Balsam do ust CARMEX - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-07, 09:15   #151
ananonda191
Zadomowienie

Dot.: Balsam do ust CARMEX

Słuchajcie dziewczynki, czytałam w opiniach na wizażu o tym balsamie i zupełnie już nie wiem co mam robić. Najbardziej przeraziła mnie opinia, że z tym balsamem na ustach można zapomnieć o jedzeniu czy piciu bo zmienia smak potraw no i opinie o jego okropnym zapachu. Jednocześnie kusi mnie ten balsam pomimo to tak bardzo, ze chyba go kupię, i dlatego zastanawiam się czy lepiej tę wersję naturalną czy smakową, i czy smakowa nie jest taka mdląca, nachalna, chemiczna? Proszę, pomóżcie
ananonda191 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 23:05   #152
Drippy
Wtajemniczenie

Zapach jest faktycznie nieciekawy, ale tutaj też my nie możemy Ci doradzić - każdy ma inne odczucia. Faktycznie jeść z nim może być niełatwo, ale warto go kupić chociaż żeby smarować usta na noc, no nie?
Moje usta ostatnio są w tragicznym stanie i brakowało mi Carmexu (próbuję zużyć wszystkie moje pomadki i balsamy do ust bo mam tego pełno) ale w końcu zamawiałam dla koleżanek smakowe to dla siebie też zamówiłam. Za jakiś tydzień zdam relację z zapachu itd
Drippy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 00:36   #153
pyska06
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczynki, czytałam w opiniach na wizażu o tym balsamie i zupełnie już nie wiem co mam robić. Najbardziej przeraziła mnie opinia, że z tym balsamem na ustach można zapomnieć o jedzeniu czy piciu bo zmienia smak potraw no i opinie o jego okropnym zapachu. Jednocześnie kusi mnie ten balsam pomimo to tak bardzo, ze chyba go kupię, i dlatego zastanawiam się czy lepiej tę wersję naturalną czy smakową, i czy smakowa nie jest taka mdląca, nachalna, chemiczna? Proszę, pomóżcie
Co tutaj doradzać. Na początek kup sobie wersję naturalną wypróbujesz i będziesz wiedziała czy Ci odpowiada czy nie. Wydatek ok 10zł. Mi ten zapach osobiście nie przeszkadza. Ważne, że carmex czyni cuda z moimi ustami i nie są one suche ani popękane tylko cały czas nawilżone.

Smakowych nie próbowałam jeszcze, ale może kiedyś ... który smak jest lepszy wg. was truskawka czy wiśnia?

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 23:02   #154
kurakowa
Raczkowanie

ja zawsze kupuję naturalny i w słoiczku bo wg mnie to zupełnie co innego niż ten w tubce. tamten mi zupełnie nie przeszkadza, zapach, nic, za to ten w tubce to był jakiś koszmar - cały czas czułam gorzki posmak, obrzydliwe. tak więc ja jestem wierną fanką wersji podstawowej
Stary 2010-10-09, 01:18   #155
Thorgal1980
Zadomowienie

ja używam tego w tubce wiśniowego, truskawy nie widziałam, jak dla mnie jest super, uzywam go około roku, może półtora i usta mam w swietnym stanie, jak dla mnie smak jest ok, chociaz faktycznie mogliby nad nim popracować. Efekt jaki daje na ustach jest super, mam naturalnie pełne usta , a carmex bardzo to podkresla, usta sa jeszcze wieksze i takie jakby mokre, gdyby były wersje dajace kolor to juz nigdy nie kupiłabym żadnego błyszczyka ani szminki. Wersja w sztyfcie lub sloiczku tez jest ok, chociaz nie daje takiego efektu mokrych ust jak tubka, sa takie tepsze, szczególnie sztyft, sa według mnie lepsze na noc. Wersji w słoiku oryginalnej uzywa moj tz i to jedyna mazidło na usta jakie uzywa i to nawet chetnie, ma sloiczek w samochodzie i kilka w domu i bardzo sobie chwali carmex.
Thorgal1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 09:19   #156
kurakowa
Raczkowanie

uwielbiam

Edytowane przez kurakowa
Czas edycji: 2013-04-07 o 19:41
kurakowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 18:44   #157
Drippy
Wtajemniczenie

Od dziś jestem szczęśliwą posiadaczką 3 carmexów wiśniowych i 3 truskawkowych Ale dla mnie tylko po jednym z każdego smaku - reszta dla przyjaciółek, hihi. ;p Na razie użyłam tylko wiśniowego i przyznam, że jestem mile zaskoczona, ślicznie pachnie, słabo czuć ten niefajny zapach oryginalnego i jest ok
Stary 2010-10-12, 15:09   #158
ananonda191
Zadomowienie

U mnie w naturze jest możliwość kupienia wiśniowego tylko w tubce, natomiast oryginalne carmexy są w słoiczku i sztyfcie, w tubce nie ma. Bez sensu.
Stary 2010-10-12, 16:37   #159
visionAM
Zakorzenienie

a ja używam Carmexu wiśniowego w tubce i szczerze powiem, że średnio jestem zadowolona... już Nivea lepiej odżywiała moje usta. Ale nie zrażam się - następnym razem kupię w sztyfcie. Coś mi się zdaje, że będzie lepszy
visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 19:23   #160
Drippy
Wtajemniczenie

Noo, próbuj koniecznie!
Ja po raz kolejny jestem oczarowana działaniem tego cuda - miałam 'przerwę', bo chciałam powykańczać moje wszystkie pomadki itd i absolutnie przerzucić się na Carmex, do wczoraj moje usta były w tragicznym stanie - popękane, tragicznie suche... Dzisiaj są już w idealnym stanie!

Istnieje coś takiego jak Klub Wielbicieli Carmexu? xd
Stary 2010-10-14, 22:42   #161
Sinem
Przyczajenie

Ja dzisiaj sobie kupiłam Carmex nie dlatego że mam problemy z ustami bo na szczęście nigdy ich nie miałam, ale dlatego że chciałam posiadać to cudeńko Także jak działa to nie wiem, ale zakochałam się w zapachu ( mimo iż mam tą klasyczną w słoiczku wyczuwam mięte) oraz w efekcie mrowienia planuję teraz kupić ten wiśniowy. Niestety totalnie się uzależniłam, non stop nakłądam go na usta jak tylko się wchłonie Co do zmiany smaku - w moim przypadku carmex nie zmienia go... myśle że to indywidualna sprawa
Sinem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 23:04   #162
sunprince
Zakorzenienie

Ja bardzo lubię Carmex, to mój wybawca od wysuszonych ust.
Ale używam tylko tego w słoiczku, w tubce jakoś mnie nie przekonuje.
Leczy usta migiem.
Stary 2010-10-15, 23:51   #163
seduction
Zakorzenienie

ja też używam tego w słoiczku. Mam wrażenie, że o niebo lepszy niż w tubce. Wiśni nie próbowałam, ale 'oryginalny' zapach i smak jakoś mi nie przeszkadzają, jedynie TŻ mówi, że co ja za świństwo kupuje

Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 13:46   #164
Heksa
Wtajemniczenie

A czy któraś z Was próbowała nowość Carmexową? Carmex moisture plus? http://www.mycarmex.com/our-products...s/default.aspx

Heksa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 16:00   #165
Emilcia_1616
Zakorzenienie

ten w tubce mrozacy nalozony na usta spiechtniete albo inne "chore" sprawia ze usta jeszcze bardziej pieka i wogole chyba lepszy jest krem Nivea na usta niz on.
Stary 2010-10-16, 18:21   #166
ananonda191
Zadomowienie

czytałam o carmexie, że własnie ze względu na kamforę znieczula usta, nie czuje się bólu spowodowanego popękanymi ustami. Mogę to potwierdzić, więc trochę mnie zdziwiła Twoja opinia... Kupiłam Carmex mając usta w naprawdę złym stanie. Gdy tylko pierwszy raz go nałożyłam poczułam przyjemną ulgę.
Stary 2010-10-19, 23:16   #167
kawaii_girl
Przyczajenie

Ostatnio wybrałam się do Rossmana po drobne zakupy, w tym musiałam nabyć coś ochronnego do ust xD Wcześniej nigdy nie zetknęłam się z balsamami CARMEX ^^" Zawsze używałam pomadek Nivea, Bebe i innych xD Od czasu do czasu lubię jednak kupić coś "na próbę", żeby przetestować tę nową rzecz XD Tak było i tym razem xD Wybrałam wariant wiśniowy w tubce. Muszę przyznać, że po pierwszym użyciu byłam lekko zaskoczona. Rzeczywiście czuć było to mrowienie xD Ale spodobało mi się to =] Poza tym dobrze nawilża i się trzyma. Ładnie pachnie xD Mam go dopiero od dwóch dni, a już myślę o zakupie innego rodzaju Może nawet specjalnie się po niego wybiorę xD (tym razem chcę ten naturalny, w słoiczku xD) Polecam wszystkim. Na długo zagości w mojej kosmetyczce

Edytowane przez kawaii_girl
Czas edycji: 2010-10-19 o 23:17
kawaii_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:36   #168
marta200
Raczkowanie

ja posiadam wersję tradycyjną w słoiczku i tubce i wiśniiową w tubce. Biorąc pod uwagę nakładania wygodniejsza jest w tubce-nie trzeba brudzić palca
bardziej lubię wersję tradycyjną-zapach wiśni jest trochę uciażliwy, ale jestem bardzo zadowolona, że odkryłam tą markę-szybciutko leczy popękane usta
szkoda tylko ze nie ma w Polsce innych wersji smakowych, ja przynajmniej na nie nie trafiłam
marta200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 20:19   #169
szczurodziub
Raczkowanie

Wiecie, gdzie kupić truskawkę w tubce w Krakowie?? Kupiłam wiśnię i jestem wniebowzięta . Nawet mój TŻ go uwielbia
szczurodziub jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 23:06   #170
Drippy
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez szczurodziub Pokaż wiadomość
Wiecie, gdzie kupić truskawkę w tubce w Krakowie?? Kupiłam wiśnię i jestem wniebowzięta . Nawet mój TŻ go uwielbia
Z tego co mi wiadomo, w Polsce można dostać (ze smakowych) tylko wiśnię w tubce.
Stary 2010-10-24, 11:19   #171
ananonda191
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez szczurodziub Pokaż wiadomość
W Polsce tylko na Allegro.
Stary 2010-10-24, 11:36   #172
Justyna33333
Zakorzenienie

GG do Justyna33333

Uuuu, a czemu ja tego wątku nie widziałam wcześniej
Melduje się totalnie uzależniona Carmexomaniaczka, której jeden słoiczek wystarcza na 1-1,5 miesiąca
I leczę nim wszystko

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Używam tylko tego w słoiczku, kocham go i nie zamienię na żaden inny
Stary 2010-10-24, 14:13   #173
cyrylka
Zadomowienie

Ja mam wiśniowy w tubce i jak na razie jestem zadowolona Usta wyglądają po nim super!

<3
cyrylka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 14:28   #174
Kalabus
Rozeznanie

Ja zdecydowanie preferuję te w słoiczku.
Stary 2010-10-26, 09:43   #175
kocicawbutach
Raczkowanie

No to dołączam do wielbicielek Carmex'u

Ja mam wersję podstawową w tubce. Nie narzekam - wręcz przeciwnie! Chyba najlepszy balsam do ust jaki miałam! Świetnie nawilża, pielęgnuje wargi.

Zapach? Nie powala, ale nie jest aż taki okropny. Lekko kamforowo-słodkawy.

Smak rzeczywiście nie jest do próbowania :P Ale przecież nikt nie każe go nakładać w takiej ilości, żeby go zjadać! Mi się to zdarza tylko wtedy jeśli nałożę zbyt grubą warstwę. A tak jest niewyczuwalny!

No i przede wszystkim bardzo, BARDZO wydajny! Nie pamiętam jak dawno go kupiłam (jakoś wczesną wiosną), ale nawet połowy nie zużyłam.

Następny kupię w słoiczku, tak jak polecacie

...kisses kept are wasted. love is to be tasted...
kocicawbutach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 16:09   #176
akisia
Zakorzenienie

Ja sobie bardzo chwalę ten w słoiczku i w tubce wiśniowy, natomiast sztyft mi nie pasuje, jakby za mało pielęgnuje... Mam takie wrażenie przynajmniej
akisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 18:26   #177
Charlottus
Raczkowanie

.

Edytowane przez Charlottus
Czas edycji: 2010-11-22 o 00:06
Charlottus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 09:21   #178
kocicawbutach
Raczkowanie

Aaa, zapomniałam napisać, że kupuję w Drogerii Natura Jest cały czas w ofercie, kilka rodzai.

...kisses kept are wasted. love is to be tasted...
kocicawbutach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 23:06   #179
kawaii_girl
Przyczajenie

A ja znów w tym temacie ^^
Ostatnio specjalnie wybrałam się do Rossmanna po Carmex w wersji tradycyjnej xD Kupiłam ten w słoiczku. Używam go tylko w domu, bo wiadomo, trzeba go smarować palcem, co nie do końca jest takie wygodne ;] Zapach mi wcale nie przeszkadza xD Wręcz przeciwnie, jest całkiem przyjemny. Może i jest nieco lepszy od tego w tubce, ale tamten noszę ze sobą. Moje ust są teraz o wiele bardziej nawilżone i w ogóle fajniejsze. Poza tym po posmarowaniu są lekko błyszczące i jakby pełniejsze. Na co dzień nie maluję się za mocno więc bardzo odpowiada mi ten efekt ;p
Hehe, aż nie chce mi się używać nic innego. Z całego serca polecam!
kawaii_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 18:59   #180
cyrylka
Zadomowienie

Jak tak chwalicie ten w słoiczku, to o nim pomyślę Do domowego użytku wydaje się idealny.

<3
cyrylka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości