Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Fryzury - Pytania do fryzjerki > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-09-04, 22:26   #1
małgosia_
Przyczajenie

Dobry fryzjer-Białystok

Ja również polecam salon KAMELEON na ul. Malmeda, a zwłaszcza Emilkę. Jak dla mnie rewelacja, wreszcie byłam zadowolona po wyjściu z salonu...już nie mogę się doczekać, kiedy znowu tam zajrzę.
małgosia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 18:47   #2
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980
Re: Najlepszy fryzjer-Białystok

tak, tak! jak wcześniej napisałam strzygą tam naprawdę świetnie! salon Kameleon pozdrawiam...
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:42   #3
Kasienka09
Raczkowanie

Dobry fryzjer-Białystok

Wiem,że jest już wątek na temat Białegostoku ale jest to dla mnie bardzo ważne,dlatego zakładam następny.Szukam jakiegoś dobrego fryzjera w Białymstoku.Może macie sprawdzony jakiś salon? Chciałabym sobie zrobić baleyage 2 kolorowy i potrzebne mi wasze opinie.
Stary 2006-06-11, 16:21   #4
usmiechnieta16
Raczkowanie

Dot.: Dobry fryzjer-Białystok

Podbijam, bo też potrzebję pomocy
usmiechnieta16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:29   #5
jaga_2001
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8
Smaczny profil jaga_2001
Smaczne przepisy9

polecam fryzjera na ul. Nowy swiat schodzi sie w dol uliczki, tak jak sie idzie do kina pokoj i po lewej stronie jest salon urody "Inno", to tam

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 22:12   #6
princess_m
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
polecam fryzjera na ul. Nowy swiat schodzi sie w dol uliczki, tak jak sie idzie do kina pokoj i po lewej stronie jest salon urody "Inno", to tam
a czy tam dobrze scinaja tzn. tak ze nastepnego dnia samemu mozna sie podobnie uczesac jak to fryzjerka zrobi? bo ja jeszcze nie znalazlam zadnej dobrej ktora by mi tak wloski sciela i pomyslala o tym ze sa falowane
princess_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 13:29   #7
jaga_2001
Zakorzenienie

Smaczny profil jaga_2001
Smaczne przepisy9

Cytat:
Napisane przez princess_m Pokaż wiadomość
a czy tam dobrze scinaja tzn. tak ze nastepnego dnia samemu mozna sie podobnie uczesac jak to fryzjerka zrobi? bo ja jeszcze nie znalazlam zadnej dobrej ktora by mi tak wloski sciela i pomyslala o tym ze sa falowane
jezeli moja mama nie wraca od tej fryzjerki z placzem tylko z babanem na twarzy to znaczy, ze dobrze scina

AV by jaga_2001
Stary 2006-11-02, 17:12   #8
MisQa
Zakorzenienie

GG do MisQa

up up podnoszę

może ktoś jeszcze może polecic dobrego fryzjera w białym??
MisQa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 13:52   #9
usmiechnieta16
Raczkowanie

Hej
A moze ktoras z Was wie gdzie w Bialysmtoku jest salon, w ktorym dobieraja fryzury za pomoca programu komputerowego? Albo czy znacie salon, fryzjer dobrze doradzi jak moge zmienic fryzure?
usmiechnieta16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 21:30   #10
mitabe
Rozeznanie

Witam , może byłyście w tych salonach - jak tak to proszę o rade czy warto do któregoś z nich sie wybrać(napiszcie również ile płaciłyście).
Będę bardzo wdzięczna.

Edytowane przez mały_groszek
Czas edycji: 2007-05-15 o 23:24
mitabe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 11:25   #11
mitabe
Rozeznanie

Dot.: Fryzjer Białystok: salon Afro i Tokyo

Gdzie są białostoczanki ? Pomóżcie

mitabe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 00:24   #12
wroniasta
Raczkowanie

GG do wroniasta

Ja jestem wierna salonowi "Cosmo" na ulicy Grochowej - Pani Małgosia to przecudowna kobieta Siedząc u niej na fotelu,pierwszy raz poczułam,że fryzjerka NAPRAWDĘ mnie słucha,a to cholernie ważne Podoba mi się zasada,że nie mam prawa opuścić salonu,dopóki nie będę w pełni usatysfakcjonowana z usługi
wroniasta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 11:34   #13
glamourus
Przyczajenie

Ja też jestem zadowolona z salonu Cosmo, właśnie pani Małgosia doradziła mi wspaniałą fryzurę, jezeli chodzi o cięcie to własnie tam chodzę (koszt 25 zł). A farbowanie to tak średnio bo wydaje mi się, że szybko się zmywa farba. :-/

Ale ostatnio byłam też chyba na Lipowej (między Rossmanem a sklepem odzieżowym wchodzi się w uliczkę i po prawej stronie), tez mi się podobało jak mnie ścieła i zrobiła pasemka.
glamourus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 12:28   #14
xxbiankaoo
Raczkowanie

NAJLEPSZY fryzjer - BIAŁYSTOK- aktualizacja

Witam Od dawna przeglądam forum w poszukiwaniu NAJLEPSZEGO fryzjera w białymstoku. Najbardziej zalezy mi na dobrym farbowaniu. Dobre opinie słyszałam o KAMELEONIE, tylko do jakiej konkretnie fryzjerki mozna bez obawy sie tam wybrać?
Moge podzielić sie z wami swoimi doświadczeniami
AVANGARDA na grochowej- byłam u Karoliny- nie polecam zrobiła ze mnie starą babe, ale z tego co się orientuje juz jej tam nie ma, Marta- wychodze od niej zadowolona, bierze 120 zł za kolor, jej minus to ciągłe gadanie i zajmowanie sie prywatnymi sprawami co tylko przedluza wizyte w salonie. Najlepsza była AGNIESZKA, niestety nie ma jej juz, czy ktoś z was sie orientuje gdzie ona teraz pracuje? Lepszej fryzjerki nie poznałam...
Salon THALIOS, ulica chyba Warynskiego- reklamuje sie jako wielka stylistka, nie polecam, nie zrobila mi NIC fajnego na wlosach, usiadłam na fotelu i uslyszałam TO CO BLOND? i na tym skonczyla sie jej "stylizacja".. po tygodniu wygladam beznadziejnie.
GABRIEL - krakowska- byłam u jakiegoś pana (nie wiem jak sie nazywa) uczesał mnie jak stara babe, moja siostra miała podobne doswiadczenie, kolor moze byc. Bez rewelacji.

A jakie macie zdanie o Damianie z Warszawskiej i Kudłatym Raju ? Pozdrawiam
xxbiankaoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 13:36   #15
sweetmary
Raczkowanie

Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIAŁYSTOK- aktualizacja

xxbiankaoo:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80565
to moje zdanie na temat kudłatego raju
dodam jeszcze, że dzisiaj widziałam koleżankę, która jest zadowolona z
p.Kasi i ścięta jest ładnie (bardzo asymetrycznie) ale kolor hmm... miał być nie za ciemny brąz a jest baaardzo czarny, poza tym jak zwykle zapłaciła bardzo dużo (bałam się zapytać ile, bo miała łzy w oczach jak ten czarny sobie przypominała
a jeśli chodzi o kameleona też słyszałam, że jest super (Emilka chyba jest najlepsza, któraś z nich była podobno uczennicą Leszka Czajki i to chyba właśnie Emilka)
a może któraś była w Kameleonie?!? Bo słyszałam same dobre opinie, ale niestety tylko przez "koleżanki koleżanki"
sweetmary jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 14:31   #16
xxbiankaoo
Raczkowanie

Mowisz Emilka?? A na jakimś forum czytałam co o Elizie... Moze jednek zaryzykuje i sie umowie Moja koleżenka była w kameleonie na ścieciu i jest zadowolona, ale nie zna imienia osoby która ja strzygla
Stary 2007-10-02, 15:39   #17
sweetmary
Raczkowanie

już się dowiedziałam i na pewno Emilka
moja mama się do niej umówiła z tydzień temu i strasznie długo się czeka, ale ja chyba też zaryzykuję
xxbiankaoo jak pójdziesz to napisz jak wrażenia!
eh.. inne fora kwitną, dziewczyny się wymieniają informacjami, a białostoczanki-wizażanki jakoś skromnie...
dziewczyny napiszcie do jakiego fryzjera chodzicie!!!!
Stary 2007-10-02, 16:47   #18
xxbiankaoo
Raczkowanie

Napisz koniecznie jak sie czuja Twoja mama po wizycie a ile sie czeka dokladnie? i jaka jest orientacyjna cena. Niedawno (na poczatku wrzesnia) farbowalam wlosy wlasnie w Thalios ale juz wygladam jakbym miala odrosty, moj blond jest zolty a brazowe "refleksy" .. bez komentarza ;/ Na koniec pazdziernika mam wesele brata i wtedy chce sie wybrac na jakas porzadna koloryzacje
Niestety masz racje nie ma tu naszych bialostoczanek a szkoda moze ktoś by mi napisał gdzie teraz pracuje Aga z Avandardy ;]
Stary 2007-10-02, 18:08   #19
sweetmary
Raczkowanie

ok jutro sie dowiem więcej to napiszę
moja mama jak pisałam umówiła się z tydzień temu i będzie czekała jeszcze 2!!! Ale może przed południem pewnie jest luźniej
a jeśli chodzi o ceny to słyszałam, że kameleon do najtańszych nie należy
Stary 2007-10-03, 10:45   #20
Paro
Raczkowanie

sweetmary, a możesz powiedzieć w którym dokładnie salonie Kameleona pracuje Emilka, bo są aż 3 i nie wiem do którego dzwonić.

Dawno,dawno temu chodziłam do camilla albana do Eweliny, ale strzyżenie przeróżnie jej wychodziło, czasami byłam zachwycona innym razem rozczarowana. Potem gdy salon przestał istnieć szukałam fryzjera i trafiłam do Damiana na ul. Warszawskiej. Niestety nie farbuję włosów, więc nie wiem jak sobie z tym radzi, słyszałam ze jest dobry,ale nigdy nie widzialam efektow jego pracy. Jeśli natomiast chodzi o strzyżenie, to :nic szczególnego. Jakoś nigdy nie byłam w pełni zadowolona, ale najgorsze jest to jak on układa włosy. Ech.. zawsze wychodziłam przylizana, włosy mam cienkie, a jak Damian je jeszcze przylizał to wyglądałam strasznie. Po powrocie od fryzjera biegłam do domu, myłam włosy i sama je układałam
Paro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 10:46   #21
Paro
Raczkowanie

aha strzyżenie u Damiana kosztuje ok. 40 zł.
Stary 2007-10-03, 12:09   #22
sweetmary
Raczkowanie

o widzę, że ktoś się odzywa
Z tego co mi wiadomo to są 2 kameleony, a Emilka jest na Białówny 5 (telefon: 085 732 33 34),ale może one się wymieniają; Moja mama umówiła się na białówny.
Ja dzisiaj dzwoniłam pytać o ceny i powiedziały, że żeby tak dokładnie powiedzieć to muszą obejrzeć włosy i obejrzeć zniszczenia ehh, ale farbowanie długich to koszt ok 150 zl a ścięciem nie byłam zainteresowana
a i znalazłam na wizytówce drugiego kameleona telefon Malmeda 13 (085 653 75 10), ale nie wiem czy to aktualne, bo to wizytówka kosmetyczki kameleonowej, (którą baaardzo polecam, wiem, że nie na temat, ale to genialna kosmetyczka tyle, że straszliwie droga aha i depilacji nie polecam u nich)

Aha za "zniszczenie" moich włosów odpowiada Elle naprzeciwko rzemieślnika. Mam baaardzo zniszczone włosy po zrobieniu u nich pasemek rozjaśniaczem, mimo że wyraźnie prosiłam o farbę o ton jaśniejsza (które na dodatek są straszne, ale już to przebolałam trochę).
Ale jeśli ktoś na ścięcie to do tego Elle warto, ale TYLKO do właścicielki p. Eli (mała krótko ścięta blondynka). Na mnie wprawdzie nie miała pomysłu (ale jeszcze nie spotkałam fryzjera, który by miał pomysł na długie włosy oprócz wycieniowania grrrr...), ale mam wiele koleżanek które chodzą do niej i zawsze są naprawdę świetnie ścięte (i bardzo drogo dodam). Oczywiście jeśli ktoś nie ma pomysłu, bo nawet jak ktoś ma to p. Ela i tak po swojemu "uciacha" włosy .
Stary 2007-10-03, 12:16   #23
sweetmary
Raczkowanie

bosh... przeczytałam swoją odpowiedź i sama z siebie się śmieję... ten dobry ale tylko w strzyżeniu bez pomysłu, ten dobry w farbie, a ten niedobry w depilacji i czymśtam....eh wychodzę na bardzo czepialsko kapryśną...Ale taka prawda, byłam u wielu innych fryzjerów, poza tymi wyżej opisanymi i żaden naprawdę nie miał za wielu pomysłów na moje włosy (poza nieśmiertelnym cieniowaniem, które każdy próbuje mi wcisnąć jako coś super, nowego, genialnego, szykownego itede)

Ale chyba zaryzykuję tego kameleona...
Stary 2007-10-03, 12:16   #24
xxbiankaoo
Raczkowanie

Chyba zadzwonie dzis do kameleona i sie umówie bo juz nie moge na siebie patrzec ;/ szczerze mowiac nie mam na siebie pomyslu, mało co mi pasuje, a szkoda bo marzy mi sie jakas fajna grzywka ;-) Sweetmary - myslisz ze do emilki nie warto isc na sciecie tylko na samo farbowanie ??
Stary 2007-10-03, 13:09   #25
sweetmary
Raczkowanie

eh nie wiem jak to z tą Emilką jest, naprawdę. Tylko tak "ze słyszenia" wydaje się być dobra i w farbie i w ścinaniu. Może warto się przejść i zobaczyć, ale ja z drugiej strony mam już trochę dość eksperymentów fryzjerów na moich włosach.
Aha, i powiedzieli mi, że pracują na lorealu
Poza tym ciągle mam nadzieję, że może ktoś się jeszcze odezwie na forum i coś podpowie.
Stary 2007-10-03, 14:30   #26
xxbiankaoo
Raczkowanie

Tez mam taka nadzieje, spodziewałam sie wielu opinii i podpowiedzi ale jak widac sie przeliczylam umowilam sie juz do emilki ale dopiero na koniec pazdziernika mam nadzieje ze bedzie dobrze Ciesze sie ze pracuja na lorealu, zalezy mi na dobrych farbach, na cene nie patrze poprostu chce zeby nikt mi juz nigdy nie spalil wlosow
Stary 2007-10-03, 14:34   #27
jaga_2001
Zakorzenienie

Smaczny profil jaga_2001
Smaczne przepisy9

mi najbardziej odpowiada fryzjerka, podajze Aneta (szefowa w kazdym badz razie ) w salonie Inno na ulicu Nowy Swiat (na przeciw kina pokoj). Scina za przystepna cene (ja place ok 30 zl.) Farbuje tez fajnie Ostatnio poszlam na uczesanie do innej dziewczyny, ale tez z tego salonu i tez wyszlam bardzo zadowolona Moja mama jesli chodzi o fryzjerow jest bardzo wybredna, ale tylko tam chodzi Nigdy nie wyszla z tego salonu zaplakana, co kiedys raz sie jej zdarzylo w przypadku salonu na antoniukowskiej obok banku slaskiego...

AV by jaga_2001
Stary 2007-10-03, 18:45   #28
cashmere
Zakorzenienie

ja również polecam Kameleon
chodzę do tego na Białówny, do wspominanej wcześniej Emilki świetnie strzyże! na pewno nie zrobi krzywdy nawet jak pójdziecie bez koncepcji tego co chcecie mieć na głowie wyczaruje coś fajnego i pasującego.
aktualnie termin oczekiwania do niej około 3 tygodnie.
ja mam wizytę za dwa i pół tygodnia i już się doczekać nie mogę
Stary 2007-10-03, 20:35   #29
Paro
Raczkowanie

wygląda na to,ze wszystkie idziemy do Emilki
szkoda tylko, że na wizytę trzeba tak dłuuuugo czekać, ja także dopiero pod koniec października będę miała nową fryzurę
Stary 2007-10-03, 20:37   #30
Paro
Raczkowanie

sweetmary! dziękuję za informację odnośnie salonów
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości