proste w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-03-07, 18:00   #1
ika87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
GG do ika87

Proste w這ski:)

W jaki spos鏏 bez u篡cia prostownicy uzyska efekt 豉dnych, wyprostowanych w這s闚 (mniej wiecej takich jak na fot)? Wiem, ze mozna to zrobic przy pomocy specjalnych preparat闚, nie wiem tylko ktore najlepsze no i w ogole - jakie?? Podpowiedzcie co
ika87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-03-07, 19:30   #2
Eleo765
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 806
Re: Proste w這ski:)

ech, ka盥y ma to, czego nie chcial. ja mam wlasnie takie wlosy i marze o czyms bardziej puszystym, odstajacym od glowy, lekko falujacym...
Stary 2005-03-07, 19:39   #3
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

poszukaj w watkach starych jest tam naprawde wiele info
Stary 2005-03-08, 11:38   #4
ika87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
GG do ika87

Czy mog豉bym prosi o link do tych w徠k闚 - tak b璠zie 豉twiej Z g鏎y dziekuje i pozdrawiam
ika87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-05, 20:42   #5
zuella
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
proste w這sy :)

Znacie mo瞠 jaki dobry kosmetyk wspomagaj帷y prostowanie w這s闚? Ale taki kt鏎y mo積a u篡wa razem z 瞠lazkiem do w這s闚...
zuella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-05, 20:51   #6
tarakatatula
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 511
Dot.: proste w這sy :)

z matriixa spray i z loreala proffesionel jest cos specjalnie do prostowania"zelazkiem" w atkim czranoczerwonym opakowaniu
Stary 2006-05-26, 09:57   #7
novika2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
proste w這sy

1. chcia豉m sie zapyta czy to normalne 瞠 pod spodem w這s闚 mam je proste a ju ca豉 reszta jest falowana(mo積a mie mniejsz cz窷 w這s闚 prostych a reszt nie??)
2.chcia豉bym wiedzie jakie s najlepsze metody 瞠by mie proste w這sy i 瞠by niezabardzo si niszczy造
novika2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-26, 10:23   #8
Kasiek1987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 157
Dot.: proste w這sy

1. To chyba jest mo磧iwe, poniewa w這sy na wierzchu mo瞠 s bardziej nara穎ne na dzia豉nie czynnik闚 zewn皻rznych, przez to s przesuszone i mog bardziej si kr璚i.
2. Najlepsza jest chyba prostownica, ale na d逝窺z met niszczy w這sy. Ale dobry kosmetyk mo瞠 pom鏂 je wyg豉dzi, troch obci捫y i wyprostowa. Poczytaj w徠ki o prostowaniu, jest ich naprawd du穎.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-26, 11:29   #9
tutusia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 983

Ja opowiem ciekawsz histori Mam kole瘸nk, kt鏎a w podstaw闚e mia豉 proste w這ski. Teraz (w 2 klasie liceum) ma spr篹ynki! :| I na pewno s naturalne, bo pami皻am ten etap jak w這ski zaczynaly jej si kr璚i. Ja z kolei za dzieciaka r闚niez mia豉m pro軼iutkie w這ski, teraz s nijakie, ale z u篡ciem dyfuzora mam takie loki jak na avatarze
A moja inna kole瘸nka ma z wierzchu proste w這sy, a pod spodem kr璚one.
Tak瞠 nasze w連oki potrafi p豉ta figle
tutusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-26, 13:11   #10
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Witaj Ja mam odwrotnie Pod spodem mocno kr璚one a na wierzchu proste Mo瞠sz u篡wa prostownicy, suszy i wyci庵a na grubej szczotce. Do prostownicy stosuj jakie ochronne kosmetyki i wtedy nie powinno si nic z w這skami sta. Raz na kilka dni mo積a sobie pozowli na prostownice, do codziennego stosowania raczej nie bardzo bo wysusza w這sy. Piszesz, 瞠 w這sy si faluj to mo瞠 wystarczy jaki kosmetyk prostuj帷y i wyci庵ni璚ie na szczotce?
Ninedin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-26, 13:53   #11
Gosiutka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 916

Cytat:
Napisane przez tutusia
Ja opowiem ciekawsz histori Mam kole瘸nk, kt鏎a w podstaw闚e mia豉 proste w這ski. Teraz (w 2 klasie liceum) ma spr篹ynki! :| I na pewno s naturalne, bo pami皻am ten etap jak w這ski zaczynaly jej si kr璚i. Ja z kolei za dzieciaka r闚niez mia豉m pro軼iutkie w這ski, teraz s nijakie, ale z u篡ciem dyfuzora mam takie loki jak na avatarze
A moja inna kole瘸nka ma z wierzchu proste w這sy, a pod spodem kr璚one.
Tak瞠 nasze w連oki potrafi p豉ta figle
Ja w dziecinstwie rowniez mialam prosciutkie wlosy, ktorych wogole nie szlo podkrecic, a teraz... z roku na rok coraz bardziej faluj, musze je prostowac. dziwne to jest
Gosiutka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-26, 16:32   #12
anka^^
BAN sta造

Wiadomo軼i: 595

A ja mia豉m w dziecinstwie loczki, kilka lat temu byly proste a teraz s falowane. Ciekawe co mi z nich wyjdzie za jaki czas

novika2 瞠by mie proste w這sy u篡waj odpowiednich kosmetyk闚, u mnie sprawdzi豉 si linia sunsilk (fioletowa), zw豉szcza krem No i zawsze dobrze jest miec pod r瘯 prostownice
anka^^ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-03, 12:06   #13
czerwona84
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

prostuje w這sy od 5lat wiec wiem cos o tym ...
obecnie u篡wam sunsilk"krem u豉twiajacy prostowanie" nie jest bardzo drogi a wydaje mi sie ze dobrze chroni w這sy a pozatym jest wydajnyu wiec nie przesadz z nak豉daniem bo beda ci sie szybko przet逝szcza造...
oczywiscie mozesz zajrzec do hurowni fryzjerskiej oni maja ca豉 game preparat闚 do ochrony w這sa przeb wysoka temperatura ale musisz wtedy liczyc sie z kosztami ..ja juz przez to przesz豉m
a tobie zycze powodzenia w poszukiwaniu tego najlepszego ...
w sumie jak odkryjesz jakas rewelacje to mozesz mi dac znac
chetnie wypr鏏uje
czerwona84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-03, 12:15   #14
Formika
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

Dwufazowy loton do prostowania (Wella); najpierw rozpylasz na suche w這sy a p騧niej prostujesz;
Stary 2006-08-03, 12:21   #15
Asik_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 288

Cytat:
Napisane przez czerwona84
prostuje w這sy od 5lat wiec wiem cos o tym ...
obecnie u篡wam sunsilk"krem u豉twiajacy prostowanie" nie jest bardzo drogi a wydaje mi sie ze dobrze chroni w這sy a pozatym jest wydajnyu wiec nie przesadz z nak豉daniem bo beda ci sie szybko przet逝szcza造...
oczywiscie mozesz zajrzec do hurowni fryzjerskiej oni maja ca豉 game preparat闚 do ochrony w這sa przeb wysoka temperatura ale musisz wtedy liczyc sie z kosztami ..ja juz przez to przesz豉m
a tobie zycze powodzenia w poszukiwaniu tego najlepszego ...
w sumie jak odkryjesz jakas rewelacje to mozesz mi dac znac
chetnie wypr鏏uje
5 lat ?
Ja powiem szczerze, prostowa豉m kiedy przez okres po roku z przerwami i odstawi豉m prostownice, bo baaardzo niszczy w這ski. Poza tym moj T wtedy mowi ze ma dosyc juz tych prostych w這s闚
Jeszcze niedawno widzia豉m jak prawie wszystkie dziewczyny prostowa造 a teraz wydaje mi sie , 瞠 widze coraz wiecej z tych kreconych i falowanych A ma這 osob z prostymi jak drut w這skami
Pozdrawiam serdecznie
p.s. rowniez polecam sunsilk-bo kiedys wlasnie go stosowa豉m (bez prostownicy niz tym mleczkiem niestety sie nie zdzia豉)
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-03, 12:59   #16
Maaagdaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99
GG do Maaagdaaa

hot liss loreala
Maaagdaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-03, 14:21   #17
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

termoochrona Matrix, taki spray w pomara鎍zowej butelce Na moich w這sach sprawdza si rewelacyjnie Mam falowane a uwielniam miec proste jak druty
Stary 2006-09-17, 21:22   #18
Monica17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Exclamation proste wlosy

hej allmam pytanko zna ktos moze cos b. dobrego jakis kremz jakiejs firmy lub odzywke co maksymalnie prostuje wlosy???....i jeszcze jedno pytanie..unikam prostownicy...od jakiegos czasu..i prostuje wlosy suszarka i grzebieniem...sa proste ale straszne siano;(macie cos moze dobrego by wysuszyc suszarka...potem by byly gladkie i proste??
Monica17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-17, 21:24   #19
tripka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405
Dot.: proste wlosy

niestety 瘸dna od篡wka ani krem nie wyprostuj w這s闚,mog je jedynie wyg豉dzi i obci捫y
tripka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-17, 21:51   #20
Kadunia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 439

zgadzam sie z tripk a pozatym na ten temat by這 juz duzo w徠kow wiec skorzystaj z wyszukiwarki i znajdziesz tam wiele tematow o prostowaniu i o srodkach pomocnych przy prostowaniu

Kadunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-17, 22:23   #21
shockwaves
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 698

Moje w這sy s o wiele prostsze, jak na這輳 po myciu od篡wk bez sp逝kiwania Pantene "Proste i g豉dkie". P騧niej susz w這sy suszark. Efekt oczywi軼ie mniej spektakularny ni po prostownicy, ale my郵, 瞠 warto wypr鏏owa bo od篡wka bardzo fajna i lekka.
shockwaves jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 22:27   #22
giada
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Proste wlosy

Mam w這sy proste, na ko鎍ach bardzo si wywijaj we wszystkie strony. Prostuj je dobr prostownic efalock flat champ. W這sy w ci庵u dnia po 4 godzinach zaczynaj si wywija, a jak wieje wiatr to ju wogole szkoda gadac. Kiedy rano wstaj wlosy wygladaja tak jakby wogole nie byly prostowane (a kiedy prostowalam u fryzjera trzymalo sie 2 dni) Moglabym ustawic prostownice na wyzsza temperature, ale juz raz w ten sposob spalilam pasmo. Co mam zrobic aby fryzura sie trzymala? Dziekuje z gory za odpowiedz
giada jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-21, 11:42   #23
agusiaaa89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
Dot.: Proste wlosy

Ja gdy prostuje kazde pasemko spryskuje zelem w spreju i trzyma sie nie zle, jednak nie robie tego czesto bo wlosy niszcza sie jeszcze bardziej
agusiaaa89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-21, 11:54   #24
byliczka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 876

Ja proponowa豉 bym w takiej sytuacji zrobi sobie trwa貫 prostowanie w這s闚 u fryzjera. Jest to efekt odwrotny do trwa貫j r闚niez z u篡ciem 鈔odk闚 kt鏎e mog zniszczyt struktur w這sa, ale na pewno nie tak jak codzienne ich porostowanie
Stary 2007-06-21, 11:57   #25
suwa89
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 244
Wpisy w blogu: 2

poprostu jak prostujesz te wlosy ? bo to moze byc wina tego ze 幢e prostujesz np w calosci wlosy po kawalku a to blad... dziwne ze wlosy tylko utrzymuja sie przez jakas chwile a na wietrze sa takie jak byly przed prostowaniem zwlaszcza ze mowa jest o kreciolkach na koncach wlosow hmmm... moze jakis preparacik pod prostownice utrzymujacy dluzszy efkt prostych wloskow? mnostwo jest takich pierdul w fryzjerskich salonach, wiec warto popytac ...
dbam o figur (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
my郵 o synku
id do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-21, 11:58   #26
Magnifica
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 372

Nie wiecie mo瞠 jaki jest koszt trwa貫go prostowania?
Stary 2007-06-21, 12:13   #27
byliczka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 876

Magnifica to zale篡 od salonu fryzjerskiego. O ile si nie myle co na ten temat ju by這 na wiza簑 no ale co tam mo積a powt鏎zy
Ceny wachaj si ju nawet od 50 do 1500 z. Wiadome 瞠 te ta雟ze niszcz w這sy bardziej. Trzeba popyta poprostu a tym czasem odsy豉m do w徠ku :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56496 Mi貫j lektury
Stary 2007-06-21, 12:26   #28
Agusia007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 457
GG do Agusia007

Cytat:
Napisane przez giada Poka wiadomo嗆
Mam w這sy proste, na ko鎍ach bardzo si wywijaj we wszystkie strony. Prostuj je dobr prostownic efalock flat champ. W這sy w ci庵u dnia po 4 godzinach zaczynaj si wywija, a jak wieje wiatr to ju wogole szkoda gadac. Kiedy rano wstaj wlosy wygladaja tak jakby wogole nie byly prostowane (a kiedy prostowalam u fryzjera trzymalo sie 2 dni) Moglabym ustawic prostownice na wyzsza temperature, ale juz raz w ten sposob spalilam pasmo. Co mam zrobic aby fryzura sie trzymala? Dziekuje z gory za odpowiedz
U mnie sposobem na wywijajace sie koncowki i jednoczesnie nie niszczenie ich zbytnio jest porpostu dobra odzywka wtedy wlosy naprawde po prostowaniu sie dlugo trzymaja u mnie jest to dzieki hennie treatment wax/odzywce elastycznosc i blask z nivei trzymanej pol godziny na wilgtonych wlosach
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerst顤en!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-21, 13:37   #29
marusiaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

ja polecam ten nowy balsam wyg豉dzaj帷y pantene pro-v pe軟a kontrola albo poprostu jedwab farouka. Przed prostowaniem odrobin nanie嗆 na w這sy
marusiaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-21, 13:44   #30
Magnifica
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 372

Byliczka, dzi瘯uj Poczytam

Ja w sumie ma kr璚one tylko ko鎍闚ki, a og鏊nie proste A po u篡ciu prostownicy po kilku godzinach efekt nie jest najlepszy...

Tagi
proste, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.