problem- tabletki/cera/tycie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-06, 08:41   #1
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 122

problem- tabletki/cera/tycie?


Nie wiem,gdzie zamiescic ten watek, ale widze, ze tu jest duzo pytan odnosnie problemow z cera wiec pisze tutaj... mam taki problem: uzywam tabletek drozdzowych Dromin, kuracja nim powinna trwac najmniej 1 miesiac w tym dziennie bierze sie od 6 do 12 tych tabletek. Zauwazylam, ze mi pomaga na cere ale jednoczesnie chyba tyje od niego Bo z tego co wiem, to tabletki przechodza przez watrobe i dlatego sie tyje, a nawet ta minimalna dawka 6 tabletek dziennie przez co najmniej miesiac to chyba duzo, co nie? Myslicie, ze przez te tabletki wlasnie tyje? A drugie pytanko, to czy myslicie, ze moge sobie dawac mniejsza dawke tych tabletek, np.3-4 dziennie (zeby nie przytyc ewentualnie)? Drugie pytanie- chodzi mi o to, ze skoro jest napisane zeby brac 6-12 dziennie to nie wiem czy branie 3 lub 4 da jakies efekty? Nie mam duzych problemow z cera, ale czy mniejsza dawka niz polecana, zadziala? Mam nadzieje, ze nie pokrecilam, ze mnie rozumiecie i ze znajdzie sie ktos kto mi pomoze...
martusienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 10:59   #2
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: problem- tabletki/cera/tycie?

Ja odpowiem na pierwsze Łykałam te tabletki przez jakiś czas - dokładnie dwa opakowania i w sumie rezultatów nie przyniosły (codziennie 10 brałam) ale też nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych W życiu nie słyszałam, że po tych tabletkach można utyć Rozumię, że po tabletkach antykoncepcyjnych, bo to hormony... ale takie tabletki to chyba aż tak nie ingerują w nasz organizm.
Milka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 11:46   #3
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 789
Dot.: problem- tabletki/cera/tycie?

Brałam dromin dawno temu. Zarzywałam maksymalną dawkę przez 3 miesiące. Nic a nic nie przytyłam. To tabletki drożdżowe z witaminami więc nie sądzę aby można było od tego przytyć. Co do rezultatów, to w moim przypadku jakaś tam poprawa była ale bez rewelacji. Myślę że zmniejszenie dawki zmniejszy efekt a nie skutki uboczne (jesteś pewna że to właśnie od drominu?)
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:25   #4
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 122
Dot.: problem- tabletki/cera/tycie?

Nie jestem pewna, dlatego was pytam o zdanie Skoro nie zauwazylyscie zmian to moze i mnie sie tylko wydawalo, moze tylko odnioslam takie bledne wrazenie. Dzieki za odpowiedzi
martusienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 16:22   #5
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: problem- tabletki/cera/tycie?

ja tam biore po 3 4 tabetki i poprawa jest
justynka2o jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.