moj pierwszy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-01, 17:20   #1
czarownicagosia
Zakorzenienie

GG do czarownicagosia
Wink

moj pierwszy

Napstrykalam sie zdjec za wszystkie czasy a i tak wyszly kiepskie tzn malo widac... Postanowilam jedna wrzucic makijaz, jesli cos widzicie to prosze o konstruktywna krytyke - co moglabym robic inaczej Staralam sie wymodelowac twarz, wciaz ucze sie tej sztuki.
Do makijazu uzylam:
- korektor Maybelline Cover Stick
- paleta cieni do powiek Jordache Enchanted
- maskara Jordache Onyx
- roz Jordache Purely Simple
- blyszczyk Jordache Cotton Candy
- pedzle Lumene
Mam nadzieje, ze nie zrobic ze mna tak --->

czarownicagosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 17:37   #2
smileofangel
Zakorzenienie

Dot.: moj pierwszy

a wiec oczy ultra delikatnie maijaz z serii no make up

co do samej twarzy to najlepiej ja modelowac tzn mi tak najwygodniej robiac najpierw dziooobek a pozniej szczerze sie usiechajac czyli najpier cieniujemy nad dziobiem pozniej poliki ktire sie zrobia w wyniku usmiechu przey roz/puder nie zrobily sie zbyt ostre a powiedz mi co z podkladem/ pudrem? nie uzywasz nie lubisz nie mozesz czy jak? bo moim cichym zdaniem (tylko nie bij) przydalby sie moze warto by bylo rozswietlic np brode delikatnie bo widze ze masz oczi podswietlone a jak by dodac z dziebo na brode i na nochala to by sie zrobil sztuczny efekt swiatla takze no nie wiem...
Stary 2006-06-01, 17:37   #3
pączek
Raczkowanie

mi się podoba trochę dodałabym ciemniejszego cienia na końcach oczu a jaśniejszego przy brwiach i może bardziej wytuszowałabym rzęski ale ogólnie nieźle ,a tak na marginesie ładne masz oczęta mogłabyś jeszcze troszkę przypudrować twarz albo użyć kremu matującego żeby cera nie byla taka swiecaca jakby tłusta.. pozdrawiam
pączek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 17:42   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Gosiu, witaj na MM
makijaż udany, podobają mi się kolory w jakich umalowałaś oczy. Są stonowane ale nie mdłe. Na cieplejszych zdjęciach policzki i usta są trochę zbyt ciepłe w porównaniu do cieni, zaś na tych chłodniejszych wszystko ładnie współgra.
Dlaczego rzęsy tak delikatnie potraktowałaś tuszem? Są ładne i warto je wyeksponować.
Podsumowując-debiut na piątkę

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 17:48   #5
czarownicagosia
Zakorzenienie

GG do czarownicagosia
Smile Dot.: moj pierwszy

Cytat:
Napisane przez smileofangel
a wiec oczy ultra delikatnie maijaz z serii no make up

co do samej twarzy to najlepiej ja modelowac tzn mi tak najwygodniej robiac najpierw dziooobek a pozniej szczerze sie usiechajac czyli najpier cieniujemy nad dziobiem pozniej poliki ktire sie zrobia w wyniku usmiechu przey roz/puder nie zrobily sie zbyt ostre a powiedz mi co z podkladem/ pudrem? nie uzywasz nie lubisz nie mozesz czy jak? bo moim cichym zdaniem (tylko nie bij) przydalby sie moze warto by bylo rozswietlic np brode delikatnie bo widze ze masz oczi podswietlone a jak by dodac z dziebo na brode i na nochala to by sie zrobil sztuczny efekt swiatla takze no nie wiem...
Tak wlasnie modeluje - dziubek - usmieszek Puder to moje przeklenstwo - nie uzywam za bardzo, ne trafilam chyba jeszcze na odpowiedni Co to znaczy, ze mam oczy podswietlone I puder jakbym dala na nos i brode to by bylo lepiej? Nie do konca rozumiem
Dziekuje za komentarz

Stary 2006-06-01, 17:53   #6
czarownicagosia
Zakorzenienie

GG do czarownicagosia

Cytat:
Napisane przez pączek
mi się podoba trochę dodałabym ciemniejszego cienia na końcach oczu a jaśniejszego przy brwiach i może bardziej wytuszowałabym rzęski ale ogólnie nieźle ,a tak na marginesie ładne masz oczęta mogłabyś jeszcze troszkę przypudrować twarz albo użyć kremu matującego żeby cera nie byla taka swiecaca jakby tłusta.. pozdrawiam
Tak wlasnie pomalowalam oczy - luk brwiowy i kaciki - najjasniejszy cien, ruchoma powieka - sredni cien, zewnetrzne kaciki cien - najciemniejszy i kreska po dolnymi rzesami - ten niebiesko - turkusowy kolor Szkoda, ze nie widac... Cera mi sie nie swieci - jakos podejrzanie blyszczaco wyszla na zdjeciach, zobacze co da sie z tym zrobic
Dziekuje za komentarz

Stary 2006-06-01, 17:56   #7
czarownicagosia
Zakorzenienie

GG do czarownicagosia

Cytat:
Napisane przez agabil1
Gosiu, witaj na MM
makijaż udany, podobają mi się kolory w jakich umalowałaś oczy. Są stonowane ale nie mdłe. Na cieplejszych zdjęciach policzki i usta są trochę zbyt ciepłe w porównaniu do cieni, zaś na tych chłodniejszych wszystko ładnie współgra.
Dlaczego rzęsy tak delikatnie potraktowałaś tuszem? Są ładne i warto je wyeksponować.
Podsumowując-debiut na piątkę
Dziekuje za mile powitanie Ago Ogromnie sie ciesze, ze w miare jakos wyszlo Moze rzeczywiscie mocniej trzeba mi tuszowac rzesy, sprobuje

Stary 2006-06-01, 18:07   #8
ryba82
Zakorzenienie

Witaj . Bardzo delikatny makijaż, podkreślający Twoja urodę . Kolor cienia jak najbardziej Ci pasuje. Ja powtórzę za dziewczynami, że proponuję mocniej wytuszowane rzęski oraz odrobinę fluidu, który ujednolicił by cerę, dodał jej troszkę blasku . Pozdrawiam i czekam na kolejną odsłonę
ryba82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 18:09   #9
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Witaj na MM.

Gosiu niesforne masz brwi, musisz [postarać się] je trochę zdyscyplinować. Mała regulacja też by się przydała.
Cera - błyszczy, zmatowiłabym ją i nabyła podkład półkryjący, kryjący. Nie musisz robić nim maski, a łanie wyrówna CI skórę. Chyba, że to efekt zdjęć...
Cienie - nakładaj od samego kącika, bo na tych zdjęciach widać, że cień zaczyna się nieco później.
Usta i rzęsy można zaakcentować mocniej, to nie zaszkodzi.

A sam makijaż dość delikatny. Masz ładne niebieskie oczy, warto je podkreślić. Debiut udany.
Stary 2006-06-01, 18:14   #10
Sathi
Zakorzenienie

O jejku a mi się bardzo podoba, jesteś w tym makijażu taka delikatna i dziewczęca, czasem lepiej pozostawić coś niedomalowane, niż taki idealny dopracowany makijaż.
Patrząc na ciebie mam taką myśl że to taki prawdziwie letni lekki makijażyk

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 18:16   #11
czarownicagosia
Zakorzenienie

GG do czarownicagosia

Cytat:
Napisane przez ryba82
Witaj . Bardzo delikatny makijaż, podkreślający Twoja urodę . Kolor cienia jak najbardziej Ci pasuje. Ja powtórzę za dziewczynami, że proponuję mocniej wytuszowane rzęski oraz odrobinę fluidu, który ujednolicił by cerę, dodał jej troszkę blasku . Pozdrawiam i czekam na kolejną odsłonę
Niewystarczajaco sie swiece Nastepny, jesli w ogole zamieszcze, bedzie z podkladem
Dziekuje za komentarz

Stary 2006-06-01, 18:17   #12
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Wow, Gosiu, ale super, że jesteś!!!!!!!! Szalenie miło zobaczyć tutaj Twoja buzię Świetna minka na zdjęciu z profil
A co do samego makijażu, to podoba mi się, bo jest naturalnie i dziewczęco Ale Ty opalona jesteś!

A propos cieniowania buzi - uważaj, żeby nie wyjechac różem "za daleko" tzn. za blisko nosa. Chyba, że chcesz osiagnąć efekt zdrowycj, rumianych policzków-jabłuszek

Nie widać za bardzo cieniowania samego cienia - lepiej, jeśli zrobisz zdjęcie całkiem zamknietym oczom. Chciałabym Cię zobaczyć w jakis cieplejszych kolorach: jasnych, ciepłych brązach, brzoskwini, a także w zieleni!!! I zastanawiam sie, czy nie lepiej wyglądałayby na Tobie cienie matowe...

Podsumowując - debiut udany i mam ogromny apetyt na więcej!!!

Jordache - co to za firma, bo pierwszy raz się z nia stykam, możesz cos o niej opowiedzieć?
Stary 2006-06-01, 18:26   #13
czarownicagosia
Zakorzenienie

GG do czarownicagosia

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Witaj na MM.

Gosiu niesforne masz brwi, musisz [postarać się] je trochę zdyscyplinować. Mała regulacja też by się przydała.
Cera - błyszczy, zmatowiłabym ją i nabyła podkład półkryjący, kryjący. Nie musisz robić nim maski, a łanie wyrówna CI skórę. Chyba, że to efekt zdjęć...
Cienie - nakładaj od samego kącika, bo na tych zdjęciach widać, że cień zaczyna się nieco później.
Usta i rzęsy można zaakcentować mocniej, to nie zaszkodzi.

A sam makijaż dość delikatny. Masz ładne niebieskie oczy, warto je podkreślić. Debiut udany.
Dziekuje za powitanie Pomadko - powiem szczerze - obawialam sie troszke Twojego komentarza Rozpracowalas wszystkie moje niedociagniecia na czynniki pierwsze Cera - zawsze mam z nia problemy - boje sie uzywac pudrow i podkladow zeby nie pogarszac sytuacji, choc wiem, ze przydaloby sie ja wyrownac, zmatowic i upiekszyc Cienie - na tych zdjeciach to zle widac, bo naprawde nakladalam od samiusienkiego kacika - slowo O rzesy sie postarma, usta lubie jasne i blyszczace
Dziekuje za wszystkie rady

Edit: Co do brwi to sie zgodze - dopiero na zdjeciu widze, ze musze sie za nie zabrac

Stary 2006-06-01, 18:29   #14
czarownicagosia
Zakorzenienie

GG do czarownicagosia

Cytat:
Napisane przez Sathi
O jejku a mi się bardzo podoba, jesteś w tym makijażu taka delikatna i dziewczęca, czasem lepiej pozostawić coś niedomalowane, niż taki idealny dopracowany makijaż.
Patrząc na ciebie mam taką myśl że to taki prawdziwie letni lekki makijażyk
Dziekuje Sathi Bardzo lubie delikatne i dziewczece makijaze i uwazam, ze w takich mi najlepiej

Stary 2006-06-01, 18:34   #15
grin_ajz
Wtajemniczenie

GG do grin_ajz

oo czarownica gosia sie ujawnila

wiectak, po pierwsze masz super kolor teczowek zazwyczaj nie podobaja mi sie niebieskie oczy (jako egoistyczny czlowiek uwielbiam zielone bo mam takie hihi ) ale twoje sa naprawde super...takie przejrzyste

makijaz faktycznie z tych delikatnych, ale masz taka urode ze bardzo ladnie ci w nim...co to rozu, podkladow i tych innych cudow sie nie wypowiadam bo sama nie uzywam i nie za bardzo sie orientuje co i jak
generalnie ladnie...witamy na MM

grin_ajz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 18:37   #16
grin_ajz
Wtajemniczenie

GG do grin_ajz

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia
Pomadko - powiem szczerze - obawialam sie troszke Twojego komentarza Rozpracowalas wszystkie moje niedociagniecia na czynniki pierwsze

heheh pomadka zawsze tak kazdego rozpracuje szczegolowo

grin_ajz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 18:40   #17
czarownicagosia
Zakorzenienie

GG do czarownicagosia

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
Wow, Gosiu, ale super, że jesteś!!!!!!!! Szalenie miło zobaczyć tutaj Twoja buzię Świetna minka na zdjęciu z profil
A co do samego makijażu, to podoba mi się, bo jest naturalnie i dziewczęco Ale Ty opalona jesteś!

A propos cieniowania buzi - uważaj, żeby nie wyjechac różem "za daleko" tzn. za blisko nosa. Chyba, że chcesz osiagnąć efekt zdrowycj, rumianych policzków-jabłuszek

Nie widać za bardzo cieniowania samego cienia - lepiej, jeśli zrobisz zdjęcie całkiem zamknietym oczom. Chciałabym Cię zobaczyć w jakis cieplejszych kolorach: jasnych, ciepłych brązach, brzoskwini, a także w zieleni!!! I zastanawiam sie, czy nie lepiej wyglądałayby na Tobie cienie matowe...

Podsumowując - debiut udany i mam ogromny apetyt na więcej!!!

Jordache - co to za firma, bo pierwszy raz się z nia stykam, możesz cos o niej opowiedzieć?
Witaj Bee
Chyba za bardzo sie popackalam rozem - ja bledziutka jestem O zdrowych polikach to cos wiem - raz zdarzylo mi sie tak pomalowac
Robilam zdjecia z zamknetymi oczami ale zupelnie nic na nich nie widac... Wyprobuje cienie matowe kiedys tez
A minki to ja lubie robic
Jordache - wlasciwie nie wiele moge powiedziec o ich kosmetykch - ten makijaz to tak w ramach wyprubowania produktow. Wczoraj kupilam cienie, blyszczyk, maskare i roz - i zaplacilam niecale 3$ Dzisiaj sprawdze ile sie to wszystko trzyma kupy
Dziekuje za komentarz

Stary 2006-06-01, 18:47   #18
czarownicagosia
Zakorzenienie

GG do czarownicagosia

Cytat:
Napisane przez grin_ajz
oo czarownica gosia sie ujawnila

wiectak, po pierwsze masz super kolor teczowek zazwyczaj nie podobaja mi sie niebieskie oczy (jako egoistyczny czlowiek uwielbiam zielone bo mam takie hihi ) ale twoje sa naprawde super...takie przejrzyste

makijaz faktycznie z tych delikatnych, ale masz taka urode ze bardzo ladnie ci w nim...co to rozu, podkladow i tych innych cudow sie nie wypowiadam bo sama nie uzywam i nie za bardzo sie orientuje co i jak
generalnie ladnie...witamy na MM

Dziekuje za powitanie
Nosilam sie z zamiarem ujawnienia od dluzszego czasu, ale do tej pory nie wychodzilo
Dziekuje za komplement i komentarz

Stary 2006-06-01, 19:06   #19
karo-la
Wtajemniczenie

No no kogo ja widzę Do tej pory sobie oglądałam twoje buty i torebki, a teraz ciebie Makijażyk delikatny- wzmocniłabym rzęsy.
I widzę cię we wszelakich zieleniach- ostrych,,mdłych,łamanych, przydymionych, matowych i błyszczących...ale bym sobie pomalowała
Ale ty masz oooogromniaste oczy

karo-la jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 19:14   #20
czarownicagosia
Zakorzenienie

GG do czarownicagosia

Cytat:
Napisane przez karo-la
No no kogo ja widzę Do tej pory sobie oglądałam twoje buty i torebki, a teraz ciebie Makijażyk delikatny- wzmocniłabym rzęsy.
I widzę cię we wszelakich zieleniach- ostrych,,mdłych,łamanych, przydymionych, matowych i błyszczących...ale bym sobie pomalowała
Ale ty masz oooogromniaste oczy
Moglam pozstac przy pokazywaniu butow i torebek
Dziekuje za komentarz i sugestie
Chetnie oddalabym sie w Twoje rece

Stary 2006-06-01, 19:26   #21
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Gosiu - dziewczyny powiedziały wszystko - ja tylko dodam, że masz sliczne oczki i warto je eksponować - brawo za odwagę i kcem jesce
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 19:53   #22
madie
Zakorzenienie

Jak miło Cię zobaczyć Gosiu

Dziewczyny już wszystko napisały o tym co możnaby poprawić Ja powiem tyle- koniecznie pokaż następne makijaże

madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 20:26   #23
besciara
Wtajemniczenie

Makijaż w moim stylu . Bardzo lubię jak oczy są delikatnie podkreślone. Makijaż bardzo subtelny, kobiecy, zmysłowy i przedewszykim delikatny . Co do kwestii technicznej to nie komentuję bo się nie znam, ale ja zawsze jak maluję powieki pastelowymi odcieniami to staram się rzęsy bardziej uwydatnić. Co prawda ja mam ciemne oczka także w moim przypadku wygląda to świetnie, a nie wiem jakby to wyglądało przy niebieskich oczkach ( może zbyt teatralnie ?). Z drugiej strony zależy co kto lubi .
Makijaż bardzo ładny i ja napewno bym taki sobie zrobiła . Intryguje mnie jeszcze ten niebieski cień . Ja wypróbuję z zielonym (bo nie mam niebieskiego) .
Stary 2006-06-01, 20:59   #24
karo-la
Wtajemniczenie

Oj, Gosiu, wcale nie powinnaś zostawać tylko przy pokazywaniu ciuszków. Zawsze miło popatrzeć na miłą buzię, no i kogoś naprawdę miłego
Już ja bym cię wysmarowała,aj, aż paluszki mnie świeżbią ...

karo-la jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 21:38   #25
CzarnyElf
Zakorzenienie

Masz bardzo ladne oczyPodoba mi sie makijaz bo jest delikatny(a takie lubie) Brakuje mi tylko jakiegos podkladu zeby wyrownac lekko koloryt cery-tak jak dziewczyny juz zauwazyly
Czekamy na wiecej
Stary 2006-06-01, 21:44   #26
KOKAINA
Zadomowienie

Jakiegoś żywszego akcentu tutaj brakuje, troche za mdło, nijako wyszło. Może mikroskopijna kreska,albo mocniejsze wytuszowanie rzęs...
KOKAINA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 21:47   #27
neonka28
Zakorzenienie

Gosia ale pędzle Lumene u nas takich nie ma!

Bardzo ładny swieży makijaż!!
Stary 2006-06-01, 22:04   #28
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Ojjj debiut bardzo udany
pomyślałabym jednak na Twoim miejscu o jakimś podkładziku albo chociasz o puderku..
Rzęsy mogłyby być mocniej maźnięte

Ale choć tak się rozpisałam to i tak wyglądasz super!

Nowe na blogu
Rei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 22:47   #29
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Ładniutko. Makijażyk bardzo delikatny, ale miły dla oka.
Pozdrawiam!
pasywno-agresywna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 23:17   #30
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia
Dziekuje za powitanie Pomadko - powiem szczerze - obawialam sie troszke Twojego komentarza Rozpracowalas wszystkie moje niedociagniecia na czynniki pierwsze Cera - zawsze mam z nia problemy - boje sie uzywac pudrow i podkladow zeby nie pogarszac sytuacji, choc wiem, ze przydaloby sie ja wyrownac, zmatowic i upiekszyc Cienie - na tych zdjeciach to zle widac, bo naprawde nakladalam od samiusienkiego kacika - slowo O rzesy sie postarma, usta lubie jasne i blyszczace
Dziekuje za wszystkie rady

Edit: Co do brwi to sie zgodze - dopiero na zdjeciu widze, ze musze sie za nie zabrac

Wierze we wszystkie deklaracje powyżej.
Znam ból kłoptliwej cery, złego oświetlenia fotek i w ogóle nieudanych zdjęć... WSzystko to mam przerobione.

Gosiu, jak CI się kiedyś zachce, to pomaluj mocniej usta i wytuszuj mocno rzęsy. No i oczywiście nam pokaż.

Cytat:
Napisane przez grin_ajz
heheh pomadka zawsze tak kazdego rozpracuje szczegolowo
No wiem, okropna jestem-przyznaję się.

CZekam na więcej...

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości