Co ja mam z tymi włosami zrobić?? Nie bijcie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-30, 19:14   #1
Matylda :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Unhappy

Co ja mam z tymi włosami zrobić?? Nie bijcie...


Witam . Fajnie że weszłaś i sie zainteresowałaś bo ja juz normalnie nie mam sił ani pomysłów co do moich kudłow bo tak to mozna nazwać. Wiec pofarbowałam kiedys swoje blond na CZARNO włosy, obecnie mam 15 cm odrostów. I wiecie jak to wyglądA? szkoda gadac. Zreszta niedawno zrobiłam sobie blon pasemka, po czym na odrostach oki ale reszta RUDE:/. I co ja mam zrobic....włosy mam za ramiona troche i zapuszczam. O ścieciu nie ma mowy. A koniecznie chce teraz być blondynka. Wiem wiem, teraz myśliscie że to po co na czarno sie farbowała. W sumie to ładnie mi było ale strasznie mnie ten kolor postarza. Nie wiem , moze teraz jakis kasztan pofarbowac albo coś? Aleee ja taaak bardzo chce blond. Stosuje szampon, odzywke i maseczke nivea hair care. Trudno powiedziec cy dziala bo od 2 tyg dopiero używam. MYśl że mam czekac az mi całe włosy blond odrosna mnie przeraża. Kurcze moze jakis szampon na szybszy porost włosów? A konycja moich włosów, po tym jak jeszcze pasemka zrobilam to katastrofa. Końcówki porozdwajane, kurde jak wsiuna wyglądam siano jedne. \
Matylda :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 19:24   #2
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Co ja mam z tymi włosami zrobić?? Nie bijcie...

Hmm...więc może najpierw idź do fryzjerki ściąć porozdwajane końcówki ,wystarczy tak 1-2cm ,wtedy włoski będą na pewno w lepszej kondycji A co do kolorku ,to radziłabym Ci udać się do jakiegoś dobrego salonu i poprosić o farbowanie na Twój naturalny kolor ,wtedy kolor na pewno będzie taki jak sobie życzysz ,bez żadnych rudych refleksów A odrostów nie będzie po prostu widać .Buźka
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 19:24   #3
tekla_x
Raczkowanie
 
Avatar tekla_x
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 303
Dot.: Co ja mam z tymi włosami zrobić?? Nie bijcie...

Najlepszą rzecz jaką możesz zrobić jest pójście do dobrego fryzjera. Duże blond odrosty na czarnych włosach to dosyć ekstremalna sytuacja. Z tego co rozumiem to teraz te czarne są rude? Na twoim miejscu nie ryzykowałabym samodzielnego farbowania, kolejne nieudane próby i tak niosą za sobą koszty, a co najważniejsze mogą pogorszyć stan i wygląd włosów. Cokolwiek zrobisz życzę powodzenia
tekla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 19:43   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Co ja mam z tymi włosami zrobić?? Nie bijcie...

Od ponad miesiąca jestm szczęśliwa NIEPOSIADACZKĄ Czarnych włosów. Kiedys, już kilka razy schodzilam z czarnego , ale potem wracałam, bo po dekoloryzacji włsoy były marchewkowo-kurczakowate a mnie nie starczało cierpliwości.
Az do zeszłego mniesiaca: wybrałam się do znanego katowickiego salonu ( postanowiłam zainwestować) i miałam przeprowadzony demakijaż ( mysle, że to słaba dekoloryzacja).Włosy wyszły złocisto kasztanowe ( ale nie żadna marchewka) Przyznam, że dałam za tę przyjemnośc ( plus obcięcie-nie schodziłam z długości za bardzo, ale mam nową fryzurę-rytuał Kerastase) 280 zł.Wiem, że to duzo, ale jasne włosy to było moje marzenie i długo na to zbierałam. Ale kasztanowe włosy, choc cudne, bo nie czarne ,to nie był to czego chciałam, zresztą wiedziałam, ze to tylko pierwszy krok.Wczoraj poszlam do lokalnego fryzjera na pasemka jasne. Efekt : jestem w niebowzieta, włoski sa takie ciemno blond-jasny braz, bardzo naturalny kolorek i taki...jasniutki!! Fryzjerka powiedziała, ze jeszcze dwa takie pasemkowe zabiegi i będę cala blondi , ale już teraz wszyscy mówią : jak to zrobiłas , ze one mają taki kolor!!! Więc polecam dobrego fryzjera i cierpliwość!! nie poddawaj sie tak łatwo, zaciśnij zeby i przetrzymaj ten okres schodzenia z koloru
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 19:45   #5
Matylda :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: Co ja mam z tymi włosami zrobić?? Nie bijcie...

Cytat:
Napisane przez tekla_x
Najlepszą rzecz jaką możesz zrobić jest pójście do dobrego fryzjera. Duże blond odrosty na czarnych włosach to dosyć ekstremalna sytuacja. Z tego co rozumiem to teraz te czarne są rude? Na twoim miejscu nie ryzykowałabym samodzielnego farbowania, kolejne nieudane próby i tak niosą za sobą koszty, a co najważniejsze mogą pogorszyć stan i wygląd włosów. Cokolwiek zrobisz życzę powodzenia
pasemek to ja sama nie robiłam. Byłam u fryzjera i chciałam ich nie za dużo żeby było widac jak to wyjdzie. A chcialam ciemny blond to powiedziala ze tak czy tak rude wyjdą. i jestem w dołku A końcówki o 2 cm podciete to włosi zaraz inne będa?
Matylda :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 20:47   #6
tekla_x
Raczkowanie
 
Avatar tekla_x
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 303
Dot.: Co ja mam z tymi włosami zrobić?? Nie bijcie...

Jeśli fryzjer nie umie nic na to poradzić to kto ma umieć? Myślę że dobry, zaufany fryzjer napewno poradziłby sobie z tą rudością na końcach. Tak sobie myślę jakie konsekwencje niesie za sobą farbowanie na czarno- nie spodoba się a później trzeba się męczyć bardzo długo
tekla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 22:46   #7
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Co ja mam z tymi włosami zrobić?? Nie bijcie...

zeciąć
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 18:21   #8
paaauliinaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaauliinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: truskawkowe łąki.
Wiadomości: 89
GG do paaauliinaaa
Dot.: Co ja mam z tymi włosami zrobić?? Nie bijcie...

Idź do fryziera ... i zetnij ...
__________________
"Nie zamykaj oczu bo,
Na zawsze chce być
W zasięgu Twego wzroku i
I dłoni Twych.
By zawsze gdy wyciągniesz je
Mogły napotkać mnie."
paaauliinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 21:21   #9
soniczka
Raczkowanie
 
Avatar soniczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 67
GG do soniczka
Dot.: Co ja mam z tymi włosami zrobić?? Nie bijcie...

ogól się na łyso!! żartuje. swoją drogą też chciałam poddać się sekoloryzacji, ale boję się i ceny i efektu . tzn o cene spytam jutro. teraz mam brąz.średni. a chce cieny blond. i wymyslilam ze w ostateczności się farbne na średni blond z nadzieją ze wyjdzie mi ciemny ;] ALE MAM NADZIEJE,ZE NIE DOSTANE RUDEGO EFEKTU BO NIE NA WI DZE!!!!
soniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 22:27   #10
Kiarka
Przyczajenie
 
Avatar Kiarka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 25
Dot.: Co ja mam z tymi włosami zrobić?? Nie bijcie...

musisz przeczekac to minie szybciej niz ci sie wydaje,podetnij wloski i rob balejaz na odrosty ,nie farbuj na zaden kasztan calosci bo w zyciu sie bladu nie doczekasz.Ja tez taki koszmar przeszlam z czarnymi bo dla faceta sie przefarbowalam i sie zle czulam w tych czarnych,to byl koszmar.aby ci wlosy nie odpadly to zainwstuj w profesjonalne maski odzywki do kupienia w salonach i sklepach fryzjerskich,zadbaj o koncowki -jest taki olejek silk therapy biosilk-dziala cuda na suche zniszczone konce.
Kiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 08:17   #11
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Co ja mam z tymi włosami zrobić?? Nie bijcie...

Jeżeli nie chcesz dekoloryzować to zrób u fryzjera pasemkaa jak wyjdą żółtawe to mozesz zrobić płukanke, albo uzywać Regenalu; Nie będzie widać aż takiej różnicy pomiędzy jasnymi odrostami a tymi rudymi na końcach Kolory się zmieszają i wyjdzie taki balejaż Zacznij używac też cos do pielęgnacji włosów zeby sie zregenerowały odżywki, maseczki, serum... dużo jest w drogeriach różnych kosmetyków Podcięcie koncówke sprawi,że włosy będa wygladac zdrowiej Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 11:26   #12
Poetka22
Raczkowanie
 
Avatar Poetka22
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
GG do Poetka22
Dot.: Co ja mam z tymi włosami zrobić?? Nie bijcie...

Cytat:
Napisane przez tekla_x
Najlepszą rzecz jaką możesz zrobić jest pójście do dobrego fryzjera. Duże blond odrosty na czarnych włosach to dosyć ekstremalna sytuacja. Z tego co rozumiem to teraz te czarne są rude? Na twoim miejscu nie ryzykowałabym samodzielnego farbowania, kolejne nieudane próby i tak niosą za sobą koszty, a co najważniejsze mogą pogorszyć stan i wygląd włosów. Cokolwiek zrobisz życzę powodzenia
__________________
"I nawet kiedy będę sam, nie zmienię się, to nie mój świat, przede mną droga którą znam, którą ja wybrałem sam...."
MYSLOVITZ


ZAPRASZAM NA MÓJ PAZURKOWY WĄTEK
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134430
Poetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.