Dr Irena Eris - Skin Mood - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-06, 11:01   #31
cziki
Zakorzenienie

Dot.: Dr. Irena Eris Skin Mood ??

Cytat:
Napisane przez Aneta???
...Rozumiem,że Ty swój pierwszy krem przeciwzmarszczkowy użyjesz w wieku 30 lat?Będzie już stanowczo za pózno.Na tym forum nie raz ten temat był poruszany.20-latka nie zrobi sobie krzywdy kremem przeznaczonym dla 30-latek.Skóra wchłania tylko te składniki,które są jej potrzebne.Nie musisz się z tym zgadzać,możesz takie kosmetyki używać w wieku 50 lat,ale wątpie by Ci to na dobre wyszło.
Sorry ale ja będę używać kosmetyków przeciwzmarszczkowych dopiero jak pojawią się pierwsze zmarszczki.

A dla NIEZORIENTOWANYCH W TEMACIE:
http://www.marketing-news.pl/message.php?art=5123

cziki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 14:08   #32
goha80
Zadomowienie

Dot.: Dr Irena Eris - Skin Mood

uzywam Skin mood kremu i regulatora razem tak jak jest zalecane mieszajac na dloni. dla mnie jest super. pieknie pachnie nawilza i delikatnie reguluje wydzielanie sebum. a na allegro mozna kupic bardzo tanio próbki i jak tak sie w niego zaopatruje kupuje objetosciowo tyle samo co w normalnym opakowaniu a cena o polowe nizsza...
mam pytanie :
czy mozna uzywac regulatora mieszajac go z innym kremem?np eris under twenty intensywna kuracja?uzywam go czasem i równiez lubie... stoja mi na pólce i czasem mnie korci zeby spróbowac tylko nie wiem czy jest sens? czy nie zaburzaja nawzajem swojego dzialania?
moze ktos testowal i wie co z tego moze wyniknac?
Stary 2007-06-15, 14:13   #33
goha80
Zadomowienie

Dot.: Dr Irena Eris - Skin Mood

a co do zmarszczek to ja mimo 27 lat nie mam ani jednej a znam 20 latki które maja zmarszczki prawie jak moja mama!!!
na logike biorac nie bede kupowac czegos dla 30 latek jesli dzialanie specyfiku skierowane jest na wygladzanie zmarszczek ktorych nie mam..
mysle zeby zaczac stosowac cos profilaktycznie a widzialam kremy dzialajace profilaktycznie dla 18 latek wiec wiec bez sensu sugerowac sie przedzialem wiekowym.
jesli odziedziczylam geny po mamuni pierwsze zmarszczki zobacze dopiero okolo 40

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości