Solarium & Zdrowa cera - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-06-02, 18:57   #241
amika79
Wtajemniczenie

Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez ...:::AnGeL:::...
Sluchaj malenka ja moge pisac co chce i gdzie chce,

Oj, AnGeL, nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz...
Stary 2006-06-02, 19:21   #242
tula1980
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez amika79

Przeciez to jest FORUM wiec co ma pisac to co tylko wam sie podoba??
Stary 2006-06-02, 19:26   #243
kochanie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka
Przebrnełam prawie przez cały wątek, i postanowiłam definitywnie zerwać z solarjum. Dopiero teraz, po dłuższej przerwie zobaczyłam negatywne skutki jak , wągry pryszcze, plamki...musze nauczyć się normalnie dbać o skóre, do tej pory opalenizna z solarjum ukrywała wszystkie niedoskonałości ....znacie może jakieś sposoby na polepszenie stanu mojej twarzy....chciałam iść do kosmetyczki ale (wrrrrr....)aktualnie cierpie na brak środków finansowych...może jakieś kremy...dobre toniki...mam wrażenie że jest coraz gorzej...
Gratuluję rozsądnej decyzji
Co do sposobów na problemy ze skórą - dziewczyny chwalą tonik aspirynowy. Ja używałam maseczki i bardzo mi się podoba efekt Na Biochemii znajdziesz wszystkie przepisy i w ogóle rady jak sobie radzić z niedoskonałościami

Tu jest ten tonik http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66763
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline  
Stary 2006-06-02, 19:27   #244
...:::AnGeL:::...
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez amika79

Mam wazniejsze rzeczy do roboty

TULA1980 CALUSKI

Edytowane przez ...:::AnGeL:::...
Czas edycji: 2006-06-03 o 01:29
...:::AnGeL:::... jest offline  
Stary 2006-06-02, 19:30   #245
kochanie
Wtajemniczenie

Jeszcze jedno: do tula1980 i AnGel: nie rozumiem Was, dziewczyny, cały wizaż nie jest po to, żeby pisać do siebie jakieś złośliwości. Aż przykro to czytać, to dogryzanie innym jest niesamczne. Jak się nie zgadzacie z jakąś opinią, to po co tracicie czas na obrażanie innych? Ech... Pozdrawiam.

Oczywiście, że można pisać, co tylko się chce. Ale wypada zachować grzeczność, nawet w stosunku do osób, z którymi się nie zgadzamy.

kochanie jest offline  
Stary 2006-06-02, 20:41   #246
tula1980
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kochanie
Jeszcze jedno: do tula1980 i AnGel: nie rozumiem Was, dziewczyny, cały wizaż nie jest po to, żeby pisać do siebie jakieś złośliwości. Aż przykro to czytać, to dogryzanie innym jest niesamczne. Jak się nie zgadzacie z jakąś opinią, to po co tracicie czas na obrażanie innych? Ech... Pozdrawiam.

Oczywiście, że można pisać, co tylko się chce. Ale wypada zachować grzeczność, nawet w stosunku do osób, z którymi się nie zgadzamy.
Kochanie przeciez tu nie chodzi o robienie sobie zlosliwosci. Przeczytaj moja pierwsza wypowiedz w tym watku. Nikt przy zdrowych zmyslach nie wyciagnalby takich wnioskow jak natii. A wiekszosc dziewczyn zalozyla z gory ze natii(ochoczo udzilajaca sie na forum kosmetycznym)ma racje.Zobacz wypowiedzi karolcy jak je zinterpretowala kama0.
Angel obnizyly karme(wlasciwie zdegradowaly)bo mnie poparla. I ty uwazasz ze to jest ok?

AnGel pozdro
Stary 2006-06-03, 00:15   #247
kochanie
Wtajemniczenie

ok, znalazłam ten pierwszy post No i masz rację, nie był agresywny, (mnie co prawda nie przekonuje, ale nieważne).
Chodzi mi raczej o te ostatnie, te przykre słowa, które nie wyglądają już nawet jak ironia, tylko są po prostu obraźliwe. Oczywiście, jeśli przedstawiamy jakąś rację, a ktoś ją wyśmiewa, może nas zabulgotać. Rozumiem to świetnie, bo denerwuję się pewnie znacznie szybciej niż Ty Ale jak to się powtarza, to daj temu spokój, nie ma co tracić czasu. Złość piękności szkodzi
A co do Natii i tego co napisałaś o negatywnej karmie dla Angel: nie umiem się wypowiedzieć, ale trudno mi zrozumieć, że dziewczyny miałyby same nie myśleć, tylko słuchać jednej wizażanki i ją popierać we wszystkim, co powie. Osobiście uważam, że Angel też trochę "przeskrobała", chodzi o te obraźliwe słowa - może to przez to ma negatywną karmę? Ale ja nie wiem, więc ćśśś

Serdecznie pozdrawiam obie strony

kochanie jest offline  
Stary 2006-06-03, 00:17   #248
chocolatka
Zakorzenienie

Kochanie, Ta wizażanka po prostu obraziła innych, używająć m.in. słów "prymityw", "niedouczone kretynki". A to jest nie tyle złamaniem regulaminu forum, co złamaniem prawa. Nikt nie ma prawa obrażać innych.
chocolatka jest offline  
Stary 2006-06-03, 00:28   #249
Raczkowanie

[quote=kochanie]ok, znalazłam ten pierwszy post No i masz rację, nie był agresywny, (mnie co prawda nie przekonuje, ale nieważne).
Chodzi mi raczej o te ostatnie, te przykre słowa, które nie wyglądają już nawet jak ironia, tylko są po prostu obraźliwe. Oczywiście, jeśli przedstawiamy jakąś rację, a ktoś ją wyśmiewa, może nas zabulgotać. Rozumiem to świetnie, bo denerwuję się pewnie znacznie szybciej niż Ty Ale jak to się powtarza, to daj temu spokój, nie ma co tracić czasu. Złość piękności szkodzi
A co do Natii i tego co napisałaś o negatywnej karmie dla Angel: nie umiem się wypowiedzieć, ale trudno mi zrozumieć, że dziewczyny miałyby same nie myśleć, tylko słuchać jednej wizażanki i ją popierać we wszystkim, co powie. Osobiście uważam, że Angel też trochę "przeskrobała", chodzi o te obraźliwe słowa - może to przez to ma negatywną karmę? Ale ja nie wiem, więc ćśśś

Witaj Kochanie!!
Pokaz mi te moje obrazliwe slowa?? jesli mozesz oczywiscie i pozdrawiam
Stary 2006-06-03, 01:08   #250
kochanie
Wtajemniczenie

O rany rzeczywiście - ani razu nie mówiłaś obraźliwie. Przepraszam. Najmocniej przepraszam, to nadchodząca sesja paraliżuje mój mózg i nie mogę go wykorzystywać
Nie zgadzam się tylko, że wolno tu mówić wszystko - trzeba zachować umiar. A jak się denerwujemy, to dać sobie spokój
...
czyli ja nie wiem, czemu masz ujemną karmę. Nie mogę się wypowiadać, bo to nie ja Cię dotknęłam Ale trudno mi uwierzyć w powód Tuli.

Ja wracam do nauki. Jakbym tu znowu weszła, to wygońcie, po sesji podziękuję
Pozdrawiam Was kochane

kochanie jest offline  
Stary 2006-06-03, 01:12   #251
kochanie
Wtajemniczenie

Jeszcze jedno
Cytat:
Napisane przez chocolatka
Kochanie, Ta wizażanka po prostu obraziła innych, używająć m.in. słów "prymityw", "niedouczone kretynki". A to jest nie tyle złamaniem regulaminu forum, co złamaniem prawa. Nikt nie ma prawa obrażać innych.
Chocolatko, o to mi chodziło

kochanie jest offline  
Stary 2006-06-03, 01:26   #252
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kochanie
O rany rzeczywiście - ani razu nie mówiłaś obraźliwie. Przepraszam. Najmocniej przepraszam, to nadchodząca sesja paraliżuje mój mózg i nie mogę go wykorzystywać
Nie zgadzam się tylko, że wolno tu mówić wszystko - trzeba zachować umiar. A jak się denerwujemy, to dać sobie spokój
...
czyli ja nie wiem, czemu masz ujemną karmę. Nie mogę się wypowiadać, bo to nie ja Cię dotknęłam Ale trudno mi uwierzyć w powód Tuli.

Ja wracam do nauki. Jakbym tu znowu weszła, to wygońcie, po sesji podziękuję
Pozdrawiam Was kochane

Ja tez niewiem czemu tak wszystko tu wyszlo ze sie zasmialam,kazdy moze sie zasmiac, ale jest juz obojetnie niczego nie nadrobimy pozostaje nam tylko dac sobie na luz z tym wszystkim

A Ty kochanie mosisz wracac do nauki badz dzielna i zdaj ta sesje pozdrawiam goraco i sciskam paaaaaaa
Stary 2006-06-03, 02:14   #253
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolca
natii

Polecam eksperyment. Jedz po pol kilo marchewek dziennie (ble.. po 3 dniach chyba bym zygała )przez okolo 3-5 miesiecy.
Nabawisz sie poza marchewkową skórą (nadmiar beta-kerotenu odklada sie w skorze! ) i zrob sobie probę wątrobową (alat, aspat). Bedzie duzo powyzej normy. A nie dostarczasz przeciez wit. A tylko jej "niegroźną" odmianę. Ale jeszcze poszukam na necie informacji o tym. Jesli faktycznie się mylę - to wyprowadzi mnie to z mojego błedu.

PZDR

I znowu sprawdza sie powiedzenie "Co za dużo to niezdrowo".
Znam osoby , które latami piły duże ilości soku z marchwii, nigdy nie miały problermów z watrobą.
Ja sama od kilku miesięcy pijam 3-4 razy w tygodniu po ok. póltorej szkalnki soku i tez nie mam problemów, ani nawet specjalnie zółtej skóry. Może po prostu mam zdrową watrobę

Jedni mogą np. pic duzo soku z pomarańczy i cytryn , a inni nabawia się kamieni nerkowych , jest coś takiego jak indywidualna tolerancja organizmu i zdarzają się wyjątki od każdej reguły.Co nie zmienia postaci rzeczy.

A faszerowanie małego dziecka 2 litrami jakiegikolwiek soku dziennie musi się odbić na nim niekorzystnie.Nie świadczy to jednak generalnie o szkodliwości betakarotenu i jego jakimś sczególnie złym wpływie na wątrobę. mase ludzi przez wiele tygodni odzwyczaja się od palenia zajadając marchew, czasem nawet przez kilka miesięcy.
Stary 2006-06-03, 12:24   #254
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tez niewiem czemu tak wszystko tu wyszlo ze sie zasmialam,kazdy moze sie zasmiac, ale jest juz obojetnie niczego nie nadrobimy pozostaje nam tylko dac sobie na luz z tym wszystkim

A Ty kochanie mosisz wracac do nauki badz dzielna i zdaj ta sesje pozdrawiam goraco i sciskam paaaaaaa
Angel doskonale wiesz za co dostałaś ode mnie negatywa i życzę Ci podobnej sytuacji na forum,kiedy jedna osoba Cię obraża nazywając prymitywem,a druga ma z tego ubaw-nie chodzi o to,że się zaśmiałaś,ale z czego. Założę się,że Tobie również nie byłoby miło Nie podoba mi się ten post http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=113 obraziła mnie tula1980,a ty mając z tego ubaw i pisząc tekst "zycze milego zjadania wlasnego rozumu!!!!!" obraziłaś również mnie. Więc przestań robić z siebie ofiarę i udawać,że nie wiesz dlaczego tak wyszło

Poza tym jedna z was się sklonowała na potrzeby tego forum i specjalnie zarejestrowała się po to,by dać mi negatywa. Super

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2006-06-03 o 13:38
natii4 jest offline  
Stary 2006-06-03, 13:02   #255
marta1210
mj

Tula to Ty masz problem z czytaniem.. bo nie umiesz nawet przeczytać ugaw od moderatora, poza tym to Ty byś chciała by każdy Ci przytakiwał, bo zauważ, że nikt tu bez powodu nie ciągnie kłutni z Tobą tylko jesteś wielce zbulwersowa, że Ci się nie pozwala obrażać. Naskoczyłaś na natii i nazywasz reszte jej fankami za to, że dziewczyna poprostu tak jak i Ty powiedziała co sądzi, ale z tą różnicą że nie użyła obraźliwych słów!!!!

Co do Angel..zauważ, że Ci nie dałam żadnego negatywa, tylko jak potwierdzasz każde obrażliwe słowo tuli to nie jesteś bez winy.
Stary 2006-06-03, 14:13   #256
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez natii4
Angel doskonale wiesz za co dostałaś ode mnie negatywa i życzę Ci podobnej sytuacji na forum,kiedy jedna osoba Cię obraża nazywając prymitywem,a druga ma z tego ubaw-nie chodzi o to,że się zaśmiałaś,ale z czego. Założę się,że Tobie również nie byłoby miło Nie podoba mi się ten post http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=113 obraziła mnie tula1980,a ty mając z tego ubaw i pisząc tekst "zycze milego zjadania wlasnego rozumu!!!!!" obraziłaś również mnie. Więc przestań robić z siebie ofiarę i udawać,że nie wiesz dlaczego tak wyszło

Poza tym jedna z was się sklonowała na potrzeby tego forum i specjalnie zarejestrowała się po to,by dać mi negatywa. Super

Oj Natii niewiesz co mowisz kazdy ma prawo sie zasmiac z jakis tekstow ale mniejsza o to.Mowisz ze ktos sie sklonowal na forom to juz mi sie robi smieszne i co jak ja sie z tego powodu za smieje ze ty twierdzisz ze ktoras z nas sie sklonowala dasz nam znow negatywa to jest dla mnie kupa smiechu.A nikt nie robi z siebie ofiary.Zycze milego weekendu
Stary 2006-06-03, 14:36   #257
Judytka2
Rozeznanie

Oj.....coraz gorzej na tym wątku. Proponuje go zlikwidować. Ktos juz rzucił taki pomysł w poprzednich posatch. Nie zjadajcie sie nawzajem. Tylko kłotnie tutaj i krytykowanie odkąd powstal ten wątek. Przeciez to forum nie jest by sie kłócić.
Judytka2 jest offline  
Stary 2006-06-03, 14:41   #258
Pyra1990
Zakorzenienie

Co za chora rozmowa
Czytalam watek od poczatku do konca i nie wiem o co w ogole taka klotnia i glupie kasliwe uwagi. Forum jest od tego, by wypowiedziec swoje zdanie, a gdy ktos sie z nim nie zgadza, dodaje swoje uwagi w kulturalny sposob bez obrazania. Angel jesli sie nie myle karma jest od tego, by komus ja podwyzszyc lub obnizyc. Skoro natii ci obnizyla karme, to idocznie poczula sie urazona twoimi uwagami, co zauwazyly zreszta inne dziewczyny...
Ja osobiscie zaczelam chodzic na solarium, bylam z 6 razy i juz nie chodze. Szkoda mi skory i dziekuje dziewczyny za ten watek, gdyz mi to uswiadomil A cera pogorszyla mi sie Juz lykam jakies tabletki drozdzowe, robie pilingi i bardziej dbam i mysle, ze nie bede meic takich wysypow niechcianych rzeczy

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline  
Stary 2006-06-03, 14:42   #259
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Judytka2
Oj.....coraz gorzej na tym wątku. Proponuje go zlikwidować. Ktos juz rzucił taki pomysł w poprzednich posatch. Nie zjadajcie sie nawzajem. Tylko kłotnie tutaj i krytykowanie odkąd powstal ten wątek. Przeciez to forum nie jest by sie kłócić.

Zgadzam sie z toba Judytko !!! Ja juz kiedys pisalam aby zamknac ten watek to mi napisano ze mam nie pisac takich rzeczy non stop bo sie robi nudno !!!
Stary 2006-06-03, 14:47   #260
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pyra1990
Co za chora rozmowa
Czytalam watek od poczatku do konca i nie wiem o co w ogole taka klotnia i glupie kasliwe uwagi. Forum jest od tego, by wypowiedziec swoje zdanie, a gdy ktos sie z nim nie zgadza, dodaje swoje uwagi w kulturalny sposob bez obrazania. Angel jesli sie nie myle karma jest od tego, by komus ja podwyzszyc lub obnizyc. Skoro natii ci obnizyla karme, to idocznie poczula sie urazona twoimi uwagami, co zauwazyly zreszta inne dziewczyny...
Ja osobiscie zaczelam chodzic na solarium, bylam z 6 razy i juz nie chodze. Szkoda mi skory i dziekuje dziewczyny za ten watek, gdyz mi to uswiadomil A cera pogorszyla mi sie Juz lykam jakies tabletki drozdzowe, robie pilingi i bardziej dbam i mysle, ze nie bede meic takich wysypow niechcianych rzeczy

PYRA1990 pokaz mi te uwagi z mojej strony ze sie zasmialam ???mam prawo sie zasmiac!!!a nikogo nie obrazilam
Stary 2006-06-03, 15:02   #261
vretka
Zakorzenienie

GG do vretka

Cytat:
Cytat:
Napisane przez tula1980
No i wlasnie z takimi prymitywami ktorym brak argumentow polemizowac sie nie da. życze milego zjadania wlsanego rozumu i opijania sie woda z atestem.
Buhahaha ...... wymiekam ...brawo tula1980 zgadzam sie ....po prostu brak argumentow i takze zycze milego zjadania wlasnego rozumu!!!!!
Obrazić można kogoś nie tylko pisząc coś wprost, ale również przyklaskując osobom, które zachowują się w sposób, delikatnie mówiąc, niekulturalny. Szczerze mówiąc nie dziwię się Natii, że poczuła się urażona i nie mówię tego dlatego, że jestem jej "fanką"...
Stary 2006-06-03, 15:13   #262
Pyra1990
Zakorzenienie

Angel ja nie chce sie klocic i nikomu niczego ogowadaniac
Cytat:
PYRA1990 pokaz mi te uwagi z mojej strony ze sie zasmialam ???mam prawo sie zasmiac!!!a nikogo nie obrazilam
Sama sie w tym momencie rpzyznalas, ze sie smialas...
Wiecie co i teraz kazdy bedzie drugiej dziewczynie udowadniac, kto mial racje i czepiac sie slowek Jak dla mnie bezsensu...
Zreszta wypowiedz ktora przytoczyla vretka mowi sama z siebie... no ale coz...

Pyra1990 jest offline  
Stary 2006-06-03, 15:23   #263
Pyra1990
Zakorzenienie

Mowiac o vretce mialam na mysli nie to, ze ona sie czepia slowek
TYlko ten cytat ktory ona przytoczyla.

Pyra1990 jest offline  
Stary 2006-06-03, 15:26   #264
Ladzia_15
Wtajemniczenie

GG do Ladzia_15

tak sobie zaczelam czytac ten watek... powiem szerze ze nigdy bym tu sama nie weszla, bo wiem ze solarium jest szkodliwe... zaintrygowala mnie wysoka ilosc ujemnej karmy tuli.... nigdy nie widzialam kogos z taka karma...

ale to swoja droga. dzieki temu watkawi:
1. nigdy nie pojde do solarium.
2. zamowie sobie duuuuze opakowanie kremu z duuuzym filtrem i bede go uzywac przy kazdej okazji.
3. nie bede przesadzac z witaminka A
4. teraz to juz na pewno przekonam swoja kolezanke ze solarium jej szkodzi.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

<--------Moja kreskówkowa idolka.
Ladzia_15 jest offline  
Stary 2006-06-03, 15:42   #265
Kate30
Zakorzenienie

Wszystkim wizażankom, które postanowiły rozstać się z lampami serdecznie gratuluję i bardzo się cieszę.
Wszystkim, które lubią solaryjną opaleniznę życzę miłego opalania.
Kate30 jest offline  
Stary 2006-06-03, 16:01   #266
Raczkowanie

Co do przyznania sie to jestem na tyle dorosla ze potrafie sie do kazdego bledu przyznac co do niektorych wizazanek na tym forumsmiac sie moge jak chce ale to nie jest powod zeby sie obrazac ale jesli tak uwazacie to wsza sprawa.Ta rozmowa do niczego dobrego nie poprowadzi.Zycze milego weekendu i znikam
Stary 2006-06-03, 16:20   #267
Pyra1990
Zakorzenienie

Cytat:
Co do przyznania sie to jestem na tyle dorosla ze potrafie sie do kazdego bledu przyznac co do niektorych wizazanek na tym forumsmiac sie moge jak chce ale to nie jest powod zeby sie obrazac ale jesli tak uwazacie to wsza sprawa.Ta rozmowa do niczego dobrego nie poprowadzi.Zycze milego weekendu i znikam Dzisiaj 15:42
Czyli jednak uwazasz to za blad...
Dobra nie rozstrzasajmy sprawy, bo to do niczego nie prowadzi.
Ja tez zycze wsyztkim milego weeeekenda

Pyra1990 jest offline  
Stary 2006-06-03, 16:25   #268
marta1210
mj

Nio nie wiedziałam, że ten mój wątek doprowadzi do takiej kłutni.. jednak z drugiej strony gdyby niektóre osoby umiały normalnie zwracać uwagi to tego wszystkiego by nie było:/... Angel.. słuchaj.. ja nic do śmiechu nie mam bo sama kocham się śmiać.. ale to było wyśmiewanie a to co innego...
Stary 2006-06-03, 16:50   #269
Pyra1990
Zakorzenienie

Marta twoj watek jest tematycznie ciekawy i fajnie, ze powstał.
Kazdy ma swoje zdanie na temat solarium i na temat ,,klotni" ktora powstala. I naprawde nie ma sensu sobie dogryzac

Pyra1990 jest offline  
Stary 2006-06-03, 17:23   #270
tula1980
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marta1210
Tula to Ty masz problem z czytaniem.. bo nie umiesz nawet przeczytać ugaw od moderatora, poza tym to Ty byś chciała by każdy Ci przytakiwał, bo zauważ, że nikt tu bez powodu nie ciągnie kłutni z Tobą tylko jesteś wielce zbulwersowa, że Ci się nie pozwala obrażać. Naskoczyłaś na natii i nazywasz reszte jej fankami za to, że dziewczyna poprostu tak jak i Ty powiedziała co sądzi, ale z tą różnicą że nie użyła obraźliwych słów!!!!

Co do Angel..zauważ, że Ci nie dałam żadnego negatywa, tylko jak potwierdzasz każde obrażliwe słowo tuli to nie jesteś bez winy.
Masz racje jestem zbulwersowana......ale twoja znajomoscia ortografii.

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości