Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-04, 12:05   #121
imported_Iśka
Raczkowanie

Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki /wątek zbiorczy/

Dobre pytanie, tylko skąd mam wiedzieć czy jestem jednym a drugim wysypem? Jakoś zawsze działo się to bardzo niespodziewanie, w momencie kiedy najmniej się tego spodziewałam. A jeśli chodzi o zabiegi to zdaję sobie sprawę, że jeden zabieg nic nie zdziała i dlatego jestem przygotowana na serię zabiegów tylko boję się, że na święta mogę wyglądać jak zmora, a wizyta u kosmetyczki się zbliża.
imported_Iśka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 12:15   #122
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez imported_Iśka Pokaż wiadomość
Dobre pytanie, tylko skąd mam wiedzieć czy jestem jednym a drugim wysypem? Jakoś zawsze działo się to bardzo niespodziewanie, w momencie kiedy najmniej się tego spodziewałam. A jeśli chodzi o zabiegi to zdaję sobie sprawę, że jeden zabieg nic nie zdziała i dlatego jestem przygotowana na serię zabiegów tylko boję się, że na święta mogę wyglądać jak zmora, a wizyta u kosmetyczki się zbliża.
U mnie zazwyczaj wysypy były na wiosnę, zresztą - obserwuję swoją skórę i widzę, kiedy żadne kwasy i retinoidy nie pomagają i twarz jest ozdabiana nowymi wypryskami. Mikrodermabrazja, w przeciwieństwie np. do wspomianego TCA, pozwala Ci normalnie funkcjonować następnego dnia. Plusem jest też to, że skóra natychmiast robi się gładka. Jeśli widzisz czyste pory, myślę że możesz zaryzykować.

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 13:44   #123
imported_Iśka
Raczkowanie

Dzięki za pomoc. Myślę, że się skuszę jednak jeszcze będę chciała to skonsultować z moją kosmetyczką. Mam nadzieję, że mi nic po tym nie wyskoczy tym bardziej, że nie czuję żeby coś mi siedziało głęboko pod skórą. Mam cichą nadzieję, że to już koniec tych moich okropnych pryszczy!!!
Stary 2006-12-04, 14:00   #124
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki za pomoc. Myślę, że się skuszę jednak jeszcze będę chciała to skonsultować z moją kosmetyczką. Mam nadzieję, że mi nic po tym nie wyskoczy tym bardziej, że nie czuję żeby coś mi siedziało głęboko pod skórą. Mam cichą nadzieję, że to już koniec tych moich okropnych pryszczy!!!
Jasne, trudno doradzać przez internet nie widząc skóry mam tylko nadzieję, że Twoja kosmetyczka to mądra kobieta i nie zrobi Ci krzywdy

Stary 2006-12-09, 14:00   #125
clarisa
Przyczajenie

GG do clarisa
Question mikroderbrazja

Witam
Mam pytanie mial ktos zrobiona mikroderbrazje po wyleczeniu tradziku ? jakie były efekty tego zabiegu ? czy blizny po tradziku sie zmniejszyły itp. pozdrawiam
clarisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 17:01   #126
aguskaaa
Raczkowanie

Dot.: mikroderbrazja

Mi kiedys kopsmetyczka powiedziala,ze po takim zabiegu skora sie zluszcza przez ok 1 tydzien. Trzeba unikac slonca.No i po za biegu powinnysmy niby miec skore jak niemowlak
Tylko ze po tym zabiegu łatwiej o pryszcze.
Ja zrezygnowalam z zabiegu , problemy skorne przeszly po jakims czasie.
aguskaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 18:54   #127
Ashia
Rozeznanie

Dot.: Mikrodermobrazja-jak to działa???

wczoraj byłam na mikrodermobrazji u kosmetyczki i już dzisiaj widać efekty w postaci rozjaśnionej cery i jej blasku

sam zabieg rozpoczął się od oczyszczenia twarzy, następnie (opisze to co czułam, gdyż cały czas miałam zamknięte oczy ) czułam coś w postaci odkurzacza, wsysało nawet policzki , bardzo wsysało, potem było coś w rodzaju piasku (krzem), pocieranie, ale bezbolesne, następnie witaminka A i taki zimny metalowy krążek z tłoczkiem (coś w tym stylu), który jakby pobudzał skórę do przyjęcia tej witaminki (chyba) i jeszcze iskierki *prąd* na końcu zimna maseczka super. Oczywiście wyszłam na ulicę bez makijażu i byłam cała czerwona, ale wieczorkiem wszystko wróciło do normy. Dzisiaj rano w świetle dziennym już było fajnie, przebarwienia się odrobinę rozjaśniły , a skóra jest mięciutka i odżywiona.
Stary 2006-12-10, 20:06   #128
sylwuuucha
Przyczajenie

hej Dziewczyny.ja miałam robiną ok 10 razy mikrodermobrazje na poczatku placilam 100zl a teraz 150 zl (lublin) efekty są bardzo duze jestem bardzo zadowolona ze stanu mojej skóry .Pamietam ze po jakims tyg.schodzilam mi strasznie skora, az takie płaty się sypały, ale jakos wytrzymałam .wiem jedno warto bylo cierpiec :P PozdrawiaM
sylwuuucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 09:18   #129
imported_Iśka
Raczkowanie

Ja mikrodermabrazję miałam wykonywaną tydzień temu i też następnego dnia byłam zadowolona tylko, że po 4 dniach nastąpił wysyp. Wszystkie krosty, które były głęboko pod skórą powychodziły. Kolejny zabieg mam za 2 tyg.
Stary 2006-12-11, 18:46   #130
Ashia
Rozeznanie

Arrow Dot.: Mikrodermobrazja-jak to działa???

Cytat:
Ja mikrodermabrazję miałam wykonywaną tydzień temu i też następnego dnia byłam zadowolona tylko, że po 4 dniach nastąpił wysyp. Wszystkie krosty, które były głęboko pod skórą powychodziły. Kolejny zabieg mam za 2 tyg.
nie strasz mnie
Stary 2006-12-11, 20:19   #131
ma4rta
Raczkowanie

GG do ma4rta Send a message via Skype™ to ma4rta
Dot.: Mikrodermabrazja-jak to działa???

zastanawim sie czy isc na mikrodermabrazje do deratologa czy do kosmetyczki,czy sie różni u jednek i drugiego i czy ten zabieg likwiduje blizny potradzikowe?
ma4rta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 21:50   #132
sylwuuucha
Przyczajenie

Dot.: Mikrodermabrazja-jak to działa???

Ja miałam robioną u dermatologa. mi zeszly blizny potrądzikowe mam gładką buźke tylko czasem cos wyskoczy ))
sylwuuucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 07:50   #133
imported_Iśka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
nie strasz mnie
Nie masz się czego obawiać. Dużo dziewczyn sobie ten zabieg chwali i zreszta ja też. Przebarwienia się rozjaśniły, a twarz zrobiła gładka tylko, że u mnie dużo krost siedziało pod skórą i po kilku dniach powyłaziły. Następny zabieg mam tuż przed świętami i mam nadzieję, że po nim będzie już tylko lepiej.
Stary 2006-12-12, 11:53   #134
ma4rta
Raczkowanie

GG do ma4rta Send a message via Skype™ to ma4rta
Question Dot.: Mikrodermabrazja-jak to działa???

dziekuje za odpowiedz a ile placicie za ten zabieg u mnie we Wrześni jest on za 150 + jakas maseczka a w Poznaniu w Beverlli na 3 maja jest za 100 + maska. i zabiegi po to wynosi 130 zł/
ma4rta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 19:33   #135
Ashia
Rozeznanie

Unhappy Dot.: Mikrodermobrazja-jak to działa???

Cytat:
Nie masz się czego obawiać. Dużo dziewczyn sobie ten zabieg chwali i zreszta ja też. Przebarwienia się rozjaśniły, a twarz zrobiła gładka tylko, że u mnie dużo krost siedziało pod skórą i po kilku dniach powyłaziły. Następny zabieg mam tuż przed świętami i mam nadzieję, że po nim będzie już tylko lepiej.
miałaś rację, fakt że wygładziło mi skórę i rozjaśniły się przebarwienia, ale dzisiaj rano miałam taki wysyp, że aż się boję, co będzie jutro
Stary 2006-12-13, 08:00   #136
imported_Iśka
Raczkowanie

Cytat:
miałaś rację, fakt że wygładziło mi skórę i rozjaśniły się przebarwienia, ale dzisiaj rano miałam taki wysyp, że aż się boję, co będzie jutro

U mnie dziś minął równy tydzień i jest już o wiele lepiej z tym, że cały czas smaruję dodatkowo differinem. Kilka dni i u Ciebie napewno też będzie lepiej.
Stary 2006-12-13, 13:21   #137
Mary_Q
Zakorzenienie

hm ja kupilam sobie teraz 5 saszetek mikrodermabrazji mary kay na wyprobowanie,jak czesto robi sie taki zabieg domowymi kosmetykami raz na tydzien czy na miesiac?a jak czesto u kosmetyczki lub lekarza?
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 15:09   #138
Motylica1
Przyczajenie

ja robilam sobie wczoraj zabieg i warto chyba zwrocic uwage na jedna rzecz. Rozmawialam z kosmetyczka o tym co to jest jak dziala itp. no i na poczatek zasysaja skore taką gumka uczucie jakby ktos wam odkurzaczem jezdzil, albo zmazywal gumka do mazania robia to dosc mocno zeby zetrzec naskorek (oczywiscie nie calkiem tak przez pół godzinki więc pod koniec można odczuwac lekki ból. i tu kończy się etap pierwszy. drugim etapem jest nalozenie kolagenu lub innego mazidla ktory zlagodzi podraznienie, trzecim nalozeni emaski z alg ktora sciagnie pory. Warto zwrocic na to uwagę bo: dowiedzialam sie ze przychodza do jej salonu klientki gdzie po mechanicznym starciu gumka mowi się im "dziekuje, do widzenia". A tak na logike jest to niedopuszczalne, skora po takim mechanicznym zluszczaniu jest bardzo podrazniona i nalezy to czyms zlagodzic, poza tym ja zaplacilam za zabieg 120 zl, i zabieg nie nalezy do najtanszych więc jesli nie ma etapu 2 i 3 to za co się placi? za to że w urządzeniu gumka się ściera? naciąganie. Być może gdzies się myle i jeśli czyta to jakis fachowiec, który sie na tym bardziej zna to niech da znać
aha efekty: skore mialam zarozowioną wczoraj dzisiaj jest już ok, dodatkowo dostalam krem tlusty lagodzacy na noc zeby sie tym smarowac. mam 24 lata cere mieszana, bez jakis problemow, no moze tyle ze czolo mi sie swieci i pojawily sie pierwsze bruzdy (wrrr). na moje oko jest to mocniejszy peeling, gladsza, odswiezona skora, starty stary naskorek
Motylica1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 10:34   #139
Ashia
Rozeznanie

Cytat:
U mnie dziś minął równy tydzień i jest już o wiele lepiej z tym, że cały czas smaruję dodatkowo differinem. Kilka dni i u Ciebie napewno też będzie lepiej.
już minął tydzień i jest super, buźka nie ta mimo, że ta sama

Edytowane przez Ashia
Czas edycji: 2006-12-17 o 19:49
Ashia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 12:41   #140
agakola
Przyczajenie

Witam,jestem po drugim zabiegu mikrodermabrazji.Po pierwszym bylo ok.Skóra prawie nie zaczewrwieniona,natomiast teraz wyglądam jak bym byla poparzona.prosze o odpowiedź czy tez tak mialyscie.Nawet nie da sie tego zatuszowac makijażem .Jakiś koszmar.Teraz mam tylko nadzieję ze to zejdzie.
agakola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 12:26   #141
Emilia1
Zakorzenienie

a ile dni jestes po zabiegu?
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 13:03   #142
agakola
Przyczajenie

Zabieg robiłam w piątek 15 grudnia.dziś mamy 19 grudnia,jest już ciut lepiej.Mam nadzieję że ta różowiutka skorka ktora została po zejściu ciemno brazowych płatow wroci do normalnego koloru.Bo na razie wyglada to jak blizny po oparzeniu.I nie są na calej buzi tylko na brodzie ,na prawym policzku przy skroni i po prawej stronie w tej bruździe między nosem a kącikiem ust.A co gorsze nie są to miejsca gdzie miałam przebarwienia.Największe mam na policzkach i akurat w tych miejscach prawie nic mi nie zchodzi i się nie łuszczy.
Proszę mi powiedzieć czy lekarz ktory robi ten zabieg powinien stosować po nim jakieś maseczki łagodzase czy coś podobnego.gdzieś czytalam ze maseczki czy ine kremy są nakładane po tymzabiegu przez kosmetyczki.Mnie nic takiego lekarz nie nakładał,posmarowal jakimś kremem,chyba alantanem sądzac po zapachu i to wzystko.Caly zabieg trwal jakieś 15 minut.Prosze o odpowiedź bo nie wiem czy jest sens umawiać sie na następna wizytę.Koszt zabiegu to 200 zł (Rzeszów)
agakola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 20:13   #143
Ashia
Rozeznanie

Unhappy Dot.: Mikrodermobrazja-jak to działa???

Niecałe dwa tygodnie temu robiłam mikro, był już jeden kryzys, ale teraz to już masakra . Jestem cała zsypana, a sylwester niedługo . Jak mam sobie pomóc????!!!!
Stary 2006-12-21, 08:31   #144
imported_Iśka
Raczkowanie

Cytat:
Niecałe dwa tygodnie temu robiłam mikro, był już jeden kryzys, ale teraz to już masakra . Jestem cała zsypana, a sylwester niedługo . Jak mam sobie pomóc????!!!!
Mam to samo. Tak jak pisałam wcześniej na początku gorzej, po kilku dniach lepiej, a teraz mijają dwa tygodnie i jest fatalnie. Nie wiem czym u mnie jest to spowodowane ale ja mam krosty tylko na jednym policzku, a reszta twarzy jest O.K. I trwa to juz kilka miesięcy
Stary 2006-12-21, 12:05   #145
Ashia
Rozeznanie

Cytat:
Mam to samo. Tak jak pisałam wcześniej na początku gorzej, po kilku dniach lepiej, a teraz mijają dwa tygodnie i jest fatalnie. Nie wiem czym u mnie jest to spowodowane ale ja mam krosty tylko na jednym policzku, a reszta twarzy jest O.K. I trwa to juz kilka miesięcy
ja mam na całej . Czy ma ktoś sposób ?????????????
Stary 2006-12-21, 12:12   #146
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Mija dwa tygodnie a trwa już kilka miesięcy? Chyba nie rozumiem

Stary 2006-12-22, 10:43   #147
imported_Iśka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Mija dwa tygodnie a trwa już kilka miesięcy? Chyba nie rozumiem
Mijają dwa tygodnie od zabiegu i jest gorzej niż było przed mikrodermabrazją, a klika miesięcy-czyli 4- zaczeły się moje problemy z cerą, a przede wszystkim z lewym policzkiem.
W ogóle nie wiem czym to może być spowodowane, bo prawy policzek jest naprawdę idealny.

Czy teraz jest bardziej zrozumiałe?
Stary 2006-12-22, 10:58   #148
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Mijają dwa tygodnie od zabiegu i jest gorzej niż było przed mikrodermabrazją, a klika miesięcy-czyli 4- zaczeły się moje problemy z cerą, a przede wszystkim z lewym policzkiem.
W ogóle nie wiem czym to może być spowodowane, bo prawy policzek jest naprawdę idealny.

Czy teraz jest bardziej zrozumiałe?
Tak, teraz Twoja wypowiedź jest czytelna i zrozumiała

Stary 2006-12-22, 16:18   #149
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiem czym u mnie jest to spowodowane ale ja mam krosty tylko na jednym policzku
czasami po mikrodermabrazji bywa tak ze jest wysyp
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 22:53   #150
kaLOLa
Raczkowanie

GG do kaLOLa
Smile mikrodermabrazja

Myslalam zeby wybrac sie do kosmetyczki na to cos czym jest mikrodermabrazja Z tego co wiem to kosztuje 200 zl.Nie wiem czy to duzo czy malo?Chcialam tez sie wybrac na to przed studniowka ale nie wiem czy lepiej bedzie dzien przed czy moze wczesniej?Podzielcie sie ze mna swoimi doswiadczeniami.Mam wrazliwa skore i jestem alergikiem, nie bedzie to przeszkadzalo?

pozdrawiam
kaLOLa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości