Problem z duzymi odbarwieniami na brzuchu:/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-06, 09:26   #1
tysiunia288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Unhappy

Problem z duzymi odbarwieniami na brzuchu:/


.

Edytowane przez tysiunia288
Czas edycji: 2008-10-29 o 22:26
tysiunia288 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 12:49   #2
lkama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5
Dot.: Problem z duzymi odbarwieniami na brzuchu:/

Powinnaś zastosować preparty wybielajęce. Poszukaj na KWC ja moge ci polecić punktoy preparat na przebarwienia Flos Lek White&Beauty
lkama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 12:51   #3
tysiunia288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: Problem z duzymi odbarwieniami na brzuchu:/

.

Edytowane przez tysiunia288
Czas edycji: 2008-10-29 o 22:26
tysiunia288 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 19:00   #4
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 765
Dot.: Problem z duzymi odbarwieniami na brzuchu:/

Ja kiedys po solarium mialam takie plamy jasne na brzuchu i wygladalam jakbym byla laciata.Ktoc mi powiedzial ze dobry jest szampon przeciw lupiezowu tylko zapomnialam jego nazwy cos na literke "n".Bierzesz go na rece rozcierasz az bedzie piana i potem nakladasz ta piane na brzuch jakies 5 min tak siedzisz potem splukujesz.I tak kilka razy przez jakis czas i potem poszlam na solarium i zniknely.Wiec jesnak pomoglo.Tylko nie pamietam nazwy tego szamponu , ale dostepny jest w aptece.
traci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 19:38   #5
neospasmina
Raczkowanie
 
Avatar neospasmina
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)
Wiadomości: 85
Dot.: Problem z duzymi odbarwieniami na brzuchu:/

Nizoral Tylko, że jest to środek przeciwgrzybiczy, więc na odbarwienia wywołane innymi czynnikami raczej nie pomoże
neospasmina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 23:34   #6
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 765
Dot.: Problem z duzymi odbarwieniami na brzuchu:/

Tak dokladnie nizoral.Tak na grzybiczne ale ma jakies tam wlasciwosci ktore pomagaja.W kazdym razie mi pomogl i nie mam juz laciatego brzucha.
traci jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.