źle Zrobione Paznokcie żelowe !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-26, 19:24   #1
cacharelll
Raczkowanie

źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Mam problem . Miałam dziś zrobione paznokcie żelowe na szablonie i wyglądają ochydnie. Otóż Pani Stylistka nie spiłowała mi moich naturalnych ( a miałam dość długie) i do tego "dokleiła" biały żel i teraz te paznokcie od spodu są zółto - białe co wygląda bardzo brzydko Dodtakowo edne są grube drugie są cienkie , nie równe warstwy tego żelu ... A na dwóch widać moje naturalne paznokcie - a wygląda to tak : zółte plamki na białym żelu ;( Pozatym są małe pęcherzyki na kilku , jakby powietrza? Moje pytanie jest taki czy tak powinno być i czy mogę zwrócić się z reklamacją ? Planuje iść do tej Pani jutro , bo nie chce takich paznokci - wygląda to bardzo nieestetycznie Proszę pomóżcie. Jak wygląda uwzględnienie takiej reklamacji ?
cacharelll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 19:31   #2
tiara
Zadomowienie

GG do tiara
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Aczemu od razu po wykonaniu usluginie powiedzialas ze Ci sie nie podobaja? Ja bym poszla z reklamacja , ale moze Ci nie uznac, bo widzialas z czym wychodzisz. Pznokcie przeciez nie zrobily sie nagle brzydkie po wyjsciu z salonu tylko byly takie od poczatku.

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 21:23   #3
Albertyna
Zakorzenienie

Tiara ma racje, powinnas od razu zgłosic swoje uwagi.

Masz pełną racjde- paznokiec pod forme pownien być skrócony, a paznokietki równej grubosci.

Ja żeby miec zadowolone klientki, nim nabłyszcze paznokcie prosze o spojrzenie, czy klientce wszyxtko sie podoba, ewentualnie cos poprawiam aby była w pełni zadowolona- czasem jestem po prostu zmeczona i moge czegos niedopatrzeć- jestem tylko człowiekiem.
Stary 2006-05-26, 23:49   #4
cacharelll
Raczkowanie

Racja mogłam powiedzieć odrazu ale na pierwszy rzut oka nie zwróciłam na to uwagi. Dopiero jak wyszłam zobaczyłam że tak tragicznie to wygląda No cóż pójdę jutro rano i poproszę o reklamację ... Ale jak taka reklamacja wygląda? Zdejmie mi je i odda pieniądze ( nie chciałabym żeby robiła mi je drugi raz , napewno nie ona) ? Bo nie sądzę żeby dało sie je jakoś poprawić
Stary 2006-05-27, 06:59   #5
tiara
Zadomowienie

GG do tiara

Moze niech Ci odda pieniadze i jak nie jest zbyt dobra w zawodzie to lepiej nich Ci ich nie zdejmuje, bo jeszcze sie okaze, ze tego nie potrafi robic i poniszczy Ci paznokcie. Najlepiej pojdz, popros o reklamacje, zwrot pieniedzy - powiedz, ze porownalas jak te paznokcie powinny wygladac i zadasz zwrotu pieniazkow. Watpie, zeby Ci jednak calosc oddala....

Nastepnym razem popytaj na forach o sprawdzona stylistke, my sie znamy zawodowo calkiem niezle, wiec mozemy kogos polecic.

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 10:05   #6
cacharelll
Raczkowanie

Dzięki , niedługo pójdę i zobacze co wskóram , mam nadzięję że odda mi chociaż część tych pieniążków ...
Stary 2006-05-27, 23:17   #7
slodkogorzka
Przyczajenie

Ja mialam podobny przypadek. Zrobilam tipsy zelowe u kobiety, ktora od 9 lub 7 (nie pamietam juz) lat ma swoj salonik. Pani byla mila i sympatyczna.Tipsy robila mnie i mojej przyjaciolce. Mnie po 2 dniach zaczelo podchodzic powietrze, a kolezance zel popekal. Poszlysmy z reklamacja. Pani nam zdjela z wielkim oburzeniem te paznokcie, przy tym sugerujac, ze a)moczylysmy je w ace, b) rylysmy nimi w ziemi - co po prostu bylo absurdalne. W koncu powiedziala cytuje: "czego sie spodziewalyscie za 60 zl" Idealnie podsumowala siebie i swoja prace... Pieniedzy wcale nie oddala, ale sciagnela bezplatnie (nie wiem czy za taka usluge tez sie placi czy nie) PS. zwrotu pieniedzy domagałysmy sie z godzinke, az w koncu szkoda nam bylo sie z nia uzerac i dalysmy za wygrana
Mala rada - jesli decydujesz sie na paznokcie, zobacz jekie nosi je kosmetyczka! ( ta "moja" miala fatalne- ale powiedziala ,ze na nich trenuje)
slodkogorzka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 14:16   #8
zaczarovana
Wtajemniczenie

GG do zaczarovana

Slodkogorzka no to masz doświadczenie na przyszłość
Ale ja bym zrobiła wojnę i nie dała tak łatwo za wygraną (ale tak to jest jak się jest awanturnikiem )
zaczarovana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 14:53   #9
slodkogorzka
Przyczajenie

Zaczarovana je jestem bardzo wybuchowa, zreszta kolezanka tez - obie jestesmy zodiakalnymi lwicami :P, ale po prostu rece mi opadly, gdyz to babsko bylo tak beszczelne a poza tym w tamtym dniu wyjezdzalam nad morze i szkoda mi bylo kazdej minutki
slodkogorzka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 15:46   #10
chiqita
Raczkowanie

jeśli sątak źle wykonane to je pokazna fotkach.........
chiqita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 20:59   #11
cacharelll
Raczkowanie

Próbowałam zrobić fotki telefonem ale były tak nie wyraźne że stwierdziłam że nie ma sensu ich zamieszczać . Byłam wczoraj w tym salonie i powiedziano mi że mam przyjść jutro jak będzie szefowa . No zobaczymy co z tego będzie. Co gorsza zauważyłam dziś że żel zaczyna zwyczajnie "odchodzić" tak jak stary lakier po bokach! A Pani która mi robiła miała krótkie , nie pomalowane średnio zadbane paznokcie... No nic będę się kłóciła.
Stary 2006-05-29, 09:26   #12
chiqita
Raczkowanie

szkoda że nie masz cyfrówki
: (:
Stary 2006-05-29, 09:27   #13
chiqita
Raczkowanie

<japończyk> nie martw się będzie dobrze
Stary 2006-05-29, 16:41   #14
cacharelll
Raczkowanie

Byłam i rozmawiałam z tą Panią co mi robiła , i ona mi wmawia że paznokcie muszą być długie bo by mi szablonu nie doczepiła ? Ale ja miałam naprawdę dosyć długie paznokcie , więc sądze że powinna mi spiłować tak żeby minimalnie wystawały za opuszek , żeby tego nie było widać. A co śmieszniejsze powiedziała że muszą być grube i nierówne bo by mi sie łatwo połamały ! Absurd normalnie . A i powiedziała że według niej są ładne ( jest pierwszą osobą która to powiedziała! )Za godzinę będę się kłóciła z szefową... Ale bardzo się wkurzę jak mi nie uzwględniom tej reklamacji . Nie dość że zniszczyła mi paznokcie to jeszcze straciłam kasę ( 90 zł)
Stary 2006-05-29, 17:20   #15
Aguska86
Raczkowanie

GG do Aguska86

90 zl??????????? I jeszcze takie kity Ci wciska?????? Jeeeeeeeeezuuuuuu!!!!!!!! !
Aguska86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 17:40   #16
houseofcolours
Zadomowienie

GG do houseofcolours

tak przy okazji tego wątku to może i ja się wypowiem na ten temat, który obcy mi wcale nie jest. Nie znam się co prawda na technice robienia ale od ok 5 lat noszę sztuczne paznokcie (żelowe, akrylowe, na tipsie na formie różne miałam) praktycznie bez przerwy. I powiem szczerze, że tylko raz miałam dobrze założone paznokcie (żel na tipsie to był akurat), które robiła mi pewna dziewczyna na szkoleniu i bardzo się starała, było to czasochłonne bo ok 8 godzin, ale takich paznokci w życiu nie miałam. Baaaaaardzo się dzieczyna postarała i nosiłam te paznockie ponad 3 miesiące bez żadnej odnowy (potem ściagnęła bo w ramach tego szkolenia miała też usuwanie tego) a wszystkie manicurzystki 'profesjonalistki', które kasowały nie mało, niestety robiły wszystko na czas i nie starannie przez co już kilka dni po takim robieniu to podchodziło mi powietrze to coś się odklejało itp. Jak widać po dziewczynie ze szkolenia, która robiła paznokcie na ocenę i dyplom można zrobić ładnie- jak się tylko chce.
Stary 2006-05-29, 20:27   #17
cacharelll
Raczkowanie

No więc byłam i rozmawiałam z tą całą szefową . Powiedziała ,że mogą zostać poprawione te które mi się nie podobają , pójdą do dokładnej obróbki. o zobaczymy , umówiłam sie na środę. Ale chyba będą musiały zostać pprawione wszystkie bo pod wszystkie podchodzi mi powietrze ... O zwrocie pieniędzy nawet nie myślała , chociaż ja wolałabym taką opcję. Poszłabym do kogoś kto sie na tym zna...
Houseofcolours 8 godzin? Mi robiła te paznokcie w niecałe 1,5 godziny ...
Stary 2006-05-29, 20:41   #18
Luxstar
Raczkowanie

Zakładanie tipsów żelowych trwa ok 2,5- 3 h... Nie dziwie sie ze jestes niezadowolona, czas pracy expresowy ale to przekłada się na ich kiepska jakosc :/
Luxstar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 20:49   #19
Albertyna
Zakorzenienie

Choc sama robie paznokietki w 2,5-3 godziny, to znam osoby robiace sliczne prze 1,5h
.
Stary 2006-05-29, 20:54   #20
Luxstar
Raczkowanie

jak ktos ma wprawną rączkę (nie zebys Ty nie miała Albertyno) to zrobi nawet w 1,5 h
Byle żel był dobrej jakości, bo jak ktoś robi szybko i w dodatku jakimis słabymi produktami to efekty sa opłakane.
Stary 2006-05-29, 20:58   #21
aguskaaa
Raczkowanie

pazurki można zrobić w 1,5 h to kwestia wprawy...
Zawsze jednak należy udac sie do profesjonalisty co szanuje siebie, swoja pracę pasję i innych.
Nie wiem skąd biorą sie takie pseudo stylistki co tylko 1 potrafia, kasę od ludzi wyciągac.
Pozdrawiam
aguskaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 20:58   #22
aguskaaa
Raczkowanie

pazurki można zrobić w 1,5 h to kwestia wprawy...
Zawsze jednak należy udac sie do profesjonalisty co szanuje siebie, swoja pracę pasję i innych.
Nie wiem skąd biorą sie takie pseudo stylistki co tylko 1 potrafia, kasę od ludzi wyciągac za spartaczona robote
Pozdrawiam
aguskaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 21:03   #23
Luxstar
Raczkowanie

Niestety na nasze nieszczęscie w kazdej profesji znajdą sie takie "przypadki"...
Stary 2006-05-31, 11:12   #24
cacharelll
Raczkowanie

A może któraś z was poleci mi dobrą stylistkę w Toruniu ?
Stary 2006-06-01, 13:22   #25
haallka
Wtajemniczenie

no ciekawa jestem co z tego wyniknie mam nadzieje ze po drugiej wizycie bedziesz bardziej zadowolona... moze popros zeby Ci je zdjela i zalozyla na tipsy... to powinno byc bardziej estetyzne
haallka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 02:59   #26
Luxstar
Raczkowanie

Jesli kobieta zalozyla Ci w tak ordynarny sposob tipsy, to lepiej nie rob kolejnych u niej! Popros o zdjecie tych starych i lepiej udaj sie do innej stylistki
Stary 2006-06-06, 10:59   #27
Poetka22
Raczkowanie

GG do Poetka22

SZOK!!!
Współczuję gorąco takiej niemiłej sytuacji!!!
Jeśli ta "stylistka " tak nędznie wykonała żel na szblonie, to jak będzie wyglądał na TIPSIE? Podejrzewam, że przyklei je nieumiejętnie, a to wiąże się z pęcherzykami powietrza pod tipsem, a to może doprowadzić do grzybicy.
Ja bym uciekała gdzie pieprz rośnie i zrobiłabym
pseudo gabinetowi odpowiedniąreklamę
Tej pani należy się lanie...

ZAPRASZAM NA MÓJ PAZURKOWY WĄTEK
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134430
Poetka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 18:43   #28
taniacos
Rozeznanie

co za głupie babsko,ja bym jej wytkneła błędy,współczuję takiej okropnej sytuacji.Sama taki horror przeżyłam kiedyś i mam nauczke.Teraz uważniej sprawdzam panie stylistki.
taniacos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 00:45   #29
Albertyna
Zakorzenienie

Cytat:
Jeśli ta "stylistka " tak nędznie wykonała żel na szblonie, to jak będzie wyglądał na TIPSIE?
Na szablonie jest trudniej zrobic niz na tipsie, zatem pewnie z tipsami poradziłaby sobie lepiej
Stary 2006-06-10, 10:40   #30
EDYTKA
Przyczajenie

GG do EDYTKA

Widzę, że wiele z Was zna się na paznokciach, bardzo prosze więc o radę.
Otóż planuję zrobić sobie kurs stylizacji paznokci. Chciałabym być w tym dobra, w przyszłości miec zadowolone klientki. Napiszcie mi ile muszę ćwiczyć żeby wyrobić sobie rękę, żeby być profesjonalistką. Wiem, że cały czas będę musiała się szkolić i uczyć, ale chodzi mi o to ile będę musiała schrzanić paznokci zanim zacznę robić takie jakie mają być.
Jest to dla mnie niezwykle ważne, chcę i muszę zmienić coś w swoim życiu, dlatego błagam doradźcie mi...
EDYTKA jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości