mam problem z paznokciami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-05, 20:36   #1
jupiki1
Przyczajenie

mam problem z paznokciami

mam ogromny problem z paznokciami i skórkami ciagle je skubie i obgryzam.Wygląda to paskudnie.Chciałabym zrobić sobie tipsy lub coś podobnego ale potrzebuję rady jakie paznokcie sa trwalsze i przy których kosmetyczka nie opiłowuje zbytnio moich paznokci.Musze dodac ze mam krotkie paznokcie.Prosze o rade
jupiki1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 20:58   #2
bro
Raczkowanie

Dot.: mam problem z paznokciami

jupiki zajrzyj na podforum paznokcie, skorzystaj z wyszukiwarki, już wiele razy były podobne tematy, które pazurki wybrać itp, wszystkie metody są trwałe jeśli paznokcie są dobrze wykonane, a kosmetyczka/stylistka przy żadnej metodzie nie powinna opiłowywac twoich paznokci tylko je lekko zmatowić, a jeśli chodzi o to,że masz krótką obgryzioną płytkę to kosmetyczka/stylistka pewnie zaproponuje ci przedłużenie na formie zamiast tipsa żeby lepiej się trzymało
Stary 2006-06-05, 21:28   #3
sandra667
Raczkowanie

a mi sie wydaje...ze skoro płytka jest obgzyziona, to własnie na tipsie stilistka powinna przedłużyc...jeśli ktoś chce miec przedłużenie na formie, musi miec przynamniej z 1 -2 mm swojego paznokcia...bo inaczej pod co ta forme podłożysz ?? Takie moje skromne zdanie :P
sandra667 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 21:29   #4
Liriel
Raczkowanie

GG do Liriel

Ja proponuję wykazać więcej silnej woli i sończyć z obgryzaniam Jak dla mnie to najlepsze co można poradzić osobiście nie gustuję w tipsach, ale jak już koniecznie chcesz je nosić to zajrzyj do innych tematów
Liriel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 22:00   #5
bro
Raczkowanie

ja myślę,że jednak na szablonie bo poobgryzane paznokcie mają często nierówną powierzchnię i tipsy się ich nie trzymają a poza tym to na któtkiej płytce tips się tak jakby niezmieści, w końcu trzeba go do czegoś przykleić, a co do szablonu to są jak najbardziej sposoby aby ogryzki przedłużyc na nich

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości