Makijaż dla nastolatki - zbiorczy. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakiego kosmetyku powinnam używac na codzień
tusz do rzęs 182 71,65%
cienie + tusz do rzęs 14 5,51%
kredka 13 5,12%
tylko podkład 45 17,72%
Głosujący: 254. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-25, 17:54   #811
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Lekki makijaż dla nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Jamamjuzdosc Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Poprzeglądałam trochę pudry i korektory i znalazłam tani Essence All about matt, chyba go kupię bo miał w miarę ok oceny. Albo Synergen, ale chyba wolę ten pierwszy, jeszcze zobaczę. A co do korektoru to nie mogę nic znaleźć... Zależy mi żeby był tani :/ może być nawet średnio kryjący... ale żeby był zarówno pod oczy jak i na jakieś krostki. Może mogłabyś coś polecić? Albo ktoś inny? :P
z Kobo podobno jest dobry, jeśli o te tańsze chodzi. W Naturze dostaniesz. Jeżeli nie będziesz używać lekkiego podkładu/kremu BB, uważaj, żeby go dobrze wklepać w skórę, żeby nie było widać ostrych granic. Przy wybieraniu korektora pamiętaj, że jeśli ma być pod oczy, nie może być to być korektor typowo na krostki, antybakteryjny, bo może podrażnić.
Co do pudrów, najbezpieczniej jest kupić przeźroczysty, biały w opakowaniu. Zmatowi tłuste miejsca i utrwali korektor.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 19:25   #812
Idalia9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Lekki makijaż dla nastolatki?

Korektory są fajne z Eveline. Są w sztyfcie i w formie błyszczyka, obydwa można stosować i pod oczy i na wypryski. Są też niedrogie, bo 12-14 złotych.
Idalia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 11:54   #813
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Lekki makijaż dla nastolatki?

Ja polecam korektor firmy Bell (chyba nie ma dużych różnic między ich korektorami) - koszt ok 10 zł, albo podkład Bell Perfect Skin - koszt 20-27 zł. Jak jeszcze się nie malowałam się jak teraz to używałam (punktowo) tamtego podkładu zamiast korektora, bo podkład wg mnie jakoś lepiej się rozsmarowywał na czole i policzkach niż korektor.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 18:34   #814
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Lekki makijaż dla nastolatki?

Możesz poeksperymentować i sprawdzić różne korektory, może któryś konkretnie przypadnie ci do gustu.

_______________
bigos z młodej kapusty

Edytowane przez Magdin
Czas edycji: 2016-07-17 o 13:38 Powód: korekta
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 23:19   #815
Jamamjuzdosc
Raczkowanie
 
Avatar Jamamjuzdosc
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 88
Dot.: Lekki makijaż dla nastolatki?

Dzięki wszystkim, kupiłam w końcu Eveline i puder z MySecret, do tego krem BB i może coś wyjdzie
Jamamjuzdosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 13:40   #816
Lollipop_1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Jaki makijaż?

Witam.

Mam pytanie odnośnie makijażu, a mianowicie, jaki jest odpowiedni dla trzeciogimnazjaliski? Co powinnam nakładać? Jaka kolorystyka? Osobiście się na tym nie znam. ;p Mam bladą cerę, trochę piegów i szaro-zielone oczy.

Pozdrawiam
Lollipop_1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 14:18   #817
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki makijaż?

Cytat:
Napisane przez Lollipop_1980 Pokaż wiadomość
Witam.

Mam pytanie odnośnie makijażu, a mianowicie, jaki jest odpowiedni dla trzeciogimnazjaliski? Co powinnam nakładać? Jaka kolorystyka? Osobiście się na tym nie znam. ;p Mam bladą cerę, trochę piegów i szaro-zielone oczy.

Pozdrawiam
Zapraszam do lektury tego wątku.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 21:02   #818
Wikula21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 10
16latka i problem z dobraniem pudru

Dzien dobry, mam 15lat , prawie 16 a moj problem polega na dobraniu kosmetykow. Wiadomo, jak kazda mloda dziewczyna chce wygladac ladnie, nie mowie ze narzucam na siebie tone tapety, ale czasami mam wazne wyjscia i dobry puder by sie przydal. Na co dzien delikatnie podkreslam rzesy tuszem pomadka ochronna itp. Na co dzien pudru nie stosuje. Ale np. na dyskoteke czy jakichs wyjazd tak. Tylko ze problem polega na tym, ze po nim (puder prasowany, idealna cera, avon) pojawiaja sie krostki, cera robi sie sucha i nie przyjemna w dotyku. Po kremie bb z garniera tez :-( . Moze moglybyscie mi drogie Panie doradzic cos. Ogolnie mam jasna i delikatna cere, wrecz wrazliwa. Stosuje malo kosmetykow. Tylko wieczorem stosuje zel hipoalergiczny z bialego jelenia. Cere mam w miare ok, bez tradziku czy cos, tylko mam wiele przebarwien i niejednolity kolor. Pewnie od slonca :-( jakies rady? Prosze o pomoc z gory dziekuje
Wikula21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 11:19   #819
dosia0581
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 40
Dot.: 16latka i problem z dobraniem pudru

Poczekaj jeszcze troche z makijazem, mysle ze 16 lat to troche za wczesnie
dosia0581 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 16:26   #820
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: 16latka i problem z dobraniem pudru

najzdrowsze będą pudry mineralne . Spokojnie możesz stosować na co dzień. Poczytaj tylko o tym jak wybierac i zamawiać, Twoja cera na pewno na takim makijażu wyjdzie najlepiej. Pamiętaj też o nawilżaniu i peelingach to, że dzisiaj cera wygląda ok, nie znaczy że można o nią nie dbać właściwie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-11 17:26:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.