D逝gie w這sy ,a wzrost - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-05-27, 14:26   #1
lika13
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

D逝gie w這sy ,a wzrost

Poniewa telewizja bombarduje nas ostatnimi czasy najr騜niejszymi programami w stylu metamorfoza nasun掖 mi sie taki wniosek.
Wiekszosc stylist闚 ,瞠by nie powiedzie wszyscy ,proponuj osobom niskim 軼i璚ie w這s闚.
Czy d逝gie w這sy s zarezerwowane tylko dla wysokich?
Czy niska osoba maj帷a d逝gie w這sy jest faktycznie tak strasznie"ciagnieta do ziemi"?
Chodzi mi o w這sy faktycznie d逝gie-co najmniej do po這wy plec闚.

No i jeszcze jak w temacie "niskopiennych" os鏏 jestesmy,to mo瞠 jeszcze przedyskutujmy sp鏚nice
Czy d逝gie do kostek te odpadaj?
Jaka jest optymalna d逝go軼 sp鏚nicy przy niewielkim wzro軼ie?
Ta tzw.w這ska,ciut za kolano?
lika13 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-27, 14:34   #2
Kadunia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 439
Dot.: D逝gie w這sy ,a wzrost

Mo瞠 faktycznie jest w tym co ale ja uwa瘸m ze nawet najnizsza osoba moze miec dlugie w這sy i nie przeszkadza to

Kadunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-27, 14:54   #3
lir391
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 812

Mnie nie podobaja sie niskie osoby z bardzo dlugimi wlosami i wydaje sie,ze rzeczywiscie to jakos optycznie je zmniejsza.

'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/

lir391 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-27, 14:54   #4
安iniaczek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 048
GG do 安iniaczek

Do najwy窺zych nie nale輳 (164 cm wzrostu), ale do wybitnie niskich raczej te nie, ale pomimo w這s闚 w豉郾ie do po這wy plec闚, nie wydaje mi si, abym by豉 "kr鏒sza" . Za to bardzo mnie skracaj sp鏚nice za kolano, a wyd逝瘸j i nogi i sylwetk u ka盥ej prawie osoby kr鏂iutkie sp鏚niczki

安iniaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-27, 15:58   #5
OlaNaomi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 235

Czesc mam jakies 160 cm wzrostu i wlosy za ramionajakos nie zauwazylam ,zebym przez to sie mniejsza wydawala zreszta dluzsze wloski troche postarzaja a co do spodniczek to nosze miniowki.Jedna mam tylko taka biala za kolana to do niej zakladam szpilki i jestem wyzsza
OlaNaomi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-27, 16:08   #6
motyleczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 190

Ja te mam 164cm wzrostu, mam w這sy za ramiono(tak to sie pisze;O:O) i UWIELBIAM sp鏚niczki za kolano(ew. do kolana) czuj si bardziej seksownie ni w mini, a i kr鏒sza te sie nie czuje

motyleczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-27, 16:12   #7
elsi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 187

Cytat:
Napisane przez OlaNaomi
zreszta dluzsze wloski troche postarzaja
Co takiego Popatrz na panie w 鈔ednim wieku - takie kt鏎e naprawd co mo瞠 postarzy. Te z d逝gimi, bujnymi w這sami w 99% b璠 wygl康a m這dziej. Dlatego bardzo ubolewam, 瞠 w Polsce wci捫 pokutuje opinia, 瞠 w 鈔ednimi straszym wieku tylko kr鏒kie w這sy (i najlepiej kr璚ona trwa豉 - brrrr...) i moja mama nie da si nam闚i na zapuszczenie, a odm豉dzi這 by j to chyba z 10 lat.

Co do d逝go軼i sp鏚nic, to kr鏒kie na pewno wyd逝瘸j, niezale積ie od wzrostu
A w og鏊e, to ja, jako wielka baba (prawie r闚na wzrostem swojemu m篹czy幡ie) uwa瘸m, 瞠 strasznie fajnie jest by ma陰 kobietk. No ale zawsze chce si mie to, co niemo磧iwe
elsi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-27, 16:35   #8
asiulka123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 593

Ja zdecydowanie wol jak niska osoba ma na sobie kr鏒k, lekk fryzurke.
asiulka123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-27, 16:41   #9
motyleczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 190

Cytat:
Napisane przez asiulka123
Ja zdecydowanie wol jak niska osoba ma na sobie kr鏒k, lekk fryzurke.
..ale czy d逝gie w這sy musz by "ci篹kie"? Je郵i s prosto obci皻e, to mo瞠 tak, ale je郵i s 豉dnie wycieniowane(i wymodelowane, te zale篡 czym) to fryzurka wygl康a leciutko jak pi鏎ko..

..ot taka moja uwaga..

motyleczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-27, 19:29   #10
lir391
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 812

Cytat:
Napisane przez elsi
Co takiego Popatrz na panie w 鈔ednim wieku - takie kt鏎e naprawd co mo瞠 postarzy. Te z d逝gimi, bujnymi w這sami w 99% b璠 wygl康a m這dziej. Dlatego bardzo ubolewam, 瞠 w Polsce wci捫 pokutuje opinia, 瞠 w 鈔ednimi straszym wieku tylko kr鏒kie w這sy (i najlepiej kr璚ona trwa豉 - brrrr...) i moja mama nie da si nam闚i na zapuszczenie, a odm豉dzi這 by j to chyba z 10 lat.
Ja znam conajmniej kilka kobiet w srednim wieku, ktore mialy wlosy do ramion albo dluzsze i kiedy sciely je na krotko wygladaly znacznie mlodziej, wiec nie przesadzalabym z tym 99%

'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/

lir391 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-27, 20:09   #11
m-arzenka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30
Exclamation Dot.: D逝gie w這sy ,a wzrost

heeej :P postanowi豉m sie wypowiedzie w tym temacie x)

w czym wam do diab豉 tak przeszkadza wasz "niski" wzrost ? booo ja nie rozumiem sama mam 152 cm wzrostu i jako nie robie wszystkiego zeby na si貫 by wyzsz :P jestem jaka jestem i mam d逝gie w這sy i nie mam zamiaru ich 軼inac zeby by wy窺za :P jak sie komu nie podoba jego sprawa.

To tyle bye
m-arzenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-28, 11:07   #12
lika13
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Widze 瞠 zdania s podzielone
Nurtuje mnie przewijajacy sie watek pani w 鈔ednim wieku(bo zaraz sie okarze 瞠 to o mnie ) i tu te nie ma jedno軼i w narodzie-raz d逝gie raz kr鏒kie lepiej.
Nie mam zamiaru 軼inac w這s闚,bo lubie d逝gie,chodzi這 mi o wgl康 w szersz opinie ni li tylko moja
No i okaza這 sie ze taka niska te nie jestem 160
Martwi mnie jedynie teraz te kr鏒kie sp鏚nice,bo paniom w 鈔ednim wieku nie zawsze wsz璠zie wypada
lika13 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-28, 11:19   #13
Ehinokokus
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 971

Mnie si wydaje, 瞠 optycznie osoby niskie gorzej wygl康aj z d逝gimi w這sami (dalej ni koniec 這patek), my郵, 瞠 najlepsza sp鏚nica to taka w豉郾ie przed kolano. Ja nale輳 do os鏏 o 鈔ednim wzro軼ie - 167 cm i jako nie zastanawiam si nad tym co mnie mo瞠 poszerzy czy zw瞛i, skr鏂i czy wyd逝篡- chodze w tym w czym lubi.
Ehinokokus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-28, 11:21   #14
suchaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 684

ja mam 180 i wlosy do polowy plecow i bardzo mi sie to podoba ... uwazam ze jak osoba ma 160 i chce miec dlugie wlosy to bedzie je miala i choc rzeczywiscie sie mowi ze to potycznie skraca wszystko zalezy od ciecia
Stary 2006-05-28, 11:53   #15
lilithin
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 534

Cytat:
Napisane przez m-arzenka

w czym wam do diab豉 tak przeszkadza wasz "niski" wzrost ? booo ja nie rozumiem sama mam 152 cm wzrostu i jako nie robie wszystkiego zeby na si貫 by wyzsz :P jestem jaka jestem i mam d逝gie w這sy i nie mam zamiaru ich 軼inac zeby by wy窺za :P jak sie komu nie podoba jego sprawa.

To tyle bye
dokladnie tak samo sobie pomyslalam
lilithin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-28, 12:46   #16
Asia_LP
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 185
GG do Asia_LP

Cytat:
Napisane przez OlaNaomi
Czesc mam jakies 160 cm wzrostu i wlosy za ramionajakos nie zauwazylam ,zebym przez to sie mniejsza wydawala zreszta dluzsze wloski troche postarzaja a co do spodniczek to nosze miniowki.Jedna mam tylko taka biala za kolana to do niej zakladam szpilki i jestem wyzszaWczoraj 14:54
Dluzsze wloski postarzaja... chyba sie podpisze pod tym. Wszystkie osoby, z ktorymi sie poznaje daja mi 23-24lata a ja mam 19! Nie mam dlugich wlosow bo tak za ramiona ale jak mialam krotsze to od razu lepiej wygladalam.Chyba ide do fryzjera jutro. A co do wzrostu- 175cm i staram sie siebie skracac bo czasem mi przeszkadza moj wzrost .Pozdrawiam
Asia_LP jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-28, 14:14   #17
安iniaczek
Zakorzenienie

GG do 安iniaczek

Cytat:
Napisane przez Asia_LP
Dluzsze wloski postarzaja... chyba sie podpisze pod tym. Wszystkie osoby, z ktorymi sie poznaje daja mi 23-24lata a ja mam 19! Nie mam dlugich wlosow bo tak za ramiona ale jak mialam krotsze to od razu lepiej wygladalam.Chyba ide do fryzjera jutro. A co do wzrostu- 175cm i staram sie siebie skracac bo czasem mi przeszkadza moj wzrost .Pozdrawiam

Fryzura postarza zale積ie od rys闚 twarzy i kszta速u bu嶔i Ja w kr鏒kich w這skach wygl康am dos這wnie jak "stara baba", a lat mam 17 i w d逝gich w這skach wygl康am na jakie 15-16 , a je郵i ju na te 17 to na pewno nie na wi璚ej

Stary 2006-05-28, 19:18   #18
Asia_LP
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 185
GG do Asia_LP

No wlasnie... wiec do mnie nie pasuja dluzsze wloski. Tak dla porownania moj TZ ma 21 lat a wszyscy mu mowia,ze jest mlodszy ode mnie musze cos zrobic z moimi wlosami bo czuje sie w nich fatalnie Tylko co z moimi marzeniami o wlosach do polowy plecow?? Nigdy nie zdolalam zapuscic dluzszych niz lekko za ramiona i teraz tez chyba sie nie uda. Pozdrawiam
Asia_LP jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-28, 20:16   #19
suchaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 684

moj patent ... chodzilam w kucyku przez kilka miesiecy i jak rozpuscilam CUD dlugie wlosy wszyscy zwracali na nie uwage
Stary 2006-05-28, 20:25   #20
Nemezja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 516
Wpisy w blogu: 5

Na przyk豉dzie mojej kole瘸nki,kt鏎a jest niska,a nosi rozpuszczone w這sy do pasa mog stwierdzi,瞠 rzeczywi軼ie przyt豉czaj sylwetk,wydaje si 'ci篹ka' i jeszcze ni窺za

Nemezja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-28, 22:05   #21
lutiana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 240

Czesc mnie sie nie wydaje, ze dlugie wlosy postarzaja, to na ile lat sie wyglada zalezy od wielu czynnikow, m.in. od zachowania, rysow twarzy, stylu ubierania sie Genenralnie wydaje mi sie, ze osoby energiczne i usmiechniete zawsze beda wygladaly mlodzienczo Sama mam wlosy do lopatek i mimo 31 lat wszyscy mysla ze mam kilka lat mniej. Co do wzrostu to faktycznie, ze wlosy obciete na prosto i bardzo dlugie moga nieco skracac sylwetke, ale na to sa sposoby, mozna je jakos fajnie scieniowac zeby fryzurka byla lekka.Ale inna rzecz, ze jesli ktos bardzo chce miec dlugie wlosy nie powinien sie zastanawiac tylko te wlosy po prostu zapuscic i nosic dlugie, jesli sie w nich dobrze czuje na pewno dobrze w nich wyglada

Nie u篡wam ju tego profilu. Nie lubi by 郵edzona
lutiana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-28, 22:12   #22
olcia 810
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 635

A ja zawsze 篡豉m w przekonaniu, ze kobieta powinna mie d逝gie w這sy;P ale no racja, to zalezy od kszta速u twarz, ubioru itp.. jednak mimo wszytko uwa瘸m, ze d逝gie w這sy odm豉dzaj
olcia 810 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-28, 22:16   #23
quenya
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115
GG do quenya Send a message via Skype™ to quenya

Jestem typow przedstawicielk os鏏 niskiego wzrostu (153 cm) i wydaje mi si ze d逝gie w這sy nie tyle co skracaj sylwetk bo jezeli sa pi瘯nie pocieniowane, lekkie i b造szcz帷e to mysle ze pasuja osobie kazdego wzrostu. Jednak d逝gie i rzezcywi軼ie ci篹kie w這sy przy niskiej i nawet lekko te窺zej osobie poprstu odejmuja lekko軼i...MI si ci庵le marz d逝gie w這sy obecnie nosze za ramiono, regularnie je cieniuje albo planuje sci璚ie na baardzi kr鏒ko. Napewno jaka asymeria zeby nie tylko charakterkiem wybijac si z t逝mu. BO tak trudno nas zauwa篡! Zatem d逝gie w這sy - zadbane i koniecznie pocieniowane przy filigranowej sylwetce i niskim wzro軼ie jak najbardziej. odradzam nieco bardziej kurpuletnym wiza瘸nk i o grubym, "samofilcujacym" w這sku!!!

A co do spodnik tou fantastycznie u dziewczyn wygl康a kr鏂itka tak 3/4 uda plisowana, roszerzana ku do這wi i dopasowana przy brzuchu - genialnie wyd逝瘸 nogi i maskuje czesto grubsze uda!!!
Jklaby ktos nie wierzy to mam fotki

"M篹czy積i zazwyczaj pragn byc zawsze pierwsz mi這軼i kobiety; kobiety maj subtelniejszy instynkt i wol by zawsze ostatnia mi這軼i m篹czyzny..."
Oscar Wilde
quenya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-28, 23:03   #24
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

moje drogie...
w sumie macie racje, kobieta powinna nosic to(wlosy , ubranie) takie w jakim sie dobrze czuje,ale... no wlasnie jest to jedno male ale...
nie zawsze jest tak, ze w tym w czym dobrze sie czujemy , dobrze wygladamy..i tu wyb鏎 nale篡 do nas..
ale dlugie rozpuszczone wlosy poza 這patki skracaja sylwetke ,tak jak spodnica,spodnie do polowy 造dki...
ale nie jest to regul, bo mo積a zawsze wlosy podpiac,wkomponowac jakis dodatek do ubrania zeby wydluzyc sywetk...
u kobiety w starszym wieku rozpuszczone wlosy dodaja wieku natomiast upiete dodaja uroku ale krotkei odmladzaja, u kobiety w srednim wieku rozpuszczone , lecz nie za dlugie (do ramion , do lopatek)ladnie zakrecone , wycieniowne czy wygladzone dodaaj mlodzienczosci, a upiete kobiecosci!!!
w mlodym wieku we wszystkim 豉dnie
ale generalnie dlugie u niewysokich ponizej 160 skracaja sywetke
natomiast dlugie spodnice wydluzaja
gaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-31, 16:48   #25
安iniaczek
Zakorzenienie

GG do 安iniaczek

Cytat:
Napisane przez gaga
u kobiety w starszym wieku rozpuszczone wlosy dodaja wieku natomiast upiete dodaja uroku ale krotkei odmladzaja, u kobiety w srednim wieku rozpuszczone , lecz nie za dlugie (do ramion , do lopatek)ladnie zakrecone , wycieniowne czy wygladzone dodaaj mlodzienczosci, a upiete kobiecosci!!!
w starszym wieku czyli w jakim konkretniej?
Znam babk, 29 lat o ile si nie myl, m這dsza od mojej mamy o nieca貫 10 lat, tyle wiem. Wygl康a na conajmniej 10 lat wi璚ej i mm鎩 T k堯ci si ze mn, 瞠 to niemo磧iwe 瞠 ta babka ma ok 30 lat, skoro wygl康a przez baaardzoooo kr鏒kie kr璚one w這sy na minimum 45 Wi璚 w tym przypadku baaardzooo postarzaj kr鏒kie w這ski I na to te nie ma regu造

Stary 2011-02-19, 14:07   #26
Lena95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
Napisane przez m-arzenka Poka wiadomo嗆

To tyle bye

No i ja si zdecydowanie zgadzam!
Lena95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-19, 15:58   #27
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

no przecie kto co lubi
ale zgadzam si,瞠 d逝gie proste (nie cieniowane) w這sy przyt豉czaj. mia豉m kilka kolezanek w豉郾ie z takimi w這sami i wydawa造 si na ni窺ze (a by造 takiego samego wzrostu co ja - ~165cm)
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-19, 16:14   #28
ob這czek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 280

Te mi si wydaje, 瞠 takie naprawd d逝uuuuugie w這sy (do pasa np.) skracaj sylwetk, w przypadku kr鏒szych a takiej r騜nicy chyba nie ma. Zreszt... zdrowe, wypiel璕nowane w這sy s ozdob i atutem... a to, 瞠 ewentualnie "ci庵n w d馧" nie ma wtedy wi瘯szego znaczenia jak dla mnie.
Co do sp鏚nic, zgodz si, 瞠 nam, niskim najlepiej w mini. Dobrze jak ma tez podwy窺zony stan - to wyd逝瘸 sylwetk. Nie wyobra瘸m sobie 瞠bym przy moim niskim wzro軼ie za這篡豉 sp鏚nic do kostek. Od zawsze mam zakodowane, 瞠 nie pasuje i ju

Wszyscy chc rozumie malarstwo, dlaczego nie pr鏏uj zrozumie 酥iewu ptak闚? (Pablo Picasso)
ob這czek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-25, 22:17   #29
Magdalenka22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 413

Sama mam 166 cm wzrostu i wlosy mam do polowy ud 117 cm!(avator)
Wiec ocencie sami czy skracaja i przytlaczaja mi moje wlosy sylwetke
Uwazam rowniez , ze osobie szczuplej i zgrabnej nie koniecznie wysokiej dlugie wlosy dodaja uroku. Oczywiscie zalezy to rowniez od rysow twarzy,stylu bycia i pod tym wzgledem nalezy dobierac fryzure czy dlugosc wlosow. Jesli ktos ma dziewczece,delikatne rysy twarzy i przy tym jest drobnej budowy to dlugie wlosy moga odmlodzic.Jestem rowniez tego przykladem mam ok 30 a wszyscy traktuja mnie jak dziecko konczace gimnazjum
Magdalenka22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-18, 20:25   #30
porcelanowa27
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Co jest z tymi d逝go軼iami w這s闚, moja przyjaci馧ka, kt鏎a ma nieco ponad 150 cm mia豉 w這sy do talii, a jak 軼i窸a je do 這patek to rzeczywi軼ie od razu wydawa豉 si wy窺za. Ja wczoraj 軼i窸am moje k豉czki i jak tak stan窸am przed lustrem to stwierdzi豉m, 瞠 wygl康am na 160 a mam 156 Mi m鎩 wzrost nie przeszkadza, lubi t moj ma這嗆, ale w kr鏒szych wydaje si te szczuplejsza. To jest moje zdanie, ale jak kto si dobrze czuje w d逝gich niech nosi d逝gie, jak kto si lubi siebie w kr鏒kich to niech ma kr鏒kie.
porcelanowa27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-23 21:12:36

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.