D逝gie w這sy ,a wzrost - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-01-18, 20:37   #31
morelle
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 846
Dot.: D逝gie w這sy ,a wzrost

[QUOTE=elsi;1930454]Co takiego Popatrz na panie w 鈔ednim wieku - takie kt鏎e naprawd co mo瞠 postarzy. Te z d逝gimi, bujnymi w這sami w 99% b璠 wygl康a m這dziej. Dlatego bardzo ubolewam, 瞠 w Polsce wci捫 pokutuje opinia, 瞠 w 鈔ednimi straszym wieku tylko kr鏒kie w這sy (i najlepiej kr璚ona trwa豉 - brrrr...) i moja mama nie da si nam闚i na zapuszczenie, a odm豉dzi這 by j to chyba z 10 lat.

QUOTE]

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

M鎩 aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016
morelle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-21, 18:50   #32
Chocolate77
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 510

Ha! Powiedzcie to (to o tych d逝gich w這sach) celebrytkom ameryka雟kim typu Kardashianki itp. Wszystkie nosz d逝ga郾e w這sy, a jako staro nie wygl康aj. Wr璚z przeciwnie... wysokie te specjalnie nie s :P Albo Christina Aquilera. Ma豉 - ale nosi d逝gie w這sy i wygl康a pi瘯nie i m這do.
Chocolate77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-23, 17:08   #33
Milky_quartz
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 966

Ja jestem dosc niska (163) i mam dlugie wlosy, za lopatki. Po prostu bardziej pasuja do mojej twarzy, niz krotkie A i lubie byc niska, wiec nawet jesli ma mnie to 究kracac to nie przejmuje sie tym absolutnie!
Milky_quartz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-23, 18:32   #34
201604291140
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 444

uwa瘸m 瞠 zbyt d逝gie, wr璚z zapuszczone w這sy, wygl康aj 幢e i u niskiej i u wysokiej. a jak w這sy s pi瘯ne i maj odpowiedni d逝go嗆 (max. do talii, wi璚ej zaburza proporcje sylwetek), to ka盥emu b璠 pasowa造. co do sp鏚nic - bardziej bym si kierowa豉 d逝go軼i n鏬, a nie wzrostem. do wysokich nie nale輳, sp鏚nice do kostek nosz, a nie s康z bym si ni窺za wydawa豉.
201604291140 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-23, 21:12   #35
xxxCoCoxxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 244

Cytat:
Napisane przez animale Poka wiadomo嗆
uwa瘸m 瞠 zbyt d逝gie, wr璚z zapuszczone w這sy, wygl康aj 幢e i u niskiej i u wysokiej. a jak w這sy s pi瘯ne i maj odpowiedni d逝go嗆 (max. do talii, wi璚ej zaburza proporcje sylwetek), to ka盥emu b璠 pasowa造. co do sp鏚nic - bardziej bym si kierowa豉 d逝go軼i n鏬, a nie wzrostem. do wysokich nie nale輳, sp鏚nice do kostek nosz, a nie s康z bym si ni窺za wydawa豉.
Musz si z tym zgodzi. Tak naprawd w這sy d逝窺ze ni do talii, ju niezale積ie od wzrostu, dla mnie po prostu wygl康aj nieestetycznie. Nawet je瞠li s bardzo zadbane, to z d逝go軼i nigdy nie powinno si przesadza.

Chocia co to tego niskiego wzrostu, no to, rzeczywi軼ie co w tym mo瞠 by. Ale raczej chodzi tu g堯wnie o proporcje cia豉, no bo jak b璠ziesz mia豉 kr鏒kie nogi i w這sy za po郵adki, to rzeczywi軼ie ci mog przyt豉cza.

Ale w ko鎍u ka盥y powinien nosi takie w這sy jak chce i jak mu jest wygodnie, nie wa積e czy d逝gie czy kr鏒kie, ale 瞠by by造 zadbane.

maski i oleje na etapie test闚 zbyt du穎 fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomara鎍z i chilli,
Olej: ze s這dkich migda堯w, bdfm, 這pianowy, lniany(tak瞠 do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-23 21:12:36

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.