JaKa Maseczka?????? Roradzcie PLISSSSSS - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-02, 13:21   #1
dzuma
Raczkowanie

JaKa Maseczka?????? Roradzcie PLISSSSSS

nio weiec mam problem z skora jest sucha zaczely sie pojawac wągry.. dzis kupilam maseczke : OceaniC AA Face Z glinka zielona i witamina E mam nadziej ze mi cos pomoze ona oczyszcza i nawilza i takie tam ale chcialabym miec skure bez tych wagrow... gladka bez zabarwien bo tylko puren mnei ratuje: pomozcie mi albo napiszcze jaka powinam uzywaxc maseczke aby miec tak skore poleccie mi cos i dzieki za komentazre*
dzuma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 13:44   #2
smerfeta01
Zakorzenienie

Dot.: JaKa Maseczka?????? Roradzcie PLISSSSSS

ja mam cerę mieszaną, troszkę wągrów na nosku i suche policzki. Używam na zmienę co ok.10dni raz maseczkę Lirene z glinką oczyszczającą a raz maseczkę błotną Avonu. Obydwie mają podobne działanie tzn. fajnie oczyszczają i zamykają pory. Gdy je zmyję zawsze nakładam niezawodną maseczkę nawilżającą z migdałami w saszetce Daxa idę z nią spać..rano efekty są świetne
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 13:54   #3
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzuma
nio moze i ja wybrubuje
polecam
Stary 2006-06-02, 13:55   #4
dzuma
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
ja mam cerę mieszaną, troszkę wągrów na nosku i suche policzki. Używam na zmienę co ok.10dni raz maseczkę Lirene z glinką oczyszczającą a raz maseczkę błotną Avonu. Obydwie mają podobne działanie tzn. fajnie oczyszczają i zamykają pory. Gdy je zmyję zawsze nakładam niezawodną maseczkę nawilżającą z migdałami w saszetce Daxa idę z nią spać..rano efekty są świetne

nio moze i ja wybrubuje
Stary 2006-06-02, 13:55   #5
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzuma
nio moze i ja wybrubuje
polecam tymbardziej, że cena jest kusząca maseczki z Avonu i Lirene kosztują ok. 12-15zł. za 75ml. natomiast saszetkę daxa kupisz za 1,5zł. za 10ml
Stary 2006-06-02, 14:09   #6
dzuma
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
polecam tymbardziej, że cena jest kusząca maseczki z Avonu i Lirene kosztują ok. 12-15zł. za 75ml. natomiast saszetkę daxa kupisz za 1,5zł. za 10ml

narazie wyprubuje ta co kupilam a potem te twoje psetem nalozylam i moja skora stala sie taka miekka mmm tak fajnie sie czuje
Stary 2006-06-02, 17:03   #7
mckabi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 3

Na wągry spróbuj może maseczki aspirynowej, do tego zaopatrzyłabym się w glinkę która lepiej radzi sobie z nimi jak Dermaglin lub Argiletz. Po używaniu tych maseczek dobrze jest nałożyć jakiś prosty kremik nawilżający
mckabi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 17:19   #8
amika79
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mckabi
Na wągry spróbuj może maseczki aspirynowej, do tego zaopatrzyłabym się w glinkę która lepiej radzi sobie z nimi jak Dermaglin lub Argiletz. Po używaniu tych maseczek dobrze jest nałożyć jakiś prosty kremik nawilżający
Mi maseczka aspirynowa bardzo pomogła. Przepis znajdziesz między innymi w tym wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=aspirynowa
Stary 2006-06-02, 19:28   #9
lir391
Zakorzenienie

Dermaglin przeciwtrądzikowa - na pewno nie wysuszy Ci skóry, a jest dobra

'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/

lir391 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 21:37   #10
Estella
Zakorzenienie

Maseczki z zieloną glinką wysuszają skórę, przeznaczone są przede wszystkim do cery tłustej, mieszanej, z wypryskami. Dlatego lepsza byłaby biała, żółta, różowa lub czerwona. Wklejam przeznaczenie poszczególnych glinek.

Glinka zielona - polecana do pielęgnacji cery tłustej, trądzikowej i z wypryskami oraz do cery zmęczonej i zwiotczałej.

Glinka biała - najdelikatniejsza spośród glinek, nadaje się do każdego rodzaju cery, zarówno młodej jak i dojrzałej. Szczególnie polecana jest do cery wrażliwej i delikatnej, zmęczonej, naczynkowej, suchej i normalnej.

Glinka czerwona polecana jest do pielęgnacji cery normalnej, suchej, przesuszonej, dojrzałej, z utratą jędrności, delikatnej, pozbawionej blasku, także z pękającymi naczynkami.

Glinka żółta ze względu na swe doskonale działanie rewitalizujące polecana jest do pielęgnacji cery tłustej wrażliwej, mieszanej, normalnej, zmęczonej, szarej, pozbawionej blasku i/lub dojrzałej.

Glinka różowa o działaniu zmiękczającym polecana jest do pielęgnacji cery wrażliwej, delikatnej, szorstkiej, ze skłonnościami do alergii i podrażnień.

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 13:58   #11
dzuma
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Estella
Maseczki z zieloną glinką wysuszają skórę, przeznaczone są przede wszystkim do cery tłustej, mieszanej, z wypryskami. Dlatego lepsza byłaby biała, żółta, różowa lub czerwona. Wklejam przeznaczenie poszczególnych glinek.

Glinka zielona - polecana do pielęgnacji cery tłustej, trądzikowej i z wypryskami oraz do cery zmęczonej i zwiotczałej.

Glinka biała - najdelikatniejsza spośród glinek, nadaje się do każdego rodzaju cery, zarówno młodej jak i dojrzałej. Szczególnie polecana jest do cery wrażliwej i delikatnej, zmęczonej, naczynkowej, suchej i normalnej.

Glinka czerwona polecana jest do pielęgnacji cery normalnej, suchej, przesuszonej, dojrzałej, z utratą jędrności, delikatnej, pozbawionej blasku, także z pękającymi naczynkami.

Glinka żółta ze względu na swe doskonale działanie rewitalizujące polecana jest do pielęgnacji cery tłustej wrażliwej, mieszanej, normalnej, zmęczonej, szarej, pozbawionej blasku i/lub dojrzałej.

Glinka różowa o działaniu zmiękczającym polecana jest do pielęgnacji cery wrażliwej, delikatnej, szorstkiej, ze skłonnościami do alergii i podrażnień.

dziekuje napweno jaks wyprobuje
Stary 2006-06-03, 14:29   #12
Estella
Zakorzenienie

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...category_id=19

Może jakaś maseczka z błotem? Przejrzyj KWC

Z maseczek z glinki polecam Argiletz http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1438
Występuje w formie pasty w tubie, sypkiej w małych opakowaniach do samodzielnego rozrobienia oraz w duzych opakowaniach. Moze kup takie male i zobacz czy Ci efekt odpowiada
Mi to małe opakowanie sypkiej (niby jednorazowe) starcza na kilka razy, nakładam cienką warstwę.

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości