Dobry fryzjer-Białystok - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-09, 21:32   #811
spacja_
Raczkowanie

Dot.: Dobry fryzjer-Białystok

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A w którym miejscu jest ten salon? I ile bierze za ścięcie długich włosów?
daj znać po wizycie
http://www.salonbartoszewicz.bialyst...yzjerskie.html blisko mnie i chciałam spróbować. W cenniku jest napisane, że za długie włosy 35 zł. Zazwyczaj chodzilam do Kameleona, to byłby tańszy zamiennik. Zaryzykuje i pójdę jutro
spacja_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 10:14   #812
phenomena
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez spacja_ Pokaż wiadomość
http://www.salonbartoszewicz.bialyst...yzjerskie.html blisko mnie i chciałam spróbować. W cenniku jest napisane, że za długie włosy 35 zł. Zazwyczaj chodzilam do Kameleona, to byłby tańszy zamiennik. Zaryzykuje i pójdę jutro
daj koniecznie znać!
phenomena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:44   #813
spacja_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
daj koniecznie znać!
Już po i jestem całkiem zadowolona, na pewno tam wrócę. Obcięła mnie fajnie, tak jak chciałam - ale nie była to drastyczna zmiana, tylko odświeżenie wcześniejszej fryzury tzn. bob, nieco krócej z tyłu, dłużej z przodu pytała ile może obciąć, duży plus za obcięcie grzywki - nie jest za krótka, tylko w sam raz - to dla ważne, bo zazwyczaj wychodziłam od fryzjera z zza krótką grzywką Włosy wymodelowała na szczotce. Zapłaciłam 30 zł Fryzjerka proponowała mi jakieś ciekawe asymetryczne fryzurki, no ale bałam się jeszcze ryzykować choć kusiło. Ja jestem pozytywnie zaskoczona i będę tam wracać.
Stary 2010-09-10, 15:49   #814
phenomena
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez spacja_ Pokaż wiadomość
Już po i jestem całkiem zadowolona, na pewno tam wrócę. Obcięła mnie fajnie, tak jak chciałam - ale nie była to drastyczna zmiana, tylko odświeżenie wcześniejszej fryzury tzn. bob, nieco krócej z tyłu, dłużej z przodu pytała ile może obciąć, duży plus za obcięcie grzywki - nie jest za krótka, tylko w sam raz - to dla ważne, bo zazwyczaj wychodziłam od fryzjera z zza krótką grzywką Włosy wymodelowała na szczotce. Zapłaciłam 30 zł Fryzjerka proponowała mi jakieś ciekawe asymetryczne fryzurki, no ale bałam się jeszcze ryzykować choć kusiło. Ja jestem pozytywnie zaskoczona i będę tam wracać.
orientujesz sie ile kosztuje sciecie dlugich wlosow?
phenomena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 16:51   #815
spacja_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
orientujesz sie ile kosztuje sciecie dlugich wlosow?
Nie wiem, byłam tam pierwszy raz. Na stronie jest cennik
Stary 2010-09-11, 20:39   #816
becia23
Raczkowanie

kurcze tak to jest ze jak sie na cos czeka to klapa...okazalo sie ze musze isc do pracy tego 8 wrzesnia i nie bylam u Wojtka:/ale za to moja kolezanka wybrala sie do niego za mnie...i oto relacja:
sciecie -mega zadowolona
kolor-rowniez
caly zabieg trwal chyba ze 3 godziny i jak to okreslila byl bardzo staranny i dokladny!
sama widzialam koncowy efekt i powiem ze wyglada fajnie, ma asymetryczna fryzurke i bardzo naturalny kolor(robiony z 3)
Ona go szczerze poleca wiec i ja moze w koncu sie wybiore
Stary 2010-09-12, 08:54   #817
0000ja
Przyczajenie

A ja wybieram sie do P Wojtka we wtorek, wiec zdam relacje
0000ja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 19:59   #818
moooniaaaa
Zakorzenienie

Tylko szkoda,że u Wojtka ceny zrobiły się kosmiczne.
Niedawno było ścięcie długich 60zł,a teraz podobno 80zł.
Stary 2010-09-15, 14:09   #819
0000ja
Przyczajenie

Byłam u P Wojtka, powiem jedno, rewelacja, goraco goraco polecam, zaliczylam emilke, kameleon, ego art, pastelle itd zawsze cos bylo nie tak, chyba pierwszy raz wyszlam naprawde zadowolona, kolor jest swietny, kolezanka jak zobaczyla to od razu zadzwonila sie umowic, takze naprawde polecam
Stary 2010-09-15, 18:28   #820
gosialka
Przyczajenie

hej
czytam czytam i juz sie pogubilam ;/
czy moze ktos mi poradzic dobrego fryzjera na uczesanie, jakies loczki czy cos ;p
błagam o pomoc

ps. piszcie od razu ceny ;p

DZIEKI ;D
gosialka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 09:15   #821
xxbiankaoo
Raczkowanie

Ja z kolei nie jestem zadowolona z wizyty u Wojtka. Kolor średni, strasznie przesuszył mi włosy i ściecie tez takie sobie - musze teraz prostowac wlosy inaczej robi mi sie na gorze kopuła a na dole koncowki sie wykrecaja. Cena rowniez mnie zraziła. Ogolnie srednio jestem zadowolona, ale dobrze ze wyprobowalam Wojtka na wlasnej glowie ze tak sie wyraze :P Przynajmniej wiem, ze nie ma czego zalowac.
xxbiankaoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 14:14   #822
Karlin
Raczkowanie

Dziewczyny, który białostocki fryzjer zrobi dekoloryzację i farbowanie (chciałabym zejść z bardzo ciemnego farbowanego brązu do choć odrobinę jaśniejszego ) i nie zniszczy (wiem, że te zabiegi uszkodzą włosy, ale zły fryzjer może jeszcze dodatkowo wszystko pogorszyć) włosów?
Karlin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 14:28   #823
Martika654
Rozeznanie

Hej Z ręką na sercu mogę wam polecić salon fryzjerski Heban to jest ulica dworska 1a lok 2, blisko Stokrotki na Wysokim stoczku, widać go od ulicy, to mały salon, ale rewelacyjny. Idę tam i wiem, że gdy wyjdę będę czuła się piękna, a nie zaniepokojona tym co mam na głowie, atmosfera jest super, tak jakby wszyscy znali się tam od lat, a ceny są normalne, nic wygórowanego. Polecam
Martika654 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 17:56   #824
blueberryyyy
Przyczajenie

witam serdecznie ! moje drogie panie, już od jakiegoś czasu jestem napalona na strzyzenie moich włosów u pana wojtka. i to wszystko przez was, bo tak poczytałam wasze opinie na jego temat, to czuję się przekonana co do niego i nie mogłam się już doczekać wizyty ale jedna rzecz mnie zmartwiła co dzisiaj przeczytałam, że wzrosły ceny ?? błagam oby nie ! chciałam już dziś zadzwonić się umówić, ale poczekam jeszcze na waszą odp co wiecie na temat tych cen, bo niestety nie mam czasu żeby polecieć tam i dokładnie przyjrzeć się cennikowi .. sos
blueberryyyy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 13:45   #825
0000ja
Przyczajenie

Odnosnie cen u p Wojtka, to za strzyzenie policzyl mi 80 zl chyba, mam dlugie wlosy, mialam robiona dekoloryzacje, pozniej nakladany kolor,na odrost inny na calosc inny zeby wyszedl taki sam, noi obcinałam włosy, za wszystko zapłaciłam 200 zl, najlepiej zadzwon do niego i zapytaj o cene strzyzenia jesli jestes niepewna
Stary 2010-10-01, 13:54   #826
spacja_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 123wika Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Tak jak wiekszosc z was szukam dobrego fryzjera, jak narazie bez skutecznie , a juz troszke ich odwiedziłam. Na poniedziałek jestem umówiona do salonu fryzjerskiego Bartoszewicz na Lesnej Dolinie . Kupiłam u nich zaproszenie na masaz dla swojej mamy i była bardzo zadowolona , wiec pomyslałam ze spróbuje skożystac z usług fryzjerek tam pracujacych. Czy któras z was juz tam była i moze mi cos o tym miejscu powiedziec?? Czekam na wasze odpowiedzi poniewaz wizyta juz nie długo
Ja byłam, pisałam trochę wcześniej
Stary 2010-10-10, 14:16   #827
Karlin
Raczkowanie

Cytat:
Odnosnie cen u p Wojtka, to za strzyzenie policzyl mi 80 zl chyba, mam dlugie wlosy, mialam robiona dekoloryzacje, pozniej nakladany kolor,na odrost inny na calosc inny zeby wyszedl taki sam, noi obcinałam włosy, za wszystko zapłaciłam 200 zl, najlepiej zadzwon do niego i zapytaj o cene strzyzenia jesli jestes niepewna
Tylko 200 zł za wszystko?! U niektórych fryzjerów tyle kosztuje sama dekoloryzacja : o

Swoją drogą, podobno kiedyś na pierwsze strzyżenie u Wojtka był rabat 30%...

Edytowane przez Karlin
Czas edycji: 2010-10-10 o 14:25
Karlin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 09:51   #828
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Hej Dziewczyny mam pytanie czy ktoras z Was wie cos o Akademi Stylu Mariusz Szymojko tu dodaje linka
http://www.bialystokonline.pl/akadem...5,60,14,1.html

Jestem ciekawa czy rzeczywiscie umie doradzic z fryzura ...
*milka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 23:59   #829
xxbiankaoo
Raczkowanie

A moze ktos korzystal z uslug salonu AGNES na pogodnej ? Ceny wysokie ale moze warto ??
xxbiankaoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 15:09   #830
gusienqa
Przyczajenie

Ja polecam salon Izabella na ul. Fabrycznej w Białymstoku, pracują na włoskich kosmetykach, fajna obsługa, trochę wysoka cena, bo 80 zł za ścięcie i ułożenie włosów- ale i tak polecam.
gusienqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:30   #831
b..
Przyczajenie

och kusicie tym Panem Wojtkiem...
Ja w życiu nie trafiłam do dobrego fryzjera- mam włosy kręcone i generalnie nikt nie wie jak do tego podejść. Wszyscy tną tak jakby to były proste włosy, bez pomyślunku, bez uwzględnienia faktu, ze jak wyschną i się poskręcają to będą krótsze... a na koniec modelowanie na szczotkę, bo nikt nie wie jak zrobić żeby loczki wyschły. masakra. Nikt mnie nie słucha. I tak co raz bardziej się skłaniam ku wizycie u Pana Wojtka. Tylko takie pytanie techniczne- czy z farbowaniem i podcięciem wyrobię się do 180zł?
Dodam, że mam włosy do ramion
!!!Najtańsze książki w sieci!!!
-------
...
+
b.. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 09:04   #832
0000ja
Przyczajenie

Wydaje mi sie, ze powinnas sie zmiescic w tej kwocie ale najbezpieczniej byloby zadzwonic do p Wojtka i zapytac, zreszta zanim zaczal robic mi kolor to uczciwie podal najpierw cene i czy mi odpowiada, czy sie godze. Niedlugo kolejna wizyta u p Wojtka
Stary 2010-10-18, 17:09   #833
moooniaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez b.. Pokaż wiadomość
Ja w życiu nie trafiłam do dobrego fryzjera- mam włosy kręcone i generalnie nikt nie wie jak do tego podejść. Wszyscy tną tak jakby to były proste włosy, bez pomyślunku, bez uwzględnienia faktu, ze jak wyschną i się poskręcają to będą krótsze... a na koniec modelowanie na szczotkę, bo nikt nie wie jak zrobić żeby loczki wyschły. masakra. Nikt mnie nie słucha. I tak co raz bardziej się skłaniam ku wizycie u Pana Wojtka. Tylko takie pytanie techniczne- czy z farbowaniem i podcięciem wyrobię się do 180zł?
Też mam włosy kręcone,a raczej falowane i Emilka świetnie sobie z nimi radzi. Wie jaką technikę ścięcia zastosować, żeby wydobyć skręt. A po ścięciu nie sięga po prostownicę ani szczotkę. Mi najczęściej podsuszała suszarką z dyfuzorem. Ze ścięcia zawsze byłam zadowolona. Z ogólnej atmosfery mniej.
Stary 2010-10-18, 18:31   #834
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Też mam włosy kręcone,a raczej falowane i Emilka świetnie sobie z nimi radzi. Wie jaką technikę ścięcia zastosować, żeby wydobyć skręt. A po ścięciu nie sięga po prostownicę ani szczotkę. Mi najczęściej podsuszała suszarką z dyfuzorem. Ze ścięcia zawsze byłam zadowolona. Z ogólnej atmosfery mniej.
Mam dokładnie tak samo, zarówno włosy jak i odczucia co do wizyt u Emilii...

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
hathayoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 19:30   #835
moooniaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo, zarówno włosy jak i odczucia co do wizyt u Emilii...
A masz może jakiegoś innego fryzjera do kręconych, którego mogłabyś polecić
Stary 2010-10-18, 19:38   #836
hathayoga
perfumove love

Cytat:
A masz może jakiegoś innego fryzjera do kręconych, którego mogłabyś polecić
Niestety nie. Czasem jeszcze bywam u Marzeny w Kameleonie, ale z nią jest tak, że albo jej wyjdzie, albo nie Jeśli przyniosę zdjęcie z interesującą mnie fryzurą to daje radę, sama wolałaby iść na łatwiznę i suszyć na szczotkę Więc już z dwojga złego wolę Emilkę, chociaż irytuje mnie strasznie, że nie mogę się do niej umówić jak biały człowiek PO PRACY (czyt. po 16:00) albo W WEEKEND. Wrrr.

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
hathayoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 20:02   #837
paulinkosia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez b.. Pokaż wiadomość
. I tak co raz bardziej się skłaniam ku wizycie u Pana Wojtka. Tylko takie pytanie techniczne- czy z farbowaniem i podcięciem wyrobię się do 180zł?
Byłam teraz w październiku u p.Wojtka - to moja 2 wizyta u niego.
Ponownie nie zawiodłam się.
Za dekoloryzację,farbowanie i ścięcie ( z włosów do ramion do włosów leciutko za ucho) zapłaciłam 170zł.
Tylko pan Wojtek nie wiem czy wiecie bedzie przyjmował teraz w Ambasadzie Urody na antoniukowskiej.
Oby 3 wizyta była tak samo udana jak te dwie

paulinkosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 15:52   #838
spacja_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 123wika Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Dawno nie miałam okazji do was zagladnac, teraz mam chwile wiec podziele sie z wami swoimi wrazeniami z salonu Day-Spa na Lesnej Dolinie . Tak jak wczesniej pisałam umówiłam sie do nich na strzyzenie , chociaz było to sporo czasu temu włoski nadal sie bardzo dobrze układaja , nastepnym razem tez napewno sie tam wybiore tylko tym razem zdecyduje sie na jakies szalenstwo(inna fryzura i jasniejszy kolor) hehe Mam dosc juz noszenia tego samego. Podobało mi sie tam podejscie do klienta , wesoło atmosfera wsrod której zapomniałam ze jestem tu pierwszy raz, czułam sie jak wsród samych swoich to jest dla mnie bardzo wazne poniewaz nie lubie tych nadetych babeczek które nie racza sie nawet odezwac przez całe strzyzenie, a na koniec burknie dowidzenia, jest to pierwszy salon w białymstoku który odwiedziłam i który pracuje na kosmetykach takich firm jak joico i paul mitchell. Po strzyzeniu skusiłam sie na zagladniecie do ich cennika, a tam nie spodzianka spodziewałam sie sie o wiele wyzszych cen , znalazłam rekonstrukcje firmy JOICO za 100 zł , wczesniej robiłam juz ten zabieg w innym salonie za 300 zł co prawda efekt był fajny ale nie za taka kase, teraz wypróbuje tutaj i dam wam znac jak było. Czy któras z was robiła ta rekonstrukcje JOICO? I jesli tak to po ile ?
A kto Cie obcinał? Też chodzę do Day-Spa
Stary 2010-11-04, 17:39   #839
maddd
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez NNzarzad Pokaż wiadomość
Pan wojtek podaje ze zna techniki firmy toni&guy na szerlok.pl a to jest totalna bzdura bo nie ma ani jednego kursu ukonczonego u saschy mascolo z t&G.
A moze mi ktoras przypomni okres jego "wieloletniego doswiadczenia"???

PS.W bialymstoku sa tylko 4 osoby ktore moga powiedziec ze byly u toni&guy na kursie i go ukonczyly.
prosimy więc o wskazanie takich fryzjerów Ew. jeśli chcesz bez nazwisk, to może namiary na salony?
maddd jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 12:52   #840
Laura268
Przyczajenie

a ktoś może malował włosy w Day-Spa ? i ogólnie jaka tam jest atmosfera ?
Laura268 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości