Nowa fryzura pilnie poszukiwana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-04, 20:46   #1
Omegis
Przyczajenie

Nowa fryzura pilnie poszukiwana

Chciałabym zmienić coś w wyglądzie swojej czupryny, a nie chcę decydować u fryzjera. Więc proszę o jakieś sugestie.
Zdjęcie nie jest najnowsze, teraz mam znacznie dłuższe włosy (mniej więcej do pasa; są gęste, kręcone od spodu i mają tendencję do puszenia się), ale poza tym nic się nie zmieniło.
Z góry dziekuję za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja003.jpg (16,1 KB, 16 załadowań)
Omegis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 22:37   #2
kaska222
Moderator

Dot.: Nowa fryzura pilnie poszukiwana

Witaj

Na twoim miejscu,wlosy bym lekko wycieniowala zeby nabraly lekkosci i dodala jasnych refleksow,lub nalozyla farbe ciemny blad.Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stone_4.jpg (46,9 KB, 9 załadowań)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 23:03   #3
aniser
Zakorzenienie

Oj skad ja znam takie wlosy...tyle,ze moje po eksperymentach u fryzjera siegaja teraz za ramiona...
Co do nakladania farby ciemny blond-uwazam,ze to sredni pomysl,bo takie krecone wlosy sa zazwyczaj mocno suche i dosc lamliwe.Sama rozjasnilam wlosy majac kolor wyjsciowy podobny do twojego i niestety,mimo intensywnej pielegnacji, bardzo to im zaszkodzilo.Poza tym rozjasnianie czesto podwoduje,ze skret takich wlosow mocno sie rozluznia i w efekcie nie tylko trudno ladnie je wymodelowac to jeszcze wygladaja sianowato.Jesli juz farbowanie to delikatnie jasniejsze pasma-takie swietliste refleksy-jakby na wewnetrzych warstwach.Beda delikatnie rozjasniac fryzure,bedzie sie cos tam w tych wlosach dzialo,a jednoczesnie nie beda to takie "dajace po oczach"pasemka.
Mysle,ze niezlym pomyslem byloby wycieniowanie i wystopniowanie wlosow, dzieki temu beda lzejsze,a skret ladnie sie uwypukli.Poza tym, dzieki cieniowaniu mozna uzyskac efekt warstwowowsci-loczki beda sie ukladac kaskadowo,dosc rowno na calej dlugosci wlosa. Wycieniowanie przy buzi sprawiloby,ze fryzura bedzie pelniejsza i lekka. Co do grzywki to postawialbym na grzywke lekko skosna,dosc delikatna-taka,ktra przykryje czesc czola,ladnie stopi sie z bokiem fryzury,a jednoczesnie nada uczesaniu lekkosci i uwypukli oczy.
Jesli potrzebujesz duzej zmiany to moze sciecie wlosy z dlugosci-pozostawienie fryzurki dluzszej z tylu-powiedzmy takiej za linie lopatek i krotszej z przodu-poprzez stopniowanie i cieniowanie przy buzi.Osobiscie jednak nie scinalabym takich ladnych,napewno dluugo hodowanych wlosow-mysle,ze sa twoim ogromnym atutem i napewno przyciagaja uwage.Chyba lepiej niz na zdecydowane ciecie postawic na porzadne wycieniowanie i nadanie ksztaltu oraz na dobre kosmetyki pielegnujace.
W koncu nic tak nie zdobi kobiety niz dlugie,piekne,zadbane wlosy,blyszczace w sloncu.
Stary 2006-06-05, 09:21   #4
Omegis
Przyczajenie

Dzięki .
Radykalnie ścianć ich nie będę, bo zawsze chciałam, żeby były długie ;] Fryzura na fotce to był wypadek...
Jeszcze pytanko... możecie polecić jakiś dobry szampon do włosów, odżywkę albo inny specyfik na przesuszone końcówki? Poza tym strasznie mi się puszą i nie bardzo wiem jak je zawojować.
Omegis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 10:24   #5
smerfeta01
Zakorzenienie

dobre efekty daje zachwalane przez dziewczyny serum na końcówki Avonu
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości