fiberglas - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-02, 22:37   #1
Poemi
Zakorzenienie

Question

fiberglas

Witam wszystkich . Możecie mi powiedzieć jak wygląda przedłużanie paznokci techniką fiberglas (coś w rodzaju "krok po kroku" czyli co będzie robiła stylistka gdy się na to zdecyduję)? Od razu mówię, że nie mam zamiaru kupować zestawu za 100 zł i krzywdzić naiwnych kobiet, ale poprostu jestem ciekawa . Chciałabym wiedzieć "z czym to się je" . Czym charakteryzują się takie paznokcie i jak je oceniacie w stasunku do innych technik? Z góry dziękuję .
PS.
To mój debiut na tym forum .
Poemi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 22:49   #2
zaczarovana
Wtajemniczenie

GG do zaczarovana
Dot.: fiberglas

Witamy na forum
Skoro to Twój debiut to proponuję Ci zaprzyjaźnić sie z naszą wyszukiwarką
A niestety "krok po kroku" nikt nie powinien i chyba Ci nie napisze, ponieważ to forum nie służy do nauki tylko do informacji i udzielania rad
Powodzenia i pozdrawiam
zaczarovana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 23:40   #3
Poemi
Zakorzenienie

Nie chodzi mi o naukę tylko coś bardziej w rodzaju "przebiegu wydarzeń". Poprostu wolę wiedzieć na co się piszę . Wyszukiwarkę już dawno pokochałam bo o jakiegoś czasu czytam namiętnie to forum . A może mi ktoś powiedzieć jak cena fiberglasu ma się do akrylu i żelu? I czy to prawda, że paznokcie przedłużane jedwabiam mniej się zapowietrzają (cieńsza warstwa czy coś w ten deseń)?
Stary 2006-06-04, 23:52   #4
Albertyna
Zakorzenienie

Tak na szybko to- przygotowania naturalnego paznokcia tak jak przed nakładaniem zelu, czy akrylu, nastepnie przyciecie i przyklejenie jedwabiu, nałozenie na niego kolejno dwóch resin, oraz ich utwardzenie, potem wypiłowanie wyplerowanie i finito!

Jest to bardzo ogolna instrukcja i nie radze wg niej próbowac robic jedwabiu
Stary 2006-06-05, 07:39   #5
apsik9
Raczkowanie

Fiberglass faktynie się nie zapowietrza, ale niestety, jeśli chcesz nim mocno przedłużyć paznokietki, to jest mniej trwały niż żel i akryl (cieńsza warstwa). Natomiast jeśli wystarczy Ci pokrycie własnych pazurków, albo niewielkie przedłużonko - to fiberglass - jak najbardziej.
apsik9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 09:01   #6
zu_za
Raczkowanie

GG do zu_za Send a message via Skype™ to zu_za

To ja też mam pytanie - mam dosyć slabe paznokcie i niestety dosyć czesto sie rozdwajają. Chcialabym je wzmocnić, ale nie żadnymi akrylami, tylko czymś, co im nie zaszkodzi. Czy fiberglas szkodzi paznokciom? Bo domyślam sie, ze za jakiś czas trzeba go bedzie zdjąć? (Jestem kompletnym lajkonikiem w tych sprawach i naprawdę niewiele wiem
Stary 2006-06-05, 10:36   #7
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie

fiberglas nie szkodzi w zaden sposob na paznokcie mozesz spokojnie zakladac
Stary 2006-06-05, 11:32   #8
Poemi
Zakorzenienie

Dzięki dziewczyny Możliwe, że się zecyduję
Stary 2006-06-05, 14:19   #9
Martusia3401
Raczkowanie

przedluzalam paznokcie fiberglassem i wiem ze szkodzi paznokcia bardziej niz zel lub akryl, wiec radze sie z tym troszke pierwsze pobawic a poznej mowc ze nie szkodzi lub ze sie nie zapowietrza co jest bzdura, bo potrafi sie zapowietrzyc tylko ze duzo mniej niz akryl
Martusia3401 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 17:51   #10
Albertyna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zu_za
To ja też mam pytanie - mam dosyć slabe paznokcie i niestety dosyć czesto sie rozdwajają. Chcialabym je wzmocnić, ale nie żadnymi akrylami, tylko czymś, co im nie zaszkodzi. Czy fiberglas szkodzi paznokciom? Bo domyślam sie, ze za jakiś czas trzeba go bedzie zdjąć? (Jestem kompletnym lajkonikiem w tych sprawach i naprawdę niewiele wiem
Ani zel, ani akryl, ani fiberglass, ani jedwab nie szkodza paznokcimo, jednak zadna z tch metod nie jest równie z odzywka do paznokci- przygotowanie paznokcia przed utwardzeniem go, lub przeduzeniem kazda z tych metod przebiega dokładnie tak samo. Żaden ze składników tych produktów nie wnika w płytke paznokcia uszkadzając ja.
Co do trwałości, to jak dla mnie fiber jest najmniej trwały.....
Stary 2006-06-06, 10:08   #11
apsik9
Raczkowanie

Fiberglas NIE SZKODZI Problem może być przy zdejmowaniu, bo akryl i żel można jeszcze od biedy podważyć (CO JEST NIEWSKAZANE). Natomiast jedwab tak spaja sie z płytką paznokcia, ze próba oderwania może skończyć sie tragicznie. I spiłowac też nienajłatwiej, ponieważ samo włókno jest cieniutkie i przy okazji "jeździ" sie po płytce paznokcia.
Dlatego trzeba moczyć w acetonie ze spirtem i po prostu CIERPLIWIE zmywać. I wtedy NIE SZKODZI. A z trwałością - jest dokładnie tak, jak pisze Albertyna, ale przy dłuuugich tipsach pod spodem. Na własnej płytce trzyma się OK.
apsik9 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości