nie jesteśmy same w tym szaleństwie:))) - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-25, 21:08   #1051
Sandija
Gość

Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Witajcie kochane
Melduję się, ze wróciłam dziś z Hiszpanii, jutro pobrykam i poczytam, teraz tylko tak kontrolnie

Dżizas, tych wszystich postów to ja w życiu nie przeczytam, płodne jesteście, nie ma co
  Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 21:14   #1052
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sandija
Witajcie kochane
Melduję się, ze wróciłam dziś z Hiszpanii, jutro pobrykam i poczytam, teraz tylko tak kontrolnie

Dżizas, tych wszystich postów to ja w życiu nie przeczytam, płodne jesteście, nie ma co
teraz nam sie nie wywiniesz- dawaj fotki z Hiszpanii
chcemy zobaczyć opaleniznę
basiao84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 21:20   #1053
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Paula07
Powinna wziąść przykład z Kwasniewskiej i wybrać się na lifting a najlepiej do programu "Łabędziem być".
na przeszczep twarzy?
basiao84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 21:28   #1054
Kasia_L
Zadomowienie

Wink Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Sandija
Ależ skąd .To tylko tak groźnie wygląda, a w rzeczywistości z powodu licznych nieobecności stałych bywalczyń BK, tak po trosze, powoli, swoim tempem rozwijały się stare wątki. Ale pojawiły się też nowe .
Stary 2006-07-25, 21:32   #1055
anah
Zakorzenienie

Niestety obecnej pani prezydentowej sam lifting by nie pomógł Do kobiety nic nie mam ale brzydka jest i kropka. Kwaśniewska to zupałnie inna "klasa", chociaż osobiście nigdy za nia nie przepadałam.
anah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 21:35   #1056
anah
Zakorzenienie

Bardzo serdecznie witam moderatorkę. Jeszcze się nie znamy, jestem nowa. Pozdrawiam
Stary 2006-07-25, 21:37   #1057
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sandija
Witajcie kochane
No nareszcie... aż mi się nie chciało offtopicować, jak pani moderator nie patrzy. Fajnie, że już jesteś.

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Ale pojawiły się też nowe .
Zwłaszcza te o kolczykach w pępku bardzo pewnie Sandiję ucieszą.

Cytat:
Napisane przez anah
Niestety obecnej pani prezydentowej sam lifting by nie pomógł Do kobiety nic nie mam ale brzydka jest i kropka. Kwaśniewska to zupałnie inna "klasa", chociaż osobiście nigdy za nia nie przepadałam.
Ano racja... mam nadzieję, że w przyszłości też takiej klasy nabiorę, w końcu kończyłam to samo liceum co była pani prezydentowa .
Stary 2006-07-26, 00:01   #1058
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sandija
Witajcie kochane

Mam nadzieję, że pani Moderator wklei swoje piękne fotki?
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 12:28   #1059
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Mam nadzieję, że pani Moderator wklei swoje piękne fotki?
z kruczo czarną opalenizną?
sylwiani jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 12:35   #1060
Sandija
Gość

No małpy jesteście - ledwo się pojawiłam, a już krzyczycie o zdjątka z opalenizną cośtam może wrzucę, ale muszę ogranąć siebie, bagaże i zdjęcia
Miło Was widzieć
I mówicie, że tak pustawo? Wszystko się urlopuje/ wakacjonuje?

Rayne - już możemy się rozkręcać offtopikowo jakie kolczyki w pęoku? co, gdzie? fajne, fajne?

Anah - witaj to już się znamy

Sylwiani, widzę, że zmiana zdjęcia, najmlodsza pociecha?
  Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 12:40   #1061
Erato
Wtajemniczenie

Ooo, Modka, Modusia, Moduchna nasza Jak Ci było w gorącym SuONku Hiszpanii?

Erato jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 13:05   #1062
Sandija
Gość

Eratko za takie okrzyki to ja Cię uścikam

Na suonku to ja się uopalałam całe dni na ropę - toż to przywiozłam sobie z Polski baryłkę i bałam się, że będę musiała ją dać do oclenia jako broń biologiczną

A na poważnie - wybyczyłam się za wszystkie czasy (to znaczy na jakiś miesiąc ), wymoczyłam w morzu, poopalałam na Vichy 50 do ciałka i twarzy. Po drodze wzgardzilam DP< który mi się rozrzedził do konsystencji FE. Mimo że się maziałam co 20, 30 minut, wyszło mi kilka piegów na paszczy ale podratowałam się z miejsca emulsją Avene a potem kupiłam Vichy do twarzy z eperuliną i się zakochałam - emulsja Avene nie wchłaniała się w ogóle, a Vichy nakladane w ilościach przeobfitach tak

Ciała tak nie filtruje, opaliłam się na ładną mleczną czekoladę - a na Costa Brava same gorzkie czekolady i spalone boczki a paszczy w ogóle nie opalam, samoopalacz LRP szedł w ruch dwa razy dziennie
  Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 14:12   #1063
Ivvonka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Sandija
Eratko za takie okrzyki to ja Cię uścikam

Na suonku to ja się uopalałam całe dni na ropę - toż to przywiozłam sobie z Polski baryłkę i bałam się, że będę musiała ją dać do oclenia jako broń biologiczną

A na poważnie - wybyczyłam się za wszystkie czasy (to znaczy na jakiś miesiąc ), wymoczyłam w morzu, poopalałam na Vichy 50 do ciałka i twarzy. Po drodze wzgardzilam DP< który mi się rozrzedził do konsystencji FE. Mimo że się maziałam co 20, 30 minut, wyszło mi kilka piegów na paszczy ale podratowałam się z miejsca emulsją Avene a potem kupiłam Vichy do twarzy z eperuliną i się zakochałam - emulsja Avene nie wchłaniała się w ogóle, a Vichy nakladane w ilościach przeobfitach tak

Ciała tak nie filtruje, opaliłam się na ładną mleczną czekoladę - a na Costa Brava same gorzkie czekolady i spalone boczki a paszczy w ogóle nie opalam, samoopalacz LRP szedł w ruch dwa razy dziennie
Sandijko, jak ja Ci zazdroszcze... Chetnie bym sobie tak pojechala do Hiszpanii, choc teraz w Polsce to upaly iscie hiszpanskie sa... Ale morze, ta roslinosc i ogolnie klimat miejsca... Rozmarzylam sie Fajnie, ze juz jestes z nami
Ivvonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 14:20   #1064
Sandija
Gość

Oj tak, Ivvonko, cieplutko u nas - nie czuć zmiany klimatu. Natomiast jak zwykle cieżko pozbierać się po plaży i morzu - łeee, ja się chyba przeprowadze gdzieś nad wodę
Ja też się cieszę, że już jestem z Wami
  Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 14:53   #1065
Erato
Wtajemniczenie

Sandijko droga, a co to jest eperulina? Bo mię to chyba umknęło gdziesik, albo jeszcześmy tu eperuliny nie przerabiały?
A tak btw, pod wpływem Twoich jeszcze przedwyjazdowych achów i ochów nabyłam antka kolorowego Niezły, niezły Na razie w wersji miastowej, czyli skrobiowanej i pudrowanej... Już niedługo (patrz podpis ) będą testy plenerowe...

Erato jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 15:30   #1066
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

Sandija, witaj no to widzę, że wypoczęłaś, opaliłaś, co trzeba... zazdroszczę ale tę opaleniznę to naprawdę musisz nam pokazać a o eperulinie nowy wątek może założysz? bom też ciekawa. a w Niemczech mają coś takiego, jak L'oreal przeciw przebarwieniom, ale SPF tylko 30.

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 15:57   #1067
Sandija
Gość

Witaj Justa
Idę teraz pod prysznic, bo już nie mogę w ogrodzie - jak gorrrąco! jak wrócę, to założę wąteczek
  Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 17:43   #1068
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Erato
pod wpływem Twoich jeszcze przedwyjazdowych achów i ochów nabyłam antka kolorowego Niezły, niezły Na razie w wersji miastowej, czyli skrobiowanej i pudrowanej... Już niedługo (patrz podpis ) będą testy plenerowe...
ja też się skusiłam przez Sandijkę i jak już pisałam po nałożeniu przepisowej ilości i przyskrobiowaniu jak ujrzałam siebie w lustrze, to najpierw, a póżniej
nie mówiąc już o tym, że miałam wybitnie opaloną twarz przymocowaną do białego korpusika (mimo samoopalaczy)
kupiłam więc DP i tonującym smaruję się cieniutko i jest całkiem, ale drugie opakowanie wydam teściowej, bo ona lubi takie tonujące kremy(do tej pory bez filtra) i będziemy miały kolejną filtromaniaczkę

Sandijka oczywiście najmłodsza (u nas w rodzinie dziewczyny trzymają się dosłownie razem)
sylwiani jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 21:28   #1069
Kasia_L
Zadomowienie

Post Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Odnośnie tematu wątku , spieszę donieść, że dzisiaj w wieczornych faktach zwrócono uwagę nt. tanoreksji . Wypowiadali się specjaliści od uzależnień. Za sposób walki z tym uzależnieniem podawali odcięcie człowieka od źródła uzależnienia, tu od solarium bądź słońca . Generalnie nie jest obliczone, ilu osób w Polsce ten problem dotyczy - brak statystyk. Specjaliści stwierdzają jednak, że osoby uzależnione zgłaszają się zbyt późno, gdy ich wygląd (pod względem opalenizny) można uznać wręcz za groteskowy...

Dobrze, że wspomniano o tym.
Stary 2006-07-30, 22:08   #1070
anah
Zakorzenienie

Kasiu też to oglądałam. Najlepszy był ten nienajmłodszy
pomarszczony, spalony na czekoladka pan, który powiedział, że opalony człowiek wygląda ładniej (czy jakos tak) On rzeczywiście wyglądał ładnie
Stary 2006-07-30, 22:29   #1071
Rayne
Wtajemniczenie

Też widziałam. Pan, o którym wspomina anah, również zwrócił moją uwagę, ale z przodu na klatce piersiowej to on niestety nie był czekoladowy, ale w jakimś dziwnym odcieniu purpury... brrr. Choć faktycznie dobrze, że zaczyna się o tym mówić, nie spodziewałam się.
Stary 2006-07-30, 23:19   #1072
Sandija
Gość

Najpierw smażyłam się na sUOnko na jakimś dalekim południu,a teraz pięlgrzymkowałam autkiem do Częstochowy i tak czy inaczej zawsze ominie mnie coś ciekawego w TV: Rayne, mowisz, że takie ciacho tam było i o tanoreksji mówiło?
  Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 00:01   #1073
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sandija
Najpierw smażyłam się na sUOnko na jakimś dalekim południu,a teraz pięlgrzymkowałam autkiem do Częstochowy i tak czy inaczej zawsze ominie mnie coś ciekawego w TV: Rayne, mowisz, że takie ciacho tam było i o tanoreksji mówiło?
Kochana, ciacho było nieziemskie - spieczone na heban (normalnie jak w piekarniku) i to pod 60tkę czy nawet więcej, więc już chyba nieźle... przeterminowane. Ale purpura na klacie była wręcz powalająca - możnaby było go w walkach byków wystawiać.
Stary 2006-07-31, 00:10   #1074
Sandija
Gość

Że też go nie wzięłam ze sobą do Hiszpanii, no!!! Byśmy dostali najlepsze miejscówki na corridzie a Teżeta bym w hotelu zostawiła, albo lepiej na plaży, niech się smaży na spieczone ciacho, a co

<Sandija się rozmarzyła> <Sandija dalej marzy o ciachu przeterminowanym i spieczonym na heban> <Sandija wpada na pomysł: zostaje od jutra naczelną Solarką Wizażu i moze pozna takie ciacha>
  Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 00:46   #1075
Rayne
Wtajemniczenie

Sandijka, no gdzie? I kto nas wtedy będzie moderował?
A ciacha takie to pewnie jeszcze wymagają od swoich panien konkretnego image'u - przychodzi mi na myśl taki link, co to chyba Aga wklejała z allegro... znalazłam taki podobny przykład:
http://www.allegro.pl/item116178783_...ach_paris.html
Myślisz, moderatorko nasza, że dasz radę?

A co do solarek, to jedna pani (chyba właścicielka takowego) wypowiadała się w tym programie, że często przychodzą na solarium całe rodziny, np. babcia z córką i wnuczką albo tatusiowie przyprowadzają córki... jak ja byłam młoda (), to się chodziło z rodziną na spacer czy cóś, teraz widzę upowszechniają się nowe formy takiej rodzinnej rozrywki.
Stary 2006-07-31, 00:47   #1076
Rayne
Wtajemniczenie

I żeby nie było nieporozumień - to nie moja aukcjaBo mnie ktoś o reklamę tu posądzi i co będzie
Stary 2006-07-31, 01:00   #1077
Sandija
Gość

Nie Twoja???
A ja już chciałam jakieś wpisy do pamiętnika, Złosia o bany prosić itd., a tu widzę, że u nas jak zwykle cicho i spokojnie, sielsko i anielsko
Zmartwiłaś mnie tym ymydżem no nie wiem, myślisz, że jak se () walnę takOM bluzkEM z haftem od Allegro i potem włoski pomaluję na czarno (blond dzięki Bogu już mam naturalny), to będzie lepiej? bo nad opalenizną bedę pracować, na ropę i na sUOnko
no!!!
  Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 09:43   #1078
Kasia_L
Zadomowienie

Wink Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez anah
Kasiu też to oglądałam. Najlepszy był ten nienajmłodszy
pomarszczony, spalony na czekoladka pan, który powiedział, że opalony człowiek wygląda ładniej (czy jakos tak) On rzeczywiście wyglądał ładnie
No właśnie. Jak on śmiał nazwać się ładnym .

Cytat:
Napisane przez Rayne
Kochana, ciacho było nieziemskie - spieczone na heban (normalnie jak w piekarniku) i to pod 60tkę czy nawet więcej, więc już chyba nieźle... przeterminowane. Ale purpura na klacie była wręcz powalająca - możnaby było go w walkach byków wystawiać.
Rayne - leżę i kwiczę ze śmiechu . Przeterminowane ciacho, spalone na heban + płachta na byki =

Cytat:
Napisane przez Sandija
<Sandija się rozmarzyła> <Sandija dalej marzy o ciachu przeterminowanym i spieczonym na heban> <Sandija wpada na pomysł: zostaje od jutra naczelną Solarką Wizażu i moze pozna takie ciacha>

[post 666 ]
Stary 2006-07-31, 11:04   #1079
mar_go
Rozeznanie

GG do mar_go

Hej, witamy Sandijko spowrotem
I od razu muszę się Ci przyznać, że nabyłam antka koloryzującego i faktycznie się zakochałam Na urlopie (bo ja tez juz po) używałam nawet bez puderku, skrobi i innych takich, zostawiał tylko taki śliczny glow. No ale teraz do pracy rano nie mam czasu i się nie chce tak wcześnie wchłaniać więc razem z pudrem jedwabnych Hauschki tworzy idealny duet i wcale nie jest za ciemny Dzięki wielkie za cynk

A żeby było też trochę na temat to podrzucam artykuł z sobotniej Wyborczej
http://serwisy.gazeta.pl/nauka/1,34138,3514099.html

Milego czytania na SuOnKu
I radość do łez
mar_go jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 12:40   #1080
Wojtusia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rayne
A ciacha takie to pewnie jeszcze wymagają od swoich panien konkretnego image'u - przychodzi mi na myśl taki link, co to chyba Aga wklejała z allegro... znalazłam taki podobny przykład:

Ło matko!!! Doznałam szoku.

Ps. Witaj Sandijko

Ja ostatnio rzadziej odwiedzam Wizaż, bo czasu jakoś mi brakuje, ale staram sie jak mogę na bieżąco czytać Wasze posty
Wojtusia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości