Opalanie natryskowe. Airbrush - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-04-13, 18:59   #31
MaryAnn20
Raczkowanie

inna opalenizna-airbrush tanning

czy ktoras z was poddala sie juz takiemu opalaniu. podobno najlepszy sposob na ladna opalenizne. zadnych sztucznych skladnikow, bez szkodliwych promeni jak podczas opalania sloncem czy w solarium. chce sprobowac, ale najpierw zapoznam sie z opiniami...
MaryAnn20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 20:46   #32
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly
Re: inna opalenizna-airbrush tanning

już o tym dziewczyny pisały na forum... wystarczy użyć opcji "szukaj"
Stary 2005-05-11, 21:41   #33
raspberry69
Zakorzenienie

Post Airbrush Tanning

Hej wam sporo sie naczytałam ze solarium jest bardzo szkodliwe a samoopalacze czasami lubia plamic :P co sądzicie o metodzie airbrush tanning? I ile to mniej wiecej kosztuje i gdzie to mozna wykonać
Stary 2005-06-22, 18:45   #34
Milka1981
Raczkowanie

Air Brush Tanning

Czy ktos moze polecic mi gabinet w Warszawie, najlepiej w poludniowej czesci (Ursynow, Wilanow, Mokotow) w ktorym wykonuje sie opalanie ta metoda? Jaki jest koszt zabiegu? Bede wdzieczna jesli podzielicie sie ze mna swoimi doswiadczeniami! Pozdrawiam!
Milka1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 22:17   #35
alusia2
Przyczajenie

Dot.: Air Brush Tanning

nie polecam tej metody, zapach jest gorszy niz po samoopalaczu i brudzi ubranie, powstaja zacieki, jesli juz chcesz sie opalic to idz do solarium,jesli nie na naturalnym sloncu, a najlepiej sok z marchewki-ja pije i mam ladny kolor cery
pozdrawiam
alusia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 16:56   #36
a*n*u*l*a
Przyczajenie

GG do a*n*u*l*a

Wprawdzie nie mogę wskazac konkretnego salonu w Warszawie, ale mogę powiedzieć jak szukać dobrego air brusha, po prostu pytaj o kosmetyki do air brusha z firmy Techno Tan.Nie moge sie zgodzić z wypowiedzia koleżanki, dobrze zrobiony zabieg, na dobrym płynie a wymieniony takim jest opalenizna piękna, wogóle bez zapachu i absolutnie nie brudzi tak jak robią to samoopalacze
a*n*u*l*a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 17:34   #37
Polaeva
Raczkowanie

GG do Polaeva
Smile airbrush

Czy któraś z was miała już może do czynienia z opalaniem natryskowym? Jeśli tak to podzielcie się doświadczeniem, czy byłyście zadowolone, jaki jest efekt takiego opalania, czy rzeczywiście nie wychodzą żadne plamy ani smugi na ciele. Ja wybieram się na airbrush poraz pierwszy trzy dni przed ślubem, jestem już trochę opalona, ale chcę mieć ciemniejszą skórę. Wcześniej umówiłam się z kosmetyczką na rozmowę n/t doboru koloru, ale przyznam, że najpierw wolałabym poznać waszą opinię na ten temat. Pozdrawiam i liczę na pomoc
Polaeva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 19:27   #38
natii4
Zakorzenienie

Dot.: airbrush

Niedawno był tu temat o opalaniu tą metodą i dziewczyny dzieliły się swoimi spostrzeżeniami.

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 11:00   #39
Monika:)
Raczkowanie

Question air brush twarzy

Hej
Zastanawia mnie jedna rzecz a zatem,czy jest jakiś zabieg brązujący który można wykonać u kosmetyczki typu air brush,prysznic opalający ale tylko i wyłącznie na twarz ?,bardzo jestem ciekawa z brązowieniem ciałka radzę sobie doskonale i kolorek wymarzony lecz z buzią mam nie lada problem za żadne skarby różnymi "domowymi"(tj.sklepow ymi) sposobami nie chce się zabrązowić tak zeby był idealny jednolity kolorek a dodam jeszcze że nie mam problemów ze strukturą skóry na buzi ani żadnych problemów skórnych, jest gładziutka jak pupcia niemowlęcia,tyle ze na nosku i policzkach mam piegi,jedyna nadzieja w kosmetyczce,dzi ewczyny pomóżcie
Monika:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 11:56   #40
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1
Dot.: Czy istnieje takie coś?

z tego co wiem,to air brush można zażyczyć sobie na twarz i szyję albo dodatkowo dekolt

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 12:00   #41
mo0oniczka
Rozeznanie

wiesz ja za bardzo nie wiem gdyz mojej tez nic nei chce lapac ale moze ziemia egipska jzu dziewczyny o niej pisaly moze ona
mo0oniczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 12:30   #42
Raczkowanie

dziękuję dziewczyny za tak szybką pomoc
Stary 2005-08-01, 09:48   #43
Sam
Zadomowienie

Air Brusk jest zabiegiem dość kosztownym - według opisów opalenizna trzyma się kilka tygodni. Według mnie jest to zabieg który można sobie wykonań na jakąś specjalną okazję, np. ślub 9własnie ze względu na cene). Na codzień polecam jakiś puderek brązujący

pzdr
sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 19:31   #44
Raczkowanie

Hej dziewczyny
Byłam dziś na takim zabiegu air brush tylko na twarz,szyję i dekolt,jestem zadowolonabuzia lekko się zabrązowiła (jednolicie ) teraz mogę spokojnie odłożyć podkład,teraz będę podtrzymywać ten odcień poprzez kremy brązujące,mam w planie pójść za parę dni ponownie się "opalić" by podtrzymać tez "opaleniznę",zapłac iłam 45zł w Instytucie Dr Eris-naprawdę rewelacyjną mają "obsługę",bardzo miłe panie i ogólnie bardzo przyjemnie
Stary 2005-08-21, 20:21   #45
malgosia81
Przyczajenie

Air Brush

Mam pytanie do panikosmetyczki. Na czym poega Air Brush, czy podobnie jak samoopalacz brudzi ubranie i schodzi nieregularnie ze skory, pozostawiajac mazy? Dziekuje za odpowiedz.
malgosia81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 17:03   #46
agnieszka_mirek
Raczkowanie

Dot.: Air Brush

Jezeli pozwolisz samoopalczowi dobrze wyschnac po zabiegu to nie bedzie brudzil ubrania, a w trakcie zmywania sie nie pozostwia maz.
Stary 2005-08-25, 16:49   #47
majorkaa
Raczkowanie

Air Brush Tanning

Chcialabym sie dowiedziec czegoś więcej na temat nowej metody "szybkiego" opalania...Za miesiąc wychodza za mąż i chciałabym mieć ładny koloryt skóry.., czy ta metoda nie pozostawia nierównych smug...no i jak długo sie utrzymuje? (kiedy najlepiej z niej skorzystać-tuż przed ślubem?)
dziękuję i pozdrawiam!
majorkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 11:07   #48
ewcialinka
Raczkowanie

Exclamation Opalanie natryskowe

jestem zła,bardzo zła.tydzien temu byłam na natryskowym opalaniu i co !!! nic juz nie widać ! ! wydałam 100 zł i nic.myslałam że to się dłużej utrzyma. wszędzie jestem juz blada.grrrrrrrrrrrrrr ostrzegam przed tym ...szkoda kasy
ewcialinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 11:44   #49
Justy
Zakorzenienie

Dot.: natryskowe opalanie !!!

ale co dziwnego w tym, że kolor utrzymał się krótko? to w końcu tylko samoopalacz nałożony w bardziej "wyrafinowany" sposób.
a jeśli w gabinecie obiecywali ci np. 2 tygodnie, to możesz złożyć reklamację.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 11:59   #50
Madziorka
Zakorzenienie

GG do Madziorka

ja tez byłam niezadowolona,kolor był bardzo bardzo ciemny i wyglądałam jak murzyn a po trzech dniach zaczeła mi się zmywać opalenizna i miejscami miałam jasne plamy.
Madziorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 12:30   #51
iza_
Wtajemniczenie

słyszalamjuz wiele nieciekawych opinii o tym opalaniu.
iza_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 17:22   #52
allicjaa
Zakorzenienie

Red face Dot.: natryskowe opalanie !!!

Gdzieś wyczytałam, że zalecane jest powtórzenie zabiegu po 3 dniach... Ja to bym po pierwszym zabiegu była za ciemna (jak dla mnie) i wyglądałoby to nienaturalnie, bo mam jasną karnację, a po 3 dniach ?! O Matko I też właśnie słyszałam, że "opalenizna" trzyma się około tygodnia... Chcąc utrzymać efekt, to 400 zł miesięcznie niewyjęte... Wolałabym kupić sobie jakiś ciuch i balsam brązujący
allicjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 23:18   #53
Kincia
Raczkowanie

GG do Kincia Wyślij wiadomość przez MSN do Kincia Send a message via Skype™ to Kincia

wklejam linka, tam jest wszystko napisane www.airbrushtan.pl
Nie pozostawia smug, trzyma sie od 10 do 14 dni...ja bym skorzystała 3 dni przed ślubem...zeby osiagnąc najlepszy efekt.
Metoda jest cakowicie naturalna i nie szkodliwa...
Kincia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 06:33   #54
mania19
Zadomowienie

osobiscie nie polecam - mialam prysznic robiony z 6-7 razy a z tego 3 razy trze4ba bylo po nim robic poprawki - nie trzymal sie tyle ile obiecuja- po 4 dniach zostaly jedynie resztki opalenizny- zreszta bardzo nieestetyczne . Lepiej udaj sie do salonu - kosmetyczka zrobi to profesjonalniej i rownomiernie rozprowadzi samoopalacz
mania19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:00   #55
Bestiaga
BAN stały

Dot.: Re: airbrush tanning?

Wrtocław
ul. Hallera 104
całe ciało - 50 zł
połowa - 30 zł
Bestiaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:17   #56
majorkaa
Raczkowanie

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi.. jadna na tak-jedna na nie hm......ostatnio kolezanka tez mi odradzila-podobno wyglada sie dosc nienaturalnie....no i nie iwem..ale poki co-pogoda dopisuje i moge sie tradycyjnie brązowić- a to najlepsze!!
majorkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 09:26   #57
marika123
Przyczajenie

Dobrze chociaż,że niektóre z Was wyglądały jak murzynki.Ja wyglądałam tak,jakbym miała zaawansowaną żółtaczkę!Taki sposób nakładania samoopalacza i to w takiej ilości to porażka.Do tego jeszcze jak dobrze sobie go nie rozprowadzisz od razu po takiej sesji to masz zacieki i wyglądaszjak pozal się Boże.U nas koszt takiego opalania zmalał do 40 zł,poniewaz nikt z tego nie korzysta i ostrzegam wszystkie dziewczyny:dajcie sobie spokój z takimi rewelacjami rynkowymi,najlepsze sa sprawdzone sposoby i takie które daja efekt,czyli poprostu SOLARIUM!
marika123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 12:03   #58
Raczkowanie

A ja byłam zadowolona z opalania natryskowego,może dlatego że zafundowałam sobie tylko na twarz, szyję i dekolt,resztę ciałka miałam brązową z balsamu brązującego i spodziewałam się że jak zrobię taki zabieg na całe ciałko to po jakimś czasie (krótkim czasie) będzie owy specyfik schodzić i nie dość że będę żałować wydanych pieniędzy to brzydko bym wyglądała,a po tym jak "zabrązowiono mi buźkę,szyję i dekolt to odstwaiłam w kąt podkład,teraz powtarzam co 2,3 tyg taki zabieg ale tylko na twarz i szyję,między czasie smaruję wszystkim co brązujące typu :różnego rodzaju kremy,toniki i świetnie sie trzyma,ale rzeczywiście nie polecam na całe ciało bo to strata pieniędzy,ale nie przejmuj się ja to jestem takiego zdania:"Nic nie dzieje się na daremno" hrhr jakieś tam doświadczenie w tej kwestii zdobyłaś i drugi raz tego "błędu" nie powtorzysz,głowa do góry
Stary 2005-09-09, 13:35   #59
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

Cytat:
Napisane przez marika123
dajcie sobie spokój z takimi rewelacjami rynkowymi,najlepsze sa sprawdzone sposoby i takie które daja efekt,czyli poprostu SOLARIUM!
a owszem, solarium niewątpliwie daje efekt: przyspieszone starzenie się skóry, zmarszczki, przebarwienia, podrażnienia, uczulenia, wysuszona skóra... no i efekt finansowy dla właścicieli solarium.
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 13:38   #60
Smile_Smile
BAN stały

Wpisy w blogu: 3

oy dziewczyny,za te 400 zl to mozna nakupic dobrych samoopalaczy na pól roku
Smile_Smile jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości