Solarium & Zdrowa cera - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-09, 12:30   #451
Misiata
Raczkowanie

Dot.: Solarium & Zdrowa cera

mam problem i prosze was abyście mi coś poradziły dotyczy oczywiście solarium. ja omijam go z daleka za to uwielbiam samoopalcze i balsamiki brązujące ale... mojemu facetowi NIE DA SIĘ przetłumaczyć żeby zrezygnował z solarium! już wszelkich metod próbowałam, mówiłam o negatywnych skutkach o tym że będzie cały pomarszczony w przyszłości ale nic... on nadal jest uparty i chodzi do tej trumny.... uważa że tak lepiej wygląda nie jest blady itp. a balsamem brązującym to on się w życiu nie wysmaruje co ja mam robić??
Misiata jest offline  
Stary 2006-08-09, 12:56   #452
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
Tytył tego wątku powinien brzmieć solarium ALBO zdrowa cera.
.
tak, niestety taka jest prawda, niestety dziewczyny nadal korzystają z łóżek i myslą ze skóa i tak zdrowa będzie ,a figa z makiem z fyrnysiakiem! nie ma zdrowej opalenizny, chyba ze z samoopalacza i nestety dziewczyny , które się sprzeczają z tym faktem nie zdają sprawy sobie z tego ze my kosmetyczki i osoby ktore dbają o swoją skórę mają rację...raczej nie chcą tego słucgać ..wystarczy skoczyć na biochemię , i poczytać posty osób które troszczą się o wygląd skóry aby była piekna na lata : od słońca i solarium z daleka!
Emilia1 jest offline  
Stary 2006-08-09, 12:57   #453
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Misiata
mam problem i prosze was abyście mi coś poradziły dotyczy oczywiście solarium. ja omijam go z daleka za to uwielbiam samoopalcze i balsamiki brązujące ale... mojemu facetowi NIE DA SIĘ przetłumaczyć żeby zrezygnował z solarium! już wszelkich metod próbowałam, mówiłam o negatywnych skutkach o tym że będzie cały pomarszczony w przyszłości ale nic... on nadal jest uparty i chodzi do tej trumny.... uważa że tak lepiej wygląda nie jest blady itp. a balsamem brązującym to on się w życiu nie wysmaruje co ja mam robić??
to jest właśnie przykład skoro nawet Twoich argumentów nie słucha, my nic nie poradzimy. podsoon mu może wizaż na odpowiedniej stronie gdzie stanowczo krytykujemy solaris
Emilia1 jest offline  
Stary 2006-08-09, 13:06   #454
Misiata
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aniolekandrzejka1
to jest właśnie przykład skoro nawet Twoich argumentów nie słucha, my nic nie poradzimy. podsoon mu może wizaż na odpowiedniej stronie gdzie stanowczo krytykujemy solaris

oj tak... powie że przesadzamy mi już brak słów... nie powiem bo ładnie mu w tej opaleniźnie, ale wiem że przyszłościowe skutki będą tragiczne... a tak wogóle to słyszałyście o tym że solarium może powodować impotencje??
Misiata jest offline  
Stary 2006-08-10, 12:06   #455
Emilia1
Zakorzenienie

ja słyszałam , ale czego to solarium NIE POWODUJE????
Emilia1 jest offline  
Stary 2006-08-10, 14:02   #456
jennuś
Zakorzenienie

nie zamierzam nigdy w życiu chodzić regularnie do solarium, bo to za bardzo szkodzi. ale niestety nie wyobrazam sobie pójścia na 100dniówkę którą mam w styczniu bez wizyt na solarium, już sie nastawilam na to i nie zrezygnuje, oczywiscie zaraz po studniowce przestane chodzić, ale chce zacząć jakies 2 miesiace przed i chodzic raz w tygodniu na 10 min. Myślicie że to tez mi bardzo zaszkodzi ?? Nie chce iść blada (mam jasna cere) w mojej dość odkrytej sukience (już wiem w jakiej pojde ) tym bardziej że wokół mnie dziewczyny beda opalone, bo jak na razie z tego co lsyszalam to nawet moja psiapsiola chce isc na solarkę a jak ona juz sie zdecydowala na to to juz cud. Aha i czy mogę samorwac sie przez solarką kremem z filtrem 12 ?
Stary 2006-08-10, 14:07   #457
aneczka8
Zadomowienie

Ja tez nie jestem zwolenniczka solarium i normalnie nie chodze ale przed jakas impreza waznejsza lubie sobie pochodzic 2 albo 1 w tygodniu na 10 min zeby lepiej wygladac. Smaruje sie wtedy kremem z filtrami... nie wiem czy one pomagaja ale zawsze lepsze to niz nic
aneczka8 jest offline  
Stary 2006-08-10, 14:12   #458
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Cytat:
Napisane przez aneczka8
Ja tez nie jestem zwolenniczka solarium i normalnie nie chodze ale przed jakas impreza waznejsza lubie sobie pochodzic 2 albo 1 w tygodniu na 10 min zeby lepiej wygladac. Smaruje sie wtedy kremem z filtrami... nie wiem czy one pomagaja ale zawsze lepsze to niz nic

Proszę Cię Kremy z filtrami przeznaczone są do ochrony skóry przed Słońcem a nie przed solarium. Są odpowiednie kosmetyki , których używa się tylko na solarium.
I wcale sie z Toba nie zgodzę , że "lepsze to niz nic"
mona1978 jest offline  
Stary 2006-08-10, 14:14   #459
jennuś
Zakorzenienie

pytam o te filtry, bo wole miec taką chociaz ochrone, mimo tego ze slyszalam ze nie powinno sie uzywac kosmetykow do oplania na sloncu w solarium, ale zwyczajnie mnie nie stać na kupno tylu saszetek, za kazdeym wyjsciem na solarke musze kupowac jedna saszetke ktora kosztujke 8 zl, a to mnie zbankrutuje poza tym wydaje mi sie ze te saszetki nie mają zabezpieczenia tylko pozwalaja uzyskac ladny kolor opalenizny , przynajmniej mnie sie tak wydaje ale oczywiscie moge sie mylic
Stary 2006-08-10, 14:31   #460
aneczka8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mona1978
Proszę Cię Kremy z filtrami przeznaczone są do ochrony skóry przed Słońcem a nie przed solarium. Są odpowiednie kosmetyki , których używa się tylko na solarium.
I wcale sie z Toba nie zgodzę , że "lepsze to niz nic"
Zgadzam sie z Toba ze najlepsze sa kosmetyki przeznaczone do solarium bo poza ochrona UV zapobiegaja odwodnieniu skory moga tez przyspieszac opalanie itd... i nie dodalam ze takowych staram sie zawsze uzywac... ale jesli zdarzy sie ze mi zabraknie to wole sie posmarowac takim na slonce niz polozyc sie bez kremiku na lozko...
aneczka8 jest offline  
Stary 2006-08-10, 15:20   #461
Misiata
Raczkowanie

naprawde bardzo ładnie wygląda opalenizna ale cena jaką się za nią płaci (lub zapłaci w przyszłości niestety jest bardzo wysoka. w solarium filtry nic nie dają. mam znajoma która pracuje na solarce chodź sama naa nią nie chodzi i opowiada mi jak niektórzy uzależnają się od solarium. to jest straszne. ja zostaje przy samopalczach i brązerach różnego rodzaju aneczko8 to prawda że lepiej sięczymś wysmarować niż niczym ale to i tak nie zapewni ci dostatecznej ochrony. ja byłam na studniówce wysmarowana samopalaczem i nie widać było różnicy od "solarek" tylko trzeba go bardzo dobrze rzozsmarować i zacząc kilkudniową "kuracje"
Misiata jest offline  
Stary 2006-08-10, 15:36   #462
mabo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jennuś
pytam o te filtry, bo wole miec taką chociaz ochrone, mimo tego ze slyszalam ze nie powinno sie uzywac kosmetykow do oplania na sloncu w solarium, ale zwyczajnie mnie nie stać na kupno tylu saszetek, za kazdeym wyjsciem na solarke musze kupowac jedna saszetke ktora kosztujke 8 zl, a to mnie zbankrutuje poza tym wydaje mi sie ze te saszetki nie mają zabezpieczenia tylko pozwalaja uzyskac ladny kolor opalenizny , przynajmniej mnie sie tak wydaje ale oczywiscie moge sie mylic
jennuś używanie kosmetyków z filtrami, które są przeznaczone do używania podczas przebywania na słońcu, w solarium nie jest dobrym pomysłem,

co do saszetek - wcale nie zbankrutujesz
taka saszetka spokojnie może wystarczyć na 2 użycia, ważne tylko żebyś wybrała saszetkę z zawartością adekwatną do Twych potrzeb, a nadużytą, jeśli masz sprawdzony salon, w którym znajduje się solarium będziesz mogła przechować do następnego razu u personelu,
a jeśli planujesz kilkanaście wizyt być może bardziej opłacalne będzie zakupienie/zamówienie całej tuby balsamu

jednak jeśli szarpnięcie się na taką saszetkę dostępną w solarium jest dla Ciebie mimo wszystko zbyt dużym obciążeniem finansowym to polecam balsam przyśpieszający opalanie do stosowania na słońcu i w solarium z firmy DaxCosmetics w saszetce - dostaniesz go w sklepie kosmetycznym, jest o wiele tańszy niż profesjonalne solaryjne kosmetyki chyba ok. 2 zł
nie pamiętam dokładnie, sama miałam w zeszłym roku studniówkę i kilka razy właśnie emulsję z dax'a stosowałam (tym bardziej, że poleciły mi go znajome - sama nic konkretnego o działaniu napisać nie mogę, bo jedynie w okresie przedstudniówkowym korzystałam z solarium i za mało razy się w związku z tym dax'em smarowałam żeby coś konkretnego powiedzieć, no ale przyśpieszać opalanie przyśpieszał )

chciałam wkleić tu zdjęcie tej saszetki, ale niestety na stronie dax cosmetics nie znalazłam... mam nadzieję, że nie wycofali, bo wtedy moje wypociny tu okazałyby się nadaremne

edit: i jeszcze co do właściwości emulsji z sasztek - rzeczywiście przede wszystkim przyśpieszają opalanie lub są pomocne w uzyskaniu ładnej opalenizny podczas opalania, ale też nawilżają i zawierają składniki opóźniające proces starzenia się skóry itp. ... ja sama niezbyt komfortowo czułam się, gdy musiałam skorzystać z solarium 'na sucho' bez posmarowania się emulsją przede wszystkim dlatego, że solarium jednak baaardzo wysusza skórę
mabo jest offline  
Stary 2006-08-10, 15:46   #463
SyskA_a
Raczkowanie

ej dizewczyna ja to juz sie tak zakołowalam...ze nie wiem co robic:p bo tak lubie opalenizne..jak jetsem blada to sie zle cuzje..ale fakt nie chce potem miec zmarczke na zmarszce.. na solarium chodzilam od czasu do czasu ..ale zeby na solarium miec ładna opalenizne to bym musiala czesicej to robic i ciagle..bo to szybko blednie...majatek idize na tym stracic. chyba bede od czasu do czasu chodizla.. 2 razy w miesiacu i kremy brazujace bo co innego robic
Stary 2006-08-10, 17:01   #464
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Wybór zawsze należy do nas - każdy dokonuje go na swoją odpowiedzialność - wiadomo albo zdrowa jasna cera albo wyglądająca na "zdrową" starzejąca się skóra.

mona1978 jest offline  
Stary 2006-08-10, 18:01   #465
aneczka8
Zadomowienie

Nie popadajmy tez w skranosci. To ze ktos pojdzie kilka razy na solarium przed jakas uroczystoscia zeby skora lepiej wygladala i jeszcze przed tym zabezpieczy sie kremem to nie znaczy ze zestarzeje sie o wiele szybciej czy w "brzydszy" sposob niz osoba ktora na solarium nie chodzila. Nie mam tu na mysli oczywiscie "solaryjnych dziewczyn" ktore lato czy zima opalone sa na braz spedzajac po 20 min w solarium.
aneczka8 jest offline  
Stary 2006-08-10, 18:14   #466
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Aneczko Nie chcę podejmować polemiki na ten temat bo każda z nas ma inne zdanie na ten temat i koniec końców zaraz się rozpęta piekło
Nie potępiam dziewczyn, które chodzą na solarium - dla mnie to nie jest ważne ile razy się chodzi i jak często - jeżeli muszę używam brązera, inne osoby chodzą na solarium...., które jednak przyczynia się do szybszego starzenia się naszej skóry
Nie chcę nikomu nakazywać "NIE chodź" na solarium - po prostu w tym wątku zostały przedstawione chyba wszystkie możliwe opcje po to by ułatwić wybór niezaznajomionym w temacie wizażankom.
Dla mnie jakakolwiek minuta spędzona w solarium = szybsze starzenie. Moja teoria i jej się trzymam,nie przekonuję do niej. Choć gdybym wiedziała, że jest sens przekonywałabym do upadłego

mona1978 jest offline  
Stary 2006-08-10, 21:45   #467
Ray
Zakorzenienie

to sa wlasnie efekty solarium.. chodzac na solarium tego nie widac... ale kiedy przestajemy nagle skora odczuwa bol tych sztucznych promieni... po pierwsze skora dostaje przebarwien i plam bo kiedy czesto chodzimy skora nie nadaza z produjca melaniny ktora chroni przed uv i powstaja w zwiazku z tym biale odbarwienia.. druga sprawa skroa sie broni jak moze dlatego zwieksza grubosc warstwy rogowej by nie przepuiszczac uv ale co za tym idzie grubsza warstwa rogowa tym wiecej pozapychyanych porow ( ujsc gruczolow lojowych) i przesuszen skory.... do tego uv niszczy kolagen odpowiedzialny za elastycznosc skory i jej mlody wyglad... dlatego panie mlode ktore sie czesto opalaja po 10 latyach iwdac tego efekt bo od razu go nie widac... zmarszczki sa okropne gdyby tylko zmarszczki te wywolane uv nie da sie zlikwidowac a jesli tak to kilkuletnia kuracja retinoidami.. dlatego jesli kobiety chca mlodo wygladac i ladnie powinny stosowac filtry .. to za 100% zaprocentuje pozniej mniej przebarwien mnniej zmarszczek i efektow starzenia lepiej juz polozyc ciemniejszy podklad a opalic sobie troszkie cialo poza twarza ale jak kto woli w sumie w moim zawodzie im wiecej takich korzystajacyh z solarium tym wiecej pracy
Stary 2006-08-10, 21:50   #468
Ray
Zakorzenienie

co dos karjnosci to jak kto woli nie sadze by wielkie szkody byly pojsciem raz na rok czyd wa w celu imprezy nop sylwestra czy slubu.. ale chodzic regularnie i przesadnie to wspolczuje tym paniom moge powiedziec tylko na przekonanie ze w pracy mam kolezanke ktora stosowala filtry jest blada fakt ale ladnie maluje oczy co odwraca uwage nie uwierzylam jak powiedziala mi ile ma lat.. dala bym jej gora 30 a ona ma 18 letniego syna i jest grubo po 40 zadnej operacji nie miala nic po prostru filtry stosowala wiec zachecam ona mnie bardzo przekonala
Stary 2006-08-11, 01:00   #469
Mrs.Lara
Raczkowanie

No to ja tez sie wypowiem.
Tez mam problem z cera i w najgorszych przypadkach zwalczam solarium. Solarium niszczy skore? No pewnie! Tylko ja wole miec pare lat wiecej niz dziury na twarzy od syfow. A tak na marginesie jestem za wyciskaniem ich ale tylko gdy sie da. Nic na sile. Zalegajaca ropa robi kratery! Wiem bo przetestowalam. Wracajac do tematu- uzywam beta-karotenu, filtrow i zdrowego rozsadku. Raz w miesiacu (nieraz 2x)sesja 10-15 min wystarczy. Wiem jaki promienie UV dzialaja na skore. A czy wy wiecie co robia pryszcze? Od podstawowki sie z nimi meczylam. Pozostaly mi jak wczesniej wspomnialam kratery plamy i przebarwienia. Teraz bez conajmniej pudru nie moge wyjsc, a jestem przeciwna tapetom na twarzy.
Tak ze solarium jest dla niektorych wybawieniem. Tym bardziej ze gdy czas rozebrac sie na plazy nie widac nic wiecej jak krostki na plecach.

Nie dla wszystkich jest solarium. Tym bardziej tych ktorzy chca "piekniej" wygladac. Tak samo jak wyglad opalonych mezczyzn w srodku zimy jest tak samo nie meskie jak nakladanie samoopalacza.

Suma sumarum: kazdy nalog jest szkodliwy dla zdrowia.
Mrs.Lara jest offline  
Stary 2006-08-11, 08:08   #470
Ray
Zakorzenienie

hmm.. wiesz troche widze ze masz malo wiedzy na temat wagrow i solarium.... solarium dla nikogo nie jest wybawieniem.. to bzdura... owszem wysusza skore ale nie wiesz ze wysuszajac skore skora tez sie broni powiekszajac warstwe rogowa ktora zapycha ujscia gruczolow lojowych i tworzy sie zamkniete kolo chodzisz na solarium wysusza skore uwazasz ze krost nie ma tyle ze one sa pod skora i jak tylko odsatwisz solarium wyskocza ze zdwojona sila..a przy czestym solarium jeszcze powstanie zszarzala cera przebarwienia i zmarszczki... nie lepiej isc do dermatologa po antybiotyk ktory bedzie wysuszal krostki badz masc ichtiolowa badz cynk ktory tez wysusza???

co do samooplacza dobrze nalozony nie stwoerrzy problemu tylko trzeba umiwc go nakladac.. samooplaacze nie maja zwiazku z melanocytami w zwiazku z tym nie pobudzaja ich ani nie powoduja przebarwien chyba ze ktos go zle nalozy to powastaja tylko i wylacznie ze zlego nalozenia ale to peelingami da sie zlikwidowac a przebarwien wywolanych uv ciezko poniewaz czasami sa one trwalae poprzez uszkodzenie melanocytow
Stary 2006-08-11, 09:32   #471
karolca
Zakorzenienie

Wszystko już było...

♥ ♥ ♥

Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline  
Stary 2006-08-12, 00:11   #472
Mrs.Lara
Raczkowanie

Cytat:
hmm.. wiesz troche widze ze masz malo wiedzy na temat wagrow i solarium.... solarium dla nikogo nie jest wybawieniem.. to bzdura... owszem wysusza skore ale nie wiesz ze wysuszajac skore skora tez sie broni powiekszajac warstwe rogowa ktora zapycha ujscia gruczolow lojowych i tworzy sie zamkniete kolo chodzisz na solarium wysusza skore uwazasz ze krost nie ma tyle ze one sa pod skora i jak tylko odsatwisz solarium wyskocza ze zdwojona sila..a przy czestym solarium jeszcze powstanie zszarzala cera przebarwienia i zmarszczki... nie lepiej isc do dermatologa po antybiotyk ktory bedzie wysuszal krostki badz masc ichtiolowa badz cynk ktory tez wysusza???
Ja mam dosc juz lekarzy i ich leczenia. Myslisz ze nie chodzilam? A ile cudow uzywalam...
Puki co mnie to pomaga i jest lepsze niz ropniaki i inne sprawy. A o zmarszczki sie nie martwie. Nie musze wygladac na mniej niz mam, poza tym raz w m-cu to nic strasznego.
Mrs.Lara jest offline  
Stary 2006-08-13, 14:29   #473
venuss1
Raczkowanie

Mam pytanko. Nie jestem zwolenniczką solarki, nigdy nie korzystalam z tego rodzaju opalania, na sloneczko tez uwazam i stosuje filtry, w dodatku w roku szkolnym codziennie pije soczki marchwiowe co mi zapewnia ladny, naturalny koloryt twarzy, choc sama nie mam bladej karnacji. Czeka mnie 100-dniowka i pomyslalam, ze przed nia nie zaszkodzilo by mi gdybym sie wybrala tak ze 3 razy na solarke? Jeszcze jak bede stosowac krem brazujacy i pic te soczki to powinno mnie szybko zlapac? Dodam ze na braz mnie opala. Moglybyscie powiedziec co o tym sadzicie?
Stary 2006-08-13, 15:14   #474
Babygia
Zadomowienie

Solarium i zdrowa cera????
To zaprzeczenie samo w sobie.
Kocham slonce,ale nie smaze sie na nim jak kurczak na grillu.
Dlatego tez (no dobra,dobre geny tez robia swoje),pomimo "podeszlego" wieku nie mam ani pol zmarszczki,nic mi nie wiotczeje,zero przebarwien.
Poza tym-jakbys sobie tego nie wmawiala-opalenizna z solarium nigdy nie wyglada naturalnie!
lepiej blada,ale zadbana cera do poznego wieku!
Babygia jest offline  
Stary 2006-08-13, 15:58   #475
Mrs.Lara
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Babygia
Solarium i zdrowa cera????
To zaprzeczenie samo w sobie.
Kocham slonce,ale nie smaze sie na nim jak kurczak na grillu.
Dlatego tez (no dobra,dobre geny tez robia swoje),pomimo "podeszlego" wieku nie mam ani pol zmarszczki,nic mi nie wiotczeje,zero przebarwien.
Poza tym-jakbys sobie tego nie wmawiala-opalenizna z solarium nigdy nie wyglada naturalnie!
lepiej blada,ale zadbana cera do poznego wieku!
Tylko orzej jak ktos ma zniszczona cere ale przez cos innego niz solarium....Zostaje tylko gruba warsztwa fluidu, najwyzej pozniej bedzie ktos mowil ze jestem tapeciara Na blizny i przebarwienia nic nie poradzisz.
Mrs.Lara jest offline  
Stary 2006-08-14, 11:26   #476
Emilia1
Zakorzenienie

na przebarwienia są dobre takze retinoidy . zabieg yellow peel , na bazie kwasu retinowego - tretinoiny jest dobey, ale można także retinem A , czy atredermem, differinem, wywabić je. najpierw polecałaby wyproobować preparaty z apteki na przebarwienia- jak nie dadzą efektu - wtedy sięgnąć po coś mocniejszego
Emilia1 jest offline  
Stary 2006-08-14, 12:19   #477
kamisan
Raczkowanie

Jezeli chodzi o solarium...pojawiam sie tam tylko przez sylwkiem albo wiekszym wyjsciem.Wspolczuje dziewczynom,ktore spedzaja tam wiekszosc czasu. Co z tego ze moze to pomaga na cere...to dziala tylko przez pare dni...a potem..szkoda gadac...Nie polecam...Musze powiedziec ze mam kolezanke,ktora poszla kiedys na solarium i zasnela w kabinie.Byla tam dokladnie 75 minut( boze...)Kobieta ktora to obslugiwala zapomniala o niej(o ustawieniu zegara chyba tez:/)Nie chcielibyscie jej zobaczyc poTo odbilo sie na jej zdrowiu..i z pewnoscia do konca zycia bedzie miala problemy
Stary 2006-08-14, 14:53   #478
mabo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kamisan
Jezeli chodzi o solarium...pojawiam sie tam tylko przez sylwkiem albo wiekszym wyjsciem.Wspolczuje dziewczynom,ktore spedzaja tam wiekszosc czasu. Co z tego ze moze to pomaga na cere...to dziala tylko przez pare dni...a potem..szkoda gadac...Nie polecam...Musze powiedziec ze mam kolezanke,ktora poszla kiedys na solarium i zasnela w kabinie.Byla tam dokladnie 75 minut( boze...)Kobieta ktora to obslugiwala zapomniala o niej(o ustawieniu zegara chyba tez:/)Nie chcielibyscie jej zobaczyc poTo odbilo sie na jej zdrowiu..i z pewnoscia do konca zycia bedzie miala problemy
aż chciałoby się powiedzieć: niewiarygodne
jestem po prostu w szoku

czy solarium, w którym miało miejsce to zdarzenie nadal funkcjonuje?
Aż ciężko mi uwierzyć, że można coś takiego w ogóle przeżyć. Szok.
mabo jest offline  
Stary 2006-08-14, 15:27   #479
kamisan
Raczkowanie

Nie wiem czy nadal funkcjonuje...mam nadzieję że nie...O ile wiem właścicielka miala jakieś kłopoty przez to. Najlepsze jednak byly jej słowa po tych zdarzeniu: dziewczynko teraz musisz używac dużo kremu:/:/.Ehhh tacy ludzie:/
Stary 2006-08-14, 23:44   #480
Mrs.Lara
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aniolekandrzejka1
na przebarwienia są dobre takze retinoidy . zabieg yellow peel , na bazie kwasu retinowego - tretinoiny jest dobey, ale można także retinem A , czy atredermem, differinem, wywabić je. najpierw polecałaby wyproobować preparaty z apteki na przebarwienia- jak nie dadzą efektu - wtedy sięgnąć po coś mocniejszego
Po pierwsze nie mam zbyt duzo pieniazkow na leczenie, po drugie mam tez inny problem z cera. A mianowicie uczulenie na sterydy. Ale to juz zupelnie innahistoria. Nie moge pierwszym lepszym lekiem sie smarowac bo pozniej mam duzo wieksze problemy.
Mrs.Lara jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości