Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-28, 11:44   #901
aagnieszkaa19
Raczkowanie

Dot.: Dobry fryzjer-Białystok

Hej a orientujesz się może ile Pan Przemek Czajkowski bierze za strzyżenie? I czy jest ok? Bo chciałabym dobrze ściąć włosy, bo mam w tej chwili długie za łopatki i proste bez grzywki. Będę wdzięczna jak mi polecicie kogoś dobrego
aagnieszkaa19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 14:51   #902
moooniaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aagnieszkaa19 Pokaż wiadomość
Hej a orientujesz się może ile Pan Przemek Czajkowski bierze za strzyżenie? I czy jest ok? Bo chciałabym dobrze ściąć włosy, bo mam w tej chwili długie za łopatki i proste bez grzywki. Będę wdzięczna jak mi polecicie kogoś dobrego
Agnieszka z Bell Capelli, moje nowe odkrycie
Stary 2011-01-28, 16:27   #903
kasienkax3
Przyczajenie

A nie orientujecie się jaki jest cennik u Agnieszki z Bell Capelli. za ścięcie długich włosów i ewentualnie malowanie ? ;D
kasienkax3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 15:37   #904
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Napisane przez NNzarzad Pokaż wiadomość
Wasze przygody przypominaja mi program "usterka" z TVN....
Mnostwo przetestowanych rzemieslnikow a nadal robota nie wykonana...
Najlepszy fryzjer wedlug was powinien byc tani(110-130zl),pracowac sam(niech myje glowy ...) i zawsze oczarowac efektem koncowym(a co z chirurgiem plastycznym,psychiatra??? )
Zacznijcie zmiany od siebie bo nawet najwiekszy mistrz Cierplikowski by wam nie dogodzil.

Buzzziaki
Ależ skąd. Czasem, tak zupełnie DLA JAJ chciałybyśmy sobie skoczyć do fryzjera drogiego (>300zł za samo ścięcie), pracującego w hangarze z 200 innymi fryzjerami (tylko niech nikt nie ma czasu i chęci umyć nam głowy!) i absolutnie nie będącego w stanie oczarować nas efektem końcowym.
Czasy PRL fajne były, naprawdę...

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
hathayoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 17:37   #905
moooniaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasienkax3 Pokaż wiadomość
A nie orientujecie się jaki jest cennik u Agnieszki z Bell Capelli. za ścięcie długich włosów i ewentualnie malowanie ? ;D
40zł. ścięcie. Od 90zł. malowanie.
Stary 2011-02-01, 13:57   #906
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Napisane przez NNzarzad Pokaż wiadomość
Przykro mi ze nie moge ci nikogo polecic w bstoku znajac twoje oczekiwania...
Odpowiedzia pewnie bylby jakis instruktor techniki koloru z niemiec badz anglii,ale wizyta u takiego czlowieka to 70-90euro za sciecie i 200-230euro za koloryzacjie.

buzziaki

Nie znasz moich oczekiwań Akurat włosów nie farbuję już od paru lat.
Tak naprawdę ciężko jest trafić na fryzjera idealnego, ale próbować zawsze można, prawda? Najczęściej szuka się dobrych fachowców metodą szeptaną, pogódź się z zawartością tego wątku

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
hathayoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 18:07   #907
Deborah100
Zakorzenienie

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć gdzie teraz mieści się Salon Oz?
można dojść od strony Lipowej czy Krakowskiej?
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 12:42   #908
bamboszko
Raczkowanie

Dobre pytanie.. sama sie tam niedlugo wybieram; z tego, co wiem, to trzeba wejsc uliczka miedzy lasami panstwowymi a spozywczym.
bamboszko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 17:05   #909
hypnotized28
Raczkowanie

a gdzie teraz w końcu jest pan Wojtek nadal w Ambasadzie Urody czy jednak się gdzieś przeniósł?
hypnotized28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:22   #910
blueberryyyy
Przyczajenie

a co dobrego o Ellafryz ?
blueberryyyy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 07:44   #911
0000ja
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez hypnotized28 Pokaż wiadomość
a gdzie teraz w końcu jest pan Wojtek nadal w Ambasadzie Urody czy jednak się gdzieś przeniósł?
przenióśł sie do ella fryz
0000ja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 10:07   #912
hypnotized28
Raczkowanie

a w którym salonie można go znaleźć bo na stronie widzę trzy (żelazna, legionowa, waszyngtona) a nie ma nigdzie wymienionego jego nazwiska
hypnotized28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 07:55   #913
0000ja
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez hypnotized28 Pokaż wiadomość
a w którym salonie można go znaleźć bo na stronie widzę trzy (żelazna, legionowa, waszyngtona) a nie ma nigdzie wymienionego jego nazwiska
na żelaznej
Stary 2011-03-18, 19:54   #914
Mango_18
Przyczajenie

Dziewczyny ratunku!! Nie mam już siły przeglądać wszystkie strony, jestem zrozpaczona, gdzie ma teraz salon sławna pani Emilka? Miałam bardzo długie i gęste włosy, nie wierzę, że nie można z nimi byłoby zrobić coś ciekawego ;( A teraz po dzisiejszej wizycie u fryzjerki mam jakieś przepiórcze końcówki ;( No połowy włosów z ich objętości nie ma :/
Mango_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 09:37   #915
aagnieszkaa19
Raczkowanie

Dziewczyny mam super fryzjerkę, kolega mi polecił. Ścinam,maluję u niej. Jest po prostu rewelacyjna. Za ścięcie długich włosów płacę 35zł , za malowanie+ kompres 100zł. Jeśli chcecie jakieś namiary na nią proszę wiadomość na prv.
Stary 2011-03-20, 09:19   #916
0000ja
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Mango_18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku!! Nie mam już siły przeglądać wszystkie strony, jestem zrozpaczona, gdzie ma teraz salon sławna pani Emilka? Miałam bardzo długie i gęste włosy, nie wierzę, że nie można z nimi byłoby zrobić coś ciekawego ;( A teraz po dzisiejszej wizycie u fryzjerki mam jakieś przepiórcze końcówki ;( No połowy włosów z ich objętości nie ma :/
Emilka przyjmuje na dabrowskiego w atelier, hm nie wiem czy Emilka to dobry wybor

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Dziewczyny mam super fryzjerkę, kolega mi polecił. Ścinam,maluję u niej. Jest po prostu rewelacyjna. Za ścięcie długich włosów płacę 35zł , za malowanie+ kompres 100zł. Jeśli chcecie jakieś namiary na nią proszę wiadomość na prv.
A gdzie ta fryzjerka przyjmuje? Coz to za salon?
Stary 2011-03-20, 14:50   #917
Mango_18
Przyczajenie

0000ja dziękuję serdecznie za odpowiedź .
Nie wiem już co robić, nie chcę znowu iść w ciemno do fryzjera. Kurczę, że też w tym zawodzie pracują osoby, które kompletnie się do niego nie nadają :/. Chyba w akcie desperacji zacznę zaczepiać nieznajome osoby na ulicy z ładnymi fryzurami .
Mango_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 09:55   #918
0000ja
Przyczajenie

Ja osobiscie chodze do pana Wojtka, jestem zadowola, raz tylko zle wyszedl kolor, probowal z nowa farba, i wyszlo fatalnie, w ramach reklamacji poprawil mi kolor i jest ok, zastanawia mnie Maciej Zduniak z salonu Viva-Studio, czy ktoras z was korzystala z jego usług?
Stary 2011-03-21, 10:37   #919
moooniaaaa
Zakorzenienie

Dziewczyny, uderzajcie do Agnieszki z Bell Capelli
Jak u niej byłam to miałam wrażenie,że to wizażanka prawidłową pielęgnację włosów ma w małym palcu,zna różne metody ścinania dobrane do struktury włosa,ceny spoko(ścięcie 40zł.), a podczas wizyty poświęca klientce 100% uwagi. Do tej pory z moimi falowanymi włosami radziła sobie tylko Emilka,ale zraziły mnie ceny i jej podejście. A teraz widzę,że można mieć profesjonalną obsługę taniej i w milszej atmosferze.
Stary 2011-03-21, 23:25   #920
lumiaa
Rozeznanie

hejka,
postanowiłam i ja zabrać głos - cóż mam włosy problematyczne dla zdecydowanej większości fryzjerów przez których przeszłam bo są cieniutkie, że niemal przezroczyste, delikatne jak u dziecka, łatwo oklapują i na dodatek występują "wicherki". Przez to są bardzo wymagające. Widać każde cięcie. Trzeba im poświęcić naprawdę sporo czasu i mieć wyczucie.
Otóż przez jakieś 10 lat wciąż słyszałam na rozpoznaniu na fotelu "ale ma Pani cieniutkie włoski" i szlag mnie trafiał, bo czy to moja wina? TAK MAM.

W związku z tym wypróbowałam kilku fryzjerów /uwagi niżej/ z których nie byłam zadowolona ale myślałam, że to chyba już tak musi być. No i potem trafiłam na Panią Agnieszkę M. która pracowała w salonie Gabriel /jeszcze wtedy na Krakowskiej/ i to był strzał w 10. Jest to miła i skromna osoba, która skupia się przede wszystkim na włosach a nie wypytywaniu o moje osobiste sprawy /czego nie znoszę/ i nie twierdziła, że z moimi włosami jest coś nie tak. Cięcie moich włosów zajmuje jej średnio około godziny a efekt jest taki, że fryzura się układa bez mojej specjalnej ingerencji co jest nie lada sukcesem. Jest bardzo dokładna i naprawdę umie używać nożyczek. Włosy zachodzą na siebie, są jednorodne i zadbane. Nie jest natomiast stylistką, nie dobiera sama odważnych fryzur, raczej jest zachowawcza, choć dobrze realizuje moje "zamówienia" co najwyżej sprowadzając je na ziemię. Ładnie dobiera kolor i bardzo dokładnie robi balejage. Ma kilka swoich manier - np modeluje na szczotkę pod spód /nie cierpię/ używa rozjaśniaczy, upięcia robi raczej "tradycyjne", jest zachowawcza /może to i zaleta?/. Obecnie Pani Agnieszka ma swój salonik na ulicy Starobojarskiej za Lnem Polskim IMAGE się nazywa bodajże. Ceny przystępne, cięcie z myciem i suszeniem 35 zł, balejage 2 kolory na włosy do ucha 140. Kolor trzyma się ładnie. Ja chodzę przede wszystkim na strzyżenie, bo warto - bez żadnego "ą" "ę" jak w wielu salonach. Miło, sympatycznie, kawusia, pani sama myje, czesze itp.

wypróbowałam:
- Piotr "Gabriel" - cięcie trwa 100 lat, dokładny do bólu, zachowawczy, efekt nawet, upięcia z bólem,
- Paweł "Gabriel" - fajne cięcie, ale czasem niedokładnie, upięcia tradycyjne, niekoniecznie,
- Ella Fryz - p. Ewa, zaproponowali mi zabieg chemiczny unoszący włosy od nasady - dałam się wypłukać z kasy, zabieg nic nie dał, włosy były suche, laska cięła mi włosy brzytwa na sucho - efekt ...
- Deja Vu na Słonecznym, niska blondynka, szybko i niedokładnie - ergo nie układały się,
- Ego Art, p Mariusz osławiony skąd inąd, fryzura fajna ale u "mojej" Agnieszki właściwie taka sama/ cena x3/ natomiast nie podobało mi się podejście do koloryzacji - no masz teraz fatalny kolorek/ po czym z b. mądrą miną wymieszał wymieszał i wyszło gorzej niż było / wpadało w żołto/pomarańczowy/ co nie było efektem zamierzonym /mina w lustrze/ a mi wmówiono, że TAK własnie miało być i że za to płacę...słono... do tego jakieś gadki z laskami w salonie - czułam się przedmiotowo
- Heban - w sumie Ania fajnie ścina ale mnie cięła 15 minut ...nie mogło mnie to satysfakcjonować, koloru tam nie robiłam, atmosfera typowo "familijna" "amerykańska wręcz" kobity śmigajace po salonie w wałkach od trwałej,oj
- Helios - często zmieniająca się kadra, można trafić na kogoś zdolnego (moja koleżanka trafiła fryz jak z wybiegu) albo niekoniecznie - jak mi się zdarzyło - kiedy pani zrobiła mi przez pomyłkę balejage kremem tonującym a nie farbą i po 3 myciach miałam na głowie szare cuś a po reklamacji /uwzględnionej/ nałożono mi na to jednolitą farbę (!)
- Helena /kiedyś/ na Zachodniej, dwie siostry, ja chodziłam przez jakis czas do Eweliny - super dziewczyny, nowoczesne fryzjerstwo że tak powiem /KADUS/, ale niedostosowane do praktycznego użytku. Proponowała mi fajne, czasem szalone fryzurki które świetnie wyglądały bezpośrednio PO /efekt wow/ ale po umyciu nijak nie mogłąm tego sama wyczarować, włosy były mocno wycieniowane i całość zamieniała się w siano. Kiedyś namówiła mnie na grzywkę, a okazało się że mam na przedziałku wichra Nie wspominając o tym, że ułożyła mi tą grzywkę na prostownicę nie mówiąc o tym wichrze, a ja prostownicy nie mogę używać z uwagi na strukture włosów - kruszą się momentalnie. Ceny nie najniższe.

Było jeszcze kilku innych ale nie pomnę ...

Natomiast jeśli chodzi o upięcia to dosłownym mistrzostwem świata wykazuje się pewna "niszowa" fryzjerka o imieniu Marta - obecnie ma salon na słonecznym stoku w pawilonach za dawnym stokiem, wcześniej w centrum parku i tam na hetmańskiej przy całodobowym gdzie jest teraz kleopatra. Dziewucha ma w rękach dar od samego pana boga - robi "wypaśne" upięcia w try miga. za 100 zł. Mało że fryz trzyma się na mur beton /kilo lakieru, prostownica na gorąco fakt!/to upięcie za każdym razem wychodzi jej inne co przy moich włosach jest niewyobrażalne. Fryzura przy tym jest elegancka, taka jakiej oczekiwałam choć przy pierwszej wizycie panicznie BAŁAM się wyjść z "pudlem". Mojej koleżance umiała np zrobić "gejsze"... Ma kobitka wyobraźnie, mało tego fryz dopasowuje do stroju, okazji itp. Niestety dla mnie osobiście wizyta u niej jest osobliwym doznaniem i dlatego napisałam "niszowa" - pani ma słowotok, często przesiaduje u niej jakaś koleżanka, vel kolega z którym rozmawia o swoich sprawach w trakcie. Jest typem "plastik/fantastik/, pomysły stylistyczne są najoględniej mówiąc dyskotekowe /BROKAT?/. Przy czym osoba obdarzona niezwykłym poczuciem humoru i regularnie rzucająca tzw. "mięsem".
Ale upięcie....rekompensuje wszystko. 100 osób mnie wtedy pytało gdzie się czesałam...

Edytowane przez lumiaa
Czas edycji: 2011-03-21 o 23:44
lumiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:46   #921
aagnieszkaa19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 0000ja Pokaż wiadomość
Emilka przyjmuje na dabrowskiego w atelier, hm nie wiem czy Emilka to dobry wybor

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

A gdzie ta fryzjerka przyjmuje? Coz to za salon?

w rzemieślniku na ul. Rocha jest niezastąpiona ). Spróbujcie a na pewno się nie zawiedziecie nr tel na prv
Stary 2011-03-24, 17:53   #922
Edek2011
Przyczajenie

Cytat:
w rzemieślniku na ul. Rocha jest niezastąpiona ). Spróbujcie a na pewno się nie zawiedziecie nr tel na prv
zgadzam się
Edek2011 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 13:01   #923
nesalirfi
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Jak u niej byłam to miałam wrażenie,że to wizażanka prawidłową pielęgnację włosów ma w małym palcu,zna różne metody ścinania dobrane do struktury włosa,ceny spoko(ścięcie 40zł.), a podczas wizyty poświęca klientce 100% uwagi. Do tej pory z moimi falowanymi włosami radziła sobie tylko Emilka,ale zraziły mnie ceny i jej podejście. A teraz widzę,że można mieć profesjonalną obsługę taniej i w milszej atmosferze.
Dziewczyny, a czy moze ktos jeszcze byl u Agnieszki z Bell Capelili? TEz mam falowane wlosy a do Emilki i do Pana Wojtka nie chce isc i padlo na Agnieszke wlasnie ( przyznam ze moooniaaaa mnie zacheciła).
nesalirfi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 16:52   #924
marvellouss
Przyczajenie

Z ręką na sercu polecam salon 'Alicja' który mieści sie na TBSach. Trafiłam tam po traumatycznych przejściach po salonie 'Pastelle' gdzie spalono mi włosy. Właścicielka salonu - Alicja - jest profesjonalistką, której pasją są włosy; ma bardzo obszerną wiedzę w tym zakresie i potrafi łatwo i klarownie odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące tej dziedziny. Dokładnie przygląda się włosom, ich strukturze i dobiera najbardziej odpowiednie środki do ich koloryzacji, poza tym bardzo miła i sympatyczna kobietka Przez koszmar, który przeszłam po 'Pastelle', przez niewykwalifikowaną jeśli można ją tak nazwać 'fryzjerkę', myślałam, że już nigdy nie znajdę godnego zaufania fryzjera; całe szczęście trafiłam do pani Alicji i nie mam już żadnych powodów do obaw
marvellouss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 15:45   #925
casablanka
Raczkowanie

Najgorszy salon jaki miałam nieszczęście ostatnio odwiedzić to TREND na Żelaznej. Dwa razy pod rząd czekałam pół godziny , chociaż byłam umówiona na konkretną godzinę. Ostatni raz do szefowej przyszła ciocia bez zapowiedzi i oczywiście trzeba była nią się zająć.Opóżnienie jeszcze z bólem można wytrzymać. Ale wczoraj odniosłam wrażenie , że pani Iza szefowa chyba nie za bardzo rozumie po polsku.Kompletnie inna fryzura , niż chciałam. Wyszłam załamana. To była moja ostatnia wizyta w tym salonie.
casablanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:46   #926
Melissa86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buchta Pokaż wiadomość
Ok. teraz na mnie kolej
Czytałam opinie od dawna i przyznam że do części fryzjerów trafiłam przez opinie na wizażu .

Moje ostatnie odkrycie to Pan Wojtek - z wizazu (teraz się mieści w galerii na antoniukowskiej, Ambasada urody czy jakoś tak.

Jako jedyny (!) do tej pory (a chodzę po białostockich i warszawskich salonach od lat) zrobił mi po raz drugi piękny kolor, tzw balejaż wenecki (jeśli nie mylę nazwy). To taki że włosy wyglądają jak rozjaśnione słońcem od połowy głowy w dół. (bardzo dużo aktorek i modelek ma właśnie tak farbowane włosy) Zawsze chciałam mieć taki efekt a nie wiedzieć czemu i w Kameleonie i u Damiana na warszawskiej i u p. Lukasza (od Emilki) i u samej Emilki (mocno przereklamowanej) dostawałam mocno kontrastowy balejaż!! przeze mnie zwany zaciekami - ani to modne ani to ładne. Dlaczego?! Kiedyś fryzjerka w Wawie powidziała mi że fryzjerzy albo nie potrafią albo nie chcą ryzykować farbując nowymi technikami...
a to wcale nie jest nowość!

Pan Wojtek jak na razie jako jedyny słucha uważnie i poświęcał dużo czasu na wybadanie moich potrzeb, w moim przypadku ścinał ostrożnie (tak jak chciałam) może dlatego nie było żadnej wtopy. Nie sadza mnie z mokrymi włosami przed lustrem pytając się co ja chcę, kiedy na mokrych włosach (kręconych!) nic nie widać!
A niestety to jest charakterystyczne dla "renomowanych" białostockich salonów fryzjerskich. Gdzie strzyże się taśmowo...
Ten Pan Wojtek nadal tam pracuje?? Bo dostałam bon na 50 zł właśnie do "Ambasady Urody" i chciałabym znacznie zmienić fryzurę (chodzi mi o ścięcie) i szukam dobrego fryzjera-stylisty,który naprawdę dobrze potrafi dobrać fryzurę do kształtu twarzy.

Jak ktoś jeszcze chodzi do "Ambasady Urody" na ul. Antoniukowskiej w Galerii Antoniuk to z góry dziękuję za każdą opinię.

EDIT: Już doczytałam,że ten Pan Wojtek przeniósł się do "Ellarfyz" na ul. Żelaznej, także bardzo proszę o opinie na temat innych fryzjerów z "Ambasady Urody". Czy są tam jacyś styliści fryzur,którzy sami potrafią zaproponować jakie ścięcie by mi pasowało??

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2011-04-12 o 14:04
Melissa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:53   #927
nesalirfi
Przyczajenie

Słuchajcie Dziewczyny, bylam dzisiaj u Agnieszki z Bell Capelli.....rewelacja. W koncu doprowadzila moje wlosy do porzadku po strzyzeniach innych fryzjerow. Ścina super- robi to z glowa a nie na łapu capu aby tylko sciąć. A do tego jest przesympatyczna. Naprawde polecam
Moooniaaa dzieki. To przez Twoj wpis poszlam do Agnieszki jestem mega zadowolona
Stary 2011-04-12, 14:09   #928
Melissa86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Zainteresowałaś mnie tą opinią.
Gdzie się znajduje ten salon??
A orientujesz się może,czy ta Pani Agnieszka jest też stylistką fryzur?? Bo chcę dosyć radykalnie zmienić fryzurę,ale się boję i potrzebuję dobrej rady,jaka fryzura będzie mi pasować.
Melissa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 15:22   #929
silent_wishper
Raczkowanie

hej dziewczyny, zachęcacie tym salonem Bell Cappeli, pisałyście ze salon zndajduje się na rocha w rzemieslniku,jednak w internecie znalazlam adres iz salon jest na ulicy sobieskiego. Dodam, że mam dlugie proste i geste wlosy i potrzebuje fachowego i fajnego strzyżenia.
Stary 2011-04-12, 16:02   #930
nesalirfi
Przyczajenie

Bell Capelli jest na ul Sobieskiego 11
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości