Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-21, 09:29   #61
kama191
Przyczajenie

Smile Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIAŁYSTOK- aktualizacja

witam ja moge polecić salon Past Elle na Radzymińskej,są tam fajne fryzjerki,dziewczyny ładnie scinaja dobrze farbuja włosy no i cenny są przystępne,ja po wizycie byłam zadowolona.Jest tez kosmetyczka na miejscu moim zdaniem salon jest godny polecenia.
kama191 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 17:15   #62
ariva
Wtajemniczenie

Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIAŁYSTOK- aktualizacja

A co powiecie o Agnieszce z Kameleona na Malmeda?
Stary 2007-12-13, 08:36   #63
xxbiankaoo
Raczkowanie

Ja niestety nic nie moge powiedziec ;/ ale jest jeszcze tam jedna babka która zawsze robi włosy koło emilki, troszke starsza, blondynka, scieta asymetrycznie i widze ze od niej tez wychodza babki bardzo zadowolone i ładnie wygladaja
xxbiankaoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:15   #64
EfC!@
Zadomowienie

Najlepsza jest Emilka w Kameleonie i basta :P Chodze tam od dwóch lat. Jak ide na wizyte, to od razu zapisuje się na kolejną, bo i tak trzeba czekać miesiąc (przynajmniej ja zazwyczaj tak trafiam). Chociaż ostatnio dawno nie byłam...

A właśnie dziewczyny :P. Jeśli chcecie zahodować włosy to co robicie? Chodzicie rzadziej do fryzjera, czy wręcz przeciwnie? Strasznie irytuje mnie to, że chodze na ściananie raz na 2-3 miesiące i ciągle mam tą samą długość. Zwracam uwage dla fryzjerki, że chce jak najmniej ściąć, ale one dalej swoje... Chociaż może one się lepiej znają...

EfC!@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 18:03   #65
xxbiankaoo
Raczkowanie

Mam ten sam problem chce zahodowac włosy, a kiedy juz cos tam idzie do przodu to fryzjerka musi to zepsuc :|
Stary 2007-12-22, 00:18   #66
hathayoga
perfumove love

Ja zamiast polecić, muszę kogoś odradzić. Popełniłam zdradę Kameleona i wybrałam się do "sławetnego" na forach Damiana z Domu Fryzur.

Jednym słowem: PORAŻKA.

Teraz opis wrażeń.
W "salonie" znajdowała się jedna klientka (obciachana jak kurczak, wszak sam "miszcz" ją "ciął"), 4 uczniów, jedna pomoc fryzjerska (o niej później), Damian, tata Damiana i mama Damiana. Rodzinna sielanka i zebranie grupowe w jednym pomieszczeniu. Zero klimatu.
Jak tylko weszłam, rubaszny pan z wąsem i w czapce wędkarskiej spytał po co przyszłam. Już miałam na końcu języka "a co pana to obchodzi?" (był to, jak się później okazało, właśnie ojciec Damiana). Fryzjer, gdy wytłumaczyłam mu, że chcę ujednolicić kolor mojej czupryny, zamiast spytać MNIE o kolor, podszedł po poradę do SWOJEJ MATKI. Yyyy, halo, chyba miałam wg nich niewiele do powiedzenia. Farbę kładła mi pomoc fryzjerska, Damian jedynie przygotował jej kosmetyk. Pani ta rozmawiała ze mną, była delikatna i miła. Jedyna profesjonalistka w tym zakładzie. 20 minut z farbą na głowie spędziłam sama na fotelu, nudząc się straszliwie, nikt nie odezwał się do mnie ani słowem. Spłukiwała mi farbę, rozczesała włosy do ścięcia znowu pani pomocnica , a Wielki Fryzjer siedział na kanapie z ojcem. Potem łaskawie podszedł i usłyszawszy ode mnie, że chcę naturalną fryzurę, której nie bedę musiała co rano układać - siedząc na fryzjerskim stołku obciął mi włosy dokładnie tak, jak sama to sobie robię czasem przed lustrem, gdy mam już za długie i wszystko mi jedno. Czyli nierówno, nieprofesjonalnie i nieładnie. Nie wiem skąd on ma uprawnienia do wykonywania tego zawodu. Po ścięciu kazał pomocnicy wysuszyć mi włosy dyfuzorem, a sam włożył kurtkę i poszedł gdzieś z ojcem. Ani "do widzenia", ani "dziękuję", ani "jak się pani podoba?". Zero stylizacji, zero wykończenia. Moja głowa wyglądała jak czubek mopa.
Pieniądze przyjęła ode mnie matka Damiana (która w międzyczasie też miała farbowane, ścinane i układane włosy) i była bardzo zdziwiona, gdy napiwek dałam miłej pani pomocnicy, która to spędziła ze mną w tym salonie więcej czasu, niż sam fryzjer.
Na koniec spytała mnie, jak mi się podoba, na co szczerze odparłam, że wyglądam jak "wkur ... ny pudel" i wyszłam.

Nigdy więcej. Nie polecam, chyba że lubicie płacić spore pieniądze za marną usługę.

Teraz zastanawiam się, czy by jakoś tego ścięcia nie naprawić. Na Kameleon pewnie nie mam szans w okresie przedświątecznym. Ech...
Help

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
hathayoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 22:34   #67
sweetmary
Raczkowanie

hmm
Miałam już dawno coś odpisać w tym wątku, ale czasu niestety brak. Tak jak już wcześniej pisałam byłam umówiona do słynnej Emilki (musiałam przełożyć wizytę, ale w końcu dotarłam ). Emilka ścięła mnie ok (zachwytów nie będzie bo mam długie włosy, których nie chcę drastycznie skracać, więc niewiele można zrobić, ale to co można było zrobić wypadło nieźle), ale niestety przy farbowaniu.. eh... jedna z dziewcząt które mnie farbowały niestety chyba m.in. "ćwiczyła" m.in. na moich włosach. Niestety wyszłam nie z tym kolorem, który chciałam (ciemny blond), a dodam, że jestem bardzo jasną brunetką z baaardzo blond pasemkami, których chciałam się pozbyć, więc prosiłam o zafarbowanie pasemek i jakiś odrobinę jaśniejszy kolor od moich. Wyszłam, owszem, z zafarbowanymi pasemkami, ale niestety jako baaaardzo ciemna brunetka . Pani, która mnie farbowała (niestety nie znam jej imienia) powiedziała, że "tylko tak się dało". Oczywiście po tygodniu farba zaczęła się spłukiwać i moje wstrętne pasemka pojawiły się znowu... . Tak więc - na ścięcie owszem, ale na koloryzację nie polecam (chyba, że tylko ja mam takie szczęście trafiać na osoby, które dopiero się uczą ). Ale atmosfera bardzo miła, panie nie udają, że cię nie ma, bardzo miło się rozmawia i tylko to nieszczęsne farbowanie...
Po 3 tygodniach od Kameleona próbowałam szczęścia w kolejnym zakładzie fryzjerskim na ul. Przejazd ( nie wiem czy ma jakąś nazwę) i wyszłam całkiem zadowolona. Panie zafarbowały moje straszliwe pasemka i jak na razie dalej ich nie widać ( mimo, że część koloru już się zmyła), ale kolor niestety nie jaśniejszy, jak chciałam, a prawie mój naturalny .
Dalsze poszukiwania dobrego kolorysty trwają.... Do Kameleona jeśli wrócę to tylko na ścinanie. Ale niestety nie jest to "mój" fryzjer.

Za półtora miesiąca jestem umówiona do Jagi Hupałło w Warszawie więc zdam relację...

Ahi moja mama jest zachwycona Emilką z Kameleona (już nie czuję jak rymuję). I była już 3 raz.

I offtop: Cashmere co w końcu z tym pokazem?!?!?!?!?!?! I jak mikrodermabrazja?!?!?! Zdecydowałaś się?!?!
sweetmary jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 08:48   #68
ariva
Wtajemniczenie

a ja dalej podtrzymuje.A co powiecie o Agnieszcze z Kameleona? Byl ktos? Slyszalyscie?
Stary 2007-12-26, 08:58   #69
Iwona 25
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

dziewczyny napiszcie jakie ceny sa w Kameleonie za ściecie.
i wogóle jakie ceny za ściecie sa w innych lepszych zakładach fryz.
bo ja chodzę do fryzjerów za16-20 zł i żałuje,ze nie znam kogos lepszego,boje się porazki
Iwona 25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 17:00   #70
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
dziewczyny napiszcie jakie ceny sa w Kameleonie za ściecie.
i wogóle jakie ceny za ściecie sa w innych lepszych zakładach fryz.
bo ja chodzę do fryzjerów za16-20 zł i żałuje,ze nie znam kogos lepszego,boje się porazki

Ścięcie długich włosów to plus minus 40zł. Moje naprawianie tego, co spaprał poprzedni fryzjer (patrz kilka postów wyżej) kosztowało mnie 45zł. Ale przynajmniej jestem zadowolona. Byłam u Elizy (po raz pierwszy i pewnie nie ostatni ).

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
hathayoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 17:15   #71
Iwona 25
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

dziekihatayoga
Iwona 25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 21:49   #72
cashmere
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sweetmary Pokaż wiadomość
I offtop: Cashmere co w końcu z tym pokazem?!?!?!?!?!?! I jak mikrodermabrazja?!?!?! Zdecydowałaś się?!?!
Sweetmary w pokazie jednak nie wzięłam udziału. Na mikrodermabrazję jeśli przy najbliższej wizycie pozwoli mi moja dermatolog (kończę leczenie) na pewno się skuszę

Przykro mi że tak zachwalałam Kameleon a nie jesteś zadowolona z koloryzacji

jestem mamą
cashmere jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 08:49   #73
ariva
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
a ja dalej podtrzymuje.A co powiecie o Agnieszcze z Kameleona? Byl ktos? Slyszalyscie?
prosze,to jest dla mnie wazne.
Stary 2007-12-27, 14:04   #74
cashmere
Zakorzenienie

Ariva ja o Agnieszce nie potrafię nic powiedzieć..

jestem mamą
cashmere jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 18:56   #75
ariva
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Ariva ja o Agnieszce nie potrafię nic powiedzieć..
Trudno. Dziękuję,że chociaż się zainteresowalas a moze ktos inny cos slyszal o Agnieszce z Kameleona?
Stary 2007-12-27, 20:39   #76
xxbiankaoo
Raczkowanie

Ja niestety nic nie słyszałam o Agnieszcze... a co do Emilki to rzeczywiscie zauwazylam ze malo kiedy ona sama farbuje włosy, zazwyczaj prosi o to swoich uczniow, wskutek czego moja siostra miala nieladny niejednolity kolor :/ moim zdaniem, jezeli juz "zatrudniaja" do farbowania uczniów powinni zejsc z cenym bo w konu umawiasz sie do profesjonalnego fryzjera, a nie do uczniaka.. no ale to jest moje zdanie W kazdym badz razie do Emilki bede wracac
Stary 2007-12-27, 22:29   #77
k4s13k
Raczkowanie

a ja chodze od zawsze do Izabeli Szpak w "Liderze" ul. Wyszyńskiego 2/64 i nigdy sie nie zawiodłam. A bywam u niej co 1,5 miesiąca od lat już dobrych kilku. A c do Kameleona to słyszałam że ceny bardzo wysokie i bez rewelacji
k4s13k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:52   #78
ariva
Wtajemniczenie

ceny bardzo wysokie,wlasnie,ale raz mi nie zzaszkodzi. Pozniej moze zmienie fryzjera,tylko muszę znalezc dobrego. a ytanie nadal aktualne
Stary 2007-12-28, 14:58   #79
sweetmary
Raczkowanie

Cashmere ee tak źle nie było cięcie ok, tylko ta koloryzacja ale dla każdego co innego; szukam dalej...

a poza tym moja mama była baaardzo zadowolona i na pewno tam będzie wracała; ale ją farbowała Emilka i inne profesjonalistki, mnie niestety jakieś uczennice

i polecam tą mikro byłam już 4 raz
a do jakiego dermatologa chodzisz cashmere???? Bo szukam kogoś dobrego
sweetmary jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 14:20   #80
klausia
Przyczajenie

Ja chodzę do Agnieszki już od ponad 2 lat i jak na razie jeszcze nigdy nie wyszlam niezadowolona (no może czasami zbyt krotko scina mi grzywke, ale ja nigdy nie protestuję). Nikt tak nie scina mi włosów jak ona. Zawsze świetnie dobiera kolor. A poza tym miła, sympatyczna.
klausia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 18:46   #81
ariva
Wtajemniczenie

Klausia! Jestes...cudowana! Pocieszylas mnie,bo juz sie balam. A ona mloda jest? Stara?:d:d Doswiadczona? Duzo ma klientek nie wiesz? Ja na szczescie bez grzywki bede miala
Stary 2008-01-03, 21:12   #82
pitmo
Gość

Hej,a kto dobrze ścina mężczyzn w tym osławionym Kameleonie?Wysłałabym swojego chłopaka, bo przychodzi od fryzjera w strasznym stanie I ile kosztuje strzyżenie męskie?
Dzięki za info.
  Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 15:30   #83
ariva
Wtajemniczenie

Powiem Wam,ze strasznie sie denerwujęęę;] ^^;
Wy tez tak macie,przed wizyta u fryzjera?
Podobno Kameleon jest dobra i Agnieszka też;więc
niby powinnam byc spokojna,ale to ogromna zmiana jednak.Chociaz nie takie zmiany są.^^
Stary 2008-01-05, 06:57   #84
ariva
Wtajemniczenie

^^Odświeżam.!!!;
Stary 2008-01-06, 09:17   #85
xxbiankaoo
Raczkowanie

U mnie tez zawsze nerwy biora gore :P
Stary 2008-01-06, 13:55   #86
klausia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
Klausia! Jestes...cudowana! Pocieszylas mnie,bo juz sie balam. A ona mloda jest? Stara?:d:d Doswiadczona? Duzo ma klientek nie wiesz? Ja na szczescie bez grzywki bede miala
Agnieszka to młoda osóbka, ale wie jak sciąć. Nikt inny nie potrafił ścinać moich włosów (ze względu na wicherki). A i dzięki niej odhodowałam włosy, bo tak je scinała, że tylko co pół roku chodziłam na odświeżenie.

Zauważyłam w innym wątku jak masz zamiar ściać włosy. Do takiego ścięcia tylko Aga - sama miała przez nią robiona fryzurę a`la Victoria i widziałam jak innym ścina. Będzie super, zobaczysz.

Edytowane przez klausia
Czas edycji: 2008-01-06 o 14:01 Powód: dopisek
Stary 2008-01-06, 18:49   #87
ariva
Wtajemniczenie

Klausia! Znowu powtorzę-cudowna jesteś
Ja również mam wicherki
Dziękuję za otuchę.Mam nadzieję. Ja denerwuję się bardzo,bo to w końcu ważna zmiana;duża.

Edycja: Mam nadzieję,że ma wyobraźnię,bo moja fryzura bedzie nieco zmieniona i nawet nie wiem czy sensowanie bede umiala wytlumaczyc
Daję zdjęcie "ekipy".Możesz Klausiu wsakzać na nim Agnieszkę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg misja1.jpg (44,2 KB, 230 załadowań)
Stary 2008-01-06, 19:15   #88
klausia
Przyczajenie

Agnieszka to ta stojaca piąta od lewej, niewiele jej widać. A tak na marginesie, kiedy masz wizytę?
Stary 2008-01-07, 17:19   #89
agus28
Przyczajenie

czy moze ktos byl u pani Iwony z salonu Kameleon? ja przyjzalam juz forum i jak narazie tylko pojawia sie pani Emilka i Agnieszka, a ciekawa jestem jaka jest Iwona, juz w zoladku mnie sciska ze mam do niej isc a tak naprawde nie wiem jak scina , czy tez maluje? dzikuje za wszelkie odpowiedzi pozdrawiam A
agus28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 09:11   #90
xxbiankaoo
Raczkowanie

a jak wyglada Iwona?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości