Dobry fryzjer-Białystok - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-06-01, 15:47   #961
iwqa
Przyczajenie

Dot.: Dobry fryzjer-Białystok

Dziewczyny, pomóżcie! Od kilku lat chodziłam do Eweliny w Kudłatym Raju, ale ona juz tam nie pracuje. Podobno jest teraz na Wyszyńskiego, ale nie wiem dokładnie w jakim salonie. Czy któraś z was się orientuje?
iwqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 16:13   #962
maddd
Zadomowienie

jesteś fryzjerem/ fryzjerką?
maddd jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 15:58   #963
niuniaaa86
Zadomowienie

Zachęcona Waszymi opiniami wybrałam się do Agnieszki z Bell Capelli. Opiszę moje wrażenia: duże opóźnienie, musiałam czekać prawie godzinę, no cóż zdarza się, ale można chociaż uprzedzić to przeszłabym się na spacer albo przyjechała później. Kolor wyszedł fatalny, o wiele za jasny, powiedziałam Agnieszce dokładnie o co mi chodzi , ale jak widać nie zrozumiałyśmy się, włosy są teraz dość mocno osłabione farbowaniem, co do ścięcia nie mam zastrzeżeń, ale nie miałam też wygórowanych wymagań-jedynie lekkie wyrównanie końcówek. zapłaciłam ok 200 zł, mam włosy do łopatek.

wcześniej chodziłam do Wojtka Koszykowskiego i byłam zawsze zadowolona z usługi, jednak czas oczekiwania nie koniecznie mi odpowiadał i te jego wieczne zmiany miejsc...

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy

niuniaaa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 17:44   #964
kselos
Przyczajenie

styling białystok

witam
czy któraś z Was mogłaby mi polecić fryzjerkę w Białymstoku, która potrafi i fajnie zrobi styling włosów ? z góry dziękuję za odpowiedź
kselos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 11:42   #965
CLARA_F
Wtajemniczenie

Dot.: styling białystok

ja już po wizycie u p. Agnieszki w Bell Capelli- jestem zadowolona włosy dobrze się układają, można skonsultować wybór, naprawdę doradzą. Melissa86 czekam na Twoje wrażenia
Stary 2011-06-13, 20:51   #966
Melissa86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CLARA_F Pokaż wiadomość
ja już po wizycie u p. Agnieszki w Bell Capelli- jestem zadowolona włosy dobrze się układają, można skonsultować wybór, naprawdę doradzą. Melissa86 czekam na Twoje wrażenia
Ja właśnie też wróciłam od pani Agnieszki i również jestem zadowolona. Miałam proste włosy za łopatki, teraz mam krótkie do szyi (z tyłu krótsze, z przodu dłuższe). Kolor jedynie odświeżony,chociaż chciałam go troszkę zmienić,ale i tak jest ok. Na koniec pokręciła mi włosy lokówką. Dziwnie się z tym czułam,bo zawsze prostuję włosy,ale w sumie efekt wyszedł fajny. Zapłaciłam niecałe 140 zł. Na pewno tam jeszcze wrócę. A co do układania się włosów to ciężko mi teraz powiedzieć, za kilka dni coś mogę na ten temat napisać.

A ten fryzjer Daniel mmm... ależ przystojny!
Melissa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 23:38   #967
CLARA_F
Wtajemniczenie

czy przypadkiem on nie nazywa się Dominik?
Stary 2011-06-13, 23:55   #968
Melissa86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CLARA_F Pokaż wiadomość
czy przypadkiem on nie nazywa się Dominik?
Nie nie,na pewno Daniel.
Stary 2011-06-14, 14:46   #969
Didier
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez iwqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie! Od kilku lat chodziłam do Eweliny w Kudłatym Raju, ale ona juz tam nie pracuje. Podobno jest teraz na Wyszyńskiego, ale nie wiem dokładnie w jakim salonie. Czy któraś z was się orientuje?
hej chyba jest na Rocha nie na Wyszynskiego zreszta jak zadzwonisz do Kudlatego to ci powiedza
Didier jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 20:56   #970
szeridans
Przyczajenie

Nie mieszkam obecnie w Białym, ale około 4 lat temu uwielbiałam salon "KOSMYK" na ul. Swobodna. Kolezanka mi poleciła wtedy z tego salonu taką dojrzalszą panią( nie wiem jak ona ma na imie). Jest ta pani świetna!!! Na pewno warto spróbować. Nie jest( nie było) tam drogo
szeridans jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 20:32   #971
xxbiankaoo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez NNzarzad Pokaż wiadomość
Kolory robi poprawnie beata krasowska na ulicy przejazd..
Starsza fryzjerka lecz robi "miejskie blondy" a nie wiejskie....
Napewno jakosciowo porownywalna do emilki poniewaz dlugo robi na koleston perfect.

Uważasz, że Emilka jest dobrą fryzjerką? Obecnie nie zajmuje się ona farbowaniem, robi to za nią stażystka, Emilka tylko ścina.
xxbiankaoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 23:52   #972
Melissa86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Ja właśnie też wróciłam od pani Agnieszki i również jestem zadowolona. Miałam proste włosy za łopatki, teraz mam krótkie do szyi (z tyłu krótsze, z przodu dłuższe). Kolor jedynie odświeżony,chociaż chciałam go troszkę zmienić,ale i tak jest ok. Na koniec pokręciła mi włosy lokówką. Dziwnie się z tym czułam,bo zawsze prostuję włosy,ale w sumie efekt wyszedł fajny. Zapłaciłam niecałe 140 zł. Na pewno tam jeszcze wrócę. A co do układania się włosów to ciężko mi teraz powiedzieć, za kilka dni coś mogę na ten temat napisać.

A ten fryzjer Daniel mmm... ależ przystojny!
No to mogę już powiedzieć,że włosy układają się bardzo fajnie i wszyscy mnie chwalą,że mam twarzową fryzurę. Jestem bardzo zadowolona z tej mojej małej metamorfozy.
Stary 2011-06-20, 13:14   #973
CLARA_F
Wtajemniczenie

Cytat:
Emilka jest kolorystka ktora wybiera farbe na wlosy z palety ktora pozniej naklada stazystka.Tak jest w wiekszosci dobrych zakladow poniewaz nie ma mozliwosci by wszystko przerobic samemu.
Mycie glowy,nakladanie farby czy modelowanie to zazwyczaj zajecie dla pomocy fryzjerskiej(pojecie stazystka jest mylne poniewaz moze byc nia uczen,kursant po kursie lub zwykla pomoc fryzjerska-poziom tych osob bywa rozny. np.uczen z dobrego salonu po 3 latach nauki moze byc lepszy niz fryzjerka po 8 latach prowadzac wlasny salon....)
Co do strzyzen emilki to mam watpliwosci poniewaz nigdy nie byla w tym dobra i nie byla to jej domena ktora zawsze byl kolor.
W bialymstoku nie ma fryzjera ktory by mogl dokonac strzyzen na profesjonalistach z zawodu.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Melissa wklej zdjecie fryzury to ocenimy to wszyscy..

Tak, podpinam się pod prośbą
Stary 2011-06-20, 18:48   #974
Aska28
Przyczajenie

Witam Wszystkich !
Ja jestem bardzo zadowolona z usług p.Marty która obecnie pracuje na ul.Pałacowej 4 ,przeniosła się z salonu Deja Vu.Trafiłam do niej pierwszy raz całkiem przypadkowo w sobote miałam wesele i każdy był pod wrazeniem mojej fryzury! A jak powiedziała ile mam zapłacić za takie uczesanie to byłam w szoku bo zaplaciłam 81 zł śmieszna cena za te cudo co miałam na głowie Pozdrawiam!
Aska28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 21:21   #975
Melissa86
Zakorzenienie

Cytat:
Emilka jest kolorystka ktora wybiera farbe na wlosy z palety ktora pozniej naklada stazystka.Tak jest w wiekszosci dobrych zakladow poniewaz nie ma mozliwosci by wszystko przerobic samemu.
Mycie glowy,nakladanie farby czy modelowanie to zazwyczaj zajecie dla pomocy fryzjerskiej(pojecie stazystka jest mylne poniewaz moze byc nia uczen,kursant po kursie lub zwykla pomoc fryzjerska-poziom tych osob bywa rozny. np.uczen z dobrego salonu po 3 latach nauki moze byc lepszy niz fryzjerka po 8 latach prowadzac wlasny salon....)
Co do strzyzen emilki to mam watpliwosci poniewaz nigdy nie byla w tym dobra i nie byla to jej domena ktora zawsze byl kolor.
W bialymstoku nie ma fryzjera ktory by mogl dokonac strzyzen na profesjonalistach z zawodu.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Melissa wklej zdjecie fryzury to ocenimy to wszyscy..
Jak zrobię to wkleję. Póki co nie mam.
Stary 2011-06-20, 22:41   #976
xxbiankaoo
Raczkowanie

NNzarzad - ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że za czasów kiedy Emilka kładła mi farbę byłam o wiele bardziej zadowolona z usługi. Co to scięcia nie mam zastrzeżeń. Z kolei od kiedy kolor nakłada mi stażysta, nie jestem zadowolona z efektu, ponieważ kolor wychodzi nierówny, odrost inny, koniec inny :/ Nie wiem czy to nie efekt zmiany farby z Loreal na Biosetique (nie jestem pewna czy dobrze napisałam nazwe), ale przy tej pierwszej opcji kolor wychodził zdecydowanie lepszy.
Stary 2011-06-21, 13:47   #977
nesalirfi
Przyczajenie

Hej Dziewczyny. Byłam wczoraj drugi raz u Agnieszki z Bell CapelliFajnie jest. Poprawia mi ściecie po innym fryzjerze- za pierwszym razem wlosy lepiej sie ukladaly a teraz jest jeszcze lepiej, wiec jeszze wizyta lub 2 i bedzie rewelacyjnie.Pozdrawiam
Ps. no i oczywiście polecam Agnieszke
nesalirfi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 15:00   #978
moooniaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Wklej fote...
Co się tak tych fot uczepiłeś? Nie każdy ma ochotę wklejać swoją twarz na ogólnodostępnym forum
Stary 2011-06-21, 16:09   #979
xxbiankaoo
Raczkowanie

NNzarzad - czyli uważasz, że Loreal jest lepszy od Biosetique ?
Stary 2011-06-21, 18:37   #980
niuniaaa86
Zadomowienie

Cytat:
Fota fryzury (nie twarzy!!!!) pozwoli potwierdzic lub obalic jakosc,styl,technike i kolor polecanego rzemieslnika..
zgadzam się, tym bardziej, że wg mnie chwalona przez Was Agnieszka z Bell Capelli nie jest profesjonalistką, zniszczyła mi włosy i fryzurę, dlatego chętnie zobaczę jak wyglądają inne jej fryzury

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy

niuniaaa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:20   #981
marchewa0007
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez niuniaaa86 Pokaż wiadomość
zgadzam się, tym bardziej, że wg mnie chwalona przez Was Agnieszka z Bell Capelli nie jest profesjonalistką, zniszczyła mi włosy i fryzurę, dlatego chętnie zobaczę jak wyglądają inne jej fryzury
No właśnie, czyli można odnieść wrażenie że po wielu świetnych opiniach Pani popadła w samozachwyt, robi gorzej a za większą cenę.
marchewa0007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 14:40   #982
kropeczkaa89
Raczkowanie

Gdzie mogę zrobić dobrą dekoloryzację (z nałożeniem nowego koloru), możecie kogoś polecić, w miarę przystępnej cenie?

kropeczkaa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 14:57   #983
anowi1984
Raczkowanie

Marta z Salonu Gabriel - siostrze bardzo fajnie ścięła włosy, mnie bardzo ładną fryzurę zrobiła na przyjęcie. Polecam.

Co do koloryzacji - koleżanki chwalą niejaką panią Elę z salonu Fryzela na Transportowej. Podobno każdy kolor wychodzi idealnie i jest niedrogo:)

Napiszę też na wszelki wypadek o najgorszej fryzjerce, jaką można sobie wyobrazić. Jest to salon na Rocha, gdzieś obok Avonu, na pierwszym piętrze. Fryzjerka ma na imię Anka. Nie wychodzi jej żaden kolor (ani na głowie siostry, ani jej koleżanki, ani dziewczyny, której robiła koloryzację, gdy próbowała mnie ściąć), nie potrafi ścinać - grzywkę mi ścięła jak u gęsi, a włosy znajomej potraktowała nożyczkami tak, że do tej pory znajoma nie potrafi ich ułożyć i wciąż wyglądają jakby było ich o wiele mniej niż przed wizytą u Pani Ani:]

Edytowane przez anowi1984
Czas edycji: 2011-06-29 o 15:02
anowi1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 17:44   #984
MisQa
Zakorzenienie

GG do MisQa

ja ze swojej strony NIE POLECAM salonu DEJA VU na Upalnej, a dokładnie Izy.
Miał byc ciemny blond a wyszedł brąz.... włosy mam wystrzępione, grzywka totalnie się nie układa;/ w życiu jeszcze nie byłam tak niezadowolona po wizycie u fryzjera

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 22:42   #985
Aska28
Przyczajenie

Tak byłam osobiście w tamtym tygodniu w tym Deja Vu i musze przyznać ze zszedł na psy.Moja fryzjerka odeszła i więcej tam nie pójde.Obgadują jak mogą nie dosyć ze klientki to jeszcze p.Marte która odeszła i bardzo dobrze zrobiła.Jak tak w ogóle można gadać??Teraz już nic tam nie ma a zwłaszcza atmosfery jak wcześniej.Ta blondynka umawia kilientów na ścisk a później trzeba czekać bo sie nie wyrabia.Tak to jest jak salon stawia na ilość a nie na jakość.Dobrze że dostałam namiary do mojej fryzjerki i jeżdżę do miasta troche dalej ale wiem że tam mnie nikt nie obgada jak wyjde za drzwi salonu.Pani Marto 3mam kciuki za dobre życiowe decyzje oby same takie były!
Aska28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 13:25   #986
MisQa
Zakorzenienie

GG do MisQa

no właśnie jak siedziałam to też o tej Marcie co odeszła się nasłuchałam.... nie wspomnę o czekaniu i innych 'rewelacjach' ...

Stary 2011-06-30, 17:10   #987
Gstec6
Przyczajenie

To trzeba mieć tupet tak obgadywać i gadac na koleżanke która odeszła:| ja jak byłam u p.Marty na balejażu to tylko słyszałam jak ta blondynka gadała o tym fryzjerze co był też w Deja Vu. No tak jak teraz podobno dwie zostały to proste że postawiły na ilość klientów a nie na jakość usług.A co do tego koloru co piszesz zę nie taki wyszedł to tylko współczuć ja trafiłam do p.Marty pierwszy raz z Groupona i lepiej nie miałam zrobionego balejażu ,robi dłużej troche od tych dziewczyn ale tak dokładnie i to widać było gołym okiem ze skupia sie na tym co robi a nie na obgadywaniu innych.
Gstec6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 08:23   #988
MisQa
Zakorzenienie

GG do MisQa

heh no prosze, zaczelam temat i nagle ile 1-postowców wysypało....

Stary 2011-07-03, 17:04   #989
MisQa
Zakorzenienie

GG do MisQa

hehe no to szkoda, bo własnie tym sposobem zrobili sobie świetną anty reklamę, bo ja wszystkim znajomym laskom to przekazałam, a one podały dalej i poszło w świat i wiele osób już nigdy na pewno tam nie zawita, mimo iż niejedną kusiło zajść i przekonać się jak tam jest skoro tyle klientek ciągle...

Stary 2011-07-04, 08:50   #990
MisQa
Zakorzenienie

GG do MisQa

no właśnie ich kolor to porażka, po tygodniu zmył się... jakbym zapłaciłam tam te 170 zł to po tyogdniu na pewno wróciłabym z reklamacją

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości