Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i dekolcie - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-06, 18:50   #1141
mln
Rozeznanie

Question Trądzik poza twarzą.

Cześć!
Szukam jakiegoś domowego sposobu na pryszcze na dekolcie i plecach. Znacie jakiś? Ja do twarzy używałam cytryny, ale nie wiem czy sprawdzi się ona też w innych miejscach.
Pozdrawiam
mln jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 21:41   #1142
nesalirfi
Przyczajenie

Dot.: Trądzik poza twarzą.

hej.mi pomogly tabletki humavit z drozdzy piwnych-lykalam 2 razy dzienne a takze robilam maseczki( rozkruszylam kilka tabletek, dodalam troche drozdzy spozywczychi 2-3 tyz cieplej wody).Ja mialam brzydkie kroski na ramionach. teraz zostaly tylko male blizny- bo mam sklonnosci do rozdrapywania- ale krostek nie mam zadnych. Tabletki te kosztuja ok 10 zł za 200 szt.- w kazdej aptece ,pozdrawiam
nesalirfi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 11:40   #1143
visionAM
Zakorzenienie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=732831
visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 17:44   #1144
mln
Rozeznanie

Dziekuję
mln jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 16:44   #1145
Alex1994
Przyczajenie

blizny na dekolcie

Mam dużo blizn na dekolcie, a nie długo mam bal gimnazjalny. Co mam zrobić żeby jakoś zmniejszyć ich widoczność , chodź troszeczkę???
Alex1994 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 10:52   #1146
CherieK
Zadomowienie

Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
to są prace, które nie wymagają codziennego prysznica?
to mnie rozwalilo xD totalnie.... przeczytalam pol watu ale ten tekst....

dziewczyny? jak mozna nie myc sie codziennie ;/? i jeszcze sie dziwic, ze ma sie krostki na plecach

CherieK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 20:03   #1147
izabelka_007
Zadomowienie

Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
to mnie rozwalilo xD totalnie.... przeczytalam pol watu ale ten tekst....

dziewczyny? jak mozna nie myc sie codziennie ;/? i jeszcze sie dziwic, ze ma sie krostki na plecach
Mnie również to rozbawiło.

Ja niestety mam niewielki problem z krostami na plecach, a biorę prysznic z rana i wieczorem, także w moim przypadki nie tkwi to w niechlujności.

Ale gdzies przeczytałam o piciu bratka fix, piję od około tygodnia i mogę powiedzieć że jakby skóra się poprawiła

izabelka_007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 21:24   #1148
Muffka_
Zakorzenienie

Moja siostra pila kiedys regularnie bratek i po jakims czasie dostala okropnego wysypu
Muffka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 14:15   #1149
lejka_21
Przyczajenie

GG do lejka_21

Witam wszystkich!
Ja od jakiegoś czasu mam problem z takim świństwem na dekoldzie ;/ Mam 23 lata , w podstawówce miałam problem z trądzikiem na twarzy. Teraz juz go nie mam ale od jakiegos czasu męczą mnie krosty na dekoldzie.. nasilają się przed okresem. Do mycia dekoldu używam żel antybakteryjny jak do twarzy i tonik bezalkoholowy, Byłam ostatnio u dermatooga, przepisała mi Zineryt i tabletki Laktocer. Stosuje te leki od tygodnia i mam wrażenie, że problem jest większy niż przed stosowaniem.. Piękne słońce na dworze a ja zamiast sie opalać muszę chować swój dekold ;/
Może ktoś pomoże??
lejka_21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 10:08   #1150
Paulina170
Raczkowanie

kurde... jak czytam ludzie ze ktoras z nas sie nie myje i ma krostki to mi sie noz otwiera w kieszeni...
Moje krostki sie ewidentnie na ramionach i dekolcie zmiejszyly plecy są gładsze( choc nie wiem co z czarnymi krosteczkami).Moja metoda:
Żeby nie było zawahań myję się codziennie cała :P
Co 3 dzien stosuję peeling gruboziarnisty na dekolt, plecy, ramiona ( firma:Joanna)
Co drugi dzień myję w.w. miejsca mydłem siarkowym.
Po każdym myciu ramiona i dekolt(dkladnie) plecy ( na miare mozliwosci) spryskuje plynem antybakteryjmym ( Tribactic) kupiłam go w supermakrecie Auchan( w dziale plastrow lekow itp).
Co najwazniejsze nie wyciskac to sladow nie bedzie! Aha! no i nawilzac te miejsca maslem do ciala czy balsamem bo wszystko strasznie skore wysusza
Poki co widze poprawe a wakacje tuż tuż.
Paulina170 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 17:01   #1151
Zygzak3
Przyczajenie

Cześć !
Mam podobny problem jak wy mam dużo krost na plecach oraz na dekoldzie w lipcy jade na kolonie zz przyjaciółmi a mój wygląd nie pozawoli mi rozebrać sie w strój kompielowy.Znam jeden sposób na to żeby pozbyć się trądziku:
-Kupcie herbate z bratka (dostępna w każdej aptece)
Zygzak3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 06:52   #1152
Paulina170
Raczkowanie

A czy ta cherbata jest dobra chociaż?... bo jak nie to ja tego paskudztwa do ust nie wezme :P i czy pomaga na długo?
zaezy mi na tym zeby sie calkowicie pozbyć krostek a nie metodą " dopoki stosujesz to nie masz" bo to jak dla mnie syzyfowa praca... :|
Stary 2010-06-24, 18:56   #1153
izabelka_007
Zadomowienie

Ja tą herbatkę piję już z 2 tygodnie, może pryszcze nie wyskakują, ale tez pewnie dlatego że dbam o plecy również w inny sposób.
Dziś zaopatrzyłam się w Dax cosmetics Vulcanic Mat MIKRODERMABRAZJA - Szafirowy peeling (ok 35zł).
Naczytałam się fajnych rzeczy o tym peelingu.
Plecy po nim są
po nim bardzo gładkie.
Zobaczę za jakiś czas, czy będą efekty na dlugo, ale myślę że na stałe zostanie w mojej łazience.

Stary 2010-06-25, 08:32   #1154
Paulina170
Raczkowanie

mi tez sie zrobily w miare gladnie...gdzieniegdzie conieco jescze wyskoczy ale wiem ze i tak nie są zabardzo ładne. zapewne pozostaly jakies slady... wlasnie- jak walczyc ze sladami? zna ktos jakis sposob?
martwie sie tylko o czarne krostki... czy te wszystkie zabiegi tez sprawiają ze takie wytwory sie nie pojawiają?
chyba kupię sobie ta herbate... mam nadzieje ze nie ma zadnych efektow ubocznych poza ewent. ochydnym smakiem?
Stary 2010-07-01, 13:50   #1155
Wojowniczka_
Rozeznanie

witam, mnie właśnie wysypało ostatnio plecy i dekolt nie może mega ale jest akurat teraz jak jest cieplej heh

kupiłam to mydełko siarkowe na początek i co drugi dzień się nim myje, co 4 nakładam po umyciu krem bambino ten z cynkiem

i powiem Wam że mam większy wysyp ale liczę na to że będzie lepiej stąd moje pytanie po jakim czasie zaczyna to znikać?
Wojowniczka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 16:29   #1156
visionAM
Zakorzenienie

skoro masz gorszy wysyp to mogą być dwa źródła:
- nie służy Ci krem Bambino - zapycha
- za bardzo przesuszyłaś skórę mydłem siarkowym
Stary 2010-07-02, 01:53   #1157
Wojowniczka_
Rozeznanie

właśnie bambino używałam wcześniej (nie smaruje i nie smarowałam się nim codziennie) i nic się nie działo nigdy po nim tak samo jak po dove balsamie po kąpieli

a mydełko cóż co 2 dni używam czasem co 4 od 2 tygodni więc też chyba nie ... myślałam że na początku u każdego jest pogorszenie ...
Stary 2010-07-02, 15:15   #1158
Paulina170
Raczkowanie

mnie tez jakos ostatnio wysypalo chyba bardziej a w niedziele wyjezdzam! :| moze to kwestia pogody? czlowiek poci sie doslownie wszedzie w takie upaly i moze "potowki" sie podłączyły...
Dziewczęta co do herbaty z bratka... gdzie ja kupie i ile mnie to bedzie kosztowac? postanowilam "zaszaleć" i sprobowć... pic jedną dziennie czy jak?:P
Stary 2010-07-02, 16:03   #1159
Lilly22
Zadomowienie

dziewczyny a co polecacie na blizny po krostkach? Mam na plecach a raczej lewym ramieniu takie ciemniejsze kropki, plamki. Jest jakis sposób oprócz kosmetyczek, laserów i tym podobnych?
Lilly22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 16:13   #1160
izabelka_007
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
dziewczyny a co polecacie na blizny po krostkach? Mam na plecach a raczej lewym ramieniu takie ciemniejsze kropki, plamki. Jest jakis sposób oprócz kosmetyczek, laserów i tym podobnych?
Juz pisałam wcześniej że rozpoczęłam kurację mikrodermabrazją Daxa. Po 2 tygodniach mogę powiedzieć że blizny są coraz mniejsze i mniej widoczne .
Stosuję ją 2 razy w tygodniu, po niej nakładam krem na trądzik z AA Oceanic, a następnie żel na blizny Oceanica. Oprócz tego krem i żel na blizny nakładam codzień wieczorem i rano po porządnym wyszorowaniu pleców gąbką z mydłem siarkowym.
Skóra jest jedwabiście gładka, i co najważniejsze nie wysuszona.

Stary 2010-07-03, 22:35   #1161
Wojowniczka_
Rozeznanie

A może jakąś maseczkę sobie zakupić lub peeling specjalny? ktoś coś poleci?
Stary 2010-08-18, 20:34   #1162
foczka22
Przyczajenie

Blizny po tradziku na plecach

Witam chcialam sie dowiedziec jak mozna zakryc blizny na plecach? Bo w czerwcu biore slub i bede miec gorset i chcialam sie dowiedziec w jaki sposob kosmetyczka by mi to zakryla? I czy wogole kosmetyczka sie tym zajmuje.
foczka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:39   #1163
G12acka
Raczkowanie

Dot.: Blizny po tradziku na plecach

W czerwcu? To jeszcze kupa czasu. Ja pozbyłam się takich blizn z pleców, ramion i dekoltu serią zabiegów mikrodermabrazji. Niewiele, bo ze 3-4 zabiegi... Już nie pamiętam. A problem był spory. Teraz nie ma śladu

odstawiam detergenty
G12acka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:49   #1164
foczka22
Przyczajenie

Tylko nie bardzo mam srodki na te zabiegi. Bo slub i wydatki. Myslalam o jakism zapudrowaniu tego czy takim czyms. W przyszlosci bym se zrobila zabiegi ale teraz to nie bardzo
Stary 2010-08-18, 22:05   #1165
visionAM
Zakorzenienie

Jak teraz nie masz kasy na zabiegi to pozostaje Ci dobry korektor i fluid kryjący
Poza tym czerwiec już był
Stary 2010-08-19, 08:18   #1166
foczka22
Przyczajenie

W przyszlym roku w czerwcu Teraz zabieram sie za to bo im wczesniej tym lepiej. I chcialam zapytac ze jesli pojde na makijarz do kosmetyczki to czy ona odrazu mi zakryje te slady. Moze jeszcze do tego czasu kupilabym se jakis krem moze by pomogl gdybym smarowala przez 10 miesiecy. Myslalam o podkladzie ale czy on nie ubrudzi sukni? Nie znam sie na tym a wiec chcialam sie czegos wiecej o tym dowiedziec zeby potem nie robic wszystkiego na chipcika.
Stary 2010-08-19, 09:06   #1167
visionAM
Zakorzenienie

Skoro ten śłub masz za rok to bez problemu usuniesz te ślady, to nie są takie duże koszty
Możesz sobie kupić chociażby Acnederm - w aptece bez recepty za około 25zł. Tubka wystarczy Ci pewnie na miesiąc, chociaż zależy jak duży obszar na plechach masz w bliznach. Ogólnie po około 3 miesiącach widać efekty stosowania Acnedermu, ja go używam na twarz już prawie pół roku i efekty są rewelacyjne trzeba tylko regularnie używać i wg wskazań na ulotce.

Jeśli nie Acnederm to możesz bardziej hardcorowo potraktować cerę
peelingami z kwasem chociażby salicylowym. O tym możesz poczytać na forum Biochemia Urody, tam są wątki o robieniu sobie tych peelingów w domu.
Stary 2010-08-19, 09:48   #1168
foczka22
Przyczajenie

Dziekuje napewno kupie ten krem. A te slady mam tak ze gdzie niegdzie na plecach a w jednym miejscu mam ich troche na kupie ze tak to powiem.
Pojde jeszcze do lekarza ale jak ostatnio bylam juz jakis czas temy powiedziala mi ze te krostki to tradzik dala mi cos do przemywania i mialo zejsc owszem troche to poskubalam skutkiem tego sa te slady ale nie przyszlo mi do gowy ze moga zostac po tym slady nigdy wczesniej nie mialam takiego problemu teraz tez wychodza mi raz na jakis czas te krostki ale juz nie drapie. Zreszta to co dostalam od lekarza zaprzeproszeniem gownoo pomoglo. A ze biore nie dlugo slub to chcialabym sie pozbyc tego. A nie bardzo mam teraz srodki na zabiegi bo wiadomo slub i wydatki troche sie tego uzbieralo wiec nie moge se pozwolic jeszcze na zabiegi. Ale jesli ten krem mi nie pomoze to napewno po slubie skorzystan z zabiegow jesli faktycznie sa one dobre. Mojego nazeczonego siostra mowila ze zakryje mi to kosmyczka kiedy pojde na makijaz ale pomyslalam ze jesli zrobi to podkladem to biala suknia moze zrobic sie brazowa. Dlatego napisalam tu.
I napewno kupie ten krem. Dzieki jeszcze raz.
Stary 2010-08-20, 07:44   #1169
foczka22
Przyczajenie

Tylko mam pytanie bo ten krem acnederm jest na tradzik a nie na blizny czy slady po nich???
Stary 2010-08-20, 09:45   #1170
visionAM
Zakorzenienie

On jest na przebarwienia i blizny, zawiera kwas azealinowy, który rozjaśnia i niweluje takie rzeczy. A przeciwtrądzikowo także przy okazji działa
Odpowiedz

Tagi
tradzik na plecach, trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości