żelu jest matowa! o dziwo używam go od tygodnia
Największym hiciorem jest jednak nawilżająco odświeżający żel do mycia twarzy( ten niebieski ) Mam go od około miesiąca Kupiłam jeszcze na promocji za 3,99 pluje sobie w brode że nie kupilam wiecejteraz nie moge go nigdzie znalezc
Acha! zapomniałabym o mleczku do demakijażu(różowym) też bardzo przypadło mojej skórze do gustu ale zdecydowanie parafina za wysoko w składzie-otwiera pory

jak będę miała chwilkę to przepiszę skład
Stary 2011-04-09, 20:50   #739
kylie_2010
Raczkowanie

GG do kylie_2010

Zgadzam się z tym jak ktoś napisał wyżej, że wszystko trzeba wypróbować do swojej cery- ja mam mieszaną, tłustą w strefie T, ale żel kupiłam ten micelarny, różowy do cery wrażliwej i jestem bardzo zadowolona, mega wydajny, nie ściąga skóry, nie wysusza, naprawdę rewelacja. Ponadto chcę pochwalić (już kolejny raz) kremy do rąk. Wcześniej kupiłam różowy- super, ale po przeczytaniu i prześledzeniu forum wzięłam zielony i jestem mega zachwycona, jeszcze lepszy od różowego. Żadne inne firmy nie są mi potrzebne, to od tej pory mój jedyny krem, nie uczula, a skóra na rękach taka delikatna, a jeszcze z półtora miesiąca temu miałam taką suchą skórę na dłoniach-masakra, bo ja nie lubię kremować (nie lubiłam) bo wszystkie te kremy były tłuste, zostawiały taką tłustą powłokę na dłoniach i nic nie można było robić. A teraz nakładam troszeczkę kremiku zielonego z masłem shea bądź tego różowego i bajkaniska cena, strasznie wydajny, szybko się wchłania i jakie efekty
kylie_2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 22:00   #740
madzia0007
Zadomowienie

A ja mam... 9 opakowań żelu do twarzy
3 niebieskie, 5 różowych i 1 zielony. Z czego zielony zakupiłam dzisiaj (w biedronce na worcella w krakowie) i jeszcze nie wypróbowałam. Wcześniej miałam 3 opakowania żelu w starym opakowaniu niebiesko-białym i to nic innego jak ten różowy nowy żel. Kiedy zobaczyłam je ostatnimi czasy w biedrze, rzuciłam się jak głupia Jednak chyba bardziej podchodzi mi ten nowy niebieski żel z granulkami, chociaż wszystkie myją dobrze, a ten różowy najmniej wysusza i ogólnie za tą cenę myślę, że grzech nie wypróbować, szczególnie że wiadomo, że są ogólnie super, dlatego zrobiłam zapasy na rok . A propos faktu, że żele wylądowały na półkach - nie cieszyłabym się pochopnie, że wejdą do stałej oferty, bo ostatnim razem pamiętam że też były na półkach przez chwilę, miałam nadzieję, że weszły do stałej oferty, ale znowu szybko zostały rozkupione i po żelach nie było śladu.
Mam jeszcze lakier do włosów biedronkowy - super utrwala i jest tani, polecam też zmywacz do paznokci, krem do rąk, sól do kąpieli i te nowe żele pod prysznic kremowe. Maseł nigdzie nie widziałam a szkoda bo zapowiadają się obiecująco
madzia0007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 22:35   #741
kylie_2010
Raczkowanie

GG do kylie_2010

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
A ja mam... 9 opakowań żelu do twarzy
3 niebieskie, 5 różowych i 1 zielony. Z czego zielony zakupiłam dzisiaj (w biedronce na worcella w krakowie) i jeszcze nie wypróbowałam. Wcześniej miałam 3 opakowania żelu w starym opakowaniu niebiesko-białym i to nic innego jak ten różowy nowy żel. Kiedy zobaczyłam je ostatnimi czasy w biedrze, rzuciłam się jak głupia Jednak chyba bardziej podchodzi mi ten nowy niebieski żel z granulkami, chociaż wszystkie myją dobrze, a ten różowy najmniej wysusza i ogólnie za tą cenę myślę, że grzech nie wypróbować, szczególnie że wiadomo, że są ogólnie super, dlatego zrobiłam zapasy na rok . A propos faktu, że żele wylądowały na półkach - nie cieszyłabym się pochopnie, że wejdą do stałej oferty, bo ostatnim razem pamiętam że też były na półkach przez chwilę, miałam nadzieję, że weszły do stałej oferty, ale znowu szybko zostały rozkupione i po żelach nie było śladu.
Mam jeszcze lakier do włosów biedronkowy - super utrwala i jest tani, polecam też zmywacz do paznokci, krem do rąk, sól do kąpieli i te nowe żele pod prysznic kremowe. Maseł nigdzie nie widziałam a szkoda bo zapowiadają się obiecująco
Ten lakier do włosów Loretto? a który? bo chyba są 2 rodzaje?
kylie_2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 22:58   #742
zzzielona
Wtajemniczenie

A ja się wyłamię i powiem, że mi te żele naprawdę ŚREDNIO leżą... Zużyłam już 2 (a może nawet 3?!) opakowania różowego żelu i rzeczywiście... Skóra po nim nie jest ściągnięta, jest delikatny, przyjemnie pachnie, itd. Aczkolwiek wg mnie z tą delikatnością to trochę przesada.

Na różowym jest napisane, że służy również do demakijażu... A oczu nie zmywa w zasadzie w ogóle! I użycie płynu albo mleczka, czy innego specyfiku do demakijażu oczu jest koniecznością... W przypadku normalnych żeli do twarzy mogłam nimi spokojnie zmyć makijaż gdy wieczorem nie miałam siły na zabawę z innymi płynami...

Z tym niebieskim jest podobnie, ale tu w sumie jest jeszcze gorzej bo po nim mam skórę twarzy ściągniętą...

Nie wiem czy wrócę kiedykolwiek do tych żeli, może jak z Konina wróci mój dwufazowiec ukochany z Delii .
Stary 2011-04-10, 01:03   #743
madzia0007
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kylie_2010 Pokaż wiadomość
Ten lakier do włosów Loretto? a który? bo chyba są 2 rodzaje?
tak, mam wersję pomarańczową - superpołysk. co prawda nie widzę tego połysku, ale na moich rozjaśnianych włosach ciężko go osiągnąć, poza tym wcale tego nie oczekiwałam.. Dla mnie ważne że utrwala dobrze, jest tani i wydajny

A jeśli chodzi o fioletową odżywkę elisse, to niestety dla mnie jest kiepska - mam wrażenie że jeszcze bardziej wysusza mi włosy
madzia0007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 04:49   #744
veloute
Raczkowanie

Cytat:
a biedronka to ma w ogole kosmetyki takie na 30+ czy zaczynaja od razu od 40+ ?
Nie mam pojęcia...
Kurczę robią mi się pryszcze, coś mnie zapycha...
Mleczko? Krem? Baza Daxa? Kurczaki, za dużo nowości na raz
Stary 2011-04-10, 04:56   #745
lameczka
Rozeznanie

Cytat:
Nie mam pojęcia...
Kurczę robią mi się pryszcze, coś mnie zapycha...

veloute tez jeszcze nie spisz?

a moze @
lameczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 08:37   #746
johambina
Zakorzenienie

GG do johambina

Cytat:
Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
a moze @
a może jedno i drugie na raz.....
chociaż ja osobiście uważam, że za dużo na raz sobie nowych rzeczy "dałaś" i teraz sama nie wiesz co cię moglo wysypać.....
ja bym chyba odstawiła wszystko, poczekała aż wróci do normy i pojedyńczo wprowadzała poszczególne kosmetyki patrząc na reakcję....

"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 12:35   #747
Bukairyjek
Raczkowanie

ja mam fioletową wersję lakieru. w sumie to nie używam go zbyt często, nie mam co do niego jakiś specjalnych wymagań- zależy mi na tym, aby utrwalił fryzurę na trochę dłużej i wydaje mi się, że spełnia to zadanie.

używał ktoś z Was cieni biedronkowych?;> jak się spisują? (chodzi mi o te w paletkach)

Edytowane przez Bukairyjek
Czas edycji: 2011-04-10 o 13:04
Bukairyjek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 15:23   #748
actriz
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
proszę:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl, Hydroxyethylmonium, Methosulfate, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Glycerin, Styrene/Acrylates Copolymer, Behentrymonium Chloride, Cetrymonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Parfum, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Butylene, Glycol and Glycosphingolipids, Citronellol, Linalool, Limonene, CitricAcid.

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o fioletową odżywkę elisse, to niestety dla mnie jest kiepska - mam wrażenie że jeszcze bardziej wysusza mi włosy
niestety, ale podzielam opinię. na moje włosy też zadziałała nie tak jak się spodziewałam

Cytat:
Napisane przez Bukairyjek Pokaż wiadomość
używał ktoś z Was cieni biedronkowych?;> jak się spisują? (chodzi mi o te w paletkach)
hm, poszukaj na plotkowym Biedronkowym, tam dziewczyny coś o nich pisały

~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 16:28   #749
veloute
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
a może jedno i drugie na raz.....
chociaż ja osobiście uważam, że za dużo na raz sobie nowych rzeczy "dałaś" i teraz sama nie wiesz co cię moglo wysypać.....
ja bym chyba odstawiła wszystko, poczekała aż wróci do normy i pojedyńczo wprowadzała poszczególne kosmetyki patrząc na reakcję....
Wiecie no @ nie... Bo własnie jestem kilka dni po.
Już zaczyna powoli wracać do normy, potraktowałam wszystko essencowym żelem na wypryski i się chowają, chyba rzeczywiscie będę musiała stopniowo wszystko wprowadzać i się obserwować, mam nadzieję, że tydzień wystarczy, bo kosmetyki mi pasują...

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
veloute tez jeszcze nie spisz?
No już wtedy poszłam spać
Stary 2011-04-10, 16:58   #750
ama09
Zakorzenienie

Dziewczyny a jak spisują się biedronkowe żele pod prysznic?
I który balsam wybrać?

ze swojej strony jestem zadowolona z różowego żelu do twarzy(mam suchą skórę i jest ok)
ama09 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości