Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i dekolcie - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-17, 15:59   #631
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

Cytat:
Napisane przez ^Bulba^ Pokaż wiadomość
a ja mam trądzik na twarzy i na plecach i gdzie sie tylko da..:/...nie wiem jak z tym walczyć...;( jak mi sie zaczynał pojawiać trądzik to myślałam, że przejdzie sam, no i troche też nie chcialo mi sie po prostu z tym bawić...i teraz widać tego skutki...:/..mam okropne wągry i pryszcze na twarzy, plecach i troche na dekolcie...wyglądam okropnie i nie wiem co z tym zrobić...nie za bardzo moge sobie pozwolić na drogie preparaty...staram sie tego jakoś pozbyć tzw.:"wyciskaniem"...stos uje tonik "clean&clear" na pryszcze, żel tej samej firmy do cery wrażliwej i żel peelingujący też "clean&cleara" na wągry (raz w tygodniu żeby go szybko nie zużyć)...na noc nakładam paste cynkową (podobno pomaga.. :/ )...ehh, nie wiem co robić zeby sie tego pozbyć...aha! mam cerę tłustą a zarazem wrażliwą...musze stosowac delikatne preparaty zeby nie podrazniac skóry ale jak używam czegoś słabiutkiego to wogle nie pomaga na trądzik... nie wiem co robić...
Prosze o pomoc!
Hmm mi na krostki pomaga płyn Afrodyta jest tani kosztuje nie cale 4zł, jest na bazie alkoholu wiec w przypadku wrazliwej skory chyba najlepiej stosowac go punktowo.Wdg mnie preparaty ktore wymienilas nie sa skuteczne:/ tylko przereklamowane i tanie tez nie sa. Mi mama zawsze kaze smarowac krostki taka brązowa mascia tormentiolem i troche lagodzi.I bardzo dobra jest takze maseczka z dermaglinu z zielonej glinki do sery tradzikowej....jak mialam ktoregos razu wysyp na plecach ( chyba zakazilam sie na solarium:/ przez niedomyte lozko -super!! ) to wlasnie posmarowalam cale plecy ta glinka...jedna saszetka starczy spokojnie na plecy i na twarz..bo jest jej sporo.I co wazne jest naturalna i nie powoduje podraznien.
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 16:11   #632
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

SOFT,a gdzie można dostać tą Afrodytę? I co za maść?

Jeśli chodzi o witaminki a + e to one mogą efekt podtrzymać,ale nie zdziałają cudów
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 16:33   #633
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

Afrodyte mozna dostac tylko w aptece.Ale jak narazie to zauwazylam,ze maja ja w kazdej aptece prawie wiec nie ma zadnego problemu z jej kupnem.To dosc popularny plyn.
Informacje z opakowania:

Działanie:
Odkażające, przeciwzapalne i przeciwświądowe, bakterio i - grzybobójcze.

Wskazania:
Łojotokowe i ropne zapalenie skóry, trądzik, różne postacie ostrego i podostrego wyprysku. Łuszczyca skóry owłosionej.

Ja to osobiście bardzo polecam!! Dla mnie ten płyn to zbawienie.( mam tłustą/ mieszaną cere)
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 18:43   #634
Mija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

moja rada jest taka: biegiem do dermatologa !! sama mialam z tradzikiem na plecach dosc powazny problem, dluugo zwlekalam, leczylam ogolnie dostepnymi srodkami typu Adonis, Aknosan, jednak bez wiekszych efektow :/ wreszcie nie wytrzymalam i poszlam do dermatologa przepisal zel Differin i antybiotyk (Tetrasal czy jakos tak) i jakis plyn robiony w aptece za 5zl kosztowalo to wszystko w sumie kolo stowki :/ ale warto bylo! zwlaszcza ten antybiotyk - efekty w oczach sie robily krosty znikaly z dnia na dzien (zeby nie powiedziec z godziny na godzine :P), twarz tez zrobila sie super (choc nie mialam z nia wiekszych problemow). Teraz stosuje tylko plyn na plecy do przemywania i dalej jest okay naprawde, nie ma co zwlekac z wizyta u dermatologa
Mija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 12:29   #635
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

ale jak już koniecznie musicie afrodyte to najlepiej punktowo, ona jest na bazie alkoholowej i moze podrażniać i wysuszać skórę, przez co produkcja łoju MOZE być wzmożona.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 12:37   #636
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
na trądzik na plecach są też skuteczne preparaty takie jak na twarz czyli retinoidy, kwasy BHA, nadtlenek benzoilu, kwas azealinowy...

również antybiotyki stosowane miejscowo np dalacin t , czy isotretinoina doustnie,jeśli zmiany ropne- dermatolog
podpisuje sie pod Emilią, zmienilam dermatologa i w 3 miesiące zniknął tradzik na plecach, dekoldzie i ramionach, ktory bezskutecznie leczyłam przez 5 lat teraz zostały tylko blizny. Dziewczyny jesli nie pomagają srodki doraźne marsz do dermatologa, szkoda zycia na trądzik
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 12:45   #637
Tonja_18
Przyczajenie
 
Avatar Tonja_18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Londyn
Wiadomości: 6
Smile Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

Ahoj! Ja również toczę walkę z trądzikiem i to od dobrych paru lat! Naszczęscie juz nie mam tylu "wysypów" pryszczy co kiedyś ale zawdzięczam to paru metodom i kosmetykom, które regularnie stosuję:
1. Warto stosować żele, toniki , kremy, które są zrobione na bazie specjalnych kwasów. To one złuszczają skórę i redukują wystąpienie pryszczy! Co więcej zmniejszają blizny na twarzy-ja miałam ich sporo a dzisiaj po 1,5 roku kuracji nie mam już ani jednej! Takie preparaty można stosować do wszystkich rodzajów skóry! ( Wizażanki z Krakowa moga je zakupić w salonie kosmetycznym na rondzie Mogilskim u kosmetyczki Lucyny, są to kosmetki specjalnie sprowadzane ze Szwecji, gorąco polecam )
2. Oczyszczanie mechaniczne, czyli regularne wizyty u kosmetyczki! Ja miałam czyszczone plecy, twarz i dekolt i wyraznie widac różnicę! W czasie zabiegu warto poprosić o maseczkę zwężającą pory jak i ampułkę, która rozprowadzana na skórze twarzy za pomocą ultra dzwięków niszczy bakterie wywołujące wypryski i redukuje wydzielanie sebum! Na następny dzień nie wyskoczył mi ani jeden pryszcz, pomimo ze skóra po takich zabiegach dochodzi do siebie po tygodniu! Jeszcze godny polecenia jest zabieg kawitacyjny wygładzjący skórę twarzy, dekoltu, pleców i redukujący wągry!
3. Warto postarac sie o zakup myjki albo szczotki na długiej plastikowej rączce (dostępna w Rossmannie) do regularnego mycia pleców! Mycie taka szczotą pomogło mojemu tacie 30 lat temu z tradzikiem na plecach i pomogło tez mnie!Już na 2 dzień widać znaczną poprawę! Naprawdę po takim myciu zmniejsza się wystąpienie wyprysków! Warto myc co 2 dzien albo nawet codziennie!
4. Opalanie! Jak najczęściej korzystać ze słońca! W zimie warto chodzić co 2 tygodnie, miesiąc na solarium ale nie za często! Polecam tylko w cięzkich przypadkach albo gdy akurat wyskoczy nam jakas impreza! tak a pro po jeśli decydujemy się juz na sukienkę bez pleców to warto zainwestować w szal! Zarazem wyglądam elegancko i przy okazji zakrywamy nasze mankamenty! Wypryski mozna tez lekko zatuszować korektorem lub lekko przypudrować!
5. Basen! środki bakteriobójcze zawarte w wodzie niszczą bakterie wywołujące wypryski i lekko złuszczaja skórę! Może to tylko mój przypadek ale mi zawsze pomaga! Jednym słowem przyjemne z pożytecznym!
6. Nie stosować tych pic na wodę kosmetyków typu Clearasil, bo one albo minimalnie pomagaja albo wcale, albo jeszcze tądzik może się nasilić ( miałam potowrne zaczerwienienia po stosowaniu preparatu niwelującego wypryski po 24h). Warto stosowac żele do mycia twarzy Ireny Eris, ale nie z serii poniżej 20 tylko z zielonej! Bardzo dokładnie oczyszczają twarz!Warto stosowac ten żel wraz z myjką lub szczotką do umycia pleców! ( Kosmetyki Garniera do twarzy też są niezłe)
7. Jeśli stać Cię na kosmetyki z wyzszej półki to polecam japonską firmę Kanebo ( również produkuje kosmetyki zawierające kwasy) ! Jednym słowem są świetne! Dla tych które maja problemy za świecącą się cerą polecam piankę do mycia twarzy o nazwie "Oil Control" . Po umyciu cera jest bardzo gładka i świeci się o jakieś 80% mniej. Kosmetyki dostępne są w sieci kosmetycznej Douglas! Ale warto zapytac się swojej kosmetyczki o produkty Kanebo bo może jest możliwóść sprowadzenia ich z za granicy!
8. Picie szklanki dziennie rozpuszczonych drożdży! świetnie działa na skórę! Nawet zapobiegawczo!

Mam nadzieję, że powyższe rady będą pomocne w waszej walce z trądzikiem! Sama stosowałam takie śmakie preparaty przypisane przez dermatologa ale tylko powyższe 8 punktów tak naprawdę mi pomogło!

Powodzenia i pozdrawiam

Tonja
Tonja_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 17:45   #638
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

Tonju imponujące wypracowanie ,i wszystko ładnie opisałaś i rozumiem że to Tobie pomogo, ale sprostuję punkt odnośnie słońca . wnioskuję ze co jakiś czas regularnie chodzisz na solarium(z resztą napiszałąś ze stosujesz te zasady dlatego nie doswiadczyłaś prawdy związanej z promienowaniem i jest to "przykryte " tym ze regularnie uczęszczasz na nie.
Cytat:
4. Opalanie! Jak najczęściej korzystać ze słońca! W zimie warto chodzić co 2 tygodnie, miesiąc na solarium ale nie za często! Polecam tylko w cięzkich przypadkach
jak ma się tradzik nie powinno sie korzystać ze skłońca, stwierdzenie iz poprawia wygląd cery jest złudne, w rzeczywistosci skóra się przesusza i powoduje to wzmożoną produkcję łoju. poczytaj wątek momento dla fanek opalania oraz solarium & zdrowa cera . poza tym reakcje które zachodzą w skórze przez promienie UVA... w tych watkach jest wszystko.w cięzkich przypadkach jeszcze gorzej
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 16:38   #639
Małgonia_86
Przyczajenie
 
Avatar Małgonia_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 26
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

Najlepiej działa spirytus jak najmocniejszy.Kiedys słyszałam tez cos o ciekłej parafinie, że jest ponoc rewelacyjna w leczeniu trądzika.Troszę mnie to zastanowiło,gdyż z tego co się orientuję parafina jest dobra na inne dolegliwosci.No ale jak ktoś chce to niech testuje
Małgonia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 09:40   #640
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

Ja tez miałam taki problem i pomogło mi mycie pleców mydełkiem siarkowym,nakładałam krem ten sam antybakteryjy co na twarz w moim przypadku był to garnier czysta skóra oraz do cery rądzikowej firmy eveline.dodatkowo uzywałam balsamu z panthenolem do kupienia w aptece,który zmniejszał zaczeriwienia i leczył w szybkim tempie wypryski.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 23:46   #641
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

tez mam ten problem ale nic mi nie pomaga. NIGDY NIE odkryłam swoich plecow bo sie wstydze.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-24, 00:17   #642
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

Ja mam juz dość mało pryszczy na plecach,ale ślady zostały
Stosuję:
Lubexyl(w aptece) albo Manhattan Clearface(tak,żel do twarzy),a czasem Lubex.Poleciła mi pani dermatolog i naprawdę działa.Tylko trzeba robić przerwę,bo skórę przesusza Mydło siarkowe nie pomogło mi nic a nic,tylko pogorszyło sprawę
Tonja_18,nie należy się opalać w przypadku tradziku
Picie drożdży czy branie tabletek drożdżowych nie pomaga niestety wszystkim(mnie nie pomaga).Częste wizyty na basenie mogą pogorszyć stan skóry,bo skóra trądzikowa jest skórą wrażliwą!
Kosmetyki z wyższej półki to pic na wodę nie gorszy niż popularny Clerasil tylko ładniej opakowane
Najlepszym tonikiem do twarzy i przemywania pleców była butla specyfiku według przepisu dermatologa robiona w aptece za 5zł
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 13:25   #643
monisciopaga
Raczkowanie
 
Avatar monisciopaga
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Wiadomości: 162
Talking Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

ojejku jak mnie tutaj dawno nie bylo... :P:P ale przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi i szczerze powiedziawszy zgłupiałam bardzo podobaly mi sie metody jakie napisała Tonja ale zaraz przeczytalam ze te metody nic nie daja...wiec ja juz sama nie wiem...napisałam o tym problemie ale powiem wam ze zaczelam uzywaz myjki do pleców i myje je mydłem siarkowym i widac poprawe... przy okazji przeczytałam gdzies w ktoryms watku ze na tradzik nalezy brac witamine A+E biore Capivit i naprawde efekty widze juz teraz nie wstydze sie pokazywac plecy... osiagnelam swoj cel bo poprwawa jest naprawde niesamowita...przy okazji (odłozylam rowniez na bok słodycze i chipsy) to pomoglo mi aby z twarzy zniknely krostki...troche sie nacierpiałam przy tym bo uwielbiam czekolade ale warto bylo bo moj chlopak od czasu kiedy moja cera sie znacznie poprawila prawi mi same mile komplementy,...wiec nie zaluje i powiem wam ze bylo warto
__________________
=> Moniś <=
monisciopaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 13:33   #644
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

ja mialam ten sam problem i lekarz dał mi jakiś rpbiony specyfik to przecierania pleców i powiedzial, że mam spac w pidzamie na ramiączkach z odsłonietymi plecami Musze powiedziec że pomogło. Teraz od czasu do czasu przecieram plecy i dekold afrodytą i adonisem i jest ok. No i spie w bluzkach na cienkich ramiączkach. Mam czyste i adne plecy
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 13:52   #645
tomek_u18
Przyczajenie
 
Avatar tomek_u18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
GG do tomek_u18
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

Na trądzik na plecach dobre jest mysdło siarkowe lub mydło Sebmed.Powinno sie równiez stosowac peelingi (w razie ropnych zmina uzywac deliktanego peelingu enzymatycznego)oraz masowac plecy specjalną rękawicą. Dla cierpliwych polecam herbatkę z bratka i do tego jeszcze jakies tabletki np. Humavit, Dromin itp.
tomek_u18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 16:56   #646
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

tylko trzeba uwaząc zebny w składzie tabletek , które się wybierze nie ma jodu, który może nasilać tworzenienie siezzaskórników czy nawet nasilać zmiany trądzikowe, czy wit PP, ktorej osoby z kłopotami naczynkowymi nie powinny takze brać
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 21:10   #647
zelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

Mialam problem z tradzikiem na plecach, krostkami takze na dekolcie i ramionach.nic mi tak nie pomoglo jak codzienne mycie tych miejsc szorstka rekawica(+ zwykly zel pod prysznic) a nastepnie nawilzanie czyli wcieranie balsamu nawilzajacego.odkad robie to codziennie zniknely krosty a po jakims czasie nawet podskórne ciemne przebarwienia.teraz moje plecki sa gladziutkie bez zadnych wypryskow.polecam ta metode.Aha i jeszcze jedno: zadnego dotykania plecow brudnymi łapami
zelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 20:18   #648
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

Cytat:
Aha i jeszcze jedno: zadnego dotykania plecow brudnymi łapami
to do twarzy też się tyczy, własciwie nawet czystymi nie dotykać nawet
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 09:18   #649
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

mi bardzo pomógł brevoxyl, a w okresie największej masakry na plecach punktowo stosowałam jeszcze benzacne (czy nie za dużo tego nadtlenku benzoilu?? ). teraz nadal stosuję profilaktycznie brevoyl na całe plecy i owszem, pojawiają sie pojedyncze zmiany, ale to i tak nic w porównaniu z tym, co bylo kiedyś. ale trzeba uważać, bo ten specyfik może wysuszać skórę, więc dobrze nawilżyć skórę, gdy brevoxyl się wchłonie.

kosztuje około 20 złotych, może odbarwiać odzież (i pościel ). benzacne natomiast załatwiło mi białe plamy na wszystkich ręcznikach (ta maść zasycha na skórze i gdy się ją niedokładnei zmyje, to resztki zostają na ręczniku)
paolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 15:27   #650
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

najbezpieczniej uzywac nadtlenek benzoilu w 5 % i jesli uzywasz na duże powierzchnie np plecy pamietaj o bombie przeciwutleniaczy- witaminy c a e , bo nadtlenek benzoilu jesli codzi o to to nei jest "za dobry"
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 22:14   #651
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Ja od pewnego czasu mam problem z wypryskami na zuchwie i szyji po bokach.Od maja biore tabletki anty yasmin ale problem jest juz troche dluzej.Denerwuje mnie to strasznie i niewiem co mam robic, ale musze je zlikwidowac.Ma ktos jakas rade?
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 11:38   #652
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

juz były watki na ten temat , poczytaj watek przyklejony, o differinie takze


retinodidy, antybiotyki, płyny robione w aptece, kwasy BHA, nadtlenek beznoilu, kwas azelainowy...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 19:53   #653
Beata Marcina :0
Raczkowanie
 
Avatar Beata Marcina :0
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 458
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Ja polecam antybiotyk Davercin. Buteleczka 50ml, przezroczysty płyn, szybko się wchłania. Trochę czuć go alkoholem, ale wydaje mi się, że tylko w buteleczce, bo od siebie czy swojej siostry lub mamy nigdy go nie czułam Wysusza skórę, ale nie tak bardzo. Cena około 10zł, tyle, że sprzedawany na receptę, mój lekarz rodzinny wypisuje, bez zbędnego gadania, zresztą sam mi to polecił
Beata Marcina :0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 14:41   #654
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

tak davercin, antybiotyk
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 16:48   #655
monisciopaga
Raczkowanie
 
Avatar monisciopaga
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Wiadomości: 162
Smile Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

ja sie wlasnie zastanawiam nad kupnem takiej rekawicy...moge ja dostac w kazdej drogerii?? i w jakiej jest mniej wiecej cenie?? bo skoro pomaga to moze warto sprobowac pozdrawiam
__________________
=> Moniś <=
monisciopaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 17:05   #656
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

powinna byc w kazdej drogerii, serdecznie polecam Ci preparat firmy Barwa serum specjalistyczne na plecy i dekold, zawiera kwas BHA i mozesz uzywac razem z nadtlenkiem benzoilu, tzn na noc barwę a za dnia brevoxyl. rękawice kosztuja 7-20zl
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 16:53   #657
Malinka__88
Przyczajenie
 
Avatar Malinka__88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 21
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

hmm...
a może spróbuj przemywając codziennie wieczorem plecy tonikiem benzace i jeśli masz duże i bardzo wysypany stosuj maść 10% benzacne, a jeśli sa to małe drobne chrosteczki (jak przy uczuleniu) to mozesz smarować maścią cynkową, dodatkowo rozjaśni plami i pozostałości po trądziku, skóra będzie miękka; albo zamiast toniku moze być mydło sierkowe. nie zapomnij tez zmyć rano dokładnie wszystkiego, bo może Ci poplamić ubrania.
Pozdrawiam.
__________________
GRZE(cz)SZNA dzieffcynka
Malinka__88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 15:13   #658
etianet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 72
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

Mi pomogło szare mydło+balsam mocno nawilzający+solarium zostalo mi tylko troszke ale przezuciłam sie na mydełko siarkow uzywam od tygodnia i tez jest super robie jeszcze peeling domowy tzn: sypie cukier do miseczki dolewam zelu antybakteryjnego mieszam i uzywam peeling jest ze tak powiem za***isty tylko nie mozna miec delikatnej skory ale bardzo polecam!!
etianet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 15:27   #659
aneecia
Rozeznanie
 
Avatar aneecia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 937
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

mysle ze ta kosmetyczka nie do konca miała rację. faktem jest ze dzieki opalaniu trądzik znika na chwile ale po jakims czasie znów sie pojawia i to w jeszcze wiekszym "natęzeniu". Ja polecam przemywac ci plecki Adonisem i krostki smarowac Benzacne. Mysle ze powinno pomóc. A i nos najlepiej bawełniane koszulki pozdrawiam
aneecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 17:58   #660
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

aneecia: stosowalam wlasnie adonis+benzacne przez miesiac, i pomogło tylko trochę.. :/ moje pryszcze sa wyjatkowo oporne
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 13:52:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.