br您owy po造sk... ??? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-01, 11:17   #1
kamaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

br您owy po造sk... ???

Na pocz徠ku, je瞠li 幢e uje豉m temat to wybaczcie Wi瘸nki. Szuka豉m w wyszukiwarce, ale znalazlam tylko o odzywkach, maskach itd jak nadac w這som po造sk. Ja mam inny problem, po nieudanym byciu blondi (nie pasowa這 do mojej karnacji i oczu) , po 10 min jeszcze w salonie mia豉m na g這wie ciemny docent Goldwella. Fryzjerka chcia豉 mi zrobi ciep造 br您 na g這wie, hmm tylko, 瞠 nie spodziewa豉m si, 瞠 po wyj軼iu na zewn徠rz w s這neczny dzie mog豉bym wygl康ac jak rudzielec.. Od tamtego czasu nak豉dam szamponetki w kolorze ciemnego br您u, od farby si powstrzymuj (daje w這som odpocz望). W這sy mimo, 瞠 dosta造 ostatnio mocno w ko嗆 wygl康aj nad podziw 豉dnie (od prawie roku Szkrzypowita, Seboradiny, Waxy, Jedawbie i te sprawy), b造szcz si, tylko ten rudy po造sk.. Nawet farba Garniera na這穎na na grzywk (tylko!) sie nie sprawdzi豉.. By豉bym naprawd wdzi璚zna gdyby kto m鏬 poleci jaki szampon, 瞠by pozby si tego rudawego po造sku, ewentulanie jaka farb (ale z tej szkorzystam najwyzej p騧niej). Zale篡 mi na takim ch這dnym br您ie.. Mam nadziej, 瞠 mo瞠 kto mia podoby problem i si tych rudo軼i pozby
kamaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-01, 12:03   #2
Magiuska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103
Dot.: br您owy po造sk... ???

U mnie by這 troche inaczej, ale i tak Ci opowiem, bo mo瞠 cos Ci to podpowie albo pomo瞠. Ja by豉m przez jakie 5 lat ruda lub czerwona. Uwielbia豉m ten kolor. Pod koniec zesz貫go roku postanowi豉m zmieni kolor na br您. Teraz ju si uda這, ale musze Ci powiedzie, 瞠 w moim przypadku( gdzie ta rudo軼 by豉 do嗆 mocno wgryziona w moje w這sy) pomog這 uparte nak豉danie farbo odcieniu ciemnego lub 鈔edniego br您u. Po pierwszym na這瞠niu nie by這 prawie w og鏊e efektu, a potem stopniowo po kolejnych farbach robi造 si coraz bardziej br您owe ( na pocz徠ku te mia造 rudy- czerwony po造sk) Teraz ju po mo瞠 6 farbach, jest ju tylko br您owy.
Nie umiem Ci niestety powiedze, czy jest na to inny spos鏏. By mo瞠 uparte stosowanie szamponetek tak瞠 pomo瞠
Powodzenia
Magiuska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-01, 14:19   #3
poczatkujaca-dagmara
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 120

ja tez mam teraz taki problem jak TY....tylko ze jestem naturalna brunetka(boszeeeeeee moje dlugie wloski sa rude)....kupilam farbe Lorea'l ktora miala mi minimalnie rozjasnic moje ciemne wlosy...tylko ze efekt jest troche inny moje wlosy sa rude przy glowie marchewkowe konce juz w spoojniejszej tonacji(do tego wyszly czerwone pasemka ktore niedawno udalo mi sie zakryc brazowa farba)....nie znam innego sposobu jak farba na farbe...wlasnie na pralce stoja 2 farby Lorea'l sredni braz....ide walczyc z rudym;-)....Tobie rowniez zycze powodzenia;-*...dadam ze zawsze chodzilam do fryzjera nie wiem co mnie pokusilo zeby sama robic wlosy w domu...bleeeee...ojjjjj ja glupia;-(
poczatkujaca-dagmara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-01, 15:58   #4
kamaaa
Przyczajenie

Dzi瘯i dziewczyny za odpowiedz.. No c騜 ja naturalny kolor w這s闚 mam jak Rihanna (szkoda tylko ze nie takie d逝gie i g瘰te ;( ) i teraz 瘸逝j, 瞠 zacze豉m farbowa, w takim ch這dnym br您ie by這 mi najlepiej.. Dagmara czy to nie by豉 przypadkiem Feria? Ja uzylam takiej kasztanowej i mia豉m podobny efekt czerwien na g鏎ze, d馧 w miar.. Ale czarna farba i znikn窸o, teraz z kolei nie chce na czarno malowa... Chce pozosta w br您ach najlepiej naturalnych.. Koniec z farbowaniem :P
Stary 2006-06-01, 19:23   #5
Kasiek1987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 157

Jest taka p逝kanka do br您闚, Flor Illum matowo-szara. Wczoraj j dosta豉m, jutro wypr鏏uj i zdam relacj. Te mam problem z rudziej帷ym br您em, mimo 瞠 fryzjer wymiesza na mojej g這wie 3 zimne odcienie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-01, 19:42   #6
awadawa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 170
GG do awadawa

Kasiek1987- gdzie mozna dota to mam nadziej cudo?? Zamawiala gdzies czy kupi豉 po prostu w drogerii??
awadawa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-01, 20:23   #7
poczatkujaca-dagmara
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 120

Tak moja droga to byla Feria na nie szczescie;-(.boze jak ja wygladalam.....dzisiaj farbowalam na braz i jest ok....moje wlosy znowu sa brazowe i lsnia jak diabli;-)....
poczatkujaca-dagmara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-01, 20:46   #8
kamaaa
Przyczajenie

Dagmara jak mo瞠sz zapodaj dok豉dn nazw tej Farby, kt鏎ej "przed chwil" u篡豉s.. Bo L'oreal ma kilka serii i je瞠li wysz這 Ci okey to moze spr鏏uje tej samej bo FERII nigdy nie tkn u mnie kompletna pora磬a.. Co nas 陰czy hehe. Kasiek no w豉郾ie zapodaj sk康 j wytrzasn窸a i jak efekty, by這by fajnie.. S造sza豉m o p逝kace z Celii, 瞠 jest do w這s闚 blond, do czerwonych (rudych i podobnych) ciekawe czy jest do br您u.. Widz ze nie tylko ja mam problem z rudziej帷ym br您em..

Pod spodem link do farby, kt鏎a mnie zachwyci豉 (bo taki kolor mam naturalny jak dziewczyna z opakowania) i bym z ch璚ia jej u篡豉, ale przera瘸 mnie nazwa:kasztan.. a ten kojarzy mi si wyj徠kowo z rudo軼iami, mo瞠 kto uzywa i m鏬豚y co doda od siebie.. NIe wiem jak dodac cosik takiego jak link i 瞠by od razu przekierowywa這, dlatego wklejam ca造.. Wybaczcie jak co stawiam tu pierwsze kroki dopiero ;P

http://www.kosmetykionline.pl/produc...sort=3a&page=1
Stary 2006-06-01, 21:41   #9
Kasiek1987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez awadawa
Kasiek1987- gdzie mozna dota to mam nadziej cudo?? Zamawiala gdzies czy kupi豉 po prostu w drogerii??
W drogerii tego nie znajdziesz, to produkt "profesjonalny" Ja zamawia豉m przez internet, ceny s r騜ne w r騜nych sklepach, moja kosztowa豉 nieco ponad 8z. Poszukaj jakiego sklepu fryzjerskiego w Twojej okolicy - je郵i masz zamawia tylko p逝kank, to koszty przesy趾i przewy窺z jej cen

Stary 2006-06-02, 10:45   #10
Kasiek1987
Zakorzenienie

Wypr鏏owa豉m dzisiaj t p逝kank. Spodziewa豉m si lepszych efekt闚. Nie p逝ka豉m w這s闚 a woda zrobi豉 si czysta, bo kr璕os逝p mnie bola od kl璚zenia nad brodzikiem, ale dosy d逝go polewa豉m tym w這sy. W這sy maj taki srebrzysty po造sk, ale w s這鎍u niestety dalej maj rudawe prze鈍ity. Na to ju chyba nic nie pomo瞠 Ale w sumie warto spr鏏owa, p逝kanka nie jest droga.
A tak poza tym: nigdy jeszcze nie mia豉m takich sztywnych drut闚 na g這wie, jak po tym p逝kaniu Ale specjalnie nie nak豉da豉m od篡wki, 瞠by zobaczy, jak dzia豉.

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.