Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i dekolcie - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-29, 18:12   #871
CzarnyElf
Zakorzenienie

Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
niestety nie umiem tego mydelka zdobyc
Tutaj Ci znalazlam:
Kosztuje jakies 18 zl
http://www.salex.com.pl/oferta/produ...43772040d2b2c4

Mydlo z mineralami z Morza martwego.

Na stronie sa rowniez sole z mineralami z Morza Martwego:
http://www.salex.com.pl/oferta/produ...43772040d2b2c4

Balsamy,peelingi itp.Maja tez mydlo z blota z morza martwego ktore tez pomaga w zwalczaniu tradziku-bardzo ciekawa ta stronaAha wiekszosc produktow pochodzi z Israela-moje mydlo tez stamtad pochodzi
Stary 2007-11-29, 20:04   #872
tancerka212
Zakorzenienie

Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

hmm drogie to mydło jak na mydło.. ja narazie testuje to siarkowe ale na efekty jeszcze muszę czekać bo pryszcze pojawiają sie szybko za to nie spieszy im się zniknąć... jedyne co narazie zobaczyłam po tym siarkowym mydle to to że mój srebrny łańcuszak na szyi zrobił się brązowy!! wie ktoś czy się da to wyczyścić??? i czym???
tancerka212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 19:11   #873
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hmm drogie to mydło jak na mydło.. ja narazie testuje to siarkowe ale na efekty jeszcze muszę czekać bo pryszcze pojawiają sie szybko za to nie spieszy im się zniknąć... jedyne co narazie zobaczyłam po tym siarkowym mydle to to że mój srebrny łańcuszak na szyi zrobił się brązowy!! wie ktoś czy się da to wyczyścić??? i czym???
W sumie drogie-ale moim zdaniem warto
Po kilku dnia uzywania moje plecy wygladaja super(zostaly tylko lekkie slady po krostach-ale mam nadzieje ze tez znikna-nowych krost zero

Mydlo siarkowe niestety na mnie nie dzialalo

Co do lancuszka-a zdejmujesz go do kapieli?
Stary 2007-12-02, 14:01   #874
tancerka212
Zakorzenienie

łańcuszka nigdy nie zdejmuję bo to śliczny prezent od Tż całe szczęście zawieszka się nie odbarwiła
Stary 2007-12-03, 09:02   #875
valya
Przyczajenie

Dot.: Re: PROBLEM ZE SKORA NA PLECACH !!

Radziłabym : najpierw dobry dermatolog , potem dobra kosmetyczka , a potem zalecone przez nią dobre kosmetyki do pielęgnacji.Z tym dobrym dermatologiem to się zgadzam w 100% tylko gdzie takiego znaleźć. Jak do tej pory wszyscy przeze mnie odwiedzenie przepisywali cały czas te same małoskuteczne specyfiki, więc już powoli tracę chęci i nadzieję... Może jest tu ktoś z Opola lub okolic i mógłby polecić kogoś dobrego?
valya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 18:48   #876
mijjenka
Zakorzenienie

nie no beznadzieja!wyskoczylo mi na dekolcie peeelno jakis krostek wrrr...nie da sie ich wycisnąc,wygladaja okropnie.A o plecach juz nie mowie...

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 20:14   #877
eifersucht
Zadomowienie

Kosmetyki duże i wydajne, czyli trądzik na plecach

Witam dziewczyny

Mam problem z trądzikiem na całych plecach, ramionach i dekoldzie. Postanowiłam poszukać dużych i wydajnych kosmetyków ( kremów, maseczek, żeli ), które nadawałyby się do pielęgnacji takiej dużej powierzchni i nie kończyły się w ciągu tygodnia tak jak np. 50 ml krem do twarzy .
Znacie takie kosmetyki, może są jakieś przeznaczone specjalnie do pleców? Prosze o odpowiedzi

eifersucht jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 22:01   #878
tancerka212
Zakorzenienie

ja dzis na plecach ujrzałam jakąś nową kolonie syfów... Jezu tu trzeba cudu...
Stary 2007-12-04, 06:52   #879
mijjenka
Zakorzenienie

tancerka212
wiem jak to jest ;/ syfy z całej Europy.

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 11:35   #880
tancerka212
Zakorzenienie

no i proszę dzis sie budze a na dekolcie 2 ropniaki... oszaleje chyba ... jest mi strasznie smutno... mam chyba doła...
Stary 2007-12-04, 14:44   #881
y_ulia
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

mam takie praktyczne pytanie: pomogło komuś mydło siarkowe? :P
bo z tego co sie orientuje to pryszcze znikają na jakis czas a potem sie z nasileniem pojawiaja:/ tak, jak u mnie ;//;/

[ Uciekaj moje serce! ]

y_ulia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 15:58   #882
tancerka212
Zakorzenienie

ty weź nie strasz!! ja zaczelam stosowac mydlo siarkowe jakis tydzien temu ale poki co zadnych rezultatow nie widze... nawet wysuszonej skory nie mam jak dziewczyny mowily ze przy tym mydle sie wysusza... nie wiem co z ta moją skorą jest... jakaś z kamienia chyba..
Stary 2007-12-04, 16:55   #883
Martilla
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Łańcuszek spróbuj wyczyścić pastą do zębów, powinno pomóc.
Martilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 19:31   #884
ice-queen
Przyczajenie

jeju jak ja sobie przypomne co zrobilam 4 lata temu to aż mi niedobrze jest ;P mylam sie ciagle mydelkiem siarkowym- pomagalo mi na tradzik, ale strasznie wysuszalo skore ;/ nom a szykowalo sie wesele...to posmarowalam sobie plecy i dekolt balsamem brazujacym! to co sie stalo z moja skora bylo okropne!!! wygladala tak jakbym miala blizny po oparzeniach ;/ caly dzien siedzialam w wannie i sie mylam, a potem tone kremow nawilzajacych ladowalam na skore...ale i tak mi przez 2 dni to nie zeszlo do konca...jakos tak od tamtej pory nie stosuje juz mydelka siarkowego...pozdrawiam
ice-queen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 14:25   #885
ana_gabi
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi

.

ana gabi show fan

Edytowane przez ana_gabi
Czas edycji: 2012-08-07 o 15:08
ana_gabi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 14:27   #886
Malikaa
Raczkowanie

jednym z lepszych sposobów na trądzik są leki hormonalne u mnie już po 2 opakowaniach widać diametralną różnicę

Nasz ślub
6 sierpnia 2011

Malikaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 20:23   #887
tancerka212
Zakorzenienie

wiecie polecam też mycie buzi przegotowana wodą bo ta twarda w naszych kranach nie sprzyja naszym cerom... sprawdzone!! pryszcze oczywiscie nie znikną od wody ale ogólny wygląd jest o niebo lepszy!
Stary 2007-12-09, 22:01   #888
Martilla
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ana_gabi Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie jak nazywa sie taka masc na blizny ?
Smierdzi tak cebulowo i kosztuje pare zlotych ?
Nie moge sobie nazwy za chiny przypomniec ;/
Cepan
Martilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 22:15   #889
tancerka212
Zakorzenienie

tak, tez mi sie wydaje że chodzi Ci o cepan... na mnie nie zadziałał nic a nic..
Stary 2008-01-02, 19:38   #890
lalaith
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki duże i wydajne, czyli trądzik na plecach

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

Mam problem z trądzikiem na całych plecach, ramionach i dekoldzie. Postanowiłam poszukać dużych i wydajnych kosmetyków ( kremów, maseczek, żeli ), które nadawałyby się do pielęgnacji takiej dużej powierzchni i nie kończyły się w ciągu tygodnia tak jak np. 50 ml krem do twarzy .
Znacie takie kosmetyki, może są jakieś przeznaczone specjalnie do pleców? Prosze o odpowiedzi
Oj, z takimi naprawdę dużymi jeszcze się nie spotkałam, ale możesz np wypróbować mydełka antybakteryjne np Siarkowe Barwy, Clearasil czy Protex. Są również antybakteryjne żele pod prysznic np Under Twenty albo Clearasil, jeżeli wolisz tę formę oczyszczania. W tym drugim przypadku warta polecenia będzie dobra myjka która dokładnie oczyszcza trudno dostępne miejsca jakimi są bez wątpienia plecy z nagromadzonych tam bakterii i zarazków np myjka do twarzy i ciała Dermaclinu czy mięciutka myjka do pleców z frotty do kupienia w mydlarni Stenders, jednak należy pamiętać żeby tego typu myjki często prać i wymieniać gdyż przy długotrwałym użytkowaniu stają się siedliskiem bakterii i zamiast pomagać zaczynają szkodzić.
Do smarowania polecam emulsję specjalnie przeznaczoną do tych części ciała z serii Siarkowa Moc, niestety ma ona dość małą pojemność. Warto też zaopatrzyć się w coś z apteki, ja ze swej strony polecam Acnosan, jest to płyn do przemywania pokrytych trądzikiem części skóry 2-3 razy dziennie przy pomocy nasączonego preparatem wacika.
Poza tym dobrze jest nosić ubrania z naturalnych, przewiewnych tkanin pod którymi skóra się nie poci i absolutnie, pod żadnym pozorem nie wolno dotykać pleców dłońmi czy rozdrapywać!
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 23:42   #891
gabis
Raczkowanie

GG do gabis

Jeśli masz problem z trądzikiem na plecach i nie tylko, najszybciej pomoże ci sie z nim uporać dermatolog! Najprawdopodobniej przepisze lek w formie płynu którym bedziesz przecierać skórę. Będziesz się łuszczyć ale za to efekty będą szybkie i zadawalające.
gabis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 13:03   #892
Amar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gabis Pokaż wiadomość
Jeśli masz problem z trądzikiem na plecach i nie tylko, najszybciej pomoże ci sie z nim uporać dermatolog! Najprawdopodobniej przepisze lek w formie płynu którym bedziesz przecierać skórę. Będziesz się łuszczyć ale za to efekty będą szybkie i zadawalające.

jesli jest to tradzik na plecach, ramionach i dekoldzie to najprawdopodobniej sa to potówki. koniecznie musisz oczyszczac, zluszczac i nawilzac skore w tych rejonach. swojego czasu mialam taki maly wysyp potowek ponizej karku, kupilam sobie taka miekka szczotke do plecow na drążku-łapce (nie wiem jak to nazwac) i na nia dawalam troche zelu, takiego samego jakiego uzywalam do twarzy i delikatnie mylam, nie wolno trzec! a pozniej nakladalam cienka warstwe pasty cynkowej.
i przede wszystkim, jesli tak jak mysle sa to potowki (czyli taka drobna biala kaszka na skorze, wygladajaca jak mini pryszcze) musisz kupic sobie wiecej koszulek, ktore 'oddychaja'; czyli z czystej bawelny. a w zaciszu domowym najlepiej chodzic w koszulkach na ramiaczkach, zeby 'przewietrzac' te miejsca -wiem, ze to dziwnie brzmi, ale mnie pomoglo. i najlepiej bedzie zmieniac jak najczesciej recznik, ktorym wycierasz te miejsca (ja kupilam sobie do tego celu specjalny reczniczek, taki maly 20x20 cm i pralam go codziennie wieczorem po kapieli). zmienialam takze poszwe na poduszke srednio raz na 3 dni. no to wszystko czego uzywalam, zeby sie pozbyc potowek; i pozbylam sie ich, teraz mam gladziutka skore
Amar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 18:31   #893
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabis Pokaż wiadomość
Jeśli jak mniemam wiesz to z autopsji, to proszę opisz tu swoje doświadczenia, co dermatolog powiedział, czym sie leczyłaś i co to znaczy "szybko".
Bo nie znam jeszcze ani jednej osoby której leczenie dermatologiczne szybko by pomogło
Stary 2008-01-03, 18:36   #894
ukrycior
Zakorzenienie

Polecam kosmetyki Ziaja PRO - np. maseczka z glinki zielonej ma 200ml, są też peelingi enzymatyczne i zwykłe po 250 ml, jakieś serum w tubce. Wybór jest spory i w dużych pojemnościach.
ukrycior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 23:14   #895
Sachmet87
Przyczajenie

ech..ja mam cale plecy i ramiona w okropnych, brazowych bliznach...calosc wyglada jakbym byla w centki...;/myslicie ze masci typu brevoxyl moga cos tu zdzialac?
Sachmet87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 16:02   #896
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Polecam kosmetyki Ziaja PRO - np. maseczka z glinki zielonej ma 200ml, są też peelingi enzymatyczne i zwykłe po 250 ml, jakieś serum w tubce. Wybór jest spory i w dużych pojemnościach.
Maseczkę czy peeling enzymatyczny na plecy? Szczerze mówiąc średnio to widzę, chyba że ktoś ma tak kochającego męża że pomoże w nakładaniu

Sachmet, a brązowe kropki to przypadkiem nie przebarwienia posłoneczne?
Stary 2008-01-04, 16:50   #897
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Maseczkę czy peeling enzymatyczny na plecy? Szczerze mówiąc średnio to widzę, chyba że ktoś ma tak kochającego męża że pomoże w nakładaniu

Cokolwiek bym miała sobie nałożyć na plecy to sama nie dałabym rady... A kochający mąż jest, wczoraj wtarł mi pracowicie balsam odżywczy...
Stary 2008-01-04, 17:54   #898
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Cokolwiek bym miała sobie nałożyć na plecy to sama nie dałabym rady... A kochający mąż jest, wczoraj wtarł mi pracowicie balsam odżywczy...
Balsam to balsam, sądzę że z maseczką miałby większy problem ;p I te pytania: a co to? a do czego służy? Wątpię żeby zrozumiał wywód o enzymach rozpuszczających stary, a odsłaniających nowy naskórek...
Stary 2008-01-04, 17:57   #899
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Balsam to balsam, sądzę że z maseczką miałby większy problem ;p I te pytania: a co to? a do czego służy? Wątpię żeby zrozumiał wywód o enzymach rozpuszczających stary, a odsłaniających nowy naskórek...
Mój doskonale rozumie. Zrsztą - co za różnica co nakłada - maskę na plecy czy zparawę gipsową na ścianę, nie?
Stary 2008-01-05, 22:06   #900
Sachmet87
Przyczajenie

Cytat:

nie;/ dermatolog mowil ze po tradziku i na tym sie pomoc skonczyla praktycznie...tzn przepisala mi skinoren, ale po pierwszej tubce zrezygnowalam - za droga zabawa;/
Sachmet87 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
tradzik na plecach, trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości